2020’de Her Yerden Türkiye IP Adresi Nasıl Alınır [+ VIDEO]


Vatanin Sensin (Yaralı Aşk) veya Gümüş'ü (Gümüş) Türkiye dışından izlemek istiyorsanız, akışlara erişmek için bir Türk IP adresine ihtiyacınız var. Türk TV şovları ve canlı spor gibi diğer içerikler Türkiye'deki kullanıcılarla sık sık.

Bu coğrafi kısıtlamalar, 2018, Arapça konuşan birçok ülkenin Türkçe TV içeriği yayınlamayı durdurduğu. Bu blokları aşmak için bir VPN kullanmanız gerekir.

Uzmanlarımız, güvenli Türkçe sunucular sunan birkaç mükemmel VPN sağlayıcısını test etti. Öğrenmek için okumaya devam edin Türkiye'de yeni bir IP adresi almak ne kadar kolay, ve hangi VPN'leri öneriyoruz.

Hızlı Kılavuz: VPN ile Türkçe IP Adresi Nasıl Alınır

 1. Türkiye'de sunucuları olan bir VPN seçin. NordVPN bir Türk IP adresi için 1 numaralı tercihimiz.
 2. VPN yazılımını indirin ve bilgisayarınıza veya başka bir cihaza yükleyin.
 3. Yazılımı başlatın ve bir Türk sunucuya bağlanmak için Türkiye'yi seçin.
 4. Özel aracımızı kullanarak yeni IP adresinizi kontrol edin.

İçindekiler

 • Bir VPN Size Nasıl Türk IP Adresi Alabilir?
 • Bir VPN Sizin İçin Başka Ne Yapabilir? Her Şeyi, Her Yerden Akış!
 • Sizin için En İyi VPN'i Seçme - Bu Özelliklere İhtiyacınız Var
 • Türkçe IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'ler

Bir VPN Size Nasıl Türk IP Adresi Alabilir?

Bir VPN cihazınızla özel sunucu arasında şifreli bir bağlantı kurar. Bu bağlantı boyunca iletilen veriler siber suçlular veya hükümet casusları tarafından izlenemez veya okunamaz.

Yüksek kaliteli VPN'ler, coğrafi olarak engellenen içeriğe erişmek istediğiniz ülkede bir sunucu seçmeyi kolaylaştırır. Hepsi senin İnternet trafiği seçtiğiniz sunucuya yönlendirilir, sonra aktarılır web sitelerinin yanı sıra.

Bu işlem size yeni bir çevrimiçi konum sunuyor çünkü web siteleri ve hizmetler sadece VPN sunucusunun IP adresini görür. Türkiye'de bir sunucu kullanıyorsanız, internet etkinliğiniz bir Türk IP adresi gösterecektir.

Bir VPN Ayrıca Sizi Güvende Tutar & Neredeyse Her Şeyi Aktarabilmenizi sağlar

VPN'ler ülke içinde resmi olarak yasaklansa da, Türkiye'nin IP adresini almak için Türkiye dışından güvenli bir VPN kullanmak güvenlidir. Türkiye'deki yeni IP'niz türk tv izlemene izin verecek veya ülke içindeki finansal hizmetleri kullanın.

Türkiye'de iş yapıyorsanız, Türkçe öğreniyorsanız veya ülkenin eşsiz tarih ve kültürünü okuyorsanız, bir Türk IP adresi size yardımcı olabilir. Yapabileceksin arama sonuçlarını, haber raporlarını ve sosyal medya yayınlarını görüntüleme Türkiye'ye özgü.

Ücretsiz bir proxy hizmeti de IP'nizi değiştirebilir, ancak ihtiyacınız olan güvenliği sağlamaz. Türkiye'deki IP adresleri ve internet faaliyeti devlet temsilcileri tarafından rutin olarak izlenmektedir.. Ücretsiz bir IP değiştirici kullanmak, etkinliğinizin size geri bildirilmesi anlamına gelebilir.

Askeri düzeyde şifrelemeye ek olarak, en iyi VPN'ler bir kill switch ve kaçak koruma gibi gelişmiş özellikleri gerçek konumunuzun ve kimliğinizin asla açıklanmadığından emin olun Türkiye'nin internet casuslarına.

Türkiye'de arkadaşlarınız ve aileniz varsa, VPN kullanımındaki ulusal yasaklara rağmen bir VPN de onları güvende tutabilir. Türk IP'leri ile güvenilir bir hizmet onların ülkedeki sitelere anonim olarak erişme.

Türk interneti de oldukça sansürlendiğinden, bazen bir Türkiye IP adresi kullanmanın sorunlara neden olacağı anlamına gelir. Bu mümkün değil Türkiye'deki bir IP'den Wikipedia'ya erişin, sosyal medya ve haber siteleri sık sık engelleniyor.

İyi bir VPN, kolayca sunucu konumlarını değiştir dünya çapında coğrafi kısıtlamalı içeriğin kilidini açmak için. Bu, Türk sansürünü atlayabileceğiniz ve ayrıca izlemek ABD Netflix, Hulu, veya herhangi bir yerden neredeyse tüm diğer akış hizmetleri.

