2020’de FOX Online’ı Her Yerden İzle | Hızlı, Güvenli ve Kolay Hack

FOX’un çevrimiçi kanalı FOX NOW, sitcom'lar, FX dramaları, sporlar ve filmlerle doludur. İster Family Guy, Empire, ister Beat Shazam'ı izlemeyi seviyor olun, ağ, çoğu Amerikan hanesinde temeldir.

Bununla birlikte, Amerika Birleşik Devletleri dışına seyahat ettiğinizde bir sorunla karşılaşırsınız.. FOX içeriğini engelliyor Amerikalı olmayan görüntüleyenlerin akışını önlemek için ABD dışında.

Tek yol FOX'u dünyanın herhangi bir yerinden izleyin bir VPN ile; VPN'ler şunları yapabilir: coğrafi kısıtlamaları atla ve FOX’un içeriğinin engellemesini kaldırın.

Her Yerden FOX Nasıl İzlenir: Hızlı Kılavuz

 1. ABD'de sunucuları olan bir VPN seçin. NordVPN'in FOX akışı için en iyisi olduğunu düşünüyoruz.
 2. VPN'yi indirip yükleyin.
 3. ABD'deki bir sunucuya bağlanma.
 4. FOX web sitesine gidin ve akışa başlayın!

FOX'u Şimdi İzle!

FOX İzlemek İçin Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

Lisans kısıtlamaları nedeniyle, yalnızca ABD'deki görüntüleyenlerin FOX NOW yayınını yapmasına izin verilir. FOX koyar içeriğinde coğrafi kısıtlamalar ABD dışından herkesin erişim kazanmasını önlemek için.

Amerika dışında seyahat ediyorsanız ve evde izlediğiniz şovları yakalamak istiyorsanız bu sinir bozucu olabilir.

Bir VPN bu sorunu çözmenize yardımcı olabilir. VPN'ler coğrafi kısıtlamaları atlayabilir ve içeriğin engelini kaldırabilir. Bunu konumunuzu coğrafi olarak sahtekârlıkla yaparlar.

FOX, IP adresinize göre nerede olduğunuzu belirler. Bir VPN'ye bağlandığınızda, trafiğiniz farklı bir konumdaki bir VPN sunucusu üzerinden (bu durumda ABD) yeniden yönlendirilir. FOX'a bir VPN üzerinden eriştiğinizde, gerçek IP adresiniz gizlenecek, akış sitesi ABD'de VPN sağlayıcının IP adreslerinden birini görecek.

Tüm yapman gereken ABD'deki bir VPN sunucusuna bağlanma, ve nerede olduğunuzu düşünmek için FOX'u kandırabilirsiniz..

Bir VPN Yapabilecekleri Bu Kadar Değil

Bir VPN trafiğinizi yeniden yönlendirdiğinde bunu bir şifreli tünel. Bu, yalnızca IP adresinizin değil aynı zamanda gizli olduğu anlamına gelir verileriniz de tamamen gizli tutulur.

Korunmasız olduğunuzda devlet kurumları, internet servis sağlayıcıları (İSS'ler), reklam şirketleri ve hatta bilgisayar korsanları gibi üçüncü taraflar internette seni takip et. VPN kullanma sizi izleme, izleme, bilgisayar korsanlığı ve kimlik avından korur.

ISS'nizin çevrimiçi davranışınızı izlemesini önlemek özellikle akış için yararlı olabilir. Bazı İSS'ler hızlarınızı kısıtlar çok fazla bant genişliği kullandığınızı düşünüyorlarsa. Bir VPN ISS'nizin akış alışkanlıklarınızı algılamasını önleyin, bağlantınızı yavaşlatma olasılığını azaltır.

En iyi VPN'lerden bazıları yerleşik reklam ve kötü amaçlı yazılım engelleyiciler, cihazınızı her türlü kötü amaçlı yazılımdan koruyan virüslerden casus yazılımlara, favori şovunuz sırasında can sıkıcı pop-up'lardan bahsetmiyorum.

FOX İzlemek İçin En İyi 5 VPN

1. NordVPN

NordVPN cihazları

NordVPN'den daha fazlası var ABD genelinde 1.800 sunucu, FOX akışı için en çok tavsiye ettiğimiz VPN yapıyor. Ayrıca .... sahip akış için optimize edilmiş sunucular ve özel SmartPlay DNS, FOX kilidini açmak için sizi otomatik olarak en iyi sunucuya bağlar.

NordVPN tamamen güvenlidir, askeri sınıf şifreleme, çift VPN, iki kill switch, DNS sızıntı koruması ve su geçirmez kayıt tutmama politikası. Kötü amaçlı yazılım ve reklamlar engellendi CyberSec özelliği tarafından.

