2020’de Her Yerde Kırgızistan IP Adresi Nasıl Alınır [+ VIDEO]

Eğer istersen Kırgız'da TV ve film izlemek için IP adresinizi değiştirmeniz gerekebilir tam erişim elde etmek için. Kırgızistan'da yeni bir IP adresi almak, aynı zamanda ülkedeki banka ve işletme web sitelerine sınırsız erişiminizi de sağlayacaktır..

IP adresiniz web sitelerine ve hizmetlere nerede olduğunuzu söyler. Bazı siteler, yabancı bir IP algıladıklarında erişiminizi engeller veya kısıtlar. Bu sinir bozucu coğrafi kısıtlamalardan kurtulmak ve Bişkek'teki biriyle aynı içeriği izlemek istiyorsanız, Kırgızistan IP adresine ihtiyacınız var.

IP adresinizi bir VPN kullanarak değiştirmek kolaydır, ancak çok az güvenilir VPN sağlayıcısı Kırgızistan'ı bir konum seçeneği olarak sunmaktadır. Araştırmayı yaptık ve tavsiye edebiliriz üst düzey güvenlikli iki VPN ve Kırgızistan IP'lerine kolay erişim.

Hızlı Kılavuz: VPN ile Kırgızistan IP Adresi Nasıl Alınır

 1. Kırgızistan'daki sunucuları olan bir VPN seçin. ExpressVPN bizim 1 numaralı seçimimiz.
 2. VPN yazılımını indirin ve bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza yükleyin.
 3. Yazılımı başlatın ve Kırgızistan'daki bir sunucuya bağlanın.
 4. Özel aracımızı kullanarak yeni IP adresinizi kontrol edin.

İçindekiler

 • Bir VPN Size Kırgızistan IP Adresini Nasıl Alabilir?
 • Bir VPN Sizin İçin Başka Ne Yapabilir? Netflix'in kilidini açın ve Verilerinizi Güvende Tutun
 • Sizin için En İyi VPN Nasıl Seçilir - Bunlar İhtiyacınız Olan Özellikler
 • Kırgızistan IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'ler

Bir VPN Size Kırgızistan IP Adresini Nasıl Alabilir?

Normalde, internet trafiğiniz (çevrimiçi olarak gönderdiğiniz ve aldığınız her şey) IP adresinizi içerir ve web sitelerine konumunuzu gösterir. bir VPN, cihazınız ve web siteleri arasında bir engel görevi görür, gerçek IP'nizi maskeleme.

Bir VPN uygulaması çalıştırdığınızda, ağ trafiğinizi seçtiğiniz konumdaki güvenli bir sunucu üzerinden yönlendirir. Ziyaret ettiğiniz web siteleri VPN sunucusunun IP adresini görebilir ancak sizin.

Kırgızistan'daki bir sunucuya bağlanırsanız, etkinliğiniz bir Kırgız IP adresi görüntüler. İstediğiniz Kırgızistan içeriği parmaklarınızın ucunda olacak.

Bir VPN Ayrıca Sizi Güvende Tutar & Neredeyse Her Şeyi Aktarabilmenizi sağlar

IP adresinizi değiştirdiğinizde, içeriği belirli bir konumla sınırlayan coğrafi engelleri atlayabilirsiniz. Bu demektir ki her yerden içerik akışı Kırgız izlemek, veya ABD Netflix izle Kuzey Amerika dışından.

Kırgızistan, Orta Asya'daki herhangi bir ülkenin en liberal internet erişimine sahipken, sansür hala var. Bu, Kırgızistan IP adresinizi kullandığınızda haber hizmetleri gibi engellenen veya filtrelenen bazı uluslararası siteleri bulacağınız anlamına gelir.

En iyi VPN'ler size sınırsız sunucu geçişi sağlar, böylece Kırgızistan'da bulunmayan içeriğe ulaşmak için anında Fransa, ABD veya Kanada gibi bir ülkeye geçin. Kırgızistan'daki sevdikleriniz, dünya çapında popüler içeriğe erişmek için VPN'leri de kullanabilir.

Ücretsiz vekiller IP adresinizi de değiştirebilir, ancak zayıf şifreleme kullanırlar ve kolayca algılanabilirler. Sansürü veya zorlu coğrafi engelleri aşmalarını önermiyoruz. Birçoğu da siber suçlularla bağlantınızı açığa çıkarabilecek P2P ağları kullanın.

Ücretsiz bir VPN kullanmak Kırgızistan IP adresi için daha da kötü bir seçenektir. Çok az kasa ücretsiz VPN'ler ülkedeki sunucuları çalıştırmaz. Diğer ücretsiz VPN'ler verilerinizi toplar ve satar, çok düşük hızlara sahiptir veya hatta kötü amaçlı yazılım taşır.

önerdiğimiz premium VPN'ler çok çeşitli konum seçenekleri sunar ve sürekli yüksek hızlar sağlıyor. Hepsinden iyisi, bu VPN'ler interneti mevcut en iyi gizlilik koruma teknolojisi.

