10 najlepších webov ZDARMA na streamovanie filmov a televíznych relácií v roku 2020

Jednou z veľkých radostí z surfovania na webe je hľadanie stránok, kde môžete streamujte filmy a televízne programy ZADARMO. K dispozícii je veľké množstvo materiálu, od ročníka kina až po posledné epizódy dnešných najhorúcejších predstavení.

Nie všetko, čo môžete na webe získať zadarmo, je však legálne alebo bezpečné. Neautorizované videostreamy a torrenty prichádzajú s celým radom nebezpečenstiev malware s právnymi dôsledkami za porušenie autorských práv.

Predtým, ako budem pokračovať, mal by som objasniť, že nepodporujem pirátstvo ani ho nijakým spôsobom neospravedlňujem. Ak hľadáte streamingové stránky, je vašou zodpovednosťou skontrolovať právny a autorský stav obsahu, ku ktorému pristupujete.

Dobrou správou je, že je to možné získajte prístup k vynikajúcim bezplatným filmovým a televíznym streamom bezpečne a legálne pomocou VPN. Kvalitná sieť VPN šifruje vaše pripojenie a blokuje rušivé reklamy a sledovače, čím chráni vaše osobné údaje pred hackermi, podvodníkmi a phishingovými útokmi..

Predstavím vám 10 najlepších streamingových serverov na pozeranie relácií a filmov zadarmo. Ukážem vám tiež, ako bezpečne streamovať bezplatný obsah a ako pristupovať k streamovanému obsahu s geografickým obmedzením pomocou VPN.

Najlepšie bezplatné streamingové stránky:

 1. praskanie - vynikajúca funkcia vyhľadávania uľahčuje vyhľadávanie populárnych aj temných prehliadok a filmov
 2. Popcorn Flix - najlepšie pre klasické filmy a staré televízne hity
 3. Filmy Vudu na nás - prehľadný katalóg s kvalitným bezplatným a plateným obsahom
 4. Tubi TV - najväčší katalóg bezplatných filmov a relácií v USA
 5. Pluto TV - najlepšia voľba pre živé televízne vysielanie, športové vysielanie a detské televízne programy
 6. CONtv - vysielajte svoje obľúbené horory, sci-fi a kultové klasické filmy
 7. SnagFilms - nájdite skvelé kultové klasiky a nezávislé filmy
 8. Klasické kino online - pre všetky zabudnuté filmové klasiky
 9. Veoh - vysokokvalitné klasické filmy a množstvo obsahu nahraného používateľom
 10. YouTube (USA) - najlepšie miesto na nájdenie krátkych klipov a scén z vašich obľúbených filmov a televíznych relácií

Ako používať sieť VPN na streamovanie filmov a televíznych relácií - Stručný sprievodca

 1. Vyberte si najlepšieho poskytovateľa VPN, napríklad NordVPN, prihlásiť sa na odber služby a stiahnuť aplikáciu.
 2. Spustite aplikáciu, prihláste sa a vyberte server v USA, ktorý vám umožní prístup k najväčšej škále videí.
 3. Prejdite na niektorý z nižšie uvedených streamovacích serverov.
 4. Vyberte si svoj obľúbený názov a začnite streamovať!

Začnite streamovať teraz s programom NordVPN!

Prečo potrebujete VPN na streamovanie filmov & Televízne epizódy a ako si vybrať to najlepšie

Mnoho z Najlepšie dostupné streamingové webové stránky sú geograficky obmedzené, čo znamená, že ak sa nenachádzate v oblasti, pre ktorú je obsah určený, nemôžete si ho pozrieť. Existuje veľa dôvodov, prečo je obsah blokovaný geoblokom, ale zvyčajne sa týka práv na vysielanie.

Sieť VPN skryje vašu skutočnú polohu a umožňuje vám pripojiť sa k serverom po celom svete. Zmenou vašej virtuálnej polohy získate prístup k širšej škále služieb a obsahu. Napríklad na prístup k webovým serverom založeným na USA sa jednoducho pripojte k serveru v USA.

