2020’de Herhangi Bir Yerden Filipinler IP Adresi Nasıl Alınır [+ VIDEO]

ABS-CBN'yi Filipinler dışından izlemeye çalışıyorsanız, bazı şovları oynamanızı engelleyen coğrafi blokları fark etmiş olabilirsiniz. Lisans kısıtlamaları nedeniyle, birçok akış sitesi yalnızca Filipinler IP adresine sahip kullanıcılara erişime izin verir.

En sevdiğiniz programları izlemek için bu blokları atlamak veya Filipinler banka portalınızı kısıtlama olmadan kullanmak istiyorsanız IP adresinizi değiştirmeniz gerekir. İhtiyacınız olan IP'yi bir VPN ile almak kolaydır. Nasıl olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

Hızlı Kılavuz: VPN ile Filipinler IP Adresi Nasıl Alınır

 1. Filipinler'de en az bir sunucuya sahip bir VPN seçin. Hız ve güvenlik için NordVPN'i öneriyoruz.
 2. Yazılımı indirin ve bilgisayarınıza ve diğer cihazlara yükleyin.
 3. Yazılımı başlatın ve Filipinler'deki bir sunucuya bağlanın.
 4. Yeni IP adresinizi kontrol etmek için aracımızı kullanın.

NordVPN'i Hemen Edinin!

İçindekiler

 • Bir VPN Size Filipinler IP Adresini Nasıl Alabilir?
 • Bir VPN Ne Yapabilir? Anonim Kalın ve Her Şeyi Yayınlayın
 • Sizin için En İyi VPN'i Seçin - Bunlar İhtiyacınız Olan Özellikler
 • Filipinler IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'ler

Bir VPN Size Filipinler IP Adresini Nasıl Alabilir?

Bir VPN kullandığınızda, internet trafiğiniz ağın özel sunucularından biri üzerinden yönlendirilir. İşlem denir VPN tüneli oluşturma, size sunucunun konumuyla eşleşen yeni bir IP adresi verir.

Bu, Filipinler'deki bir sunucuya bağlandığınızda, her web sitesi, çevrimiçi hizmet, sosyal ağ ve arama motorunun gerçekten adalarda olduğunuzu düşüneceği anlamına gelir. En yüksek puanlı bir VPN kullanıyorsanız, yepyeni bir içerik dünyası ve çevrimiçi güvenlik senin için açılacak.

Bir VPN Ayrıca Sizi Güvende Tutar & Neredeyse Her Şeyi Aktarabilmenizi sağlar

VPN, internet trafiğinizi uçtan uca şifreleme ile korur. Güçlü şifreleme önler İSS, siber suçlular ve reklamverenlerin verilerinizi toplamasından.

Bir VPN, halka açık kablosuz ağlarda bile bilgilerinizi güvende tutar ve torrent indiriyorsanız veya kimliğinizi gizlerseniz Filipinli iş pazarları üzerinde gizli araştırmalar yapmak.

Ücretsiz proxy'ler ve VPN'ler de IP adresinizi değiştirebilir, ancak akış için iyi çalışmaz. Birçoğu acı verici derecede yavaştır ve çoğu akış sitelerinin tespit edilmesi ve engellenmesi kolaydır. Ücretsiz hizmetler ayrıca reklamları barındırır veya verilerinizi satar, premium VPN'lerden çok daha az güvenli.

Önerdiğimiz VPN'ler bugün mevcut olan en iyi çevrimiçi gizlilik ve güvenlik araçlarından bazılarıdır ve görünür konumunuzu istediğiniz sıklıkta değiştirmenize izin verir. Daha iyi bir yolu yok çevrimiçi dünyanız üzerinde kontrol sahibi olun.

