2020’de Her Yerden Paraguay IP Adresi Nasıl Alınır [+ VIDEO]


Eğer sahip olsaydın TV izlerken sorunlar ülke dışından, bir coğrafi bloğa karşı gelmiş olabilirsiniz konumunuz nedeniyle erişiminiz reddedildi.

Coğrafi bloklar nerede olduğunuzu öğrenmek için IP adresinize bakar. Banka portalları bunları kullanır, akış siteleri bunları kullanır ve hatta sosyal ağlar bunları kullanır. Eğer IP'niz Paraguay'da olmadığınızı söylüyor, favori sitelerinize ve hizmetlerinize erişiminiz reddedilebilir.

VPN, Paraguaylı sunucular sunduğu sürece bir VPN ile düzeltmek kolay bir sorundur - maalesef çoğu değil. Paraguay'da üst düzey güvenlik ve sunuculara sahip iki mükemmel VPN sağlayıcısı bulmak için derin kazdık. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Hızlı Kılavuz: VPN ile Paraguay IP Adresi Nasıl Alınır

 1. Paraguay'da en az bir sunucuya sahip bir VPN seçin. Paraguay IP adresi için HMA önerilir.
 2. Yazılımı indirin ve cihazınıza yükleyin.
 3. Yazılımı başlatın ve Paraguay'daki bir sunucuya bağlanın.
 4. Yeni IP adresinizi kontrol etmek için aracımızı kullanın.

Paraguay IP Adresini Hemen Alın!

İçindekiler

 • Bir VPN Size Paraguay IP Adresini Nasıl Alabilir?
 • Bir VPN Sizin İçin Başka Ne Yapabilir? Çevrimiçi Güvenlik ve Dünya Çapında Akış
 • En İyi ve En Güvenli VPN Nasıl Seçilir - İhtiyacınız Olan Özellikler
 • Paraguay IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'ler

Bir VPN Size Paraguay IP Adresini Nasıl Alabilir?

VPN, internet trafiğinizi ağdaki özel sunuculardan birine yönlendirir. Büyük sunucu ağlarına sahip VPN sağlayıcıları, dünya çapında seçim yapabileceğiniz çok sayıda konum sunar.

Paraguay'daki bir sunucuya bağlanırsanız, trafiğiniz başka bir yere gönderilmeden önce o sunucudan geçecektir. Bu süreç Paraguay'da yeni bir IP adresi veriyor web sitelerini, aslında ülkede olduğunuzu düşünmeye yönlendirecektir..

Bir VPN Ayrıca Sizi Güvende Tutar & Neredeyse Her Şeyi Aktarabilmenizi sağlar

Yeni Paraguay IP adresinizi VPN'nizden aldığınızda, sarama motorları, haber siteleri, sosyal medya ağları ve akış siteleri genellikle yalnızca ülke içindeki kullanıcılar tarafından kullanılabilen içeriğe erişmenizi sağlar.

Ancak Paraguay'da sunucuları olan VPN sağlayıcıları bulmak zor olabilir. İyi haber şu ki, Paraguay sunucuları ile birkaç servis iki güvenebileceğiniz yüksek puan alan, güvenli VPN sağlayıcıları.

Bu yüksek puanlı VPN'lerle, izleyebileceksiniz dünyanın her yerinden coğrafi olarak engellenmiş içerik. Bu, ABD Netflix gibi ünlü zor akış sitelerini içerir.

Ücretsiz IP anahtarlayıcıları - proxy'ler ve sözde ücretsiz VPNS - IP adresinizi de değiştirebilir, ancak genellikle çözdüğü kadar sorun yarat. İlk olarak, VPN'leri görüntüleyen web siteleri tarafından yavaş ve kolayca algılanırlar, bu nedenle coğrafi olarak engellenen içerik akışı için iyi çalışmazlar.