Ešte dôležitejšie je, VPN vás chráni pred hrozbami kybernetickej bezpečnosti, s ktorými sa stretávate na bezplatných serveroch.

Preskúmal som niektoré z najpopulárnejších stránok na bezplatné streamovanie. znepokojujúco, Zistil som, že veľa populárnych stránok na bezplatné streamovanie je nezabezpečených, takže vás úplne vystavia invazívnym sledovačom, temným reklamám a dokonca aj nebezpečnému škodlivému softvéru.

Hoci som zistil, že desať najlepších webových stránok je menej riskantných ako väčšina bezplatných streamingových serverov, nezabezpečuje ich bezpečné používanie bez siete VPN. Mnohé z webových stránok stále obsahujú kontextové reklamy tretích strán a skryté odkazy, ktoré je možné použiť ako prostriedok na vyvolanie vírusov a iného škodlivého softvéru.

Mnohé z týchto stránok tiež sledujú vašu aktivitu a osobné údaje. Tieto informácie potom môžu predať alebo poskytnúť údaje vládnym agentúram. Bez ochrany VPN je možné všetky vaše aktivity a osobné informácie sledovať na vašu IP adresu.

Používanie siete VPN šifruje vašu komunikáciu a skryje vašu polohu, takže je takmer nemožné, aby niekto videl, kto ste, kde ste online alebo čo tam robíte. To bráni dokonca aj vášmu Poskytovateľ internetových služieb zhromažďuje vaše údaje a predať ho najvyššiemu záujemcovi alebo pomocou cielených reklám, aby vás prinútili rozlúčiť sa s ťažko zarobenými peniazmi.

Rovnako dôležité je, že sieť VPN chráni vaše zariadenie pred hackermi a počítačovými hrozbami a umožňuje vám streamovať obľúbené televízne programy a filmy bez obáv z nebezpečného pripojenia..

To všetko je však možné iba pri vysokokvalitnej VPN. Tu sú najdôležitejšie funkcie VPN, ktoré treba hľadať:

vlastnosť účel Odporúčanie VPN
blokovanie reklám Chráňte svoje zariadenie pred nebezpečnými vyskakovacími oknami a invazívnymi sledovačmi Vyskúšajte NordVPN so zárukou vrátenia peňazí 30 dní
Silné šifrovanie Zabezpečte svoje pripojenie a ochráňte svoje osobné údaje vyskúšať Surfshark so zárukou vrátenia peňazí 30 dní
Rýchle a stabilné pripojenie Znížte oneskorenie a vylepšite svoj zážitok zo sledovania Vyskúšajte ExpressVPN so zárukou vrátenia peňazí 30 dní
Pravidlá bez protokolovania Zabezpečte, aby vaše údaje nemohli byť poskytnuté alebo predané tretím stranám vyskúšať PrivateVPN so 7-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou
Dobrý zákaznícky servis Ak narazíte na problém počas streamovania, rýchlo poskytnite pomoc vyskúšať CyberGhost so 7-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou pre mobilných používateľov

Najlepšie bezplatné streamingové stránky pre filmy a televízne programy

Hľadal som internet zadarmo a legálne webové stránky na streamovanie filmov a televíznych relácií. Desať webových stránok v tomto zozname má rôzne silné stránky, takže vám zaručene nájdete ten, ktorý hostí váš obľúbený obsah.

1. Praskanie

Chybové hlásenie o prasknutí

praskanie je vo vlastníctve spoločnosti Sony, čo znamená, že získate prístup k celému zadnému katalógu Sony. V každom žánri sú stovky titulov vrátane klasických a originálnych prehliadok. Webové stránky striedajú svoje ponuky, takže vždy môžete sledovať niečo nové.

Táto webová stránka je dobre usporiadaná, vďaka čomu je ľahké nájsť zaujímavé prehliadky a filmy, populárne aj temné. Môžeš vyhľadajte podľa názvu, herca alebo žánru.

Na prístup k videám nie je potrebné sa zaregistrovať v službe, umožňuje vám to však vytváranie zoznamov sledovaných videí. Praskanie je k dispozícii iba v USA, VPN so servermi v USA je preto nevyhnutná na to, aby sa k nej dostali odkiaľkoľvek.

