2020’de Çalışan En İyi Kickass Torrent Alternatifleri [& Are SAFE]


Kickass Torrents eskiden en popüler dosya paylaşım sitesi idi, ama ne yazık ki artık yok. Temmuz 2016'da, sahibi Artem Vaulin ABD Adalet Bakanlığı tarafından tutuklandı ve bir dizi telif hakkı ve kara para aklama suçu ile suçlandı. Bu Orijinal Kickass Torrentlerinin (KAT) sonunu gösterdi.

KAT kapatıldıktan kısa bir süre sonra, birçok ayna ve taklitçi sitesi ortaya çıktı, ancak onlar da yakında kapatıldı.

Bir grup orijinal personel ve KAT'ın özel yükleyicileri trafiği yeni bir siteye yönlendirdi, katcr.co, 2019'daki yeniden başlatmaya rağmen, orijinalin popülaritesine yakın bir yere ulaşmak için henüz mücadele etmedi..

Yeni KAT'in orijinali veya güvenilirliği yok, olağandışı ve öngörülemeyen duruş sürelerine yatkındır ve birçok ülkede hala yasaklanmıştır.

neyse ki, KAT'a güvenilir alternatifler sunan birçok torrent sitesi var. Bir torrent sitesi kapatıldığında veya engellendiğinde, her zaman yerlerinde açılan diğerleri vardır.

Özellikle nadir bir dosyanın peşindeyseniz, en iyi torrent sitelerinden haberdar olmak her zaman yararlıdır.

Bu makale yedi tavsiye ediyor torrentlerine alternatifler ve onlara erişmek için neden her zaman bir VPN kullanmanız gerektiğini açıklar.

Şiddetle tavsiye ediyoruz çevrimiçi güvenliğinizi korumak için torrent sitelerine erişirken en iyi VPN'e kaydolun.

DİKKAT EDİN: Sıkı telif hakkı yasaları, torrentin yaşadığınız yerde yasa dışı olabileceği anlamına gelir. Torrent yaparken kendinizi korumak için her zaman önerilen ve güvenli bir VPN kullanın. VpnMentor'un herhangi bir yasadışı etkinliği göz ardı etmediğini lütfen unutmayın.

Şu Anda Çalışan Kickass Torrentlerine En İyi Alternatifler

Aşağıda uzmanlarımızın güncellerini bulacaksınız KAT'a GÜVENLİ alternatifler listesi.

1. Korsan Koyu

2020'de Çalışan En İyi Kickass Torrent Alternatifleri [& Are SAFE]Pirate Bay dünyanın en popüler torrent sitesidir. Yıllar boyunca birçok kapatma ve bloğun üstesinden geldi. Ancak potansiyel kapanmaların önünde kalmak için alan adı oldukça sık değişir ve bazen tamamen çevrimdışı olur.

Neyse ki, hala Always-Online teknolojisi sayesinde erişim kazanın veya The Pirate Bay proxy'sini bulun.

Pirate Bay size şu anda bir milyonun üzerinde duran çok sayıda sel, çok çeşitli kategorileri kapsayan.

Arayüzde gezinmek kolaydır, bu nedenle aradığınızı bulmakta sorun yaşamamanız gerekir.

The Pirate Bay'in kötü şöhreti sayesinde, bir dizi İSS tarafından engellendi, ancak sağlam bir VPN bu kısıtlamaların üstesinden gelmenizi sağlayacaktır.

Korsan Koyu'nu ziyaret edin

2. ExtraTorrent

2020'de Çalışan En İyi Kickass Torrent Alternatifleri [& Are SAFE]

En büyük BitTorrent web sitelerinden biri, ExtraTorrent kısa süre önce yeni bir URL ile yeniden başlatıldı, extratorrent.ag'in yeni ve geliştirilmiş bir sürümünü vaat ediyor.

Düzen biraz kaotik olsa da, En son filmler, TV şovları, yazılım, oyunlar ve müziklerden oluşan geniş bir koleksiyondan indirin.

ExtraTorrent bonusları arasında pop-up reklam eksikliği, her kategorideki en popüler torrentlerin listesi, bireysel torrentlerin sağlığı hakkında bilgi ve kullanıcıları torrent ve internet gizliliğine bağlı her şey hakkında güncel tutan bir blog.

