10 nejlepších VPN ZDARMA pro Mac zdarma v lednu 2020 – Který z nich je pro vás ten pravý?

Pokud hledáte zdarma VPN pro svůj MacBook nebo potřebujete VPN, kterou byste měli používat na dovolené, jste na správném místě. Testoval jsem 37 VPN na svém MacBook Pro a našel jsem 10 nejlepších VPN zdarma založené na zabezpečení, rychlosti a streamování.

Bezdrátové sítě VPN mohou být skvělým řešením, ale musíte si pečlivě vybrat, aby byl váš MacBook v bezpečí. Nedůvěryhodné bezplatné služby mohou nainstalovat malware do vašeho zařízení a úniku vašich osobních údajů nebo umístění.

Většina bezplatných služeb na zařízeních MacOS nefunguje. Ty, které pracují, mají obvykle velkou rychlost a omezení dat. Ale to by mohlo být nejméně z vašich problémů. Některé bezplatné sítě VPN tě využívají a poškozují vaši bezpečnost prodejem dat třetím stranám za účelem zisku.

Dobrou zprávou je, že většina nejlépe hodnocených sítí VPN nabízí bezplatné zkušební období, záruku vrácení peněz nebo obojí. Pomocí těchto záruk můžete bezplatně otestovat prémiovou síť VPN bez nutnosti předplatného. NordVPN je moje nejlepší doporučení a má 30denní záruku vrácení peněz, takže můžete používat své prémiové funkce bez rizika po celý měsíc.

Pokud se stále kýváte směrem k používání bezplatné VPN na svém MacBooku, udělal jsem pro vás tvrdou práci. Vyzkoušeli jsme nejlepší bezplatné VPN z hlediska bezpečnosti, rychlosti a kompatibility, abychom vám přinesli 10 nejlepších VPN zdarma pro MacOS.

Nejlepší bezplatné VPN pro Mac - Stručný průvodce

 1. NordVPN - Moje hlavní doporučení má prvotřídní bezpečnostní funkce, rychlé připojení a neomezené množství dat. Můžete to vyzkoušet bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz.
 2. Windscribe - 10 GB bezplatných dat měsíčně s prémiovými bezpečnostními funkcemi a vysokorychlostním připojením, ale bez přístupu Netflix.
 3. ukryj mě - 2 GB bezplatných dat za měsíc, šifrování na vojenské úrovni a pět umístění vysokorychlostního serveru. To je dost dat pro streamování ve standardním rozlišení po dobu dvou hodin, ale neexistuje žádný britský server, takže nemůžete sledovat BBC iPlayer.
 4. Štít hotspotu  - Špičkové šifrování a vestavěná ochrana proti malwaru, ale omezeno na pouhých 500 MB bezplatných dat denně. To stačí na čtyři hodiny lehkého prohlížení nebo 30 minut streamování ve standardním rozlišení.
 5. ProtonVPN - Neomezené množství dat a prémiové bezpečnostní funkce, ale torrentování není povoleno.

Co je to Catch With Free VPNs??

Důvěryhodnou VPN zdarma může být perfektní řešení pro krátkodobé nebo příležitostné použití. Pokud však používáte bezplatnou službu, měli byste si být vědomi několika nedostatků.

Bezpečnostní

Některé bezplatné VPN profitujte od vás pomocí temné taktiky. Mohou ohrozit vaši bezpečnost výsadbou sledovačů v počítači Mac nebo prodejem dat třetím stranám, vystavuje vás škodlivým rizikům, jako je krádež identity. 

Premium VPN používají pokročilé funkce zabezpečení, jako jsou šifrování na vojenské úrovni a přepínače zabíjení, které chrání vaši online aktivitu a osobní informace.

Omezení

Většina bezplatných sítí VPN omezuje vaše data a šířku pásma. Jakmile překročíte povolený počet dat, nebudete moci procházet ani streamovat. Omezená šířka pásma zpomaluje rychlost připojení a způsobuje ukládání do vyrovnávací paměti a zpoždění.

Pravidelně neaktualizují své IP adresy, což usnadňuje streamování webů, jako je Netflix, jejich identifikaci a blokování. Jakmile je IP serverů blokována, nebudete moci odblokovat žádné streamovací služby.