Jedinou nevýhodou stránok je to, že zahŕňajú reklamy. Ale s prémiovou sieťou VPN, ktorá sa dodáva napríklad so službou blokovania reklám NordVPN, toto nie je problém.

2. Popcorn Flix

obraz popcornflix

Popcorn Flix ponúka filmy a televízne programy zo širokého spektra žánrov. Aj keď medzi titulmi nenájdete žiadne nové vydania, katalóg obsahuje klasické filmy, veľké televízne hity z minulosti, a niektoré najlepšie zabudnuté kultové obľúbené B-filmy.

Webová stránka je usporiadaná podľa žánru a má samostatné sekcie pre filmy a televízne programy. K dispozícii je základná funkcia vyhľadávania na nájdenie konkrétnych relácií alebo filmov.

Nevyžaduje sa žiadna registrácia; Avšak, rovnako ako u väčšiny stránok v tomto zozname, narazíte na niektoré reklamy na Popcorn Flix. Niektoré z vložené reklamy sú dosť podozrivé, nezabudnite preto používať sieť VPN s blokovaním reklám a ochranou pred škodlivým softvérom NordVPN.

ja pripojené cez americké servery a bol schopný získať prístup ku každému titulu, ktorý som vyskúšal. Prehrávanie bolo vynikajúce zakaždým.

3. Vudu filmy o nás

Logo Vudu

Filmy Vudu na nás poskytuje širokú škálu bezplatné filmy a televízne programy s platením za prezretie. Má stovky titulov na výber vo svojom bezplatnom katalógu pokrývajúcom všetky mysliteľné žánre. Video je možné streamovať až do 1080p, takže kvalita nie je problém.

Web je dobre usporiadaný - je jasné, ktoré tituly sú zadarmo a ktoré sú nájomné. Ak hľadáte niečo konkrétne, existuje základné vyhľadávanie.

Službu si musíte zaregistrovať, ale to trvá menej ako minútu a stačí zadať meno, e-mailovú adresu a heslo.

Reklamy sa zobrazujú pred každým titulom, čo umožňuje webovej stránke poskytnúť toľko bezplatného obsahu. musel som pripojte sa k serveru VPN v USA pre prístup k titulom, ktoré som si vybral.

4. Tubi TV

Chybové hlásenie Tubi

Tubi TV je k dispozícii iba v Spojených štátoch, čo nie je problém, ak vy používať VPN so servermi v USA. Ponúka širokú škálu obsahu vrátane uvoľnenie už za dva roky.

Ak sa chcete zaregistrovať, musíte uviesť svoje meno, dátum narodenia a e-mailovú adresu. Pri registrácii musíte použiť skutočný e-mailový účet.

Navigácia na webe je jednoduchá, samozrejme, pred každým nadpisom je reklama. Prehrávanie videa však bolo dobré pre každé video, ktoré som vybral, a reklamy nemajú problém s prémiovou sieťou typu VPN Surfshark alebo CyberGhost.

5. Pluto TV

plutotv obrázok

Pluto TV ponúk filmy, športové prenosy, detské šou a živá televízia. Hlavným dôvodom, prečo je to tak ďaleko na zozname, je to, že je oveľa ťažšie navigovať ako vyššie uvedené stránky.

Keď sa vám však podarí nájsť navigáciu a nájsť požadovanú reláciu alebo film, prehrávanie je vynikajúce.

Je to možné pripojiť sa k televízoru Pluto z USA, Veľkej Británie, Nemecka, Rakúska a Švajčiarska. Ak sa pripájate z iného miesta, zablokuje vás chybové hlásenie.

Obsah, ktorý máte k dispozícii, a počet kompatibilných zariadení závisí od vašej polohy. Pre ľahké použitie, Odporúčam pripojenie cez server VPN v USA aby služba fungovala priamo na väčšine zariadení.

6. CONtv

Logo CONV

Ak ste fanúšikom horory, sci-fi a kultové filmy, toto je streamingová služba, ktorú potrebujete.

