10 En Ucuz VPN’ler 2020 – Ayda 3 $ ‘dan Az Güvenlikle Üstün Güvenlik Al!


Fiyat ve kalite arasında bir denge bulmak zor.

Bütçe dostu bir hizmet sunduğunu iddia eden birçok VPN, paranızın karşılığını vermez. HD akışı için güvenliği, güvenilirliği veya bağlantı hızlarını garanti etmeyen bir VPN - hatta ucuz bir VPN - neden ödeme yapmalısınız??

Premium hizmet için bir servet ödemek zorunda değilsiniz. En iyi fiyatı almanın sırrı uzun bir abonelik planı seçmektir.

En çok beğenilen VPN'ler daha uzun planlarında harika fırsatlar sunar. Aslında, size paranız için çok daha az teklif veren hizmetlerden daha ucuz olurlar.

İşte piyasadaki en düşük fiyatlarla olağanüstü kalite sunan en iyi 8 en ucuz VPN.

Hızlı Kılavuz - En Ucuz VPN'ler

 1. Surfshark sınırsız sayıda eşzamanlı cihaz için gelişmiş güvenlik özellikleri ve desteğine sahiptir.
 2. NordVPN para için inanılmaz bir değere sahip uzun bir premium özellik listesi sunar.
 3. ZenMate Makul bir fiyata yayın yapmanın keyfini çıkarır.
 4. CyberGhost gelişmiş özellikleri kullanıcı dostu bir arayüzle birleştiren mükemmel bir hizmet sunar.
 5. Sıcak Nokta Kalkanı geniş bir sunucu ağına sahiptir, yani bu VPN düşük bir fiyata mükemmel hızlar ve güvenilirlik sunabilir.
 6. PrivateVPN çevrimiçi olarak mükemmel güvenlik ve anonimlik sağlamak için tüm premium özelliklere sahip basit, uygun fiyatlı bir VPN'dir.
 7. HMA bazı güçlü güvenlik özellikleri sunar ve kullanıcı dostu ön ayar modları sayesinde kullanımı çok kolaydır.
 8. Trust.Zone akış için yeterince hızlı hızlarla mükemmel fiyata basit, güvenli koruma sağlar.
 9. SaferVPN sağlam güvenlik özellikleri ve mükemmel müşteri hizmetleri ile bilinen uygun fiyatlı bir VPN'dir.
 10. VyprVPN en katı internet sansürünün bazılarını atlayabilen düşük maliyetli bir VPN.

Ucuz VPN veya Ücretsiz VPN: Hangisi Daha İyi?

Güvenlik

Ücretsiz olarak alabileceğiniz bir şey için ödeme yapmak istemezsiniz. Birçok popüler VPN tamamen ücretsiz bir hizmet sunduğunu iddia ediyor ve bir VPN için tamamen ödeme yapmaktan kaçınmak cazip gelebilir.

Bazı ücretsiz VPN'ler güvenli olsa da, bu ücretsiz hizmetleri geliştiren ve yöneten kişilerin bunu yüreklerinin iyiliğinden yapmaları pek olası değildir. Sorulması gereken soru, ücretsiz VPN'ler nasıl para kazanır??

Çok basit: ürün sizsiniz. Çoğunluğu ücretsiz VPN'ler verilerinizi toplama ve satma reklamverenlere. Birçoğu, çevrimiçi yaptığınız her şeyi takip eden kötü amaçlı yazılım ve üçüncü taraf izleyicileri ile donatılmıştır. Gizliliğinizi korumak amaçlı olmalarına rağmen, ücretsiz VPN'ler sizi çevrimiçi ortamda daha savunmasız hale getirebilir.

Öte yandan, en ucuz VPN'ler güvenliğinizden ödün vermez. Uygun fiyatlarla premium hizmetler sunarlar, yani bütçede sektör lideri güvenliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Akış ve Netflix

Netflix, Hulu ve Amazon Prime gibi popüler akış sitelerinde coğrafi engelleri atlamak için bir VPN kullanmayı umuyorsanız, ücretsiz bir VPN'in sizi oraya götürmesini beklemeyin. Akış siteleri tespit etme ve engelleme konusunda iyidirg VPN'ler, ve çoğu ücretsiz VPN bu blokları atlayamaz.

Premium VPN'ler hem coğrafi engelleri hem de VPN bloklarını aşarak size en sevdiğiniz şovlara ve kanallara sınırsız erişim. Ayrıca daha büyük sunucu ağları sunarak, ilk etapta algılanma olasılığını azaltır..

Ayrıca, birçok ücretsiz VPN'lerin veri sınırları vardır ve bağlantı hızları sınırlıdır. Bu, akışa izin verseler bile, veri sınırınıza hızla erişeceğiniz ve sevdiğiniz içeriği görüntüleyemeyeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca tamponlama ile uğraşmak zorunda kalacaksınız.