İkincisi, ücretsiz hizmetler genellikle reklamlar barındırır ve hatta bilgilerinizi satar. Ayrıca, üst düzey VPN'lerden daha zayıf şifreleme kullanır ve verilerinizi bilgisayar korsanlığına ve casusluğa karşı savunmasız bırakır.

Ödül VPN'ler çevrimiçi dünyanız üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar. Reklamverenlerin, İSS'nizin ve hükümet yetkililerinizin sizinle ilgili bilgi toplamasını engeller ve görünür konumunuzu güvenli, hızlı ve istediğiniz sıklıkta değiştirmenize olanak tanır.

Bir VPN'de Neler Arar

 • Paraguay'daki sunucular: Paraguay IP adresi için Paraguay'daki en az bir sunucu şarttır.
 • Gelişmiş özelliklere sahip uygulamalar: Bir öldürme anahtarı, DNS sızıntısı koruması ve platformlar arası destek arayın.
 • Yüksek hızlar: Sinir bozucu ve arabelleğe alma olmadan film akışı yapmak istiyorsanız hızlı sunucuları olan bir VPN arayın.
 • Gizlilik koruması: Kişisel verilerinizi veya tarama geçmişinizi kaydetmemeyi vaat eden gizlilik politikasına sahip bir VPN arayın.
 • Güçlü şifreleme teknolojisi: VPN sağlayıcınızın Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) kullandığından emin olun.

Paraguay IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'ler

1. HMA

Genel Derecelendirme: 4.6 - Paraguay için Dünyadaki En Büyük Ağ ve En İyi VPN

hidemyass cihazı

Kaçırmayın: Şimdi Kaydolurken Aboneliğinizden% 75 Tasarruf Edin

HMA aşağıdakileri sunar: en büyük sunucu ağı tavsiye ettiğimiz tüm VPN'lerden Paraguay'da iki sunucu ve altı IP adresi. Sunucular P2P ve akış için optimize edilmiştir, bu nedenle HMA çevrimiçi içerik sunmak veya izlemek için ideal bir seçimdir.

HMA kullanır askeri düzeyde AES şifrelemesi ve yönlendiricinize yüklenebilir, böylece akıllı TV'nizdeki coğrafi engelleri de atlayabilirsiniz. HMA'yı bir 30-gün para iade garantisi. Neden bu kadar iyi kullanıcı incelemeleri aldığını hızlı bir şekilde göreceksiniz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? İşte HMA ile ilgili ayrıntılı uzman incelememiz.

HMA'yı Hemen Alın

2. PureVPN

Genel Derecelendirme: 4.1 - Paraguay IP için En İyi Bütçe Seçeneği

PureVPN cihazları

ÖZEL TEKLİF:% 88 İNDİRİMİNİZİ ALIN ve PureVPN ile Şimdi Panama IP Adresi Alın

PureVPN, üst düzey güvenlik özellikleri, dünya çapında 2.000'den fazla sunucudan oluşan etkileyici bir ağ ve yüksek hızların mükemmel bir kombinasyonunu sunar. SParaguay'da ix sunucuları ülke içinde IP almak için size birçok seçenek sunar.

Sunucular akış için yapılandırılmıştır ve ek bir katman sağlar. kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma ve içerik filtreleme. Bir PureVPN hesabı ile en fazla beş cihazı koruyabilirsiniz, bu nedenle paranız için çok değer vardır.

PureVPN'in çok sayıda memnun müşterisi var, ancak hizmetten tamamen memnun değilseniz, 31 günlük para iade garantisi.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? PureVPN uzmanlarımızdan detaylı bir inceleme okuyun.

PureVPN'i Şimdi Edinin!

Daha fazla okuma

En İyi VPN Fırsatları ve Kuponları (Düşen Avcılarımız Tarafından Bulundu)

VPN nedir ve ihtiyacınız var mı? Yeni Başlayanlar için Ultimtae VPN Kılavuzumuz

VPN Kill Switch nedir ve neden önemlidir??

Torrentler Yasadışı mı? Dünya Çapındaki Yasaklar ve Yasalar Kılavuzumuz

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me