2020’de Alaska PD Nasıl İzlenir


Amerika'nın Son Sınırına taşınmaya ve ülkedeki en yüksek suç oranlarından birine karşı savaşan polis memurlarıyla birlikte yolculuğa çıkmaya hazır mısınız??

A&E Network gösterisi, Alaska PD, artan suç oranına, çok az sayıda subaya ve yerel halkın uymadığı yasaya sahip olan devlette farklı polisliğin ne kadar olduğunu görmenize izin veriyor.

Gerçekliğin gösterdiği gibi, Alaska PD gerçekten iyi bir ses gibi geliyor. Yapabilirsin Sling TV, Philo, Hulu, fuboTV ve AT gibi akış hizmetleri aracılığıyla kablo aboneliği olmadan izleyin&T TV ŞİMDİ. Ancak, bu akış hizmetlerinin tümü ABD'deki izleyicilerle sınırlıdır. Yurtdışında bir yerdeyseniz kaçırırsınız.

Alaska PD'yi ABD dışında nasıl aktarabilirsiniz?? Tek ihtiyacınız olan premium bir VPN, hangisi sana yardım edebilir akış hizmetlerinin coğrafi kısıtlamalarını atlayın.

Kaliteli bir VPN ile, benim en iyi tavsiyem NordVPN, ihtiyacınız olan ABD IP adresini seçebilirsiniz başka şekilde engellenen içeriğe eriş nerede olursan ol.

Alaska PD'yi çevrimiçi olarak her yerden akış için önerdiğim diğer en iyi VPN'leri öğrenmek istiyorum? Buraya Tıkla.

Hızlı Kılavuz - Sling TV'de Alaska PD Nasıl İzlenir

Daha önce de belirtildiği gibi, Alaska PD akışında kullanabileceğiniz birkaç ABD akış hizmeti vardır. Sling TV, A'dan gelen içeriği içeren Sling Blue planı için ayda 25 ABD doları olan daha uygun maliyetli seçeneklerden biri olduğu için iyi bir seçimdir.&E Ağı.

Alaska PD'yi Sling TV ile yayınlamak için şu basit adımları izleyin.

 1. Kaliteli bir VPN seçin. En iyi seçimim NordVPN Etkileyici hızlı ABD sunucu ağı ve üst raf güvenliği özellikleri için.
 2. Mümkünse VPN'yi cihazlarınıza veya yönlendiricinize indirin ve yükleyin.
 3. ABD'deki bir sunucuya bağlanmak için VPN'nizi kullanın.
 4. Kaydolun veya Sling TV'ye giriş yapın ve Alaska PD'yi her yerden yayınlayın.

Şimdi Alaska PD izleyin!

Hızlı Kılavuz - PayPal ile Sling TV'ye Nasıl Kaydolunur

Sling TV'ye kaydolmak için ABD kredi kartına ihtiyacınız vardır. ABD dışında yaşıyorsanız ve ülke içinde sizin adınıza kaydolmak isteyen bir arkadaşınız yoksa bu bir sorun olabilir. Bu büyük bir mesele değil. Bu sorunun üstesinden gelmenin basit bir yolu var - Sling TV Blue aboneliğiniz için ödeme yönteminiz olarak PayPal'ı kullanın.

 1. Bir ABD sunucusuna bağlanmak ve PayPal hesabınızda oturum açmak için VPN'nizi kullanın.
 2. PayPal ABD hediye kartı mağazasını ziyaret edin.
 3. "Kategoriler" sekmesinden "Sanat" ı seçin & Eğlence. ”Buradan bir Sling TV hediye kartı satın alın. PayPal sanal kartı PayPal e-posta adresinize teslim eder.
 4. Sling TV'de oturum açın, sayfanın en altına gidin ve ardından “Hediye Kartını Kullan” ı seçin.
 5. Hediye kartı talimatlarını izleyerek Sling TV aboneliğinizi satın alın.
 6. Alaska PD'yi her yerden yayınlamaya başlayın ve polislik eylemine katılın!