Prémiové VPN často aktualizují své IP adresy, aby mohly obejít geobloky a filtry. Nabízejí neomezenou šířku pásma a data, takže neexistují žádná omezení týkající se toho, kolik můžete sledovat a procházet.

Kompatibilita

Velmi málo sítí VPN nabízí aplikace pro MacOS. Zjistil jsem, že většina bezplatných aplikací MacOS VPN dostupných v App Store je zastaralá, závratná a frustrující k použití. 

Premium VPN jsou navrženy pro použití na všech vašich zařízeních, od MacOS a iOS po Linux a dokonce i chytré TV.

Nejlepší bezplatné VPN pro Mac leden 2020

Je tedy možné najít bezpečnou VPN zdarma? Ano to je. Vyzkoušeli jsme 37 bezplatných sítí VPN, abychom našli ty nejlepší služby, aby váš počítač Mac zůstal v bezpečí.

Pamatujte však, že bezplatné VPN mají vždy určitá omezení. Záleží jen na tom, na čem jste ochotni kompromisovat.

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

 • Více než 5 000 serverů v 59 zemích
 • Neomezené množství dat a šířka pásma
 • Rychlosti blesku
 • 256bitové šifrování AES
 • Vestavěný blokování reklam a malwaru
 • Ochrana proti úniku DNS
 • Pracuje s: Netflix, Hulu, HBO, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Disney +, Sling TV
 • Kompatibilní s: MacOS, iOS, Windows, Android, Linux, směrovače, prohlížeče

NordVPN je prémiová služba s vynikající aplikace pro MacOS, špičkové zabezpečení a neomezená data. Je to moje nejlepší doporučení pro váš Mac a můžete to vyzkoušet bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz. 

Můžete se připojit více než 5 000 serverů v 59 zemích. Jinými slovy, můžete přistupovat k geoblokovanému obsahu z celého světa. A server je vám vždy nablízku, bez ohledu na to, kterou zemi navštěvujete.

Je bleskově rychlý, což je skvělé pro bezproblémové procházení a streamování bez vyrovnávací paměti. Testoval jsem několik různých zemí a měl spolehlivé a vysoké rychlosti v každém místě. 

Může to snadno obejít geo-omezení a VPN bloky pro přístup k Netflix USA, Hulu, BBC iPlayer a další populární streamingové weby. Bezpečně můžete torrentovat také na serverech optimalizovaných pro P2P.

NordVPN chrání váš MacBook pomocí bezpečné 256bitové šifrování AES, automatický přepínač zabíjení a přísná zásada no-logs. Jeho funkce ochrany proti úniku DNS zabraňuje chybám zabezpečení v MacBooku v nechtěném odhalení vašich požadavků DNS poskytovateli internetových služeb (ISP)..

Díky integrované funkci CyberSec můžete blokovat reklamy a měřiče. Automaticky blokuje podezřelé weby nebo vyskakovací okna, která mohou zařízení infikovat malwarem. CyberSec také blokuje reklamy na streamovaných webech, jako jsou CWTV a YouTube, takže je můžete sledovat bez přerušení.

Protože umožňuje až šest současných připojení zařízení, můžete chránit všechna zařízení ve vaší domácnosti jediným účtem NordVPN.

Pokud máte nějaké problémy s používáním aplikace NordVPN na vašem počítači Mac, můžete použít program NordVPN 24/7 live chat kontaktovat technickou podporu.

Přečtěte si více o tom, proč je NordVPN mým nejlepším doporučením pro váš MacBook naše recenze.

Začínáme s NordVPN!

2. Windscribe

Windscribe-devices-new

 • 10 GB bezplatných dat každý měsíc
 • Vysokorychlostní servery na 10 místech
 • Podporuje torrenting
 • Šifrování vojenské třídy, přepínač zabíjení a protokolování nuly
 • Vestavěný blokování reklam a malwaru
 • Spolupracuje s: BBC iPlayer, HBO GO a YouTube
 • Kompatibilní s: MacOS, iOS, Android, Linux, Chrome a Firefox

Windscribe má bezpečná a přímá aplikace pro MacOS, která přichází s 10 GB bezplatných dat měsíčně. To je dost dat pro streamování několika filmů, ale nemá přístup k Netflix USA nebo Hulu.

Pokud potřebujete další data, můžete získat dalších 5 GB tweeting Windscribe.

