2020’de Avrupa Oyunları Her Yerden Nasıl İzlenir

Avrupa'nın dört bir yanından sporcular Belarus'ta toplanıyor 2019 Avrupa Oyunları. 50 ülkeden 4000 sporcu en iyinin en iyisine karşı kendini kanıtlamaya geliyor. Şimdi bir VPN'e kaydolun ve artık Avrupa şampiyonları yaptı!

Atletik rekabetin tüm draması geliyor Minsk 2019. Yeni isimler spor dünyasına yayılacak. Ama yurtdışındaysanız, sizin için önemli olan bir dakika spor görmeyebilirsiniz.

Bir VPN ile Avrupa Oyunlarında bir sporcuyu şampiyona dönüştüren her etkinliği görebilirsiniz. Hızlı kılavuzumuzu kullanarak VPN'in sizin için neler yapabileceğini öğrenin.

Hızlı Kılavuz: Belarus Yayınını İzleyin

Belteleradiocompany Belarus'ta Avrupa Oyunlarını yayınlıyor. Belteleradiocompany'deki Avrupa Oyunlarını izlemek için:

 1. Belarus'ta yüksek hızlara ve sunuculara sahip bir VPN seçin (Avrupa Oyunları için NordVPN'i öneriyoruz). Kaydolun ve uygulamayı yükleyin.
 2. Uygulamayı açın, giriş yapın ve Belarus'ta bir sunucu seçin.
 3. Www.tvr.by adresine gidin, Belarus 5 akışını başlatın ve Oyunların tadını çıkarın!

ŞİMDİ Avrupa Oyunlarını İzle!

Hızlı Kılavuz: Fransa Yayını'nı izleyin

L'Équipe Fransa'da Avrupa Oyunları yayınlıyor. L’Équipe'deki Avrupa Oyunlarını izlemek için:

 1. Fransa'da sunucuları olan yüksek hızlı bir VPN seçin (Avrupa Oyunları için NordVPN'i öneriyoruz). Kaydolun ve uygulamayı yükleyin.
 2. Uygulamayı başlatın, giriş yapın ve Fransa'da bir sunucu seçin.
 3. Www.lequipe.fr adresine gidin ve Oyunları yayınlayın!

ŞİMDİ Avrupa Oyunlarını İzle!

Hızlı Kılavuz: Almanya, Avusturya, İsviçre ve Lüksemburg Yayını'nı izleyin

Sport1 Avrupa Oyunlarını Almanya, Avusturya, İsviçre ve Lüksemburg'da yayınlamaktadır. Avrupa Spor Oyunları1 izlemek için:

 1. Almanya, Avusturya, İsviçre veya Lüksemburg'da yüksek hızlara ve sunuculara sahip bir VPN seçin (NordVPN hizmeti bizim önerimizdir). Kaydolun ve uygulamayı indirin.
 2. Uygulamayı açın, giriş yapın ve Almanya, Avusturya, İsviçre veya Lüksemburg'da bir sunucu seçin.
 3. Www.sport1.de adresine gidin ve abone olun.
 4. Sport1'e giriş yapın ve oyunların tadını çıkarın!

ŞİMDİ Avrupa Oyunlarını İzle!

Hızlı Kılavuz: İtalya Yayını'nı izleyin

Gökyüzü sporları İtalya için Avrupa Oyunlarını yayınladı. Sky TV yayınlamak için bir Sky Smart Card'a sahip olmalısınız. Oyunları Sky Sports'da yayınlamak için:

 1. İtalya'daki sunucuları ve yüksek hızları olan bir VPN sağlayıcısı seçin (Avrupa Oyunları için NordVPN'i öneririz). Kaydolun ve uygulamayı yükleyin.
 2. Uygulamayı çalıştırın, giriş yapın ve İtalya'da bir sunucu seçin.
 3. Skygo.sky.it adresine gidin ve Sky Sports ile DTT paketine kaydolun.
 4. Sky Go yazılımını indirip yükleyin.
 5. Sky Go'da oturum açın ve Oyunları yayınlayın!