CONtv je k dispozícii iba v USA, takže pre prístup k nej musíte pripojte sa na server VPN so sídlom v USA. Web bol vytvorený spoločnosťami Cinedigm a Wizard World, aby poskytoval obsah komunite Comic-Con.

Aj keď sci-fi je hlavnou ponukou tejto služby, je tu oveľa viac, čo stojí za to preskúmať, vrátane fantázie, hier, superhrdinov a bojových umení.. Môžete dokonca sledovať udalosti Comic-Con.

Jednoduchá navigácia na webe obsahuje a funkcia vyhľadávania. Musíte sa zaregistrovať v streame, nemusíte však zadávať žiadne platobné podrobnosti.

Prehrávanie videa je vysoko kvalitné, ale je dobré zvoliť VPN s blokovaním reklám, napríklad NordVPN, ako sa reklamy prehrávajú pred každým videom.

7. SnagFilms

Logo SnagFilms

SnagFilms ponúk viac ako 2 000 titulov vrátane klasických kultov a nezávislých filmov. Jeho katalóg pokrýva väčšinu žánrov a obsahuje tiež širokú škálu televíznych programov a seriálov.

Aby ste mohli službu používať, musíte sa zaregistrovať, ale rovnako ako v prípade iných streamovacích webov, ktoré tu uvádzame, registrácia je jednoduchá a priama.

Reklamy sú krátke a nenápadné a obsah je dobre usporiadaný a ľahko sa s ním dá navigovať.

Jediný problém, ktorý som našiel na tejto webovej stránke, je to niektoré tituly, ktoré som si vybral, sa počas môjho testu nebudú hrať. Pokúsil som sa pripojiť k serverom VPN v rôznych krajinách, ale zistil som, že to nijako významne nezmenilo.

Avšak s toľkými titulmi, z ktorých si môžete vybrať, je toto obmedzenie skutočne problémom iba v prípade, že existuje konkrétna relácia alebo film, ktorý chcete sledovať. Kvalita prehrávania bola vynikajúca o tituloch, ktoré fungovali.

8. Klasické kino online

Logo Classic Cinema Online

Klasické kino online je sen pre milovníkov historických kín. Ak ste fanúšikom tichých filmov alebo stratili filmy Charlieho Chaplina, budete chcieť vyskúšať tento web.

vy na používanie služby sa nemusíte zaregistrovať, a ja som bol schopný prístup k prúdom pomocou serverov vo Veľkej Británii a USA. Webové stránky však namiesto toho, aby hosťovali filmy, poskytujú odkazy na to, kde ich možno nájsť.

Zistil som, že určitý obsah je prístupný iba prostredníctvom torrentov, zatiaľ čo iné vyžadujú, aby bol povolený Flash. To zase znamená, že budete prepojenie prostredníctvom neznámych stránok tretích strán, takže použitie VPN je absolútnou nevyhnutnosťou.

Na používanie tohto webu budete potrebovať trochu trpezlivosti, ale skryté a zabudnuté drahokamy obsiahnuté v jeho katalógu sa oplatia vynaložiť úsilie.

9. Veoh

Logo Veoh

Veoh vám dáva prístup k viac ako 7 000 filmov, ako aj množstvo televíznych relácií a iný obsah.

Vytvorenie účtu je voliteľné na streamovanie videí, ale vyžaduje sa, ak chcete nahrať obsah. V žiadnom prípade nie sú potrebné žiadne informácie o platbe.

Okrem veľkého katalógu starých klasických filmov, Veoh je hostiteľom obsahu nahraného používateľmi, Preto musíte pri používaní stránok postupovať opatrne. S VPN môžete objavovať nový obsah bez obáv o svoju bezpečnosť.

Obsah je dobre organizovaný a dobre navrhnutá funkcia vyhľadávania umožňuje vyhľadávanie podľa niekoľkých rôznych kritérií. Prehrávanie videí, ktoré som testoval, bolo vynikajúce a zistil som niektoré skvelé klasické filmy, ako aj zábavné hity odovzdané používateľmi.

