2020’de Herhangi Bir Yerde Endonezya IP Adresi Nasıl Alınır [+ VIDEO]

Bazı Endonezya web siteleri, bulunduğunuz yere göre hangi içeriğe erişebileceğinize karar verir. Ülke dışındaysanız, TVRI, RCTI veya banka hesabınıza erişim kısıtlanmış veya engellenmiş olabilir yabancı IP adresiniz nedeniyle.

Coğrafi blokları aşmak ve Endonezya'daki internet kullanıcılarıyla aynı içeriğe bakın, Endonezyaca bir IP adresine ihtiyacınız var. Birini almanın güvenli ve kolay yolu, doğru özelliklere sahip bir VPN kullanmaktır.

Endonezya'da yeni IP'nizi dört kolay adımda nasıl alacağınızı göstereceğiz. Ayrıca, bazıları için aşağı sizin için en iyi VPN'i bulma konusunda ipuçları.

Hızlı Kılavuz: VPN ile Endonezya IP Adresi Nasıl Alınır

 1. Endonezya'daki sunucuları olan bir VPN seçin. CyberGhost VPN bizim 1 numaralı seçimimiz.
 2. VPN yazılımını indirin ve bilgisayarınıza / cihazınıza yükleyin.
 3. Yazılımı başlatın ve Endonezya'daki bir sunucuya bağlanın.
 4. Buradaki kolay çevrimiçi aracımızı kullanarak yeni IP adresinizi kontrol edin.

İçindekiler

 • Bir VPN Size Endonezya IP Adresini Nasıl Alabilir?
 • Bir VPN Ayrıca Sizi Güvende Tutar & Neredeyse Her Şeyi Aktarabilmenizi sağlar
 • Bir VPN'de Neler Arar
 • Endonezya IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'ler

Bir VPN Size Endonezya IP Adresini Nasıl Alabilir?

Bir VPN, trafiğinizi şifreler ve kullanmayı ağdaki hangi sunucudan seçerseniz yönlendirir. Endonezya VPN sunucusu gerçek IP adresinizi gizler ve kendi IP adreslerinden biriyle değiştirir. Birkaç tıklamayla Endonezya'nın sanal bir sakini olursunuz.

Web siteleri Endonezya'dan bağlandığınızı düşünüyor. geoblocks kaybolur. Anında, sınırsız erişim elde edersiniz kullanmak istediğiniz herhangi bir Endonezya sitesine.

Sağlam bir VPN kullanmanın ikinci yararı, trafiğinizin yalnızca VPN sunucusuna kadar geriye doğru izlenebilmesidir. İnternet kullanımınız gizli ve anonim. Endonezya'da bunun neden bu kadar önemli olduğunu görmek için okumaya devam edin.

Bir VPN Ayrıca Sizi Güvende Tutar & Neredeyse Her Şeyi Aktarabilmenizi sağlar

Birçok web sitesini sansürlemeye veya engellemeye ek olarak, Endonezya hükümeti internet etkinliğini izliyor. Endonezya IP adresinizi gizliliğinizi tam olarak korumayan bir hizmetten alırsanız, devlet gözetimi riski altındasınız..

En iyi VPN'ler, bir öldürme anahtarı ve sızıntı koruması gibi gelişmiş özellikleri kullanarak gOvernment casusları kim olduğunuzu veya çevrimiçi ne yaptığınızı asla bilemez.

Endonezya'daki arkadaşlarınız ve ailenizle e-posta, mesajlaşma uygulamaları veya VoIP aracılığıyla iletişim kurarsanız bu koruma çok önemlidir. Sevdiklerinizin de güvende kalmak için yüksek dereceli bir VPN kullandığından emin olun, çünkü ulusal sansür yasalarını ihlal ettiği için cezalar sert olabilir.

Uzmanlarımız, Endonezya'da bir IP almak için ücretsiz bir proxy veya ücretsiz VPN kullanılmamasını şiddetle öneriyor çünkü bir güvenlik arızasının ciddi sonuçları olabilir. çok ücretsiz IP değiştiriciler konumunuzu tam olarak maskeleyemez, ve bunlardan birkaçı benimki ve verilerinizi satıyor.

Ücretsiz bir VPN iyi bir güvenliğe sahip olsa bile, hizmet için harcanan zamanda ödeme yaparsınız. Çok az güvenli ücretsiz VPN'ler düşük hızlardan ve güvenilir olmayan bağlantılardan muzdarip, bu nedenle akış için iyi çalışmazlar. Ayrıca, coğrafi olarak kısıtlanmış birçok web sitesi tarafından engelleniyor.

Endonezya IP adresi ile bir Premium VPN, Endonezya sitelerine kısıtlama veya korku olmadan göz atabilirsiniz. Viu Endonezya'ya, ulusal haber servislerine ve yerel sosyal ağlara, bölgesel arama sonuçlarıyla birlikte kolay ve özel erişim elde edersiniz.

Genişletilmiş çevrimiçi dünyanız Endonezya içeriğiyle de sınırlı kalmayacak. VPN tarama yazılımını gizleyerek, en iyi VPN'ler de ABD Netflix, Sky Sports kilidini aç, ve dünya çapında daha popüler hizmetler.