ŞİMDİ Avrupa Oyunlarını İzle!

Hızlı Kılavuz: İngiltere ve İrlanda Yayını'nı izleyin

BT Sport İngiltere ve İrlanda'daki Avrupa Oyunlarını yayınladı. Oyunları BT Sport'ta yayınlamak için Sky TV'de BT Spor Paketi abonesi veya BT Geniş Bant müşterisi olmalısınız. BT Sport'ta Avrupa Oyunlarını izlemek için:

 1. İngiltere veya İrlanda'da yüksek hızlara ve sunuculara sahip bir VPN sağlayıcı seçin (Avrupa Oyunları için NordVPN'i öneririz). Kaydolun ve uygulamayı indirin.
 2. Uygulamayı açın, giriş yapın ve İngiltere veya İrlanda'da bir sunucu konumu seçin.
 3. Bt.com adresine gidin ve bir BT Kimliği oluşturun. BT Hesap numaranıza ihtiyacınız olacak.
 4. Oyunlar başladığında BT Sport'a giriş yapın ve keyfini çıkarın!

ŞİMDİ Avrupa Oyunlarını İzle!

Avrupa Oyunlarını İzlemek için Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

Avrupa Oyunları oluyor ve olayları görmek istiyorsunuz. Ne yazık ki yurtdışındasınız ve yayıncıların genellikle içeriklerini kendi ülkeleri dışında engellemesi gerekir. Bu, bir geçici çözüm bulamazsanız Oyunları özleyeceğiniz anlamına gelir.

VPN tam olarak ihtiyacınız olan şeydir. Başka bir ülkedeki bir sunucuya bağlanabilirsiniz; tüm ağ trafiğiniz bu sunucu üzerinden yönlendirilir. Ardından, bir yayıncı konumunuzu kontrol ettiğinde, aynı ülkede olduğunuzu düşünecek ve akışın engellemesini kaldır.

Sen al internet özgürlüğü ve yayıncılar daha fazla kişinin akışını izlemesini sağlar. Herkes kazanır. Ancak tüm VPN'ler bunu yapamaz.

VPN'ler de ağ trafiğinizi şifreleme, sizi internet kullanımınızda casusluk yapmaya çalışan herkesten korur. Hükümetler, İSS'ler ve kötü niyetli bilgisayar korsanları nereye gittiğini veya ne yaptığını göremiyor. Bu çok fazla tehlikeli bir dünyada huzur.

Sadece emin ol yüksek kaliteli bir VPN seçin hizmet. Yayıncılar genellikle düşük kaliteli hizmetleri tanıyabilir ve kullandığınızda sizi engelleyebilir. İyi bir hizmet kendini tanımayı zorlaştırır ve size yardımcı olur coğrafi blokları aşmak ve içeriğinizi yayınlayın.

Şimdi bir VPN'e kaydolun ve tüm güvenlik ve özgürlük İnternetin.

Avrupa Oyunlarını İzlemek için En İyi VPN'ler

1.NordVPN

NordVPN İnfografik Avantajlar

bizim # 1 Genel VPN Hizmeti, NordVPN, dünya genelinde içerik akışı için mükemmeldir. Yüksek hızlar ve bol miktarda sunucuyla, Avrupa Oyunlarını akış için mükemmel bir seçimdir. Ve hatta onların makul bir fiyata hizmet.

Öncelikle güvenlik, gizlilik ve engellemeyi kaldırma içeriğine odaklanan NordVPN, veri korumada endüstri lideri. Tek bir abonelik, aynı anda 6 cihaza kadar bağlantı kurmanıza olanak tanır. SmartPlay özelliği, etkinliklerin canlı akışını inanılmaz derecede kolaylaştırır.

NordVPN teklifleri askeri sınıf şifreleme ve birinci sınıf ek özellikler, Çift VPN güvenlik ve CyberSec kötü amaçlı yazılım engelleme. Ve onların katı kayıt tutmama politikası giriş yapmadan önce ve sonra anonim kalmanızı sağlar.

