2020’de Herhangi Bir Yerden Alman IP Adresi Nasıl Alınır [+ VIDEO]

Almanya'nın dışındaysanız, ZDF'de şovları izlerken sorun veya Das Erste. Web siteleri nereden göz attığınızı belirlemek için IP adresinizi okur. Bir Alman IP'si görmezlerse, bazı siteler erişiminizi sınırlar veya engeller.

Yabancı bir IP ile, Alman banka hesabınızdan kilitlendi.

Bu sorunun çözümü, gerçek konumunuzu değiştirmeden IP adresinizi değiştirmektir. Bu zor bir şey gibi gelebilir, ama aslında çok basit.

Almanya'da bir IP adresi almak için ihtiyacınız olan tek şey yüksek kaliteli bir VPN (sanal özel ağ). Sizinle ilgili adımlar boyunca konuşacağız. Sizin için en iyi VPN'i nasıl seçeceğiniz konusunda VPN uzmanlarımızdan bazı tavsiyeler de paylaşacağız.

Hızlı Kılavuz: VPN ile Almanca IP Adresi Nasıl Alınır

 1. Almanya'da sunucuları olan bir VPN seçin. CyberGhost VPN bizim 1 numaralı seçimimiz.
 2. VPN yazılımını indirin ve bilgisayarınıza veya başka bir cihaza yükleyin.
 3. Yazılımı başlatın ve Almanya'daki bir sunucuya bağlanın.
 4. Özel aracımızı kullanarak yeni Alman IP adresinizi kontrol edin.

İçindekiler

 • Bir VPN Size Almanya IP Adresini Nasıl Alabilir?
 • Bir VPN Ayrıca Sizi Güvende Tutar & Neredeyse Her Şeyi Aktarabilmenizi sağlar
 • Bir VPN'de Neler Arar
 • Almanya IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'ler

Bir VPN Size Alman IP Adresini Nasıl Alabilir?

İyi bir VPN, dünyanın her yerindeki güvenli sunuculara erişmenizi sağlar. İnternet trafiğiniz, herhangi bir web sitesine gitmeden önce seçtiğiniz sunucu üzerinden geçer. Bu demektir ki web sitesi sizin yerine sunucunun IP adresini görür.

Almanya'da bir sunucu seçerseniz, tarama bir Almanya IP adresiyle ilişkilendirilir. Ziyaret ettiğiniz web sitelerinin gerçekten ülke içinde olmadığınızı bilmenin bir yolu olmayacak.

VPN'niz birkaç önemli özelliğe sahip olduğu sürece, İstediğiniz Almanca içeriğe sınırsız erişim.

Konumunuzu maskelemek, VPN kullanmanın büyük bir yararıdır, ancak hiçbir şekilde tek kişi değildir. Kaliteli bir VPN çok daha fazlasını yapabilir.

Bir VPN Ayrıca Sizi Güvende Tutar & Neredeyse Her Şeyi Aktarabilmenizi sağlar

Her çevrimiçi olduğunuzda, nerede olursanız olun, saldırıya açık, DoS saldırıları, ve casus yazılım. Herkese açık kablosuz ağ veya mağaza kullanıyorsanız, banka hesaplarına eriştiğinizde veya çevrimiçi iş yaptığınızda bu riskler çok daha fazla olur.

Yüksek kalite VPN'ler gizliliğinizi koruyun ve bağlantınızı güvenli hale getirin. Askeri düzeyde şifreleme yapmak için cihazınızı ve verilerinizi her zaman güvende tutun. VPN'ler aslında çevrimiçi güvenlik araçları olarak icat edildi ve bugün hala bu işlevi mükemmel bir şekilde yerine getiriyorlar..

Coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerinin engellemesini kaldırarak, iyi bir VPN yerel haberler ve en sevdiğiniz Alman TV dizileri ile güncel kalın yurtdışından gelen.

Yapabilirsin Alman diline hakim ol Alman haber sitelerini okuyarak ve Stromberg ve Dark gibi popüler şovları izleyerek. Ayrıca bölgesel sosyal ağlara ve arama sonuçlarına erişebilirsiniz. Almanya'daki iş pazarlarını keşfetmek.

