2020’de ABD’de Voot Nasıl İzlenir


Yapabilirsin mükemmel programlamaya yalnızca Hindistan'da yaşıyorsanız Voot’un isteğe bağlı hizmetinden erişin. Hindistan dışında, içeriği - Bigg Boss, Badman veya Splitsvilla gibi şovlar da dahil - coğrafi olarak engellendi.

ABD'de Voot izlemek için bu coğrafi kısıtlamaların üstesinden gelmeniz gerekiyor. Sağlam bir VPN ile bunu yapmak çok basit. Öğrenmek için okumaya devam edin ABD'de Voot'a erişmek için bir VPN nasıl kullanılır, ve dünyanın herhangi bir yerinden.

Hızlı Kılavuz: Her Yerden Voot Nasıl İzlenir

Bu temel adımları izleyin ve Voot'u birkaç dakika içinde izleyeceksiniz.

 1. Premium bir VPN seçin. Hindistan'da geniş bir sunucu ağına sahip olduğu ve akış için sürekli yüksek hızlar sunduğu için NordVPN'i öneriyoruz.
 2. Seçtiğiniz VPN'i cihazlarınıza indirin ve yükleyin.
 3. Hindistan'daki bir sunucuya bağlanmak için VPN'nizi kullanın.
 4. Kaydolun veya Voot'a giriş yapın, ayaklarınızı kaldırın ve en sevdiğiniz şovları yayınlamaya başlayın.

Şimdi Voot İzlemeye Başlayın!

Neden Voot İzlemek İçin Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

Voot Hindistan dışında coğrafi olarak engellendi. Bir ABD IP adresi kullanarak akış hizmetine erişmeye çalışırsanız, engellenirsiniz.

Bir VPN kullandığınızda, trafiğiniz şifreli ve seçtiğiniz bir yerde güvenli bir sunucu üzerinden yönlendirildi. Hindistan'daki bir sunucuya bağlanırsanız, size bir sunucu atanır. Hindistan IP adresi ve ABD'de (veya başka bir yerde) Voot izleyebileceksiniz.

Bir VPN'nin Hindistan'da sunucuları olması nedeniyle, Voot'a erişebileceğinizi otomatik olarak garanti etmez. Tüm VPN'ler coğrafi blokların güvenilir bir şekilde üstesinden gelemez, Premium hizmet seçmeyi önemli kılar.

Birçok akış sitesinde anti-VPN yazılımı var, bir VPN kullanarak içeriğe erişmeye çalıştığınızda algılayacak ve VPN'inizin engellenmesine neden olacak. Bu riski seçerek atlayabilirsiniz. gizlenmiş sunucuları çalıştıran bir VPN.

Bu sunucu türü verilerinizin bir VPN tarafından şifrelenmiş olduğunu gizler. Bu nedenle, Voot ve diğer akış hizmetleri, her veri ile VPN verileriniz arasında ayrım yapamaz.

Bir VPN Yapabilecekleri Bu Kadar Değil

Bir VPN kullandığınızda, coğrafi engelleri atlayabilmenin ve global içeriğe sınırsız erişebilmenin yanı sıra birçok avantajdan da yararlanabilirsiniz..

Premium VPN, internet etkinliğinizi gizli tutar şifreleyerek ve IP adresinizi taklit ederek.

Bu, internet servis sağlayıcınızın (İSS) ve reklamverenlerin çevrimiçi etkinliğinizi izlemesini önler. Artı, hassas bilgileriniz meraklı gözlerden ve bilgisayar korsanlarından korunur, güvenli olmayan genel wi-fi ağlarında bile.

En güvenilir VPN'lerin sıfır giriş politikası, yani verilerinizin hiçbirini saklamazlar. Hiçbir veri üçüncü taraflara aktarılacak veya satılacak hiçbir şey ifade etmiyor.

Yüksek hızlı sunuculara sahip sağlam bir VPN, arabellek veya gecikme olmadan dünyanın dört bir yanından sınırsız içeriğin keyfini güvenle çıkarmanızı sağlar.

Voot İzlemek İçin En İyi 5 VPN

Aşağıda, ABD'de Voot yayınlamak için en iyi beş VPN.

1. NordVPN

2020'de ABD'de Voot Nasıl İzlenir

ABD'de Voot izlemek için en iyi VPN seçimimiz NordVPN, hız, güvenlik ve istikrar kombinasyonunu yenmek zor olduğu için.

İle bitti Hindistan'da 20'den fazla konum da dahil olmak üzere dünya çapında 5.600 yüksek hızlı sunucu, Voot'a bağlanırken sorun yaşamayacaksın. Sahip olabileceğiniz herhangi bir sorun, mükemmel 7/24 canlı sohbet müşteri hizmetleri tarafından hızla çözülecektir..

NordVPN güvenliğinizi çok ciddiye alır, ve askeri düzeyde şifreleme, katı bir kayıt tutmama politikası ve iyi önlem almak için iki farklı öldürme anahtarı sunar.

DoubleVPN protokolü size ekstra bir şifreleme katmanı vererek Nord VPN'i gizlilik bilinci için mükemmel seçim.

Geniş küresel ağ, yüksek hızlar ve NordVPN'in istikrarı onu kullanıcıların favorisi haline getirdi.

Neden bir 30 günlük risksiz para iade garantisi. 

Abone olmaya hazır mısınız? NordVPN kupon kodumuzla tasarruf edin.

NordVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile Voot İzleyin!

2. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

ExpressVPN sadece piyasadaki en güvenilir VPN'lerden biri değil, aynı zamanda en hızlısıdır. sunucularının kabarma hızları akış için idealdir ve Hindistan'daki sunucu konumlarıyla Voot'u sorunsuz bir şekilde izlemek.

Özellikler yüksek bir standarttadır ve şunları içerir: tüm büyük VPN protokolleri, bölünmüş tünelleme, gizli sunucular, askeri düzeyde şifreleme, kayıt tutmama politikası ve kill switch korumasını destekler.

Kullanıcılar, Smart TV, Amazon Fire TV, Apple TV ve oyun konsolları gibi VPN'leri genellikle desteklemeyen cihazlarda Voot ve diğer hizmetleri yayınlamanıza olanak tanıyan MediaStreamer özelliğini sever..

ExpressVPN'in birçok özelliğine göz atın. soru sorulmamış, 30 günlük para iade garantisi.

ExpressVPN ucuz değildir, ancak paranız için mükemmel değer sağlar. Kupon kodumuzu kullanırsanız ekstra değer elde edebilirsiniz.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile Voot'u izleyin!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

CyberGhost geniş bir küresel ağa sahiptir. Voot'un kesintisiz akışı için Hindistan'daki 20 konum da dahil olmak üzere 90 ülkeyi kapsayan 5.900'den fazla sunucu.

Hassas bilgileriniz sağlam şifreleme, sızdırmaz uygulamalar, sıfır günlük politikası ve tüm cihazlarda otomatik öldürme anahtarı ile korunur.

bir basit arayüz, kullanımı kolay uygulamalar ve duyarlı müşteri hizmetleri CyberGhost'u yeni başlayanlarla popüler bir VPN yapın.

45 günlük para iade garantisi bu kararlı ve güvenilir VPN'i kendiniz denemeniz için bolca zaman verir.

CyberGhost bir bütçe dostu VPN, ve kupon kodumuzla daha da bütçeye uygun hale getirebilirsiniz.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile Voot İzleyin!

4. Surfshark

Surfshark cihazları

En büyük Voot hayranları ailesi bile favori şovlarını Surfshark ile sunabiliyor. sınırsız eşzamanlı bağlantı.

Surfshark’ın performansı düşükse, bu sınırsız bağlantı bonusu anlamsız olurdu, ama aslında mükemmel.

Bu nispeten yeni VPN, aşağıdakileri içeren harika özellikleriyle kesinlikle bir isim yapıyor. ekstra gizleme ayarları için çift şifreleme, bölünmüş tünelleme, sağlam güvenlik ve Sınırsız mod.

Hindistan'daki sunucu konumları da dahil olmak üzere 50'den fazla ülkede 800'den fazla sunucudan oluşan ağ, hızlı ve ABD'de Voot'un sorunsuz akışı.

Giderek artan Surfshark hayranlarına katılın ve bu VPN’in hızını ve kararlılığını 30-gün para iade garantisi. 

5. IPVanish

IPVanish cihazları

Makul engellemeyi kaldırma güçleri, sağlam güvenlik, sınırsız bant genişliği, ve yüksek hızlar IPVanish'i Voot akışı için mükemmel bir VPN seçeneği yapar.

IPVanish ile bağlantı kopması veya arabelleğe almayla ilgili herhangi bir sorun yaşamayacaksınız ve en sevdiğiniz programları kolaylıkla izleyebilirsiniz. Artı IPVanish ile bunu yapabilirsiniz. Aynı anda 10 cihaz.

ABD merkezli olmasına rağmen, sıfır günlük kaydı politikası uygular, bu nedenle bir DMCA isteği durumunda aktarılacak veri olmayacaktır. Çevrimiçi gizliliğinize değer verirseniz iyi haberler.

Kaliteli güvenlik özellikleri - kill switch ve ekstra gizleme ayarları - IPVanish'i kullanıcılar için güvenilir bir VPN yapın.

Yedi günlük geri ödeme süresi daha uzun olabilir, ancak bu harika all-around VPN'yi denemeniz için hala bolca zaman verir.

IPVanish engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer

Torrent'i destekler:

 • Evet, sunucular P2P etkinliğini destekler

IPVanish şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Linux, Android, iOS, Windows Phone, Yönlendiriciler, Chromebook, Amazon Fire TV

IPVanish ile Voot İzleyin!

Özet ve İleri Okuma

Eğer istersen ABD'de Voot izlemek, en basit yolu premium bir VPN ile.

Bir VPN, Hindistan'daki bir sunucuya bağlanmanıza izin vererek Voot’un coğrafi bloklarını atlamanız ve akışa başlamanız için gereken Hint IP adresini verir.

Sizin gizlilik ve hassas bilgiler korunacaktır sağlam güvenlik ve verilerinizin şifrelenmesiyle. Verilerinizin bilgisayar korsanlarının ve meraklı gözlerin erişemeyeceği bilgisiyle güvenli akış sağlayabilirsiniz, güvenli olmayan genel wi-fi ağlarında bile.

ABD'de Voot izlemek için en iyi VPN önerimiz NordVPN, Hindistan'daki yüksek hızlı sunucuları ve sağladığı güçlü güvenlik sayesinde.

Kolayca bir Hint IP adresi alma hakkında daha fazla bilgi edinin.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me