2020’de GERÇEKTEN ÇALIŞAN Çin için En İyi 5 ÜCRETSİZ VPN!


Uzun bir uçuşun otelinize ulaşmasından sonra tek yapmanız gereken ücretsiz Wi-Fi'ye bağlanın ve telefonunuzda kaçırılan WhatsApp mesajları veya e-postaları olup olmadığını kontrol edin.

Çin'e uçuyorsanız, bunların hiçbiri mümkün olmayacak.

Çin hükümetinin "Büyük Güvenlik Duvarı", Facebook, Gmail, WhatsApp ve YouTube gibi en yaygın kullanılan bazı web sitelerine ve uygulamalara katı sansür blokları yerleştirir (favori web sitelerinizin engellenip engellenmediğini görmek için buraya tıklayın). Bu şu anlama gelir Çin'i ziyaretiniz sırasında bir VPN kullanmak mutlak bir zorunluluktur, yakındaki bir restoranın Google Harita yol tariflerini aramak gibi en basit görevler için bile.

Tabii ki, seyahat masraflarınızı minimumda tutmak, neden ücretsiz bir VPN seçmek istediğinizi anlıyoruz, ancak akıllıca bir tane seçmek önemlidir - özellikle Çin gibi konuştuğumuzda tüm VPN'leri aktif olarak engellemeye çalışan bir ülkede. Aşağıda bazılarının listesi için en iyi ücretsiz VPN'ler henüz engellenmemiş olan ve kullanım sırasında güvenlik risklerinizi en aza indiren.

Çin için En İyi Ücretsiz VPN'ler

 1. Sıcak Nokta Kalkanı kullanıcılara her gün ücretsiz 500 MB veri sağlıyor
 2. Windscribe ücretsiz hesap sahiplerine her ay 10 GB ücretsiz veri verir
 3. bVPN günde 30 dakika ücretsiz tarama sağlar
 4. beni sakla ücretsiz kullanıcılar için 2 GB veri ve 3 sunucu sunar
 5. TunnelBear Çin’in güvenlik duvarını atlamanıza yardımcı olacak GhostBear

Ücretsiz Bir VPN, Çin Seyahatiniz İçin Doğru Seçim mi?

Çin hükümeti internet yasa uygulamalarını ciddiye alıyor, bu yüzden anonimliğinizi sağlayan bir VPN'e ihtiyacınız var ve verilerinizi meraklı gözlerden korur. Ücretsiz VPN'ler bir kerelik yararlı olabilir, ancak tüm yolculuk boyunca o kadar güvenilir değiller.

Birçok ücretsiz VPN sağlayıcısı çevrimiçi güvenliğinizi tehlikeye atıyor ve internet tarama deneyiminize bir damper yerleştirin. Örneğin, yakın zamanda yapılan bir araştırma, büyük ücretsiz VPN'ler reklamcılıkla ilgili kötü amaçlı yazılım içeriyordu, ve ücretsiz VPN'lerin% 72'si üçüncü taraf veri izleyicileri. Toplanan veriler daha sonra reklamverenlere satıldı, böylece kullanıcılarını hedefli reklamlarla daha iyi bombalayabilirler.

Bu gerçeklerle ilgili en rahatsız edici şey, çevrimiçi kimliğinizi korumak yerine, ücretsiz VPN'ler aktif olarak tam tersini yapıyor, olabilecek bir şey Çin'de aşırı riskli.

Dahası, ücretsiz VPN'ler en iyi tarama deneyimini sunmaz, çünkü veri kullanımınızı sınırlar ve internet hızlarınızı yavaşlatır önemli ölçüde. Gmail'inizin yüklenmesini beklerken boş bir beyaz ekrana bakmak, tam olarak Çin'deki zamanınızı harcamak istemez.

Editörün Seçimi: NordVPN

NordVPN cihazları

Editörümüzün Çin'de kullanılacak en iyi VPN NordVPN'dir.

NordVPN tam olarak ücretsiz değil, ancak 30-gün para iade garantisi, yani bir aydan daha az bir süre Çin'e seyahat ediyorsanız, NordVPN'i ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

NordVPN, Çin için mükemmel bir VPN. Büyük Güvenlik Duvarını kolayca atlayabilir ve neredeyse tüm büyük web sitelerinin engelini kaldırabilir. Geniş bir ağa sahiptir. 60 farklı ülkede 5.200'den fazla sunucu, Hong Kong gibi komşu bölgeler de dahil, yüksek hızlı internet erişimi tüm seyahatiniz boyunca.

En önemlisi, çevrimiçi güvenliğinizi ciddiye alır AES 256-CBC askeri sınıf şifreleme, IPv6 sızıntı koruması, DNS sızıntı koruması, bölünmüş tünelleme ve yerleşik bir öldürme anahtarı sunarak.

 NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN'i Hemen Edinin!

Çin için En İyi Ücretsiz VPN'ler

Çin'deyken ücretsiz bir VPN kullanmakla ilgileniyorsanız, aşağıdaki listemizden birini seçin. Bu VPN'lerin hepsi uzmanlarımız tarafından test edildiğinden emin olmak için aslında Çin'in Büyük Güvenlik Duvarı'nı atlayabilirler gizliliğinizden ve güvenliğinizden ödün vermeden.

Ve unutma! Çin'de tüm VPN web siteleri engellendi, yani ülkeye gelmeden önce seçtiğiniz VPN'yi indirip yüklemeniz gerekir.