Hızlı Kılavuz - Hulu Alaska PD izlemek için nasıl

Canlı TV ile Hulu Alaska PD ve diğer A akışı için iyi bir seçimdir&E Her yerden ağ içeriği. Sling TV'den biraz daha pahalı, ancak ayda 44,99 $ karşılığında 50'den fazla canlı TV kanalından, Hulu’nun isteğe bağlı hizmetinden ve 50 saatlik Cloud DVR'dan içerik alıyorsunuz.

 1. ABD'deki bir sunucuya bağlanmak için VPN'nizi kullanın. NordVPN'i şiddetle tavsiye ederim geniş ABD sunucu ağı, yıldırım hızları ve güçlü güvenliği için.
 2. MyGiftCardSUPPLY.com adresine gidin ve bir Hulu hediye kartı satın alın.
 3. Kaydolun veya Hulu'ya giriş yapın ve hediye kartı bakiyenizi hesabınıza ekleyin.
 4. Alaska PD'yi hemen yayınlamaya başlayın!

Şimdi Alaska PD akışı!

Neden Alaska PD izlemek için bir VPN gerekir

Sling TV veya Hulu'ya ABD dışından bağlanmaya çalışın ve şansınız kalmadı. Sizin için suçluları suçlayan polis yok.

Hulu ve Sling TV dahil olmak üzere çoğu akış hizmeti, ABD dışından kullanıcıları durdurmak için içeriklerini engeller erişmekten. Bu, akış hizmetleri olarak gereksinimlerinin bir parçasıdır ve Alaska PD'yi izleyemeyeceğiniz anlamına gelir.

Ancak premium bir VPN ile bu coğrafi kısıtlamaların ötesine geçebilirsiniz, VPN, trafiğinizi seçtiğiniz bir konumdaki bir sunucuya yönlendirir - bu durumda ABD.

Kullandığınızda gerçek IP adresiniz akış hizmetinden gizli kalır sunucusuna bağlanmak için VPN kullanma. Hulu veya Sling TV farkı bilmiyor.

Şimdi yapabilirsin erişim ve Alaska PD ve diğer A akışı&E Network gösterileri Nerede olursanız olun Sling TV veya Hulu'da.

Yalnızca en iyi VPN'ler size güvenilir bağlantılar sunabilir favori akış hizmetlerinize. Düşük kaliteli VPN'lerin, büyük küresel sunucu ağlarına erişimi olmadığı için coğrafi kısıtlamalı içeriği atlaması pek olası değildir.

Alaska PD'nin bir bölümünü asla kaçırmama şansınızı artırın ABD sunucuları için geniş bir ağa sahip olan en iyi VPN'i seçme. 

Bu, yenilenmiş yüzlerce IP adresine daha fazla olmasa bile erişmenizi sağlar. Ne kadar fazla seçeneğiniz varsa, coğrafi blokları kırma şansınız o kadar iyi olur ve VPN engelleme teknolojisi.

Bir VPN Yapabilecekleri Bu Kadar Değil

Premium VPN kullanmanın en büyük yararı, global içeriğin engelini kaldır, Alaska PD gibi, dünyanın her yerinden. Bir başka büyük artı nasıl Premium VPN'ler çevrimiçi anonimliğinizi ve hassas bilgilerinizi korur.

VPN olmadan çevrimiçi olduğunuzda, İnternet servis sağlayıcısı (İSS), pazarlamacılar, reklamverenler ve hatta siber suçlular etkinlik günlüklerinizi izleyebilir, toplayabilir ve satabilir ve hassas veriler. Bu ne kadar huzursuz?

Bir VPN, verileriniz ve çevrimiçi etkinliğiniz ve vicdansız dış taraflar arasında askeri düzeyde bir şifreleme duvarı yerleştirir. Bir VPN ile, çevrimiçi anonim kal ve ne yaptığını bilen tek kişi sensin.

VPN'ler aşağıdakiler için de yararlıdır: hareket halindeyken gezinirken veya akış yaparken sizi koruma ve genellikle güvenli olmayan ve aynı zamanda yetenekli bilgisayar korsanlarının kolayca ele geçirilmesi için bağlı olan ortak WiFi ağları.