Premium ucuz VPN'ler verilerinizi sınırlamaz ve yıldırım hızında hızlara sahiptir. 

Netflix ve Akış için En Ucuz VPN'ler

 • Surfshark
 • NordVPN
 • ZenMate
 • CyberGhost
 • Sıcak Nokta Kalkanı
 • PrivateVPN
 • SaferVPN

Torrenting ve P2P

Ücretsiz VPN'ler güvenliğinizi tehlikeye atabilir, bu yüzden onlarla torrent yapmaktan kaçınmalısınız. Aslında, çoğu sunucularında P2P etkinliğini bile desteklemiyor.

Torrent'i desteklemenin yanı sıra, birçok premium VPN - hatta ucuz olanlar - teklif özel P2P sunucuları. Bu güvenliğinizi garanti eder, böylece güvenli bir şekilde torrent yapabilirsiniz.

Torrenting için En Ucuz VPN'ler

 • Surfshark
 • NordVPN
 • ZenMate
 • CyberGhost
 • PrivateVPN
 • HMA (ABD ve İngiltere'deki özel sunucular)
 • SaferVPN
 • Trust.Zone

Bir VPN'in Maliyeti?

İşleri ücretsiz almak güzel olsa da, siber güvenlik konusunda kumar oynamamanız gerekir. Artı, sevdiğiniz akış veya torrentden ödün vermemelisiniz.

Yüksek kaliteli bir VPN'e yatırım yapmak çok pahalıya mal olmak zorunda değil. Aslında, aşağıdaki en iyi önerilerimiz, 3 $ / ay'dan daha düşük bir ücretle birinci sınıf güvenliğin tadını çıkarın!

En iyi VPN'lerde en iyi fiyatlardan yararlanmak için, genellikle mevcut en uzun plana kaydolmanız gerekir. En iyi indirimleri bulacağınız yer ve aylık planlardan% 85 daha az ödeme aynı sağlayıcıdan.

Bu listedeki tüm VPN'ler ayda 3 ABD doları veya daha düşük bir ücretle uzun vadeli planlar sunuyor. Planlar 18 - 36 ay arasında değişmektedir. Sağlayıcılar piyasadaki en iyi güvenlik ve engellemeyi kaldırma özelliklerinden bazılarına sahip VPN'ler kurdu, bu yüzden uzun vadeli bir planın iyi bir yatırım olduğuna eminiz.

En Ucuz VPN'ler

1. Surfshark

Surfshark cihazları

Surfshark teklifleri süper yüksek hızlar ve üst düzey güvenlik düşük bir fiyata. Bu VPN’nin gelişmiş özellikleri ve güvenli protokolleri, web'de gezinirken veya web'de gezinirken güvenliğinizi ve gizliliğinizi korur.

Surfshark vardır 61'den fazla ülkede 1041+ sunucu ve coğrafi engelleri Netflix ve diğer popüler akış sitelerini atlayabilir. İngiliz Virgin Adaları merkezli sağlayıcının katı kayıt tutmama politikası ve şeffaflığa bağlılık, gizlilik için popüler bir seçim olmasını sağlar.

Bu VPN, birçok cihaza sahip haneler için de mükemmeldir, çünkü Surfshark bir sınırsız sayıda eşzamanlı cihaz tek bir abonelikte.

Surfshark’ın avantajlarından yararlanabilirsiniz. 30-gün para iade garantisi hizmeti risksiz test etmek.

Surfshark'ı bugün edinin!

2. NordVPN

NordVPN Cihazları

NordVPN sadece paranın satın alabileceği en yüksek puan alan VPN'lerden değil, aynı zamanda piyasadaki en ucuz premium VPN'lerden biridir.

Ağı ile dünya çapında 5.000'den fazla sunucu, endüstri lideri güvenlik özellikleri ve süper yüksek hızlar hepsi şık, kullanıcı dostu bir arayüze yerleştirilen NordVPN fiyatı için inanılmaz bir değer sunar.

Panama merkezli NordVPN özel P2P sunucularında torrent kullanımına izin verir ve sıkı bir kayıt tutmama politikasıyla gizliliğinizi korur.

Bu VPN, güvenli şifreleme, tüm önemli protokoller, DNS / IP sızıntı koruması ve otomatik öldürme anahtarı. Netflix gibi büyük akış sitelerinde sürekli yüksek hızlar ve coğrafi engelleri atlama yeteneği bu VPN'i akış için mükemmel seçim.

Ayrıca, tüm evinizi altı eşzamanlı cihaz desteği ile kapalı tutabilirsiniz. NordVPN’in mükemmel fiyatından, risksiz olarak yararlanabilirsiniz. 30-gün para iade garantisi.

