2020 İçin En İyi VPN Ödülleri

Web'de güvenli ve güvenli bir şekilde gezinmek, coğrafi kısıtlamalı akış sitelerine erişmek veya torrent hizmetlerini kullanmak istiyorsanız bir VPN şarttır.

Bununla birlikte, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda mükemmel VPN ile hangisinin sizin için doğru olduğunu bilmek zor olabilir.

Ancak endişelenmeyin, yardım elinizin altında.

VpnMentor'da 200'den fazla VPN'yi test ettik. Hızlarına, güvenilirliklerine, gizlilik düzeylerine, sunucuların sayısı ve konumlarına ve müşteri hizmetlerine baktık.

Sonuçlar!

Size en iyi 2020 VPN Ödülünü sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

2020'nin En İyi VPN'leri

2020 İçin En İyi VPN Ödülleri

En İyi Genel VPN: 2020 İçin En İyi VPN Ödülleri

En İyi Genel VPN için en iyi birkaç yarışmacı varken, NordVPN açık galibiyetti.

NordVPN'in dünyanın 56 ülkesinde 2.000'den fazla sunucusu bulunmaktadır. VPN, Windows ve Mac için kullanılabilir, Chrome ve Firefox için bir tarayıcı uzantısına sahiptir ve Android ve iOS için harika uygulamalara sahiptir. Bunun da ötesinde, NordVPN Netflix, Hulu, BBC IPlayer ve diğer popüler akış sitelerinin engellemesini kaldırma konusunda yeteneklidir.

En önemlisi, güvenliğiniz tehlikeye atılmaz. Askeri düzeyde şifreleme, çift VPN ve otomatik bir öldürme anahtarı gibi özellikler, NordVPN'in gizliliğinize nasıl değer verdiğini gösterir.

En iyi yanı, NordVPN'in özellikle iki yıllık ve bir yıllık harika planları ile tamamen uygun fiyatlı olması..
Sonuç olarak: NordVPN, makul bir maliyetle premium hizmetin mükemmel birleşimidir.

Teklifleri Görüntüle

2020 İçin En İyi VPN ÖdülleriHız için En İyi VPN: 2020 İçin En İyi VPN Ödülleri

Hız söz konusu olduğunda, ExpressVPN rekabeti etkiliyor.

Yaptığımız her testte, işletim sistemi veya platformdan bağımsız olarak, ExpressVPN her zaman rekabeti yener. PC, Mac, iOS ve Android'de hangi günün olduğu veya ne zaman test ettiğimiz önemli değil, ExpressVPN her zaman en hızlısıdır.

ExpressVPN’in birinci sınıf hizmeti, diğer tüm VPN'lerden daha fazla sunucu sunar ve sürekli gelişimi, şirketin teknolojilerine yatırım yaptığını gösterir.

Bir VPN'nin Netflix'i (veya bu konudaki herhangi bir akış hizmetini) arabelleğe alma olmadan yayınlamasını istiyorsanız, ExpressVPN gidilecek olanıdır.

Teklifleri Görüntüle

2020 İçin En İyi VPN ÖdülleriMüşteri Hizmetleri için En İyi VPN: 2020 İçin En İyi VPN Ödülleri

Bir VPN söz konusu olduğunda müşteri hizmetleri çok önemlidir ve çoğu VPN'de bir çeşit müşteri hizmeti bulunurken, PrivateVPN'ler ile karşılaştırılmazlar.

PrivateVPN'i öne çıkaran şey, sahibin ürüne çok fazla dahil olması ve yatırım yapmasıdır. Şirketin yüksek Avrupa standartlarını korumasını sağlıyor.

PrivateVPN bir butik VPN gibidir; birinin sizi önemsediğini ve ihtiyaçlarınızı dinlediğini hissetmek istediğinizde, onlara güvenebilirsiniz.