Bir VPN'de Neler Arar

 • Gizleme: Gizlenmiş sunucular, etkinliğinizin şifrelenmiş trafik değil normal internet trafiği gibi görünmesini sağlar. İnternet erişimi kısıtlı ülkeler için en iyisidir.
 • Güçlü şifreleme: Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) şifrelemesini arayın.
 • Para iade garantisi: En iyi VPN'lerin bile bazen Türkiye'deki bağlantı sorunlarıyla mücadele ettiğini unutmayın. Türk IP adresiniz ihtiyaç duyduğunuz şekilde çalışmazsa geri ödeme alabileceğinizden emin olun.
 • Büyük sunucu ağı: Bir VPN dünya çapında ne kadar çok sunucu sunuyorsa, o kadar çok konum ve IP adresi seçebilirsiniz.
 • Kayıt tutmama politikası: VPN'nizin, sağlayıcının asla sizin veya etkinliğiniz hakkında tanımlayıcı bilgiler depolamayacağına söz veren sıkı bir gizlilik politikasına sahip olduğundan emin olun.

Türkiye IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'ler

1. NordVPN

Genel Derecelendirme: 4.9 - Genel Olarak Bir Numaralı VPN'imiz

NordVPN cihazları

ÖZEL TEKLİF: NordVPN ŞİMDİ ile Türkiye IP Adresi Almak İçin% 70 İNDİRİMİNİZİ ALIN!

NordVPN mükemmel hızlar, üst düzey güvenlik ve muazzam bir hız sunar Türkiye dahil 62 ülkede 5.000'den fazla sunucu ağı. NordVPN sunucuları P2P'yi destekler, yani torrent için idealdir.

Tüm büyük cihazlar için kullanıcı dostu uygulamalar Türkiye'deki bir sunucuya bağlanmayı haritaya tıklamak kadar basit hale getirir. Kullanıcılar SmartPlay modunu sever. Türk TV ağlarının kilidini açmak için otomatik olarak en iyi sunucuları seçer, Netflix, ve dahası.

NordVPN ayrıca şunları sunar: gizlenmiş sunucular sana yardım etmek için yetkililerin dikkatini çekmekten kaçının Türkçe IP kullanarak sevdiklerinize göz attığınızda veya iletişim kurduğunuzda.

Taahhüt etmeden önce NordVPN’in Türkçe sunucularını denemek istiyorsanız, 30 gün para iade garantisi.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? İşte NordVPN ile ilgili ayrıntılı uzman incelememiz.

NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN'i Hemen Edinin!

2. ExpressVPN

Genel Derecelendirme: 4.9 - Bir Türk IP Adresi için Test Ettiğimiz En Hızlı VPN

ExpressVPN cihazları

Kaçırmayın: # 1 VPN'de% 49 indirim kazanın & 30 gün boyunca risksiz deneyin

ExpressVPN iyi kazanmıştır güvenilirlik için itibar, % 99'un üzerinde ağ çalışma süresi ile. 2000'den fazla hızlı ve güvenli sunucu sunuyor Dünya çapında 94 ülke, ile bir sanal sunucu konumu ekleyin çoklu Türk IP'leri.

Ağ, verilerinizi korumak için AES 256-CBC şifrelemesi ve çok sayıda gelişmiş güvenlik özelliği kullanır. Hedefiniz Türk TV şovlarını yayınlamaksa, ExpressVPN'in size test ettiğimiz tüm VPN'lerin en hızlı bağlantıları.

ExpressVPN ayrıca kütük içermeyen politikasının kaya gibi sağlam olduğunu kanıtladı Türk yetkililer 2016 yılında Rusya Büyükelçisi Andrei Karlov'a suikastın soruşturulması sırasında..

Bağlantınızla ilgili herhangi bir sorununuz varsa, 7/24 müşteri hizmetleri mevcuttur. Yeni kullanıcılar, 30-gün para iade garantisi.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Ayrıntılı uzman incelememizi buradan okuyun.

ExpressVPN'i Şimdi Edinin!

3. Surfshark

Genel Derecelendirme: 4.7 - Hız, Değer ve Güvenlik için İlk On VPN

2020'de Her Yerden Türkiye IP Adresi Nasıl Alınır [+ VIDEO]

Hâlâ nispeten yeni bir hizmet olan Surfshark, diğer bazı premium VPN'lerin köklü bir üne sahip değil. Ancak, hız, güvenlik ve güvenilirlik hem kullanıcılardan hem de VPN uzmanlarından övgü kazanmıştır.

Surfshark en azından seçim için birden fazla IP adresine sahip tek bir sunucu konumu. Ve bu VPN'ler Türkçe sitelere göz attığınızda yeni çocukta statü durumu bir avantaj olabilir.

VPN yasakları, bilinen VPN sağlayıcıları tarafından kullanılan IP adreslerini algılayan ve engelleyen yazılımlarla uygulanır. Surfshark’ın yeni ağı, çoğu VPN ekranının henüz bilmediği IP'leri kullanıyor ve bu VPN'in geçmiş sansür bloklarını gizlemesi daha kolay.

Tüm Surfshark uygulamaları askeri sınıf AES şifrelemesi kullanır ve şık ve gezinmesi kolaydır. Bir abonelik bir sınırsız sayıda cihaz, bu kalitede bir VPN için gerçek bir bonus. Yeni kullanıcılar 30-gün para iade garantisi.

Surfshark için detaylı uzman incelememizi buradan okuyun.

Surfshark engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video ve diğerleri.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

Surfshark şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ve Firefox.

Surfshark'ı Şimdi Alın!

Daha fazla okuma

Bir VPN için En İyi Fırsatlar ve Kupon Kodları

Bu Hükümetlerle Türk Hükümeti Bloklarından ve Gözetiminden Kaçının

Bu VPN'lerle Vikipedi'nin Her Yerden Engelini Kaldırın

Akış ve İndirme için En Hızlı VPN'ler

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me