Üst sınıf VPN'ler ayrıca cihazlarınızı virüs bulaşmasından korur ve diğer kötü amaçlı içeriklerin yanı sıra pop-up reklamlar ve diğer siber tehditler.

Alaska PD izlemek için en iyi 3 VPN

1. NordVPN

NordVPN

NordVPN benim en büyük tavsiyem PD'yi her yerden akış için VPN'lerin listesi.

Bu premium hizmet size piyasadaki en yüksek hızlar, Alaska PD'nin HD akışlarınızın hiçbir şey için yavaşlamamasını sağlar - gecikme yok, tamponlama yok, sadece düzgün akış.

İle Yalnızca ABD'de 1500'den fazla sunucu, Sling TV'yi veya Hulu’nun bloklarını veya diğer ABD akış hizmetlerinin çoğunu geçme konusunda sorun yaşamazsınız.

Böyle büyük bir sunucu çeşitliliği, atanmış bir IP adresini garanti edebilir her yerden akış hizmetlerinin coğrafi engellerini ve anti-VPN teknolojisini atlayın.

Tüm büyük platformlar ve cihazlar tarafından desteklenen her NordVPN uygulaması SmartPlay teknolojisi. Sling TV veya Hulu gibi bir gerçek zamanlı aktarım servisine bağlandığınızda, SmartPlay coğrafi blokları aşan güvenilir bir bağlantı sağlar.

Ayrıca, SmartPlay aşağıdakileri yapmanızı sağlar: favori akış servisleriniz arasında kolayca geçiş yapın, manuel çalışma gerektirmez. Bir akış bağımlısıysanız bu gerçekten yararlıdır.

Alaska PD'de çok sayıda hırsız görebilirsiniz, ancak biriyle kurban olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. NordVPN’in üst raf güvenlik özellikleri. Askeri düzeyde AES 256 bit şifreleme kötü niyetli meraklı gözlerin verilerinizi ele geçirmesini önler sanal adımlarınızı izlemekten.

DNS sızıntılarından gizlilik kaybı hakkında endişe duymadan veya düşünmeden ağ arabirimlerini değiştirin. NordVPN en sızdırmaz uygulamalar DNS sorgularının görünür olmasını önler internet meraklılarına.

Endüstri standardı şifreleme protokolü OpenVPN desteği tüm büyük uygulamalarda ve platformlarda ve bazı küçük uygulamalarda da mevcuttur.

Ek gelişmiş güvenlik özellikleri şunları içerir: katı bir sıfır günlük kaydı politikası ve otomatik bir öldürme anahtarı, veri ve etkinlik günlüklerinizin yanlış ellere geçip geçmediğini sorgulamanız gerekmez. Yapmayacaklar!

CyberSec ile cihazlarınız da koruma alır. CyberSec virüsleri, kötü amaçlı yazılımları engellerpop-up reklamlar ve diğer zararlı ve can sıkıcı içerik cihazlarınıza erişmekten.

Bir sunucu önerisi arıyorsanız, bağlantı sorunları yaşıyorsanız veya başka sorularınız varsa, uzman Canlı sohbet desteği 24/7 kullanılabilir.

NordVPN'in performansını ve güvenliğini test edin altı cihaza kadar ve yeni favori polis şovunuzu istediğiniz yerden yayınlayın. Kullandığınızda bir VPN'ye uzun vadeli cevabınız olup olmadığını görmek için kendinize biraz zaman tanıyın 30 günlük para iade garantisi. 

Premium sağlayıcıdan etkilendiyseniz, NordVPN abonelikleri için harika fırsatlar.

Bu premium sağlayıcı hakkında bilmek ister misiniz? bizim tam uzman incelemesi hız ve performans hakkında çok fazla bilgi içerir.