Můžete přistupovat k serverům v 10 zemích, včetně USA. Protože se k těmto umístěním připojují všichni bezplatní uživatelé, servery jsou často přetíženy. Moje rychlost připojení během špiček poklesla, ale streamování a procházení byly bezproblémové, jakmile se přetížení snížilo.

Pomocí britského serveru můžete odblokovat BBC iPlayer a americký server může odblokovat HBO GO, ale ne Netflix USA nebo Hulu. Jeho servery optimalizované pro Netflix jsou dostupné pouze pro prémiové uživatele.

Podporuje P2P připojení, Díky velkému množství dat je ideální pro stahování velkých souborů. Můžete jej také použít k obcházení digitální cenzury.

Windscribe chrání váš Mac 256bitové šifrování, přepínač automatického zabíjení a ochrana proti úniku DNS. Udržuje to zásady no-logs, takže vaše data nejsou nikdy uložena. Zabíjení přepínače a ochrana proti úniku DNS jsou obvykle k dispozici pouze s prémiovými balíčky VPN.

Jeho vestavěný blokování reklam, R.O.B.E.R.T., zastaví vyskakovací okna, která přerušují relaci streamování nebo infikují váš Mac malwarem. Blokuje také sledovače.

Aplikace Windscribe se snadno instalují a používají. Zabralo mi to méně než pět minut na stažení a instalaci aplikace pro MacOS. Nabízí neomezené současné připojení, takže můžete chránit všechna svá zařízení najednou.

Jeho nepřetržitý živý chat je k dispozici zdarma a prémiovým uživatelům. Pokud chatbot, Garry, nemůže na vaši otázku odpovědět, odkazuje vás na agenta podpory člověka. Na webu je také zaškrtnutý systém podpory.

Přečtěte si, proč si Windscribe přečetl druhé místo v mém seznamu náš podrobný přehled výkonu.

Získejte Windscribe zdarma!

3. hide.me

hideme-devices

 • 2 GB bezplatných dat každý měsíc
 • Pět umístění serveru
 • Rozdělit tunelování
 • Šifrování vojenské třídy, přepínač zabíjení a ochrana proti úniku IP
 • Zásady nulování protokolování
 • Spolupracuje s: Netflix Kanada, Amazon Prime Video, HBO GO, Sky Go, YouTube
 • Kompatibilní s: MacOS, iOS, Android, Linux a prohlížeči

hide.me nabízí každý měsíc 2 GB bezplatných dat a přístup k serverům v USA, Kanadě, Singapuru a Nizozemsku. 2 GB stačí ke kontrole vašich e-mailů a streamování ve standardním rozlišení po dobu dvou hodin, ale nestačí to torrentovat nebo sledovat filmový maraton.

Protože nemusíte se registrovat, abyste mohli využívat bezplatný program, nehrozí žádné riziko, že se vaše informace dostane do nesprávných rukou.

hide.me je aplikace pro MacOS v případě výpadku připojení se automaticky znovu připojí k serveru VPN. Během testů jsem si nevšiml žádných výpadků připojení a její servery jsou super rychlé. Rychlosti připojení byly spolehlivé na všech jeho serverech.

Podařilo se mi odblokovat Netflix v Kanadě, ale ne v USA. Nelze streamovat britské streamovací služby, jako je BBC iPlayer, protože britské servery hide.me jsou dostupné pouze pro prémiové uživatele..

Jednou z vynikajících funkcí hide.me je rozdělení tunelů. Část svého provozu můžete směrovat přes VPN a zbytek prostřednictvím místní adresy IP. Rozdělené tunelování umožňuje přístup k místním webům a bezdrátovým zařízením ve vaší místní síti bez odpojení VPN. To nabízí jen několik prémiových sítí VPN a u bezplatných sítí VPN to často nevidím.

Nabízí vynikající bezpečnostní funkce, včetně 256bitové šifrování AES, přísná zásada no-logs a důležitý přepínač kill. Používá více protokolů VPN, včetně OpenVPN.

K dispozici je také ochrana proti úniku IP. Poruchy zařízení a softwaru mohou někdy odhalit vaši skutečnou IP adresu webům a aplikacím. Vestavěná ochrana proti úniku IP skrýt skrývá IP vaši IP skrytou, i když je problém.

Nejsou žádné reklamy, a ke své přátelské službě zákaznické podpory máte přístup 24/7 prostřednictvím živého chatu.