Teklifleri Görüntüle

2020 İçin En İyi VPN ÖdülleriDeğeri için En İyi VPN: 2020 İçin En İyi VPN Ödülleri

CyberGhost "ücretsiz" VPN'sini sunmayı bıraktığında, şirket premium hizmetleri için düşük bir fiyat tutmayı seçti. Önceden aylık 10 dolardan fazla olan Pro planı şimdi 2-4 dolar civarında teklif ediliyor (mevcut anlaşmaya bağlı olarak).

CyberGhost’un premium hizmeti VPN markasında en üst sırada yer alant. Özellikle binlerce sunucusu, tüm cihazlar için uygulamaları ve farklı kullanımlar için özel sunucuları ile CyberGhost'un çok daha pahalı olması gerekir. Yine de, her zaman harika bir pazarlık fiyatıyla kullanılabilir, bu yüzden ona değeri için en iyi VPN adını verdik.

Teklifleri Görüntüle

2020 İçin En İyi VPN ÖdülleriEn Kararlı VPN: 2020 İçin En İyi VPN Ödülleri

Özel İnternet Erişimi pahalı reklamlardan ziyade ürününe yatırım yapar. Ürün kendisi için konuştuğundan, şirket çoğunlukla yönlendirmeler yoluyla müşteri kazanmaktadır. Bu, 2010'dan beri var olan bir VPN için çok şey söylüyor.

Reddit'te PIA en çok önerilen VPN'lerden biridir. Bağlantılar sabit, güvenlik güvenilir ve çoğu insanın VPN'de aradığı özellikler. Bunun yanı sıra, PIA’nın sunucuları her zaman etkindir ve müşteri hizmetleri hızlı bir şekilde yanıt verir (çok sık ihtiyaç duyduğunuzdan değil).

Deneyin ve neden bahsettiğimizi göreceksiniz.

Teklifleri Görüntüle

2020 İçin En İyi VPN ÖdülleriEn İyi Ücretsiz VPN:  2020 İçin En İyi VPN Ödülleri

TunnelBear sadece en iyi gerçekten ücretsiz, küçük baskı yok, VPN hizmeti sunuyor.

Sizi 500 MB ile sınırlasa da, bununla yapabileceğiniz çok şey var. TunnelBear ayrıca iyi bir hız için test edildi ve sağlam bir ürün.

Diğer ücretsiz VPN'lerin aksine, kimliğinizi çalmamak veya satmamak için TunnelBear'a güvenebilirsiniz. Bugüne kadar, bir üçüncü taraf danışmanlık şirketi tarafından şirketin ne kadar dürüst olduğunu gösteren şeffaf bir rapordan geçen tek ücretsiz VPN'dir..

TunnelBear, Gmail'inizi yalnızca bir iki gün boyunca Çin'deyken kontrol etmeniz gerektiğinde mükemmel bir seçimdir.

Teklifleri Görüntüle

2020 İçin En İyi VPN ÖdülleriGizlilik için En İyi VPN: 2020 İçin En İyi VPN Ödülleri

Dünyanın en büyük şifreli posta hizmeti olan Protonmail'in sahibi olan şirket tarafından işletilen ProtonVPN, piyasadaki en ucuz sağlayıcı olmayabilir, ancak benzersiz İsviçre kalitesi sunar ve gizlilik endüstrisinde güçlü bir oyuncu.

ProtonVPN günlük kaydı, VPN üzerinden Tor ve P2P desteği gibi güvenlik özelliklerine sahip olsa da, bunların şeffaflığı ve kullanıcıların gizliliğine olan bağlılığı onu güvenilir ve güvenilir bir VPN olarak öne çıkarır.

ProtonVPN kesinlikle harika bir ürün ve parlak bir geleceğe sahip gelişen bir VPN'dir.

Teklifleri Görüntüle

Peki, hangi VPN'i seçeceksiniz? Geri dönmeyi ve seçtiğiniz hizmeti gözden geçirmeyi unutmayın.

Hala bir VPN'e ihtiyacınız olup olmadığından veya bunların nasıl çalıştığından emin değil misiniz? Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me