1. HotSpot Kalkanı

hotspot kalkan cihazları

HotSpot Shield’in ücretsiz sürümü size Günde 500 MB veri, akış için mükemmel değildir, ancak e-postanızı kontrol etmek veya sosyal medya sitelerinde gezinmek yeterli olabilir. Ücretsiz sürüm yalnızca ABD sunucularına bağlantıya izin verir, tarama hızınızı yavaşlatabilir.

Artı tarafta, gizlilik ve güvenlik endişelerinizle ilgilenirler. HotSpot Shield teklifleri 128 bit ve 256 bit şifreleme, yanı sıra dahili öldürme anahtarı bağlantınızın çökmesi durumunda verilerinizin güvenli olduğundan emin olmak için.

HotSpot Shield hakkında daha fazla bilgi için tam uzunluktaki incelememizi okuyun.

Ücretsiz VPN Alın

2. Windscribe

Windscribe-cihazlar-yeni

Windscribe size etkileyici bir ürün sunuyor Ayda 10 GB ücretsiz veri sınırsız sayıda cihazda. Servis, Netflix'te TV şovları akışı ve sosyal medyaya göz atmak için idealdir ve hatta P2P torrentleri bile işleyebilir.

Ayrıca geliyor mükemmel bir reklam engelleyici ve sıkı bir kayıt politikası yok 'de seyahat ederken çevrimiçi kimliğinizi korumaya yardımcı olmak için.

ancak, ücretsiz sürüm yalnızca 10 sunucu konumuna erişmenizi sağlar. Birçok ücretsiz kullanıcı aynı sunucuları kullandığından, yavaş bağlantılarla karşılaşabilirsiniz.

Diğer Windscribe kullanıcılarının tam incelememizde ne düşündüklerini görün.

Ücretsiz VPN Alın

3. bVPN

2020'de GERÇEKTEN ÇALIŞAN Çin için En İyi 5 ÜCRETSİZ VPN!

bVPN Çin'de normal çalışıyor, kullandığı çeşitli gizleme yöntemleri sayesinde Duman Tüneli - derin paket incelemesine meydan okuyan polimorfik bir tünel. VPN sağlayıcı tamamen ücretsiz değil, ancak Günde 30 dakika ücretsiz kullanım.

Etkili ve kullanımı basit, kaliteli şifreleme ve TCP ve UDP protokolleri arasında seçim yapabilirsiniz. TCP, daha yüksek şifreleme düzeyleri için kullanılırken, UDP size daha hızlı bağlantı.

Ayrıntılı inceleme sayfamızda diğerlerinin bVPN hakkındaki düşüncelerini okuyun.

Ücretsiz VPN Alın

4. Hide.me

hideme cihazları

Hide.me size sunan harika bir ücretsiz VPN seçeneğidir Ayda 2 GB veri ve verilerinizin güvenliğini sağlamak için güvenilir bir gizlilik politikası. Malezya merkezli VPN dherhangi bir bağlantı günlüğü saklamaz ve protokolleri destekler çevrimiçi verilerinizi koruyun.

Hide.me’nin ücretsiz sürümünün dezavantajı bağlanmak için yalnızca 3 sunucu arasından seçim yapabilirsiniz ve Büyük Güvenlik Duvarını her zaman atlayamazlar Çin'in tüm bölgelerinde.

Diğer kullanıcıların Hide.me hakkındaki düşüncelerini görmek için tüm yorum sayfamıza bakın..

Ücretsiz VPN Alın

5. TunnelBear

tünel ayı cihazları

TunnelBear VPN, Çin’in Büyük Güvenlik Duvarını atlamak için GhostBear özelliğini kullanıyor. Bu benzersiz özellik, kimliğinizi korumak için tüm iletişimlerinizi karıştırarak çevrimiçi güvenlik katmanı da ekler.

Ücretsiz hizmet yalnızca Ayda 500 MB veri, ancak güçlü şifrelemesi ve ek güvenlik özellikleri TunnelBear'ı Çin'de rahat kullanım için mükemmel bir seçenek haline getiriyor.

TunnelBear hakkında daha fazla bilgi edinmek için ayrıntılı inceleme sayfamıza bakın..

Ücretsiz VPN Alın

özet

Çin’in katı internet sansür yasalarıyla, bu hiç de şaşırtıcı değil en basit çevrimiçi etkinliklerin bile keyfini çıkarmak için bir VPN'e ihtiyacınız olacak ister Facebook'ta geziyor olun, ister WhatsApp üzerinden aileniz ve arkadaşlarınızla sohbet edin ya da Gmail hesabınızı kontrol edin. Ücretsiz VPN'ler yalnızca minimum internet erişimine ihtiyacınız varsa işi yapabilir, ancak kesinlikle makul miktarda riskler ve sınırlamalar. Flipside, Çin'de seyahat ederken gerçekten güvenilir bir VPN hizmeti istiyorsanız, en iyi bahsin NordVPN.

Bunu da beğenebilirsin:

 • Çin için En İyi VPN'ler
 • ExpressVPN Çin'de Çalışıyor, Ama Sadece Bunu Yaparsanız
 • Çin'de Engellenen Web Sitelerinin Tam Listesi
 • Zaten Oradayken Çin'deki Sitelerin Engellemesini Kaldırma
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me