Podívejte se na výsledky našich testů hide.me. 

Získejte hide.me zdarma!

4. Hotspot Shield

Štít hotspotu

 • 500 MB bezplatných dat denně
 • Spolehlivé rychlosti a jeden bezplatný server v USA
 • Šifrování vojenské úrovně, přepínání zabíjení a ochrana před malwarem
 • Spolupracuje s: YouTube a Kodi
 • Kompatibilní s: MacOS, iOS, Windows, Android a prohlížeči

Štít Hotspotu snadno použitelná, vyhrazená aplikace pro Mac používá jedinečný protokol Catapult Hydra, který je navržen tak, aby zlepšil vaše připojení a latenci. Můžeš streamujte po dobu asi 30 minut denně s 500 MB dat, ale bezplatný plán vás omezuje pouze na jeden server v USA.

Pro odblokování Netflix USA nelze použít Hotspot Shield, Amazon Prime Video nebo HBO GO. Přesto má přístup k geoblokovaným videím YouTube a doplňkům Kodi.

Podařilo se mi procházet s minimálním zpožděním. Protože se však všichni bezplatní uživatelé připojují k umístění v USA, jeho bezplatný server je často přetížen. Během špiček může rychlost připojení klesnout.

Bezplatná verze poskytuje stejnou vysokou úroveň ochrany jako placené předplatné. K dispozici je vojenské šifrování a zabudovaný přepínač zabíjení. To znamená, že pokud server selže, vaše umístění zůstane skryté před poskytovatelem služeb Internetu.

Své vestavěná ochrana proti malwaru blokuje podezřelé weby, aby vás ochránil před možnými malwarovými infekcemi a phishingovými podvody.

Hotspot Shield je podporován reklamami. V jejích zásadách ochrany osobních údajů se uvádí, že sdílí vaši přibližnou polohu a identifikátory zařízení se společností Google, což pomáhá vytvářet cílené reklamy. Je to však pouze vaše přibližná poloha. Protože je vaše skutečná adresa IP maskovaná, může společnost Google vidět pouze adresu IP serveru VPN.

S bezplatným tarifem můžete připojit pouze jedno zařízení, takže při používání MacBooku nemůžete chránit žádná další zařízení. Máte přístup k jeho rozsáhlé sekci Časté dotazy, ale s bezplatným tarifem neexistuje žádná možnost živé podpory.

Podívejte se, jak Hotspot Shield v našich rozsáhlých testech provedl kontrolu naší recenze.

Získejte Hotspot štít zdarma!

5. ProtonVPN

Zařízení ProtonVPN iOS

 • Neomezené množství dat zdarma
 • Servery ve třech zemích
 • Šifrování vojenské třídy
 • Vestavěný blokovač reklam
 • Spolupracuje s: YouTube a Kodi
 • Kompatibilní s: MacOS, iOS, Android, Windows a Linux

ProtonVPN nabízí neomezená šířka pásma a data zdarma, takže neexistují žádná omezení, jak dlouho můžete procházet.

nicméně, nemůžete jej použít k odblokování streamovacích webů, a neumožňuje torrentování, buď. Může však obejít digitální cenzuru, takže pokud potřebujete VPN pro přístup k YouTube, Google nebo vašim účtům sociálních médií, ProtonVPN je dobrá volba.

Můžete se připojit k serverům ve třech zemích - USA, Holandsku a Japonsku. Servery s omezeným přístupem znamenají, že z žádné jiné země nemáte přístup k žádným webovým serverům zabývajícím se geoblokem nebo streamovacím službám.

ProtonVPN neumožňuje simultánní připojení najednou můžete použít pouze jedno zařízení. Pokud chcete chránit svůj mobilní telefon nebo tablet i počítač Mac, musíte upgradovat na prémiový plán.

Buďte také připraveni na pomalé rychlosti připojení. Během mých testů jsem zjistil, že moje připojení bylo záměrně omezeno, což je frustrující, když procházíte a sledujete videa. Načtení webových stránek je stále dost rychlé, ale sledování videa na YouTube HD je příliš pomalé.

Funkce ochrany soukromí ProtonVPN jsou vynikající. Používá 256bitové šifrování AES a výběr IKEv2 / IPSec nebo L2TP / IPSec, aby byla vaše data v bezpečí. Existují přísné zásady bez protokolování, což znamená, že vaše data nebo aktivita online nejsou uloženy ani sdíleny jinde.

