10 aplikací a miniaplikací, které potřebujete pro dovolenou v digitálním balení


Pocit nepřekoná nic jít na dovolenou. Nakonec se můžete zbavit každodenního stresu a strávit několik dní nebo týdnů, pokud budete mít štěstí, cestování s rodinou.

Než se však můžete dostat pryč, musíte se nejprve vypořádat s bolesti hlavy při balení. Tento poměrně stresující čas může dovolenou vykolejit, než začne.

Je důležité přemýšlejte nad rámec oblečení a rozhodněte se, které digitální položky potřebujete zabalit se, než odejdete z domu. Tyto položky mohou pomoci ujistěte se, že dorazíte do cíle, aniž byste se ztratili, ochraňte se před zloději identity a přidejte se k celkovému požitku vaší cesty.

Podle mých zkušeností jsou lidé často na křižovatce, pokud jde o digitální balení na cestu, tráví tolik času debatami o tom, co by měli přinést, aby nevyhnutelně zapomněli vzít něco důležitého.

I když vám nemohu říct, kolik párů ponožek a spodního prádla se sbalit (i když je tu aplikace pro to), mohu vám říct, které gadgety, hry a aplikace vám poskytnou zabezpečení a pohodlí na vaší cestě.

1. ExpressVPN 

10 aplikací a miniaplikací, které potřebujete pro dovolenou v digitálním balení Připojení k veřejné síti Wi-Fi je často na dovolené. Hackeři a kybernetičtí zločinci si jsou toho vědomi a často je mohou spatřit, jak visí kolem kaváren a snaží se ukrást soukromé informace z telefonu. ExpressVPN je jednou z předních VPN na trhu a vaše data zašifruje téměř nemožné, aby byl váš telefon napaden.

Jedním z velkých výhod ExpressVPN je, že nemají žádné otázky, 30denní záruka vrácení peněz. To znamená, že pokud plánujete cestu, která potrvá méně než měsíc Užijte si veškerou bezpečnost ExpressVPN zdarma.

2. Aplikace pro chytré telefony

10 aplikací a miniaplikací, které potřebujete pro dovolenou v digitálním balení

Existují doslova stovky aplikací, které mohou být užitečné při dovolené. Protože je nemůžeme uvést všechny, zde jsou tři aplikace, které, pokud ještě nemáte, byste si měli stáhnout hned teď.

      1. PackPoint - Nejste si jisti, co sbalit nebo kolik párů šortek potřebujete? PackPoint požádá o váš cíl, počet nocí a některé z činností, které plánujete dělat, a to vytvoří pro vás seznam balení.
      2. Waze - S Waze se nejen vyhnete ztrátě, ale i tohle komunitní GPS vám také pomůže vyhnout se provozu s aktualizacemi v reálném čase a změnami tras. Teď můžeš vystoupit ze silnice a užijte si dovolenou tak rychle, jak je to možné.
      3. WhatsApp - Kromě toho, že služba SMS zdarma, WhatsApp vám také umožňuje vyrábět zdarma videohovory a zvuková volání k jakémukoli jinému uživateli WhatsApp na světě. Ideální pro zůstat v kontaktu s rodinou a přáteli, když jste pryč.

 3. GoPro 

10 aplikací a miniaplikací, které potřebujete pro dovolenou v digitálním baleníBez ohledu na to, jak dobrá je videokamera vašeho smartphonu, může GoPro zaznamenat ty zvláštní okamžiky dovolené způsobem, o kterém může váš telefon jen snít. Připněte si ji na helmu při jízdě na kole nebo ji vezměte do vody při plavání a zachyťte ty úžasné okamžiky křišťálově čisté s vysokým rozlišením.

4. Apexel 5 v 1 objektiv fotoaparátu

10 aplikací a miniaplikací, které potřebujete pro dovolenou v digitálním balení

Ačkoli nejlepší smartphony mohou mít až 20 megapixelových kamer, funkce zoomu je často velmi slabá. To je místo, kde Sada objektivů fotoaparátu Apexel pro Android nebo iPhone přijde vhod. Posune vaše fotografie na další úroveň. Souprava Apexel zahrnuje: teleobjektiv s 15násobným zoomem, širokoúhlý objektiv, rybí oko, makro objektiv, a stativ, takže se můžete vrátit z dovolené domů s křišťálově čistými a působivými obrázky.