Ücretsiz bir VPN veya proxy ile bir Alman IP adresi almak mümkündür, ancak güvenlik, performans veya her ikisinden de vazgeçersiniz. Çoğu ücretsiz IP değiştiriciler zayıf şifreleme kullanın ve bağlantınızı siber suçlara karşı koruma.

Bu yeterince kötü değilse, birçok ücretsiz VPN'ler verilerinizi toplar ve satar üçüncü taraflara. Onlar ayrıca kötü şöhretli yavaş. Ücretsiz bir VPN size Bundesliga maçlarına erişmesine izin verse bile (ve çoğu olmayacak), sonsuz arabellekleme ile uğraşacaksınız.

en iyi VPN'ler küresel yüksek hızlı sunucular dizisi olduğundan ağ yavaşlamalarıyla hiçbir zaman uğraşmazsınız. Ayrıca geçmiş VPN tarama yazılımlarını BBC iPlayer Netflix'e sorunsuz erişim sağlar, ve Almanya'da ihtiyacınız olan her şey.

Bir VPN'de Neler Arar

 • Almanya'daki sunucular: Bir Alman IP adresi almak için en az birine ihtiyacınız var.
 • Güvenilir Güvenlik: AES şifrelemesine sahip bir VPN seçin ve bir kill switch ve DNS sızıntı koruması gibi güvenlik önlemleri ekleyin.
 • Engellemeyi Kaldırma Özellikleri: ABD Netflix ve Hulu'daki coğrafi blokları atlama geçmişine sahip bir VPN de Almanya'daki RTL ve ProSieben'e erişmenizi sağlayacaktır.
 • hız: Büyük küresel ağlara ve hızlı sunuculara sahip VPN'ler arayın, böylece futbol maçlarının ve F1 yarışlarının sorunsuz akışının tadını çıkarabilirsiniz.
 • Kayıt Olmama Politikası: Almanya, On Dört Göz İttifakı'nın bir parçasıdır. Kullanıcı etkinliğinin kayıtlarını tutmayan bir VPN, gözetimden kaçınmak için en iyi seçenektir.

Almanya IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'ler

1. CyberGhost

Genel Derecelendirme: 4.8 - Almanya için En İyi Değerli VPN / Anında Akış için Sezgisel Olarak Tasarlanmış Arayüz

CyberGhost VPN

SADECE Sınırlı Bir Süre İçin - ŞİMDİ% 73 İNDİRİN CyberGhost!

CyberGhost size bir Alman IP'si için çok çeşitli seçenekler sunar Almanya'da 576 sunucu ve dünya çapında 5.700'den fazla sunucu. Kullanıcılar CyberGhost’un yüksek hızlarının ve sınırsız bant genişliğinin keyfini çıkarır. herhangi bir Almanca içeriği sorunsuz bir şekilde yayınlayın.

Sağlayıcı Romanya'da olmasına rağmen, VPN Alman mühendisler tarafından geliştirildi. Mevcut en güçlü şifreleme yöntemlerini ve bir dizi gelişmiş özelliği kullanır. öldürme anahtarı, sızıntı koruması ve reklam ve kötü amaçlı yazılım engelleme.

Tüm bu koruma, tüm büyük cihazların uygulamalarında bulunan, endüstrinin en kullanıcı dostu arayüzlerinden birinin arkasına gizlenmiştir. Yapabilirsin birçok yaygın VPN kullanımını başlat (örn. akış, torrent, wi-fi koruması) tek bir tıklama ile.

Ayrıca 7 cihaza kadar bağlanın aynı zamanda. Hizmetten en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, CyberGhost 7/24 güvenilir, müşteri desteği.

CyberGhost'u deneyebilirsiniz 24 saat boyunca ücretsiz birçok cihazda. Gördüklerinizi beğendiyseniz, 45 günlük para iade garantisi.

Daha Fazla Bilgiye mi İhtiyacınız Var? İşte CyberGhost ile ilgili ayrıntılı uzman incelememiz.

CyberGhost'u Şimdi Edinin!

2. ExpressVPN

Genel Derecelendirme: 4.9 - Almanya İçin Test Ettiğimiz En Hızlı VPN

ExpressVPN cihazları

Kaçırmayın: En hızlı VPN'de% 49 indirimden yararlanın & 30 gün boyunca risksiz deneyin!