ProtonVPN také zahrnuje vestavěný blokovač reklam s jeho aplikací pro MacOS, která umožňuje rychlé procházení bez přerušení.

Pokud máte dotazy nebo potřebujete další podporu, můžete se obrátit na systém prodeje vstupenek ProtonVPN. Odpoví vám e-mailem, obvykle do 24 hodin.

Další informace o funkcích ProtonVPN naleznete v naší recenzi.

Získejte ProtonVPN zdarma!

6. TunnelBear

tunelová zařízení

 • 500MB bezplatných dat každý měsíc
 • Severs ve 23 zemích
 • Umožňuje torrentování
 • Super bezpečné šifrování, přepínač zabíjení a režim GhostBear
 • Spolupracuje s: YouTube, Google, Kodi a HBO GO
 • Kompatibilní s: MacOS, iOS, Windows, Android, Chrome, Firefox a Opera

Aplikace MacOS TunnelBear je ideální pro začátečníky díky svému snadno použitelnému rozhraní.

To nabízí vysoké rychlosti na serverech ve 23 zemích, včetně USA a Velké Británie. Plán zdarma nabízí pouze 500 MB dat za měsíc. Stačí si prohlédnout 30 minut svého oblíbeného kanálu YouTube, ale nemůžete stahovat velké soubory. Tweeting TunnelBear získáte další 1 GB bezplatných dat.

bohužel, pro streamování nemůžete použít TunnelBear. Nebyl jsem schopen sledovat Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer nebo ITV Hub. Přesto to umožňuje torrentování.

TunnelBear používá 256bitové šifrování aby váš Mac byl v bezpečí. Její zásada no-logs znamená, že vaše data a prohlížení jsou zcela anonymní a nikdy se nezaznamenávají.

Režim GhostBear můžete použít k obcházení cenzury a hloubkové kontroly paketů (DPI).. Díky tomu budou vaše data vypadat jako pravidelný provoz vládním dozorovým agenturám a firewallům. Můžete ji dokonce použít k obcházení Velké čínské brány firewall.

Její ticketový systém zákaznické podpory je přístupný jak pro bezplatné, tak pro prémiové uživatele.

Další informace o TunnelBear naleznete v naší recenzi.

Získejte zdarma TunnelBear! 

7. Opera VPN

operavpn android zařízení

 • Neomezené množství dat zdarma
 • Tři umístění serveru
 • Spolupracuje s: Netflix Švédsko, YouTube a HBO GO
 • Kompatibilní s: prohlížeč Opera

OperaVPN je rozšíření prohlížeče pro Opera. Nabízí neomezený počet bezplatných dat a serverů na třech místech, Chcete-li jej používat, musíte si do MacBooku nainstalovat prohlížeč Opera.

Protože se jedná pouze o rozšíření prohlížeče, váš provoz je šifrován pouze při použití prohlížeče Opera. Cokoliv, co děláte mimo prohlížeč, používá vaši lokální IP adresu a není šifrováno.

Můžete si vybrat servery v Evropě, Asii nebo Americe. V těchto oblastech nemůžete vybrat konkrétní země, což znamená, že nemůžete použít Opera VPN k obcházení geobloků.

Když jsem se pokusil o přístup do Netflixu v USA a Kanadě, automaticky mě přesměroval do Netflixu ve Švédsku. Tuto knihovnu můžete sledovat bez problémů.

Když jsem byl připojen k evropskému serveru, nemohl jsem získat přístup k BBlayer iPlayer nebo ITV Hub. Také jsem neměl štěstí s Hulu. Mohl jsem však přistupovat k HBO GO a YouTube.

Své Funkce optimální polohy vás připojí k nejrychlejšímu dostupnému serveru, ale rychlosti připojení jsou stále velmi pomalé.

Síť VPN je kompatibilní se všemi dalšími rozšířeními Opery, včetně blokování reklam a trackeru a rozšíření Facebook Messenger.

Na webu Opera VPN je však FAQ žádná jiná forma zákaznické podpory.

Přečtěte si více o tom, proč je Opera VPN jedním z mých nejlepších doporučení v naší recenzi.

Získejte Opera VPN zdarma! 