10. YouTube (USA)

Chybové hlásenie YouTube

Bez zoznamu bezplatných webových stránok nie je úplný Ty trúbka. Platforma je vybavená reklamami a sledovačmi, týmto problémom sa však môžete vyhnúť použitím VPN, ktorá ich blokuje NordVPN.

Znova použite VPN pripojte sa k americkým serverom a získajte prístup k väčšiemu množstvu obsahu. YouTube má samozrejme nespočetné množstvo bezplatných videí, ale najobľúbenejšie filmy a televízne epizódy sú k dispozícii iba na princípe pay-to-view.

Nemusíte si vytvárať účet na prístup na YouTube, ale mať jeden vám umožní vytvárať zoznamy skladieb, odovzdávať videá a dostávať upozornenia, keď vaše obľúbené kanály ponúkajú nový obsah.

Najlepšie siete VPN, ktoré vás chránia pri používaní streamovaných stránok

sťahovanie skrytý malware alebo predaj vašej histórie pozerania tretím stranám by mohol z vášho bezplatného streamovania videa urobiť veľmi nákladný zážitok.

Pred výberom titulov, ktoré chcete sledovať, skontrolujte, či sú vaše údaje a zariadenie chránené.

Ak chcete bezpečne pristupovať na ktorýkoľvek zo streamovaných webových stránok v mojom zozname, dôrazne odporúčame, aby ste používali vysokokvalitnú sieť VPN. Tu sú moje tri najlepšie odporúčania VPN, ktoré sú ideálne na vysielanie bezplatných filmov a televíznych relácií.

1. NordVPN

Zariadenia NordVPN

 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Servery v 59 krajinách, všetky zabezpečené 2048-bitovým šifrovaním AES
 • Adblocker, prepínač automatického zabíjania a Onion Over VPN
 • Prísne zásady neprihlásenia
 • Pracuje s: Netflix, HBO, Hulu, BBC iPlayer, Showtime, Amazon Prime Video, Sling TV a ďalšie
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android, Android TV, Linux, Chrome, Firefox a niektoré smerovače

NordVPN kombinuje výkonné zabezpečenie s plynulým streamovaním a poskytuje vám všetko, čo potrebujete na bezpečné sledovanie filmov a prehliadok bez námahy.

Táto sieť VPN prevádzkuje pôsobivú sieť 5 000+ serverov vrátane tisícov v USA, takže sa nikdy nebudete musieť starať o preplnené servery, ktoré vás spomaľujú.

NordVPN môže získať prístup k všetkým bezplatným webovým stránkam v tomto zozname, a bol som ohromený mojím vysoké rýchlosti pripojenia a vysokú kvalitu streamovania na všetkých serveroch, ktoré som testoval.

Funkcia SmartPlay uľahčuje streamovanie geoblokovaného obsahu na takmer akomkoľvek zariadení bez obáv z manuálneho nastavenia. Po pripojení k serveru v krajine s prístupom k obsahu, ktorý chcete sledovať, všetko, čo musíte urobiť, je stlačiť hrať.

NordVPN tiež ponúka efektívne blokovanie reklamy, čo je veľmi užitočné pre bezplatné streamingové stránky. Zablokovaním reklám na spracovanie údajov zlepšila spoločnosť NordVPN moje rýchlosti načítania a znížila vyrovnávaciu pamäť počas mojich testov streamovania.

Blokovanie reklám spoločnosti NordVPN tiež zvyšuje vašu bezpečnosť chráni vás pred škodlivými kontextovými oknami, ktoré môžu obsahovať škodlivý softvér. Medzi ďalšie bezpečnostné funkcie patrí šifrovanie na vojenskej úrovni, ochrana pred sledovačmi, prepínač automatického zabíjania a ochrana pred únikom IP / DNS.

Spoločnosť NordVPN má tiež prísne zásady neprihlásenia a funguje mimo Panamy, ktorá je priateľská k súkromiu zabezpečenie anonymity a súkromia online.

Ak máte problémy s prístupom k niektorým z vašich obľúbených bezplatných streamingových serverov, môžete osloviť spoločnosť NordVPN Podpora nepretržitého živého rozhovoru 24/7 za rýchlu a priateľskú pomoc. NordVPN vám to umožňuje pripojte naraz až šesť zariadení k jednému účtu, takže celá vaša rodina môže streamovať kedykoľvek, bez toho aby museli bojovať o televíziu.