Bir VPN'de Neler Arar

 • Büyük sunucu ağı: Dünya genelinde konum seçeneklerine sahip bir VPN arayın. Ve unutmayın, bu yerlerden biri Kırgızistan'da olmalı.
 • Sınırsız sunucu değiştirme: Hangi sunucuyu kullandığınızı değiştirmek, istediğiniz içeriğe erişmek için sansür ve coğrafi engelleri atlamanın en iyi yoludur.
 • Güçlü ağ güvenliği: Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) şifrelemesini, bir öldürme anahtarını ve sızıntı korumasını arayın. Bu özelliklere sahip olmayan hizmetler gizliliğinizi ciddiye almaz.
 • Kullanıcı dostu uygulamalar: Bir VPN acemi olsanız bile, bir Kırgız sunucusu bulmayı kolaylaştıran uygulamaları arayın.
 • Hızlı sunucular: Gecikme ve tamponlamanın hayal kırıklığından kaçının. Yüksek hızlı bağlantılara sahip bir VPN sorunsuz akış ve indirme sağlar.

Kırgız IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'ler

1. ExpressVPN

Genel Derecelendirme: 4.9 - Kırgızistan İçin Test Ettiğimiz En Hızlı VPN

ExpressVPN'in avantajları

Kaçırmayın: # 1 VPN'de% 49 indirim kazanın & 30 gün boyunca risksiz deneyin

ExpressVPN, hız ve kolay akış için haklı bir üne sahiptir. Şirket içi testlerimiz bunun mevcut en hızlı kişisel VPN ve coğrafi kısıtlamaları tutarlı bir şekilde atlar, VPN blokları ve hükümet içerik blokları.

Dünya çapında 3.000'den fazla sunucudan oluşan bir ağ şunları içerir: Kırgızistan IP adresi için birden fazla seçenek. Bir Kırgızistan sunucusuna bağlanmak için, cihazınız için kullanıcı dostu ExpressVPN uygulamasını başlatmanız ve okunması kolay konum listesinden Kırgızistan'ı seçin.

ExpressVPN mevcut en güçlü şifrelemeyi kullanır. Gibi ek yerleşik güvenlik özellikleri öldürme anahtarı ve DNS sızıntı koruması herkese açık kablosuz ağ kullanırken bile verilerinizin ve cihazlarınızın korunmasını sağlayın.

Sizin gerçek IP adresi asla açıklanmaz, daha fazla sansür ağırlıklı bir ülkeden Kırgız içeriklerine ulaşmanız veya erişmeniz kritik önem taşır. Eksiksiz anonimlik için aboneliğinizin ücretini Bitcoin.

ExpressVPN'in sizin için uygun olup olmadığından emin değilseniz, bir 30 günlük, soru sorulmamış, para iade garantisi.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? İşte ExpressVPN ile ilgili ayrıntılı uzman incelememiz.

ExpressVPN'i Şimdi Edinin!

2. HMA

Genel Derecelendirme: 4.6 - Dünyanın En Büyük Sunucu Ağı

HideMyAss VPN!

HMA Aboneliğinizden% 75 İndirim Almak İçin HEMEN KAYDOLUN

Erişiminiz olacak Kırgızistan'daki iki sunucu diğer tüm premium VPN'lerden daha fazla ülkede güvenli IP adresleri sunan HMA ile. Mevcut altı Kırgız IP adresinden birini almak için, Konum Modu'nu seçin ve listeden Kırgızistan'ı seçin.

Sınırsız sunucu geçişi ve diğer iki kullanımı kolay mod, istediğiniz tüm içeriğe hızlı erişim sağlar. Anında Mod sizi yakınınızdaki en hızlı sunucuya bağlarken Özgürlük Modu sizi otomatik olarak en yakın ülkeye yönlendirir. serbest konuşma.

Hangi modu kullanırsanız kullanın, verileriniz ve cihazlarınız askeri düzeyde AES şifrelemesi, bir öldürme anahtarı, ve sızıntı koruması. HMA’nın üst düzey güvenlik ve neredeyse sınırsız küresel erişim kombinasyonu, onu yıllardır dünya çapında bir favori haline getirdi.

Bağlantılar, iyi akış için güvenilir ve yeterince hızlıdır ve müşteri desteği 7/24 canlı sohbet. Yeni bir kullanıcıysanız, 30-gün para iade garantisi.

Daha ayrıntılı bilgi için HMA uzman incelememizi okuyun.

HMA'yı Hemen Alın!

Daha fazla okuma

Bu Kupon Kodları VPN Aboneliğinizde Size En İyi Fırsatı Sağlar

Netflix VPN Bloklarını Kolayca Keşfedin - Basit Numaramız

VPN nedir? Gerçekten ihtiyacınız var mı? Kapsamlı Kılavuzumuz

Bir Kill Switch Neden En Önemli VPN Özelliği Olabilir?

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me