ExpressVPN, yıldırım hızları ve engellemeyi kaldırma özellikleri nedeniyle kullanıcılar ve uzmanlar tarafından beğenilmektedir. Coğrafi blokları kolayca atlayabilirsiniz. en sevdiğiniz Alman TV kanallarının keyfini yüksek kalitede çıkarın.

ExpressVPN 148 sunucu konumuna sahip Almanya'daki IP adresleri için birden fazla seçenek. AES-256 şifreleme verilerinizi korur, DNS sızıntı koruması, bölünmüş tünel açma ve bir öldürme anahtarı size gizliliğiniz üzerinde tam kontrol.

ExpressVPN, çoğu VPN'den biraz daha pahalıdır, ancak her anlamda birinci sınıf bir hizmettir. Kendiniz için risksiz bir şekilde deneyebilirsiniz 30-gün para iade garantisi.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? İşte ExpressVPN ile ilgili ayrıntılı uzman incelememiz.

ExpressVPN'i Şimdi Edinin!

3. NordVPN

Genel Derecelendirme: 4.9 - Genel Olarak Bir Numaralı VPN'imiz

NordVPN cihazları

ÖZEL TEKLİF: NordVPN ile ŞİMDİ Alman IP Adresi Almak için% 70 İNDİRİMİNİZİ ALIN!

NordVPN, premium bir VPN ve daha fazlasından beklediğiniz tüm ileri güvenlik özelliklerine sahiptir. Çift VPN protokolü, ekstra şifreleme katmanı, ve bir öldürme anahtarı, VPN bağlantınız kesilse bile veri sızıntısı yok.

İle yüksek hızlar ve dünya çapında 5.200'den fazla sunucuyla NordVPN size sorunsuz akış için birçok seçenek sunar. İle Almanya'da 257 NordVPN sunucusu, en son Mord mit Aussicht'i hiçbir zaman izlemeyeceksiniz.

Gönül rahatlığıyla uzun süreli mükemmel abonelik fiyatlarının keyfini çıkarın 30-gün para iade garantisi.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? İşte NordVPN ile ilgili ayrıntılı uzman incelememiz.

NordVPN'i Hemen Edinin!

4. Surfshark

Genel Derecelendirme: 4.7 - Hız, Değer ve Güvenlik için İlk On VPN

2020'de Herhangi Bir Yerden Alman IP Adresi Nasıl Alınır [+ VIDEO]

Surfshark VPN'in dünya çapında 500'den fazla sunucusu var. Almanya'da size IP veren Frankfurt konumu. Bu nispeten yeni sağlayıcı, kullanıcıları hızla hızlı sunucular ve zorlu geoblokları atlama yeteneği.

Surfshark ile daha gelişmiş VPN'lerle aynı güvenlik seviyesine sahip olursunuz. Yüksek dereceli şifreleme ve özel DNS ve bir çift ​​VPN zinciri sağlamak bilginiz her zaman sadece gözleriniz içindir.

Ayrıca, yalnızca bir müşteri tabanı oluşturmak isteyen yeni bir sağlayıcıyla bulabileceğiniz özellikler de elde edersiniz. tek bir hesapla sınırsız cihaz bağlantısı. Bu paranız için olağanüstü değer anlamına gelir.

Kullan 30-gün para iade garantisi Surfshark'ın VPN pazarındaki bir sonraki büyük oyuncu olmak için gerekenlere sahip olup olmadığını kendiniz görmek için.

Daha Fazla Bilgiye mi İhtiyacınız Var? İşte Surfshark'ın detaylı uzman incelemesi.

Surfshark'ı Şimdi Alın!

Daha fazla okuma

En son VPN tekliflerinin tümü için fırsatlar sayfamıza göz atın.

Hem Almanya'nın içinde hem de dışında zaman geçirirseniz, ihtiyaçlarınızı her yerde sunan bir hizmet seçtiğinizden emin olmak için uzmanlarımızın Almanya için en iyi VPN'lere bakmalarına göz atın.

Bir VPN kullanarak Now Now TV'yi Almanya'dan nasıl izleyebileceğinizi öğrenin.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me