Toto sú len niektoré z dôvodov, prečo sa spoločnosť NordVPN s nadšením odporúča na streamovanie. Prečítajte si viac o tom, čo si myslíme o službe v našom hĺbkové preskúmanie.

Streamujte pomocou služby NordVPN!

2. CyberGhost

cyberghost viac zariadení

 • 7-dňová bezplatná skúšobná verzia pre iOS a Android
 • 5 700+ serverov vo viac ako 90 krajinách zabezpečených 256-bitovým šifrovaním AES
 • Neobmedzený prenos a šírka pásma spolu s vyhradenými servermi na streamovanie
 • Ochrana proti úniku DNS, politika bez protokolovania a prepínač automatického zabíjania
 • Pracuje s: Netflix, BBC iPlayer, HBO, Hulu, ESPN, Comedy Central, Eurosport, Sky Go a ďalšie
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android, Android TV, Linux, Chrome, Firefox, Amazon Fire Stick a niektoré smerovače

CyberGhost ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete na bezpečný prístup k bezplatným webovým serverom v tomto zozname. Napriek svojim výkonným funkciám má táto VPN užívateľsky prívetivé rozhranie to sa veľmi ľahko používa, aj keď ste novým v sieťach VPN.

CyberGhost je špeciálne streamingové servery, vrátane a v USA vyhradený streamovací server YouTube, vám môžu pomôcť prekonať najťažšie geografické obmedzenia na streamovaných stránkach.

S CyberGhostom som bol schopný ľahko pristupovať na všetky stránky v tomto zozname, väčšinou bez pripojenia k špecifickému streamingovému serveru.

Tiež sa nemusíte báť streamovania na nezabezpečených webových stránkach pomocou CyberGhost. VPN robustné šifrovanie chráni vaše pripojenie pred hackermi a špionážnymi očami, zatiaľ čo je ochrana proti úniku a prísna politika neprihlásenia zaistiť svoju anonymitu.

CyberGhost je prepínač automatického zabíjania vás udržiava v bezpečí, a to aj v prípade nespoľahlivého internetového pripojenia. Ak vaše pripojenie VPN náhle poklesne, prepínač automatického zabíjania vypne vaše pripojenie, kým sa znova nepripojíte k sieti VPN, takže za žiadnych okolností nebude únik žiadnych údajov.

Máte dovolené pripojte až sedem zariadení naraz na CyberGhost. Bez obmedzenia šírky pásma môžu všetci vo vašej domácnosti prúd bez obmedzení.

Pozrite sa na naše dôkladné preskúmanie dozvedieť sa viac o odhodlaní tohto poskytovateľa ochrany osobných údajov, ako aj o jeho rýchlych pripojeniach a rastúcej serverovej sieti.

Streamujte teraz pomocou aplikácie CyberGhost!

3. ExpressVPN

Zariadenia ExpressVPN

 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Bleskové rýchlosti
 • 3000+ serverov na 160 miestach po celom svete, zabezpečených 256-bitovým šifrovaním AES
 • Ochrana proti úniku DNS / IPv6, prepínač automatického zabíjania a rozdelené tunelovanie
 • Prísne zásady neprihlásenia
 • Pracuje s: Netflix, BBC iPlayer, HBO, Hulu, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a ďalšie
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android, Android TV, Linux, Chrome, Firefox a niektoré smerovače

S rýchlosťou blesku a schopnosťou obísť tvrdé geografické obmedzenia je ExpressVPN vynikajúcou voľbou pre streamovanie bezplatných filmov a relácií.

v skutočnosti, ExpressVPN ponúka najrýchlejšie a najspoľahlivejšie pripojenie všetkých VPN, ktoré som testoval.

Široká sieť ExpressVPN zahŕňa servery na 28 a viac miestach v USA, takže máte veľa možností prístupu k bezplatnému streamovaniu obsahu iba v USA. Počas mojich testov som mal vynikajúce rýchlosti a počas streamingu som nemal takmer žiadne vyrovnávacie pamäte.