ExtraTorrent'i ziyaret edin

3. YTS

YTSSınırlı bant genişliğiniz varsa, YTS seçtiğiniz torrent siteniz olmalıdır Kickass Torrents isimli Üye şimdilik offline konumundadır. YTS torrentlerini sıkıştırıyor, yani HD içeriği bant genişliğinizde çok zor olmadan izleyebilirsiniz.

Birlikte filmlere tam odaklanma, YTS, diğer torrent sitelerinde bulmakta zorlandığınız karanlık veya klasik filmler arıyorsanız mükemmel bir seçimdir. Yani, oyun, TV veya müzik arıyorsanız, YTS sizin için bir site değil, ama film meraklıları için cennet.

YTS'yi ziyaret edin

4. Zooqle

2020'de Çalışan En İyi Kickass Torrent Alternatifleri [& Are SAFE]Bir oyun hayranıysanız, Zooqle sizin için torrent sitesidir Kickass Torrents çöktüğünde.

Arasında 3,5 milyon + doğrulanmış torrent, ayrıca çok çeşitli eğlence ve yazılımlar bulacaksınız.

Zooqle bloktaki yeni çocuk olmasına rağmen, neredeyse İndirilebilir 40.000 film ve 600'den fazla TV şovu.

Sonuç olarak, fidelerin sayısı ve gelecekte artması beklenen içeriği ile etkileyici bir fan tabanı oluşturdu.

Arayüz biraz tarihli, ancak kullanımı kolay ve gelişmiş arama seçeneği, boyut, kategori ve dil söz konusu olduğunda spesifikasyonlarınıza uyan torrentleri bulmanıza yardımcı olur.

Zooqle'u ziyaret edin

5. 1337x

1337X Ana Sayfası

Torrentleri kaydırmak için saatlerce harcamak istemiyorsanız, 1337x olduğu gibi mükemmel bir seçimdir harika arama seçenekleri ve tarama özellikleri.

Basit ve iyi organize edilmiş arayüz Oscar kazananları, yeni bölümler ve daha fazlası gibi çeşitli kategorilere göz atmanıza olanak tanır.

1337x son zamanlarda bazı önemli güvenlik risklerini ortadan kaldıran bir revizyon geçirdi sayfalarında birkaç reklam veya pop-up ile düzeni iyileştirme.

Ziyaret 1337x

6. RARBG

RARBG Ana Sayfası

Geniş bir aktif topluluk ve çok sayıda ekici sayesinde, RARBG size Hızlı indirme için etkileyici yeni ve eski torrent çeşitleri.

Son on yılda, RARBG yüksek kaliteli torrentler ve kullanıcı dostu bir arayüz için bir üne sahiptir.

Aradığınız torrentleri bulmanıza yardımcı olmak için ilk on film veya TV şovu listesi gibi birçok yararlı kategoride düzenlenmiş çok sayıda torrent var..

Son yıllarda popülerlik kazandığı için, RARBG bazı ülkelerde engellendi, Bulgaristan, İngiltere, Portekiz ve Danimarka dahil.

ancak, VPN kullanarak, RARBG'ye engellenmediği bir ülkede bulunan bir sunucu üzerinden erişebilirsiniz.

RARBG'yi ziyaret edin

7. LimeTorrents

LimeTorrents

LimeTorrents, en sevdiğiniz torrent sitelerinden biri bozulursa adil bir alternatiftir, ancak tutarsızlıklar ve kesinti süreleri sayesinde listemizde yalnızca yedi numaraya ulaştı.

Bu site yalnızca toplulukla ilgilidir, yani yalnızca birkaç kullanıcı tarafından onaylanan torrentleri bulacaksınız.

Basit ve gezinmesi kolay kullanıcı arayüzü, önemli bir artı noktadır. yüksek hızları garanti eden çok sayıda yeni sürüm ekme makinesi.

Ancak, biraz daha eski bir şey arıyorsanız, daha yaşlı torrentler genellikle unutulduğu için LimeTorrents'a güvenmeyin.

LimeTorrents'ı ziyaret edin

Torrent Sitelerini Ziyaret Etmek için Neden Her Zaman Bir VPN Kullanmalısınız?

Binlerce kişi herhangi bir sitedeki torrentlere erişip yüklerken, indirdiğiniz herhangi bir dosyaya zararlı virüsler ve diğer kötü amaçlı yazılımlar bulaşmış olabilir.