Bir VPN'de Neler Arar

 • Sunucu yeri: Endonezya'da bir IP adresi verebilmek için bir VPN'nin Endonezya'da en az bir sunucusu olmalıdır.
 • Kayıt tutmama politikası: Devlet yetkilileri etkinliğinizi fark etseler bile sizi bulamadıklarından emin olmak için oturumlarınızdan asla veri saklamayan bir VPN seçin.
 • Şifreleme: Endonezya gibi yüksek gözetim altındaki bir ülke için 256 bit veya daha yüksek AES şifrelemesinde ısrar ediyorlar.
 • Kullanım kolaylığı: Bir VPN hayatınızı kolaylaştırmalı, zor değil. Sağlayıcının cihazlarınız için basit uygulamalar ve 7/24 müşteri hizmetleri sunduğundan emin olun.
 • Ücretsiz deneme veya para iade garantisi: Premium VPN'lerde en iyi fırsatları elde etmek için uzun vadede abone olmanız gerekir. Bu nedenle hizmeti risksiz denemek için bir yol bulmanız önemlidir.

Endonezya IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'ler

1. CyberGhost

Genel Derecelendirme: 4.8 - Endonezya için En İyi Değerli VPN / Anında Akış için Sezgisel Olarak Tasarlanmış Arayüz

CyberGhost VPN

SADECE Sınırlı Bir Süre İçin - ŞİMDİ% 73 İNDİRİN CyberGhost!

CyberGhost var Endonezya'da 8 sunucu 90 ülkeyi kapsayan küresel bir ağın parçası olarak Kullanıcılar CyberGhost'u kullanımı kolay arayüz, sürekli akış için yüksek hızlar, ve güvenilir bağlantılar.

VPN yeni başlayan biriyseniz, güvenlik ayarlarını optimize eden önceden ayarlanmış profiller amacınıza uygun (akış, torrent, göz atma vb.). Kurulum basit, ancak destek ekibi 7/24 canlı sohbet yardıma ihtiyacın olursa.

Yapabilirsin aynı anda 7 cihaza kadar bağlantı, çok cömert bir ödenek. Uzun vadeli abonelik fiyatları da cömerttir. Paranız için büyük bir değer elde edersiniz, çünkü CyberGhost tüm güvenlik ve gizlilik özellikleri birinci sınıf bir VPN'den beklersiniz.

Siz de bir 14 günlük veya 45 günlük para iade garantisi abone olduğunuzda, seçtiğiniz plana bağlı olarak.

Daha Fazla Bilgiye mi İhtiyacınız Var? İşte CyberGhost ile ilgili ayrıntılı uzman incelememiz.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost'u Şimdi Edinin!

2. ExpressVPN

Genel Derecelendirme: 4.9 - Endonezya İçin Test Ettiğimiz En Hızlı VPN

ExpressVPN cihazları

Kaçırmayın: En hızlı VPN'de% 49 indirimden yararlanın & 30 gün boyunca risksiz deneyin!

Yıllar geçtikçe, ExpressVPN VPN hız testlerimizde tek başına. Bu yüksek hızlı bağlantılar, sınırsız bant genişliği ve mükemmel geoblok bypass gücü ile birlikte, her seferinde akıcı akış deneyimi.

Müşteriler, ExpressVPN’in tüm önemli platformlar için kullanıcı dostu uygulamalarını sever. akıllı TV'ler ve oyun konsolları. Ve 7/24 canlı sohbet destek ekibi işin en iyisi olabilir.

Express VPN trafik kayıtları tutmaz ve bir kill switch ve birden fazla sızıntı koruması katmanı ile gizliliğinizi korur. Aynı anda 5 cihaza kadar bağlayabilirsiniz ve bir cihazın korumasına sahip olursunuz. 30-gün para iade garantisi abone olduğunuzda.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? İşte ExpressVPN ile ilgili ayrıntılı uzman incelememiz.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN'i Şimdi Edinin!

3. NordVPN

Genel Derecelendirme: 4.9 - Genel Olarak Bir Numaralı VPN'imiz

2020'de Herhangi Bir Yerde Endonezya IP Adresi Nasıl Alınır [+ VIDEO]

ÖZEL TEKLİF: NordVPN ŞİMDİ ile Endonezya IP Adresi Almak için% 70 İNDİRİMİNİZİ ALIN!

2048 bit şifreleme ile, çok iyi hızlar, kolay akış için bir SmartPlay modu, ve çok sayıda güvenlik özelliği olan NordVPN bugün mevcut olan en çok yönlü VPN'dir. 5.000'den fazla sunucudan oluşan küresel bir ağ şunları içerir: Endonezya'daki 5 sunucu.

Bir VPN gazisi iseniz, bir sunucu kullanarak bu sunuculara bağlanabilmeyi çok seveceksiniz. çeşitli protokoller, OpenVPN ve IKEv2 dahil. Öte yandan, yeni başlayanlar NordVPN’in hızlı bağlantı seçeneklerini sever. Amacınız için en iyi güvenlik ayarlarını otomatik olarak seçin.

NordVPN kayıt tutmaz ve şunları yapabilirsiniz: Bitcoin'de ödeme tam anonimlik için. Bir öldürme anahtarı, reklam ve kötü amaçlı yazılım engelleme, Çift VPN modu ve VPN üzerinden gizleme Soğutucu, bu sağlayıcının çevrimiçi güvenliğinize mutlak bağlılığının sadece başlangıcıdır.

Bağlanabilirsiniz 5 cihaza kadar bir NordVPN lisansında. Tam erişim hakkında sorun ücretsiz deneme, veya endişelenmeden kayıt olun 30-gün para iade garantisi.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? İşte NordVPN ile ilgili ayrıntılı uzman incelememiz.

NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN'i Hemen Edinin!

Daha fazla okuma

En İyi VPN'ler için En İyi Fırsatlar ve Kupon Kodları Elimizde.

VPN nedir ve neden ihtiyacınız var? Uzmanlarımızdan bir eğitim alın.

Endonezya'da kullanılacak En İyi VPN'ler hakkında bilgi edinin.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me