NordVPN'in sizin için neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanıcı incelemelerimize bakın!

Para iade garantisi: 30 gün

NordVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

ŞİMDİ Avrupa Oyunlarını İzle!

2.ExpressVPN

ExpressVPN'in avantajları

Bazıları ile piyasadaki en iyi VPN hızları, ExpressVPN, Avrupa Oyunlarını izlemek için mükemmel bir seçimdir. Akışınızla bir bağlantıyı sürdürmeniz için, arabellek sorunları veya bağlantı hıçkırıkları olmadan ihtiyaç duyduğunuz bant genişliğini sağlarlar.

ExpressVPN şunları içerir mükemmel şifreleme ve bağlanmak için protokol seçenekleri. İnternet trafiğinizi VPN ile normal ağınız arasında bölebilir, böylece yerel cihazlara bağlı kalabilirsiniz. Ve yardıma ihtiyacınız olursa, ExpressVPN’in canlı sohbeti 7/24 destek var.

Kullanıcılar tarafından sevilen ve güvenlik uzmanları tarafından saygı duyulan ExpressVPN, kolay erişim ve kesintisiz akış Avrupa Oyunları için. Ayrıca torrent ve diğer yüksek bant genişliği etkinlikleri için mükemmel bir seçimdir.

ExpressVPN'in sizin için neden mükemmel bir seçim olduğunu öğrenmek istiyorsanız, kullanıcı incelemelerimizi okuyun!

Para iade garantisi: 30 gün

Ücretsiz deneme: İOS ve Android için 7 günlük deneme

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN'de Avrupa Oyunlarını ŞİMDİ izleyin!

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

Romanya merkezli CyberGhost, mükemmel servis Avrupa genelinde. Ve ağlarındaki binlerce sunucu, seni bağlayabilirler Avrupa dışında da.

Çok fazla akış gerçekleştirirseniz, CyberGhost birkaç akış için özel olarak yapılandırılmış sunucular. Bu, içeriğin kilidini açabilecekleri ve görüntülemek için ihtiyacınız olan hızlı, tutarlı bağlantıları koruyabilecekleri anlamına gelir. Hatta aynı anda 7 cihaza kadar bağlantı, her yerden içerik akışı yapmak için bolca fırsat sunar.

CyberGhost ayrıca sizi çevrimiçi korur izleme yazılımlarını, reklamları ve kötü amaçlı içeriği engelleyerek. Üst düzey şifreleme, verilerinizi herkesten korur. Ayrıca günlüksiz katı politikaları, oturumu kapattıktan sonra sizi anonim tutar.

Neden VPN'iniz olarak CyberGhost'un mükemmel bir seçim olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Kullanıcı incelemelerimize bakın!

Para iade garantisi: Kısa planlarda 30 gün; 6 aylık veya daha uzun planlarda 45 gün

Ücretsiz deneme: Mobil cihazlar için 7 günlük deneme; 1 günlük veya 3 günlük Windows deneme sürümü mevcut

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost'ta Avrupa Oyunlarını ŞİMDİ izleyin!

özet

Avrupa Oyunları bir haftalık atletik mükemmellik vitrini. Sporun parlaklığı kıta ve dünya için sergileniyor. Bir VPN ile şunları yapabilirsiniz: Avrupa Oyunlarının her anını görün nerede olursan ol!

Hangi VPN'nin sizin için doğru olduğundan hala emin değilseniz, NordVPN'yi öneriyoruz. Aboneliğinizden tasarruf etmek için fırsatlar ve kuponlar sayfamızı bile kullanabilirsiniz.

Daha fazla okuma

VPN'ler hakkında daha fazla bilgi için:

 • Yurtdışında İngiltere TV Nasıl İzlenir - Bu Gerçekten Çalışır!
 • En İyi VPN Ücretsiz Denemeleri - Ücretsiz Premium VPN'leri Deneyin
 • HALA Netflix ile Çalışan En İyi VPN'ler [TEST EDİLDİ Ocak 2020]
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me