Sieť VPN je kompatibilná so všetkými hlavnými platformami a jej služba MediaStreamer vám to umožňuje streamujte filmy a relácie na ešte viac zariadeniach, vrátane tých, ktoré zvyčajne VPN nepodporujú.

Môžete rýchlo získať pomoc od ExpressVPN Podpora nepretržitého živého rozhovoru 24/7 ak máte problémy so streamovaním obsahu na ktorejkoľvek z lokalít v tomto zozname.

Rýchlosť nie je všetko, čo ExpressVPN môže ponúknuť. Zabezpečuje tiež vaše spojenie s silné šifrovanie, prepínač automatického zabíjania a ochrana proti úniku IP / DNS Vaša identita a súkromné ​​údaje sa tak nebudú zobrazovať ani na nezabezpečených webových stránkach.

Medzitým je vaša anonymita chránená jej politikou bez prihlásenia a pokročilou technológiou TrustedServer.

Pozrite sa na naše komplexná recenzia ExpressVPN dozvedieť sa viac o obhajobe služby slobody internetu a súkromia, ako aj o jej službách výnimočné rýchlosti a užívateľsky prívetivé funkcie.

Streamujte teraz pomocou ExpressVPN!

Najlepšie bezplatné stránky na bezplatné streamovanie, ktoré potrebujete na prístup k sieti VPN

Ak sa obávate o streamovanie filmov a televízneho vysielania bezpečne, radi to viete niektoré z najväčších televíznych sietí a štúdií na svete majú teraz svoje vlastné bezplatné kanály prémiového vysielania. 

Tieto ponúkajú prístup k novým epizódam televíznych relácií ihneď po ich vysielaní, desaťročiam klasických televíznych seriálov, živým prenosom a oveľa viac. Ešte lepšie, zaručuje vysoko kvalitné vysielanie a je úplne legálne a bezpečné. 

Je tu jeden úlovok: Mnohí obmedzujú prístup k divákom v ich vlastných krajinách. Ak nežijete v USA, Spojenom kráľovstve, Kanade alebo v ktorejkoľvek krajine, ktorá je hostiteľom tohto obsahu, na prístup k týmto prémiovým kanálom budete potrebovať sieť VPN.

S VPN sa môžete pripojiť k serveru v krajine, ku ktorej chcete získať prístup ku konkrétnemu kanálu - napríklad, pripojte sa k britskému serveru a sledujte zadarmo BBC iPlayer.

Toto je zďaleka najbezpečnejší a najpohodlnejší spôsob, ako sledovať niektoré z najlepších filmov a televízií na svete. Tu je len chuť najlepších bezplatných kanálov prémiového vysielania, ku ktorým máte prístup, keď používate sieť VPN.

Spojené kráľovstvo

BBC iPlayer - Najväčší vysielateľ vo Veľkej Británii ponúka obyvateľom Spojeného kráľovstva takmer každú reláciu vo svojom archíve bezplatne online. Zahŕňa to každý epický dokument o prírode Davida Attenborougha, ktorého ste sa kedy chceli venovať.

Rozbočovač ITV - Najlepšia vinačná televízia, ktorú ponúka Veľká Británia, od reality show po klasické mydlové opery a všetko medzi tým.

Všetky 4 - Bizarné komédie, dômyselné dokumentárne filmy a prelomové drámy z oboch strán Atlantiku - televíziu, na ktorú sa nesmie zabúdať a je ťažké zabudnúť.

Spojené štáty

NBC - Domov NBC, ktorý je domovom niektorých z najobľúbenejších televíznych seriálov v Číne, ponúka bezplatný prístup k novým epizódam svojich neskoro večerných chatových relácií, klasických seriálov a oveľa viac na svojom streamovanom kanáli..

ABC Go - Okrem populárnych televíznych relácií vysiela spoločnosť ABC na svojom kanáli aj klasické filmy, ako je Lion King.

Disney Now - Vďaka mnohým obľúbeným vystúpeniam vašich detí na jednom mieste ich Disney Now môže (a možno aj vy) pobaviť celé hodiny.