5. Paměťová karta SanDisk 128 GB

10 aplikací a miniaplikací, které potřebujete pro dovolenou v digitálním balení Když už mluvíme o paměťových kartách, neopouštějte domov bez 128 GB paměťové karty od společnosti SanDisk. Není nic frustrujícího než nastavení dokonalého obrázku, jen aby se dostalo oznámení, že v telefonu již není místo pro obrázek (věřte mi ze zkušenosti). 128 GB vám svoboda pořizovat tolik obrázků a videí jak chcete během vaší dovolené.

6. Digitální váha zavazadel Travelon

10 aplikací a miniaplikací, které potřebujete pro dovolenou v digitálním baleníPokud jste jako já, pravděpodobně jste zvážili svá zavazadla tím, že stojíte na stupnici s taškami v ruce a odečtete si váhu. Jen abych se dostal na letiště a zjistil, že jsi na cestě zázračně ztratil pár kilo, a teď máš tašky s nadváhou a musíš zaplatit poplatek.

S váhou Travelon Pocket Digital Luggage Scale už nikdy nebudete muset na váze s zavazadly chodit. Prostě připevněte ji k rukojeti tašky, zvedněte ji a během několika sekund získáte přesnou váhu.

7. Kindle

10 aplikací a miniaplikací, které potřebujete pro dovolenou v digitálním baleníKnihy sčítají hmotnost a objem. Pokud jste vášnivý čtenář, Kindle je nutností pro vaši cestu. Toto tenké zařízení dokáže pojmout stovky knih najednou  nejlepší způsob, jak číst na dovolené. Pokud máte platnou knihovní kartu, můžete si dokonce vyjmout nové knihy z knihovny přímo na své Kindle, takže vždy budete něco číst.

8. Chromecast 

10 aplikací a miniaplikací, které potřebujete pro dovolenou v digitálním balení Na konci dlouhého dne můžete chtít kopnout zpět a sledovat televizi. V televizi však není vždy něco dobrého nebo dokonce slušného. Proto byste měli přinést tento malý Chromecast hardwarový klíč připojen k libovolnému televizoru s portem HDMI. Připojování trvá chvilku a poté můžete kopat a streamovat Netflix z telefonu nebo notebooku do televize nebo si prohlédnout obrázky a videa, které jste pořídili od předchozího dne.  

9. Batoh Anti-Theft

10 aplikací a miniaplikací, které potřebujete pro dovolenou v digitálním baleníBatoh proti krádeži byl postaven na porazit kapesníky, kteří rádi loví turisty. Je navržen se skrytými zipy, látkou, kterou nelze střihnout, skrytými kapsami a mnoha dalšími ochrannými vrstvami. I když je vše v pohodě, důvodem, proč je náš seznam digitálních obalů integrovaný Nabíjecí port USB umístěný v batohu. Díky tomu se už nikdy nebudete muset starat o to, že vaše telefonní baterie zemře, i když jste venku.

10. Ring.com10 aplikací a miniaplikací, které potřebujete pro dovolenou v digitálním balení

Většina gadgetů je věcí, které si můžete vzít na dovolenou, Ring je zařízení, které zůstává doma. Tento šikovná aplikace streamuje video aktivované pohybem umístěné u vašich předních dveří a kolem vašeho majetku přímo do telefonu, takže víte, že váš dům je chráněn zatímco jsi pryč. 

Pokud někdo zazvoní na váš zvonek nebo klepe na vaše dveře, můžete si s nimi promluvit a nikdy nebudou vědět, že místo domova jste na míle daleko a užíváte si dovolenou svých snů.

Nyní, když jste digitálně zabalení - jděte na skvělou dovolenou

Pokud se ujistíte, že jste správně zabaleni, můžete začít svou dovolenou na pravé noze. Udělal jsem vše, co bylo v mých silách, abych vám pomohl poslat pryč se všemi pomůckami a gizmy, které potřebujete, aby byla tato dovolená nezapomenutelná (a chránila váš dům). Zbytek je na tobě.

Hledáte další tipy na cestování? Přišli jsme na to, jak ušetřit peníze na letech a hotelech s VPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me