2020’de Herhangi Bir Yerden Bolivya IP Adresi Nasıl Alınır [+ VIDEO]

Bolivisón veya tigo Sports izlemek olabilir Bolivya dışında çok zor. Bolivya IP adresiniz yoksa, en son Club Bolívar oyununu kaçırabilir veya hatta Banco Solidario hesabınızı kullanmada sorun.

Arama motorları, gerçek zamanlı aktarım siteleri ve bankalar konumunuzu bulmak için IP adresinizi kullanır. Bolivya dışındaysanız, web siteleri, coğrafi engelleme adı verilen bir işlem olan erişiminizi kısıtlayabilir.

IP'nizi güvenli ve ucuz bir şekilde değiştirmenin sırrı, doğru özelliklere sahip bir sanal özel ağdır (VPN). Size nasıl yapılacağını göstereceğiz Bolivya'da birkaç basit adımda bir IP oluşturun.

Hızlı Kılavuz: VPN ile Bolivya IP Adresi Nasıl Alınır

 1. Bolivya'daki sunucuları olan bir VPN seçin. HMAharika bir hizmet ve Bolivya IP'lerine sahip birkaç premium VPN'den biri.
 2. VPN yazılımını indirin ve bilgisayarınıza / cihazınıza yükleyin.
 3. Yazılımı başlatın ve Bolivya'daki bir sunucuya bağlanın.
 4. Özel aracımızı kullanarak yeni IP adresinizi kontrol edin.

İçindekiler

 • Bir VPN Size Bolivya IP Adresini Nasıl Alabilir?
 • Bir VPN Sizin İçin Başka Ne Yapabilir? Sınırsız Akış & Güvenli Sörf
 • Bir VPN'de Neleri Aramalısınız??
 • Bolivya IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'ler

Bir VPN Size Bolivya IP Adresini Nasıl Alabilir?

Bir VPN internet trafiğinizi özel bir sunucu üzerinden yönlendirir servis sağlayıcı tarafından işletilir. Premium VPN'ler, birçok farklı ülkedeki sunucuları sunarak dünya çapında binlerce IP adresi arasından seçim yapmanıza olanak tanır.

Bolivya'daki bir sunucuya bağlanmak için VPN kullandığınızda, web siteleri verilerinizi sunucunun Bolivya IP adresinden alır. İyi VPN'ler gerçek konumunuzu maskeleyecek, böylece kendi IP'niz asla görünmeyecek.

Birkaç tıklama ile Bolivya'yı kısıtlayan neredeyse tüm coğrafi engelleri aşmak. Premium VPN'ler Bolivya web sitelerinin kilidini açmaktan çok daha fazlasını yapabilir.

Bir VPN Ayrıca Sizi Güvende Tutar & Neredeyse Her Şeyi Aktarabilmenizi sağlar

En iyi VPN'ler size tam bir rahatlık sağlamak için uçtan uca şifreleme kullanır. Sizin hassas veriler çalınmayacak, ve internetin etkinlik size geri izlenemez. Herkese açık wi-fi ağları kullanıyorsanız veya Bolivya sosyal sitelerinde yayın kullanıyorsanız bu koruma çok önemlidir.

Bolivya hükümeti kısa süre önce liderleri açıkça eleştiren insanları cezalandırmakla tehdit eden sosyal medyayı düzenlemeye başladı. Bir VPN ile şunları yapabilirsiniz: Bolivya sosyal ağlarını anonim olarak kullan ve sevdiklerinize güvenle mesaj gönderin.

Bolivya'daki arkadaşlarınızı ve ailenizi de iyi bir VPN kullanmaya teşvik edin. Sadece onları devlet gözetiminden koru, aynı zamanda yepyeni bir içerik dünyası da açar. Örneğin, ABD’de izlemek Hulu veya Amazon Prime.

En iyi VPN'deki Bolivya IP'nizle, tüm favori programlarınızı Bolivya TV'de izleyebilir ve Averno gibi harika filmlere anında erişim. Hatta bölgesel haberleri takip et And kültürü hakkında bilgi edinmek için Quechua, Aymara veya Guaraní'de.

Ücretsiz VPN'ler ve proxy'ler de IP adresinizi değiştirir, ancak birçoğu Netflix gibi siteler tarafından kullanılan VPN tarama araçlarını geçemez. Yani ücretsiz bir IP değiştirici kullanırsanız, istediğiniz içeriğe erişiminiz engellenebilir Bolivya'da bir IP'niz olsa bile.

Çoğu ücretsiz hizmet zayıf şifreleme kullanır ve akış için çalışmayan yavaş, titrek bağlantılar sunar. Epeyce ücretsiz VPN'ler bile hasat ve tarama verilerinizi satmak.