Fox - Získajte prístup k najväčším kanálom a reláciám v sieti Fox. Môžete streamovať všetko od správ a komentárov až po športové a reality TV, všetko zadarmo.

Kanada

CBC Gem - Kurátorská knižnica najlepších televíznych programov a filmov z Kanady a z celého sveta. CBC Gem vám poskytuje prístup k celej knižnici programov, športu, dokumentárnych filmov a filmov.

Austrália

ABC iView - Aplikácia iView vám umožňuje prístup ku všetkým vysielaním relácií na kanáloch siete, austrálskej aj medzinárodnej. Spravodajstvo, umenie, komédia, detské predstavenia a ďalšie zabezpečenie zábavy pre celú rodinu sú zadarmo.

SBS OnDemand - Je domovom niektorých najväčších prestížnych televíznych a športových udalostí z celého sveta. SBS OnDemand ponúka bezplatný prístup k najlepším drámam, živým športom, klasickým filmom a komédiám z Austrálie, USA, Veľkej Británie a ďalších, a to všetko na jednom mieste..

Najčastejšie otázky

Existujú nejaké bezplatné siete VPN, ktoré fungujú na streamovanie televíznych relácií?

Za zmienku stojí všetky bezplatné siete VPN prichádzajú s úlovkom, a bohužiaľ väčšina obmedzení a obmedzení sa týka funkcií, ktoré zlepšujú streamovanie. To hovorí, na streamovanie fungujú bezplatné siete VPN  filmy a televízne programy online, ako aj odblokovanie obľúbených služieb, ako je Netflix.

Pre neobmedzené možnosti bleskového streamingu, prístup k viacerým serverom a prvotriedne bezpečnostné funkcie odporúčame NordVPN.

Je nezákonné používať siete VPN na prístup k webovým serverom a službám s geografickým blokovaním?

Streamujte akýkoľvek obsah z legitímnych služieb, ktoré si predplatíte pripojený k VPN, je úplne legálne.

zatiaľ čo používanie VPN je v niektorých krajinách nezákonné, väčšina umožňuje použitie sietí VPN na širokú škálu účelov. Môžete si prečítať náš príspevok Sú siete VPN legálne? Kde sú nelegálne? pre viac informácií o tejto téme.

Čo iného je pre VPN dobré, okrem prístupu k službe Netflix a iným streamingovým službám?

VPN môže urobiť omnoho viac, ako len odblokovať streamovanie stránok a služieb, je to viacúčelový nástroj na ochranu identity a zabezpečenie zariadenia.

Prémiová ponuka VPN šifrovanie na vojenskej úrovni, aby hackerom zabránil v prístupe k vašim citlivým údajom pomocou techník keyloggingu. Sieť VPN môže tiež zabrániť poskytovateľom internetových služieb, vládnym agentúram a inzerentom sledovať vašu skutočnú polohu alebo návyky prehliadania.

zhrnutie

Ak viete, kde hľadať, máte k dispozícii množstvo bezplatného obsahu na streamovanie online. Vďaka skvelým webovým stránkam o bezplatnom vysielaní v tomto zozname môžete sledovať svoje obľúbené obľúbené položky a objavovať nový obsah, ktorý si zaslúži pozornosť.

Len nezabudnite, že je to dôležité Chráňte sa pred škodlivým softvérom a špionážou pomocou spoľahlivej siete VPN.

Po pripojení k vybratému webovému serveru na streamovanie pomocou siete VPN sa zobrazí ikona množstvo ďalších výhod, ktoré môže VPN ponúknuť, vrátane ochrany pred hackermi a prístupu k obsahu z celého sveta.

Stále sa nemôžete rozhodnúť, ktorú sieť VPN zvoliť? navštívte náš stránka kupónov pozrite si aktuálne ponuky a zľavy na VPN.

Odporúčam NordVPN na sledovanie filmov a televíznych relácií zdarma pretože nespĺňa iba základné požiadavky na bezpečné používanie streamovaných webových stránok; ľahko ich presahuje.

Získajte NordVPN teraz!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me