8. Zrychlete

Zrychlete zařízení

 • Servery ve 37 zemích
 • 2 GB bezplatných dat každý měsíc
 • Neomezená šířka pásma
 • Umožňuje torrentování
 • Spolupracuje s: HBO GO, Kodi a YouTube
 • Kompatibilní s: MacOS, iOS, Windows a Android

Speedify nabízí každý měsíc 2 GB bezplatných dat, což vám stačí poslouchat 400 písní nebo procházet asi 24 hodin. Má bezplatné servery ve 37 zemích, ale umožňuje vám připojit se současně pouze na jednom zařízení.

Používá propojení kanálů ke zvýšení rychlosti připojení a snížení latence. Tato metoda kombinuje dvě nebo více připojení k internetu, například mobilní data a Wi-Fi. Zvyšuje to vaši rychlost, ale protože odesílá dvakrát tolik provozu, používá dvakrát tolik vašich datových povolenek na internetu. To znamená, že můžete rychle překonat své wi-fi nebo mobilní datové limity.

bohužel, Speedify se nemůže obejít geobloky Netflixu. Nedokázala jsem ani získat přístup k BBC iPlayer, ITV Hub nebo Hulu. Může však odblokovat HBO GO, doplňky Kodi a mezinárodní videa YouTube. Můžete také torrent na kterémkoli z jeho serverů.

Speedify nabízí šifrování ChaCha, ale jeho přepínač kill je k dispozici pouze v aplikaci pro iOS. Váš MacBook není chráněn, pokud se připojení VPN nezdaří.

Na jeho webových stránkách se uvádí, že má zásady no-logs. To dokazuje další prohloubení zásad ochrany soukromí společnosti Speedify udržuje částečné protokoly. Zrychlete ukládání informací o vaší přibližné poloze, využití šířky pásma a délce vašeho připojení. Nezaznamenává vaši aktivitu ani IP adresu.

Chcete se dozvědět více o Speedify? Podívejte se na naši recenzi.

Získejte Speedify zdarma!

9. Betternet

Betteretová zařízení

 • 500 MB bezplatných dat denně
 • 256bitové šifrování AES
 • Vysokorychlostní připojení
 • Spolupracuje s: YouTube a Kodi
 • Kompatibilní s: MacOS, iOS, Windows, Android a Chrome

Betternet nabízí 500 MB bezplatných dat denně. Procházíte přibližně čtyři hodiny, ale není dost dat pro to, abyste mohli torrent nebo hrát online hry. To také nabízí pouze jeden bezplatný server, a sídlí v USA. S Betternetem nemůžete přistupovat ke geoblokovaným webům ani ke streamovacím službám mimo USA.

Rychlosti Betternetu byly během mých testů překvapivě spolehlivé. S tolika uživateli připojenými k jednomu serveru může být síť přetížena. Ještě pořád, Podařilo se mi procházet s minimálními časy načítání. 

Betternet neodblokuje Netflix USA nebo Hulu. Když jsem se pokusil o přístup k jakýmkoli streamovacím webům, čelil jsem prémiové platební zdi, kromě YouTube. Přesto to umožňuje torrentování.

Své 256bitové šifrování udržuje váš internetový provoz v bezpečí, ale má zásady částečných protokolů. Nezaznamenává vaši online aktivitu, ale ukládá informace o vaší přibližné poloze a zařízení.

Betternet zobrazuje reklamy během procházení. Sdílí informace, které ukládá, s třetími stranami, aby vám mohl přizpůsobit reklamy.

Stojí za zmínku, že sídlo Betternetu spadá do jurisdikce Aliance 5/9/14-Eyes. Protože však neprotokoluje vaši aktivitu při prohlížení, nemůže sdílet vaši historii internetu s vládou.

Testovali jsme Betternet a pečlivě jsme prozkoumali všechny funkce, které nabízí. Číst výsledky v naší recenzi.

Získejte Betternet zdarma! 

10. VPNbook

VPNbook

 • Neomezené množství dat zdarma
 • Osm umístění serveru
 • 256bitové šifrování AES
 • Spolupracuje s: Netflix USA, Hulu, HBO GO, BBC iPlayer a ITV Hub
 • Kompatibilní s: Kompatibilní s: Windows, MacOS, Android, iOS a Ubuntu (vše přes OpenVPN)

VPNBook nabízí neomezená data zdarma, a nemusíte se registrovat, abyste jej mohli používat. Existují servery v osmi globálních umístěních, včetně USA a Velké Británie.