Uzmanlarımızın, verilerinizi ve cihazlarınızı her zaman güvende tutmak için güvenebileceğiniz bir VPN bulma konusundaki ipuçlarını okuyun. İle en iyi VPN'ler, ayrıca alacaksın Bolivya'dan sınırsız içerik akışı ve tüm dünyada.

Bir VPN'de Neler Arar

 • Bolivya sunucu konumları: Bolivya IP adresi almak için Bolivya'da en az bir VPN sunucusuna ihtiyacınız var.
 • Gelişmiş Güvenlik: Askeri düzeyde şifreleme, sızıntı koruması ve bir öldürme anahtarı gibi özellikler sizi bilgisayar korsanlarından ve internet casuslarından korur.
 • Güvenilir müşteri desteği: İhtiyacınız olan anda cevap almak için 7/24 canlı sohbet desteğine sahip bir VPN seçin.
 • Yüksek hızlı sunucular: Hızlı sunucular sağlayan VPN'ler, kesintisiz veya gecikmesiz içerik akışına izin verir.
 • Sınırsız sunucu değiştirme: En iyi VPN'ler, dünyadaki ülkelerdeki IP adresleri arasında geçiş yapmanıza izin verir, bu da sansürden kaçınmanın harika bir yoludur.

Bolivya IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'ler

1. HMA

Genel Derecelendirme: 4.6 / 5.0 - Bolivya'da Sunucularla En Yüksek Puanlı VPN! 

hidemyass cihazı

Kaçırmayın: Bugün HMA'da% 75 tasarruf edin!

HMA, tüm VPN'lerin en geniş ağını sunar. 190'dan fazla ülkede sunucu, dahil olmak üzere Bolivya. HMA, etkinliğinizin sağlanması için askeri düzeyde şifreleme ve bir öldürme anahtarı sağlar. kimlik her zaman gizli kalır.

HMA, basitliği ve hızlı, istikrarlı bağlantıları sayesinde dünya çapında kullanıcılar arasında popülerdir. Önceden yapılandırılmış Konum Modunu bir tıklama ile bir Bolivya sunucusuna bağlanın.

HMA, akış ve P2P paylaşımına adanmış sunucular ile birlikte benzersiz bir Özgürlük Modu sunar. Bolivya'daki sevilenler hükümet sansürünü hemen atlamak için kullanabilirler.

Tüm yeni planlar 30-gün para iade garantisi, size hizmeti denemek için bol zaman veriyor. Ve yardıma ihtiyacınız olursa, müşteri desteğiyle 7/24 canlı sohbet.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? İşte HMA ile ilgili ayrıntılı uzman incelememiz

HMA'yı Hemen Alın!

2. PureVPN

Genel Derecelendirme: 5.0 üzerinden 4,1 - Büyük Ağ ile Güvenli VPN

PureVPN-cihazlar

ÖZEL TEKLİF: PureVPN HEMEN% 88 tasarruf edin!

Daha fazlasıyla 140 ülkede 2.000 sunucu, dahil olmak üzere 6 Bolivya'da, PureVPN size Bolivya IP'si için birçok seçenek sunuyor. Çok iyi bağlantı hızları ve engelleme yeteneğindeki son gelişmeler bu VPN'i akış için sağlam seçim.

PureVPN’in 256 bit AES şifrelemesi ve yerleşik kill switch'i sağlayıcının gizliliğinize ve gizliliğinize bağlılık. Seçeneği 5 cihaza kadar güvenli aynı anda bir abonelik altında aileler için mükemmel bir hizmet haline getirir.

Eğer gerekiyorsa bölgenizdeki hizmetlere bağlı kalırken Bolivya içeriğine yurtdışından erişin, PureVPN’in nadir bölünmüş tünel açma özelliğini takdir edersiniz. Hizmetle ilgili yardıma ihtiyacınız olduğunda, canlı canlı sohbet desteği bir tık ötede.

PureVPN bir 31 günlük para iade garantisi tüm yeni planlarla, son kararı vermeden önce test etmekte özgürsünüz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? PureVPN ile ilgili ayrıntılı uzman incelememiz.

PureVPN'i Şimdi Edinin!

Daha fazla okuma

Bolivya için En İyi VPN'ler hakkında bilgi edinin - Ziyaretçiler ve Konut Sakinleri için.

Bugün mevcut olan En İyi VPN Fırsatları ve Kuponlarıyla VPN'nizde büyük tasarruf edin.

Neden bir VPN Kill Switch'e ihtiyacınız olduğunu öğrenin.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me