NordVPN’in Temel Özellikleri

 • ABD'de 1.500+ ile 5.400'ün üzerinde sunucu
 • Coğrafi kısıtlamaları atlamak için SmartPlay teknolojisi
 • Süper hızlı hızlar ve sınırsız bant genişliği
 • Askeri düzeyde AES 256 bit şifreleme
 • Sıkı kayıt tutmama politikası
 • 30-gün para iade garantisi
 • Aynı anda altı cihaz
 • 7/24 canlı sohbet desteği
 • Şununla çalışır: Sling TV, Hulu, Philo, Shudder, Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney +, CBS Tam Erişim
 • İle uyumlu: Windows, macOS, iOS, Firefox, Chrome, Linux, Android, yönlendiriciler

Alaska PD'yi NordVPN ile İzleyin!

2. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

Süper hızlı hızlar ve sınırsız bant genişliği Hulu veya Sling TV ile Alaska PD bölümünün ardından ExpressVPN'i akış bölümü için harika bir VPN seçeneği haline getirin.

Yayın hizmetlerinin engelini kaldırın - Sling TV ve Hulu dahildir - sayesinde çok sayıda ABD lokasyonu içeren 3.000'den fazla sunucudan oluşan geniş bir küresel ağ yeni polis şovunu yayınlamak. Coğrafi kısıtlamalar ve anti-VPN yazılımı ExpressVPN ile eşleşmiyor.

Herhangi bir cihaz üzerinden Alaska PD akışı - VPN'leri desteklemeyenler bile - MediaStreamer özelliği. Alaska PD’nin polis eyleminin sırrı, büyük ekranlı akıllı TV'nizde daha sürükleyici olacak!

ExpressVPN ile, sağlam askeri sınıf şifreleme ile korunmaktadır, bu da en siber hırsızların bile hassas verilerinize kirli ellerini almasını önler.

Özel verilerinizin güvenli olmayan web'de görünmesinden endişe duyuyor musunuz? Olmanıza gerek yok. ExpressVPN kill switch koruması sunuyor. Bunun anlamı şudur ki VPN bağlantınız aniden düşerse, internet bağlantınızı keser, verilerinizin açık internette görünmesini önleme.

Bekle, duyulacak daha çok şey var. ExpressVPN ayrıca OpenVPN için DNS sızıntısı koruması ve çoklu platform desteği sunar. ExpressVPN ile, yanınızda Alaska PD ile olduğu kadar güvende hissedin.

Yardıma ihtiyacınız varsa24 saat boyunca yardım alabilirsiniz 7/24 canlı sohbet desteği.

ExpressVPN'in özelliklerini ve performansını risksiz denemek ister misiniz? İle yapabilirsiniz 30 günlük para iade garantisi. Bu zaman dilimi ve herhangi bir zaman dilimi boyunca, aynı anda beş cihaza kadar.

Premium hizmet beklentilerinizi karşılıyorsa, ExpressVPN aboneliklerinde en son indirimler.

Okuduğumuzda ExpressVPN'in özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin. derinlemesine uzman incelemesi Premium VPN'in.

ExpressVPN’in Temel Özellikleri

 • ABD dahil 90'dan fazla ülkede 3.000'den fazla sunucu
 • Tüm cihazlarda kullanım için MediaStreamer
 • Bant genişliği ve hızda sınırlama yok, kısıtlama yok
 • Güçlü askeri sınıf şifreleme
 • Sıkı sıfır günlük politikası
 • 30-gün para iade garantisi
 • Aynı anda beş cihaza izin verilir
 • Uzman 7/24 canlı sohbet müşteri desteği
 • Şununla çalışır: Sling TV, Hulu, Philo, Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Sky Go
 • İle uyumlu: yönlendiriciler, akıllı TV'ler, Windows, Android, iOS, macOS, Linux, Firefox, oyun konsolları

ExpressVPN ile Akış Alaska PD!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

CyberGhost’lar sayesinde sorunsuz akış sağlanır yüksek hızlar, optimize edilmiş akış sunucuları ve sınırsız bant genişliği. Eğer bir tıkınırcaysan, sen ve CyberGhost iyi anlaşırsın.