Karşıdan FOX yayını yapabileceksiniz Aynı anda 6 cihaz. Bir ile risksiz deneyin 30-gün para iade garantisi.

NordVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile FOX'u izleyin!

2. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

VPN hızı kesintisiz akışta önemli bir rol oynar, bu yüzden iyi haber ExpressVPN en hızlı VPN'dir test ettiğimiz.

Vardır ABD genelinde sunucular, böylece FOX'un engellemesini kaldırmakta sorun yaşamazsınız. Aynı zamanda son derece güvenli, AES 256 bit şifreleme, isteğe bağlı bir kill switch, DNS ve IPv6 sızıntı koruması ve güvenilir bir günlük tutmama politikası.

ExpressVPN, özelleştirilebilir seçenekleri ve yıldırım hızı ile iyi bir şekilde gözden geçirilmiştir. Deneyin 5 cihaz Birlikte 30-gün para iade garantisi.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile FOX'u izleyin!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

CyberGhost neredeyse ABD genelinde 800 sunucu ve kolayca FOX engelini kaldırabilir. Sunduğu özel akış profilleri seçtiğiniz kanalı akış için otomatik olarak en iyi sunucuya bağlayan. Hızlar hızlı ve güvenilirdir akıcı akış için yeterli.

Bu VPN ayrıca güvenlik için iyi donanımlı. Askeri sınıf şifreleme, otomatik öldürme anahtarı ve katı sıfır günlük politikası. Yerleşik engelleyiciler reklamları, kötü amaçlı yazılımları ve izleyicileri durdurma.

CyberGhost sadece sunmakla kalmaz 7 eşzamanlı bağlantı, aynı zamanda size 24 saatlik ücretsiz deneme ve 30 günlük para iadesi garanti. Gerçek kullanıcıların bu VPN'den çok memnun olduklarına şaşmamalı.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile FOX'u izleyin!

4. Surfshark

Surfshark cihazları

Daha yüksek kaliteli VPN'lerden bazılarını biraz pahalı bulursanız, Surfshark bir uygun fiyatlı alternatif.

Bu VPN'de 20'den fazla eyalette sunucular, FOX'un engellemesini kaldırmak için harika. Sağlar hızlı ve güvenilir hızlar iyi akış için yeterli. QuickConnect teknolojisi sizi otomatik olarak seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuya götürür.

DNS sızıntı koruması, 256 bit AES şifreleme, bir otomatik öldürme anahtarı tüm uygulamalarda ve kayıt tutmama politikası verilerinizi güvende tutacaktır. Diğer faydalı özellikler Kötü amaçlı yazılımları ve reklamları engellemek için CleanWeb.

En iyisi, Surfshark size sınırsız cihaz bağlantısı bir profil altında.

Surfshark ücretsiz deneme sürümünü nasıl edinebileceğinizi öğrenin veya bir 30-gün para iade garantisi.

Surfshark engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video ve diğerleri.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

Surfshark şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ve Firefox.

Surfshark ile FOX'u izleyin!

5. PrivateVPN

PrivateVPN Cihazları

PrivateVPN genellikle yeni başlayanlar için ideal olan basit ve kullanımı kolay bir VPN olduğu için övülür. Özel akış profilleri VPN'lere alışkın olmasanız bile FOX izlemeyi kolaylaştırın. İyi hızlar ve güvenilir bağlantı PrivateVPN'in akış için harika olmasının nedenlerinin listesini tamamlayın.

Karmaşık güvenlik ayarları yapma konusunda endişelenmenize gerek yoktur; dahil tüm güvenlik özellikleri önceden ayarlanmıştır askeri sınıf şifreleme ve DNS ve IPv6 sızıntı koruması.

PrivateVPN'i test edebilirsiniz 6 cihaz Birlikte 7 günlük ücretsiz deneme ve bir 30-gün para iade garantisi.

PrivateVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler; uygulama aracılığıyla kullanılabilen P2P için optimize edilmiş sunucuların listesi.

PrivateVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android ve iOS.

PrivateVPN ile FOX'u izleyin!

Özet ve İleri Okuma

FOX'un birçok popüler şovu var, bu yüzden bunlardan en az birine bağlı olma şansınız var. Sadece konumunuzdan dolayı neden izleyemiyorsunuz? Cevap, olmamalısınız ve neyse ki, NordVPN gibi bir VPN sinir bozucu coğrafi engelleri aşmanıza yardımcı olacaktır.

başlamaya hazır mısın? NordVPN ücretsiz denemenizi talep etme kılavuzumuza göz atın ve NordVPN indirim kodumuzu kullandığınızdan emin olun.

Netflix ABD'nin engellemesini kaldırma kılavuzumuzla FOX'un ötesine geçin.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me