Na rozdíl od mnoha bezplatných sítí VPN, může přistupovat k Netflix USA, Hulu a HBO GO. Můžete se připojit k britskému serveru a odblokovat také BBC iPlayer a ITV Hub. S VPNBookem nemůžete torrentovat.

Během mých testů jsem si užíval spolehlivých rychlostí a byl jsem schopen streamovat bez velké vyrovnávací paměti.

Instalace VPNBook je o něco složitější než u jiných dodavatelů. Musíte si stáhnout aplikaci OpenVPN z App Store a poté načíst konfigurační soubor serveru, ke kterému se chcete připojit, do konzole OpenVPN. Pokud jste po britském serveru, musíte místo toho nainstalovat proxy server VPNBook.

Naštěstí existuje na webu VPNBook spousta pomoci. Máte-li dotazy, můžete jim také poslat e-mail přímo.

To nabízí vojenské šifrování pro zajištění vaší bezpečnosti při streamování a prohlížení.

Kopání do jeho zásad ochrany osobních údajů to odhalilo ukládá dílčí protokoly, včetně vaší skutečné IP adresy. Audituje tyto protokoly a odstraňuje je každý týden.

Další informace o funkcích VPNBook naleznete v naší recenzi.

Získejte VPNBook zdarma!

FAQs

Jaká jsou rizika používání VPN v mém počítači Mac?

Sítě VPN zdarma vás nechávají zranitelnými vůči všem druhům rizik.

Omezené bezpečnostní funkce znamenají nemůžete si být jisti, že vaše připojení je bezpečné a soukromé. Mnoho bezplatných služeb používá nižší šifrování, které může odhalit vaše osobní informace hackerům a sledovačům a způsobit nechtěné úniky IP.

Někdy, poskytovatelé VPN zdarma prodávají vaše data třetím stranám, což vás vystavuje riziku krádeže identity.

Premium VPN používají pokročilé funkce zabezpečení, které vás udržují zcela anonymní a bezpečné.

Ovlivňuje rychlost VPN?

Špičková VPN může skutečně zlepšit rychlost vašeho připojení. 

Poskytovatelé internetových služeb často snižují vaši šířku pásma, zejména když streamujete. To způsobuje zpoždění a ukládání do vyrovnávací paměti. Směrováním provozu přímo na server VPN namísto serverů poskytovatele služeb Internetu, můžete obejít škrtení a přetížení sítě. 

Totéž však nelze vždy říci o bezplatných službách. Mnoho bezplatných sítí VPN také omezuje vaše připojení a zpomaluje připojení. Obvykle je to povzbuzovat, abyste upgradovali na prémiový plán.

Jak zjistím, kolik dat potřebuji?

Pokud chcete pouze VPN pro rychlé a zabezpečené prohlížení, může stačit 500 MB dat měsíčně.

Pokud však chcete streamovat nebo hrát online hry, potřebujete 10 GB měsíčně nebo více.

Když používáte prémiovou VPN, nemusíte se obávat datových limitů, protože nabízejí neomezená data.

souhrn

VPN je nejlepší způsob, jak chránit MacBook při procházení, streamování a torrentu.

Je důležité si uvědomit, že mnoha bezplatným VPN nelze důvěřovat. Některé nefungují a jiné mohou ohrozit vaši bezpečnost. Mohou dokonce prodat vaše osobní údaje za účelem zisku.

Bezplatné sítě VPN v mém seznamu jsou důvěryhodné a bezpečné použití, ale vzhledem k jejich omezením se nejlépe hodí jako krátkodobá řešení.

Pokud hledáte neomezené krátkodobé řešení, doporučujeme vyzkoušet prémiovou neomezenou službu jako NordVPN. Můžete jej vyzkoušet bez rizika díky 30denní záruce vrácení peněz.

Moji cenově zdatní kolegové sestavili seznam nejlepších nabídek a kupónů VPN, aby vám ušetřili peníze. Podívejte se na naši stránku s kupony prozkoumat nejnovější nabídky.

Jste novým VPN a nevíte, kde začít? Můžete si přečíst vše, co potřebujete vědět náš komplexní průvodce VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me