NordVPN'i Bugün Edinin!

3.ZenMate

Zenmate-cihazlar-1024x768_optimized

ZenMate en önceden yapılandırılmış akış ve torrent profilleri mevcut en kullanıcı dostu VPN'lerden biri yapın. Çalışan bir sunucu bulmak için binlerce sunucuyu gözden geçirmeye gerek yoktur. ZenMate tüm işleri sizin için yaptı. Yararları sadece akış garantisi. Belirli bir platformun engellemesini kaldıramıyorsanız, ZenMate size bir sonraki aboneliğinizde indirim, daha da uygun hale getirir.

Fiyat noktası, ZenMate'in kullanıcılarına sunduğu özellikleri yansıtmaz. Bulacaksın üst düzey şifreleme, OpenVPN protokolü ve bir kill switch. Tüm bunlar bağlantınızın gizli ve güvenli kalmasını sağlar. ZenMate çalışır 30'dan fazla ülkede 300'den fazla sunucu, tüm dünyadaki coğrafi kısıtlı içeriğe erişmenize yardımcı olacak.

Sadeliği ve fiyatı ZenMate'i VPN kullanıcıları arasında popüler bir seçenek haline getiriyor. Bununla birlikte, sözlerini almanıza gerek yoktur. ZenMate bir 7 günlük ücretsiz deneme üstün hizmet için. Ayrıca bir 30-gün para iade garantisi.

Bugün ZenMate'i Edinin!

4. CyberGhost

CyberGhost VPN

CyberGhost, mükemmel bir fiyat için çok şey sunan bir kalabalık favorisidir. Ek olarak güvenli şifreleme, DNS / IP sızıntı koruması ve otomatik öldürme anahtarı, CyberGhost’un önceden ayarlanmış modları akış, torrent ve gizliliği en üst düzeye çıkarmak için kullanımını kolaylaştırır.

yüksek hızlar ve güvenilir bağlantılar CyberGhost’ta 5.700+ sunucu HD akışı için idealdir ve Netflix gibi popüler akış sitelerine erişmekte sorun yaşamazsınız.

CyberGhost aynı zamanda gizlilik dostu Romanya'da bulunmaktadır ve katı kayıt tutmama politikası. Bu VPN aboneliği, aynı anda en fazla yedi cihazı bağlamanıza olanak tanır.

CyberGhost’un cömertliğine ek olarak 45 günlük para iade garantisi, ayrıca bir 24 saat ücretsiz deneme.

CyberGhost'u Bugün Edinin!

5. Sıcak Nokta Kalkanı

10 En Ucuz VPN'ler 2020 - Ayda 3 $ 'dan Az Güvenlikle Üstün Güvenlik Al!

Hotspot Shield, aşağıdakileri sunan popüler bir VPN'dir 25 ülkede 2500'den fazla sunucuyla hızlı ve güvenilir bağlantılar dünya çapında. Bu VPN, tescilli Mancınık Hydra protokolü ile verileri sıkıştırarak yüksek hızlara ulaşmanın benzersiz yolu ile bilinir.

Bu VPN ile sınırsız bant genişliği ve Netflix ve BBC iPlayer gibi en iyi akış sitelerinde coğrafi engelleri atlama yeteneği.

Hotspot Shield ile güvenliğinizi ve gizliliğinizi korur 256 bit şifreleme ve otomatik kill anahtarı, torrent desteklenmemesine rağmen.

En fazla beş eşzamanlı cihaz Hotspot Shield ile ve bir 7 günlük ücretsiz deneme ve 45 günlük para iade garantisi bir spin için servis almayı kolaylaştırın.

Hotspot Shield'i Bugün Alın!

6. PrivateVPN

privatevpn aygıtları

PrivateVPN'in 100'den az sunucudan oluşan nispeten küçük bir ağı var, ancak 40'tan fazla ülkede sunucular, sınırsız bant genişliği ve Netflix coğrafi kısıtlamalarını atlama yeteneği, PrivateVPN hala akış için iyi bir seçim.

Kullanıcılar PrivateVPN’in kullanıcı dostu arayüzünü ve torrent desteğini sever. Bu VPN, güvenliğinizi ve anonimliğinizi güvenli şifrelemeye sahip altı eşzamanlı cihaz ve bir katı kayıt tutmama politikası.

PrivateVPN'in doğru seçim olup olmadığından emin değilseniz, aşağıdakilerle risksiz bir şekilde deneyebilirsiniz: 7 günlük ücretsiz deneme ve 30 günlük para iade garantisi.

PrivateVPN'i Bugün Edinin!

7. HMA VPN

HideMyAss VPN!