Ayrıca, torrent sitelerini kullanarak, verilerinizin ele geçirilmesi veya çevrimiçi etkinliğinizin izlenmesi riskini yaşarsınız.

Torrenting riskli bir iştir! Ancak bir VPN torrent oluşturma riskini ortadan kaldırır, tüm diğer çevrimiçi etkinliklerinizi güvende tutmanın yanı sıra.

Torrent dosyalarını indirirken veya yüklerken her zaman bir VPN kullanmanızın başlıca nedenlerine bir göz atın.

1. Bölgesel Torrent Yasaklarını Atlayın

Olası telif hakkı ihlallerinden dolayı, torrent siteleri genellikle belirli bölgelerde veya ülkelerde engellenir. Bu bölgelerden birinde yaşıyorsanız en sevdiğiniz torrent sitelerinden engellenmiş olabilirsiniz.

VPN, sizi başka bir ülkedeki bir sunucuya bağlayarak bu coğrafi engelleri atlamanıza olanak tanır.

Favori torrent sitelerinizin engellenmediği bir sunucuya bağlandığınızdan emin olun. Bir Geniş sunucu ağına sahip VPN, ihtiyacınız olan sunucu konumlarına bağlanabileceksiniz.

Bu, özellikle Avustralya'da yaşıyorsanız önemlidir.. Aussie'nin torrent hayranı iseniz, muhtemelen 2018'in sonlarında duymuşsunuzdur., Avustralya’nın Federal Mahkemesi, İSS’lere 78 siteye bağlantı veren 181 korsan alanını engellemelerini emreden bir ihtiyati tedbir kararı verdi.

Bu sipariş 3 yıl boyunca yerinde olacak, bu demektir ki eğer Avustralya'da VPN kullanmadığınız sürece torrent günleriniz sona erer farklı bir ülkeden torrent sitelerine eriştiğinizi göstermek için.

2. Gizliliğinizi Koruyun

VPN size güvenli bir bağlantı sağlar ve verilerinizi şifreler, bu da bilgilerinizi gizli tutar ve İSS'lerin çevrimiçi etkinliğinizi izlemesini önler.

Ayrıca, verilerinizi şifreleyerek bir VPN bilgisayar korsanlarının hassas bilgilerinizi ele geçirmesi imkansız veya cihazlarınıza kötü amaçlı yazılım bulaştırabilir.

3. Potansiyel Yasal Çıkarımlardan Kaçının

Her zaman için bir şans var telif hakkıyla korunan malzemeleri yanlışlıkla indir. Bu, gerçek bir hata olsa bile size karşı yasal işlem yapılmasına neden olabilir.

Eğer sen bir VPN üzerinden indirebilir veya yükleyebilir, etkinliğiniz size geri izlenemez.

Yasal ve Yasadışı Torrent İşlemleri - Yasalar Nelerdir?

Torrent ile dosya paylaşımı çoğu ülkede yasaldır. Ancak telif hakkıyla korunan materyalleri indirmek ve paylaşmak için torrent sitelerinin kullanımı - şarkılar, oyunlar, müzik ve filmler vb. Dahil - yasalara aykırı. Yasadışı torrent faaliyetlerini hiçbir şekilde teşvik etmiyoruz veya desteklemiyoruz.

Çevrimiçi olarak mevcut çok sayıda torrent için, hangilerinin telif hakkıyla korunan materyal içerdiğini izlemek mümkün değildir. bu nedenle, bazı ülkeler torrent sitelerine erişimi tamamen engelliyor Kickass Torrents gibi. Ülkenizin hükümetinin torrentleri nasıl değerlendirdiğini görmek için dünya torrent yasaları haritamıza göz atın.

Ülkenizde torrent kullanımı - yasal veya başka bir şekilde - kısıtlanıyorsa, başka bir ülkedeki bir sunucuya bağlanarak konumunuzu taklit etmek için bir VPN kullanın.

Torrent Sitelerine Erişmek için En İyi 3 VPN

Bu önemli torrent sitelerine erişmek için en yüksek puanlı bir VPN seçin Güvenli ve sorunsuz indirme ve yükleme için gereken hız ve güvenliği sağladığınızdan emin olmak için.