İle ABD'deki 5.600'den fazla sunucusunun 1.000'den fazlası, CyberGhost size birçok sunucu seçeneği sunar Sling TV ve Hulu’nun coğrafi bloklarının üstesinden gelmek ve Alaska PD'nin her bölümüne her yerden erişin.

Aşılmaz askeri sınıf şifreleme duvarı çevrimiçi verilerinizi, etkinliğinizi ve gizliliğinizi korur OpenVPN için platformlar arası destekli. En yetenekli bilgisayar korsanları bile 256 bit AES şifrelemesi tarafından reddediliyor.

İSS'niz, reklamverenleriniz veya hükümet de dahil olmak üzere herhangi bir gizli üçüncü taraf, verilerinize erişemez veya çevrimiçi yaptıklarınızı izleyemez.

Çok yönlü koruma burada bitmiyor. bir otomatik öldürme anahtarı ve sızdırmaz uygulamalar aboneliğinizde standarttır. CyberGhost ile hassas verileriniz, siber suçluların kolayca erişebileceği açık web'de asla yolunu bulamaz - anonimliğiniz sağlanır.

CyberGhost çalışır katı bir sıfır günlük kaydı politikası, böylece verilerinizin, etkinliğinizin veya göz atma geçmişinizin hiçbirinin sunucuda kalmayacağını bilerek gönül rahatlığıyla akış gerçekleştirebilir, torrent gönderebilir ve sörf yapabilirsiniz. Bu politika şu anlama gelir CyberGhost'un üçüncü taraflara teslim edeceği veya satacağı hiçbir şey yok, talep edilse bile.

Kullanıcı dostu uygulamalar ve basit kurulum CyberGhost'u yeni başlayanlar için harika bir premium VPN yapın. Artı, duyarlı canlı sohbet desteği bağlantılarda veya diğer tavsiyelerde hala yardıma ihtiyacınız olsa bile,.

45 günlük para iade garantisi VPN'yi test etmeniz ve tam bir geri ödeme almanız için yeterli zaman sağlar. Bu risksiz seçenek sizi yedi cihaz bağlantısı, ne tür bir plan seçerseniz seçin.

CyberGhost tüm kutuları işaretlerse, mevcut abonelik fırsatları.

CyberGhost hakkında bilmeniz gereken her şeyi detaylı uzman incelemesi.

CyberGhost’un Temel Özellikleri

 • 90 ülkede 5.600'den fazla sunucu, 1.000'den fazla ABD sunucusu
 • Akış için optimize edilmiş sunucular
 • Sınırsız bant genişliği ve en yüksek hızlar
 • Sağlam askeri sınıf şifreleme
 • Kesin kayıt tutmama politikası
 • 45 günlük para iade garantisi
 • En fazla yedi eşzamanlı cihaz bağlantısı
 • Canlı sohbet desteği
 • Şununla çalışır: Sling TV, Hulu, CBS Tam Erişim, Disney +, BBC iPlayer Netflix, Amazon Prime Video, Hotstar
 • İle uyumlu: yönlendiriciler, oyun konsolları, Linux, Android, Chrome, Windows, macOS iOS

CyberGhost ile Alaska PD izleyin!

Sonuç olarak

Hulu ve Sling TV’nin coğrafi bloklarını aşın ve her yerden akışı Alaska PD premium VPN ile.

# 1 önerim akışı Alaska PD olduğunu NordVPN. Vardır büyük bir ABD sunucu ağı, ve yenilmesi zor hızlar, güvenlik ve performans.

Kullanın Her çevrimiçi olduğunuzda VPN ve askeri sınıf şifreleme gibi sağlam güvenlik özellikleri, ne olursa olsun sizi ve gizliliğinizi koruyun.

Hulu ile akış hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Şunlar için önerilerimize göz atın: için en iyi VPN'ler.

Sling TV kullanarak akış yapmayı tercih ediyor musunuz? Sonra makalemizi okuyun ABD dışındaki Sling TV için hangi VPN'leri kullanacak?.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me