HMA, kullanıcı dostu özelliklerle dolu çekici bir arayüze sahip, bütçe dostu bir VPN'dir. İle 280 sunucu konumu Aralarından seçim yapmak ve Netflix'e ve zorlu coğrafi kısıtlamalarla diğer popüler sitelere erişebilmek için, HMA HD akışı için mükemmel bir seçimdir.

Bu VPN torrent'i destekler ve sizi güvende tutar güvenli şifreleme ve otomatik öldürme anahtarı. Kullanıcıların ayrıca HMA’nın etkili ve kullanıcı dostu ön ayar modları hakkında söyleyecekleri çok şey var.

En fazla aynı anda beş cihaz tek bir abonelikle. HMA ayrıca bir 7 günlük ücretsiz deneme ve 30 günlük para iade garantisi tüm planlarda.

Bugün HMA edinin!

8. Güven Bölgesi

10 En Ucuz VPN'ler 2020 - Ayda 3 $ 'dan Az Güvenlikle Üstün Güvenlik Al!

Trust.Zone’un hizmeti paranız için büyük bir değer sağlar. Bu VPN tabanlı 5/9/14-Eye İttifakı'nın yetkisi dışında ve kullanıcılar gizlilik konusundaki kararlılığını takdir ediyor.

Coğrafi olarak kısıtlanmış Netflix içeriğine Trust.Zone’un 80'den fazla konumda 160+ sunucu dünya çapında. Trust.Zone ayrıca torrent'i destekler ve güvenilir, hızlı bağlantılar sunar akış için harika.

Trust'ı denemek kolaydır. 3 günlük ücretsiz deneme ve 10 günlük para iade garantisi. Ayrıca, üç cihaz bu VPN ile aynı anda.

Trust.Zone Bugün!

9. SaferVPN

safervpn-cihazlar

SaferVPN, bilinen bir sağlayıcıdır. hızlı bağlantı hızları, güçlü şifreleme ve mükemmel müşteri hizmeti.

Bu ucuz VPN, geniş ağ ağı nedeniyle akış için mükemmel bir seçimdir. 700+ sunucu ve Netflix ve diğer popüler sitelerdeki coğrafi engelleri atlama yeteneği. SaferVPN az sayıda sunucuda torrentlemeyi destekler.

SaferVPN ayrıca beş eşzamanlı bağlantı ve 256 bit şifreleme, otomatik öldürme anahtarı ve akıllı wi-fi koruması.

Hizmeti risksiz bir şekilde deneyebilirsiniz. 24 saat ücretsiz deneme ve 30 günlük para iade garantisi.

Bugün SaferVPN'i Edinin!

10.VyprVPN

VyprVPN Cihazı

VyprVPN kullanıcılara küçük bir pakette yüksek kaliteli güvenlik özellikleri sunar. Çevresindeki en iyi VPN'lerden biri zor internet sansürünü atlayarak. VyprVPN’in Chameleon protokolü, Çin'de bile güvenli sunuculara bağlanmanızı sağlayan güçlü bir araçtır.

Ayrıca aşağıdakileri yapabilen bir VPN alırsınız: Netflix ve Amazon Prime Video gibi birçok ABD akış içeriğine erişin. Onun katı günlükleri yok politikası ayrıca VyprVPN'in torrent için popüler bir seçim olmasına yardımcı oldu. VyprVPN güvenlik lehine hızdan ödün vermez. Sunucularının kullanımı AES 256 bit şifreleme bağlantınızı yavaşlatmadan.

VyprVPN kullanıcılara iki farklı plan sunuyor, sınırlı bir temel plan ve bir premium plan. 3 cihaz veya daha az cihaz için basit koruma istiyorsanız, VyprVPN’in temel planı büyük bir değerdir. Yapabilirsin 30 günlük para iade garantisi ile ya risksiz plan yapmayı deneyin.

VyprVPN'i Bugün Edinin!

Sonuç

Bu listedeki VPN'ler, bir fincan kahvenin maliyetinden daha düşük bir fiyata en yüksek puanlı bir VPN'in premium özelliklerini verecektir..

Ücretsiz bir VPN ile gitmek cazip gelse de, genellikle çok fazla sınırlamaları, güvenlik kusurları ve o kadar kötü performansları vardır ki, bunlar yardımcı olduklarından daha zahmetlidir.

Daha uzun bir plan yapmayı düşünüyorsanız, şunu unutmayın: bu VPN'ler ücretsiz denemeler ve para iade garantisi sunar. Bu, herhangi bir risk olmadan bu harika fırsatlardan yararlanabileceğiniz anlamına gelir.

Surfshark'ı bugün edinin!

Daha fazla okuma

En İyi VPN Fırsatları ve Kupon Kodları

Ücretsiz VPN vs Ücretli VPN - Sizin İçin Doğru?

Ücretsiz VPN Kullanmanın Gizli Tehlikeleri

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me