Ücretsiz bir VPN cazip gelebilir, ancak büyük olasılıkla çok düşük hızlara, coğrafi blokların güvenilir bir şekilde üstesinden gelinememesine ve güvenlik protokollerinden şüphelenmeleri muhtemeldir..

Anonim torrentler söz konusu olduğunda, bazı ücretli VPN hizmetleri bile sıfır değildir. Bir göz atın en iyi üç VPN sağlayıcısı. Hepsi teklif torrent kullanırken yüksek hızlar ve sağlam koruma.

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

NordVPN, torrent sayesinde # 1 için VPN önerimizdir sınırsız veri, sağlam güvenlik ve 60 ülkeyi kapsayan yaklaşık 6.000 yüksek hızlı sunucu.

Ayrıca, NordVPN torrent yaparken özel P2P sunucularına sahiptir ve otomatik olarak en hızlı olanına bağlanacaksınız..

Gizliliğiniz güvence altında katı şifreleme, sızdırmaz uygulamalar, katı kayıt tutmama politikası, iki kill switch ve ekstra kötü amaçlı yazılım koruması sağlayan CyberSec paketi gibi güvenlik özellikleri.

Kullanıcılarla torrent yapmak için popüler bir VPN, kendiniz için deneyin risksiz 30 günlük para iade garantisi olan altı eşzamanlı cihaz.

NordVPN engelini kaldırabilir:

  • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

  • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

  • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile Torrent!

2. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

Sorunsuz torrent, büyük oranda hıza bağlıdır ve ExpressVPN en hızlı sunuculara sahiptir.

Ayrıca, bu VPN'in 94 ülkeyi kapsayan etkileyici sunucu ağı, ve P2P destekli tüm 3000+ sunucusuyla torrent problemi olmayacak.

Hız, güvenlik pahasına gelmiyor. ExpressVPN askeri düzeyde şifreleme sağlar, sıfır günlük kaydı ve VPN bağlantınız aniden düşerse verilerinizin açığa çıkmasını önleyen otomatik bir kill anahtarı.

Kullanıcılar sınırsız bant genişliğinden etkilenir ve 30 günlük para iade garantisi ile sonsuz indirmelerin tadını çıkarın.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

  • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

  • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

  • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile Torrent!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

Bir ile kullanımı kolay arabirim, güvenilir yüksek hızlar, sınırsız bant genişliği ve yerleşik torrent profili, CyberGhost, güvenli torrentler için mükemmel bir VPN'dir.

CyberGhost ile en hızlı P2P sunucularından birine otomatik olarak bağlanır, 90'dan fazla ülkede 6.000'den fazla sunucuyla coğrafi kısıtlamaları atlamak sorun olmayacak.

Dahası, verilerinizi özel ve güvenli tutan CyberGhost’un güçlü güvenlik özelliklerinden yararlanacaksınız..

CyberGhost, güvenli ve hızlı torrent kullanımı için gereken tüm temel özelliklere sahiptir ve bu da onu kullanıcılar arasında favori haline getirir.

45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost'u kendiniz deneyin.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

  • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

  • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

  • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile sel!

Özet ve İleri Okuma

Çoğu ülkede iş yapmak yasaldır. Ancak, en son filmler ve müzik yayınları gibi telif hakkıyla korunan materyalleri indirmek ve paylaşmak için torrent sitelerini kullanmak yasalara aykırıdır.

İşte vpnMentor'da, Yasadışı torrent faaliyetlerini hiçbir şekilde desteklemiyoruz veya teşvik etmiyoruz ve yasayı bilmenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu vurgulamıyoruz.

Telif hakkıyla korunan materyalin her sunuşunda izlenmesi imkansız olduğundan, hükümetlerin Kickass Torrents gibi torrent sitelerine erişimi tamamen engellemesi daha mantıklıdır..

Torrent ülkesinin yasallığını ülkeye göre detaylandıran bir makale hazırladık, böylece telif hakkıyla korunan malzemenin torrentinin bölgenizde nasıl görüntülendiğini görebilirsiniz.

Tornalama, ülkenizde kısıtlanmış veya tamamen engellenmişse, bu coğrafi engelleri aşmak için bir VPN kullanmanız gerekecektir. favori torrent sitelerinize erişmek için.

Ayrıca, VPN gizliliğinizi koruyacaktır ve çevrimiçi ortamda güvende ol.

Torrent hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? En iyi on torrent sitesindeki makalemize göz atın.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me