Bir VPN'de Neler Arar

 • Askeri düzeyde şifreleme: Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) mevcut en güvenli ve en güvenli şifreleme türüdür.
 • Kayıt tutmama politikası: Sağlayıcınızın bir katı gizlilik politikası kişisel bilgilerinizi veya çevrimiçi etkinliğinizi kaydetmemeyi vaat eden.
 • Yüksek hız: Gecikmeden video akışı yapmak veya büyük dosyalar indirmek istiyorsanız, ihtiyacınız olacak hızlı sunucular ve sınırsız bant genişliği.
 • Filipinler'deki sunucular: Filipinler, bir VPN sunucusu için en yaygın konum değildir, ancak bir Filipinler IP adresi almak için orada en az bir sunucuya ihtiyacınız olacaktır.
 • Çeşitli platformlar için uygulamalar: Kendinizi manuel yapılandırmanın teknoloji açısından yoğun çalışmasından kurtarmak için, cihazlarınızın her biri için özel bir uygulamaya sahip bir VPN seçin.

Filipinler IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'ler

1.ExpressVPN

Genel Derecelendirme: 4.9 - Filipinler İçin Test Ettiğimiz En Hızlı VPN

ExpressVPN cihazları

Kaçırmayın: # 1 VPN'de% 49 indirim kazanın & 30 gün boyunca risksiz deneyin

ExpressVPN, aralarında geçiş yapabileceğiniz birden fazla IP adresi bulunan bir Filipinler sunucu konumuna sahiptir. Yüksek sunucu hızları için iyi kazanılmış bir üne sahiptir ve dünyanın en zorlu coğrafi bloklarını güvenilir bir şekilde atlayın.

ExpressVPN günlükleri tutmaz ve verilerinizi güvende tutmak için askeri düzeyde AES şifrelemesine sahiptir. Platformlar arası yerel uygulamalar kurulumu ve kullanımı kolay. Hizmet riskini ücretsiz olarak 30 günlük, soru sorulmamış, para iade garantisi.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? İşte ExpressVPN ile ilgili ayrıntılı uzman incelememiz.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN'i Şimdi Edinin

2. HMA

Genel Derecelendirme: 4.6 - Dünya Çapında En Büyük Sunucu Ağına Sahip VPN

hidemyass cihazı

ÖZEL TEKLİF: HMA'nızda% 75 İNDİRİM kazanın! abone

HMA, önerdiğimiz tüm premium VPN'lerin en geniş sunucu ağını sunar. TFilipinler'deki wo sunucu konumları altı IP adresi sunuyor ndan şeçmek.

HMA sunucuları hızlıdır ve coğrafi engelleri güvenilir bir şekilde atlayabilir, bu da bu VPN'yi akış için favori bir kullanıcı yapar. Kullanır askeri düzeyde AES şifrelemesi ve diğer birçok gelişmiş güvenlik özelliği.

Sağlayıcı, teşhis amacıyla bazı bağlantı bilgilerini günlüğe kaydeder, ancak etkinlik ayrıntılarınızın hiçbiri saklanmaz. HMA'yı bir 30-gün para iade garantisi.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? İşte HMA ile ilgili ayrıntılı uzman incelememiz

HMA engellemeyi kaldırabilir: 

 • Hulu, BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 •  Torrenting cesareti kırıldı.

HMA şu cihazlarda çalışır:

 •  Windows, macOS, Linux, Android, iOS, Yönlendiriciler.

HMA'yı Hemen Alın

3. PrivateVPN

Genel Derecelendirme: 4.7 - Filipinler IP Adresi için En İyi Değerli VPN

privatevpn aygıtları

SADECE Sınırlı Süre İçin - Özel% 67 İNDİRİM kazanın

PrivateVPN hız, güvenlik ve global sunucu kapsamının mükemmel bir kombinasyonunu sunar. To Filipinler sunucu konumunda seçim yapabileceğiniz birkaç IP adresi var.

PrivateVPN, güvenli 2048-bit AES şifrelemesi ve aşağıdakiler gibi gelişmiş güvenlik özelliklerini kullanır: kill switch ve DNS sızıntı koruması. Yapabilirsin 6 cihaza kadar koruma Bir ailenizle, aileniz varsa veya cihazlarınızı çok değiştirirseniz mükemmel bir seçimdir.

PrivateVPN en iyi puan alan VPN'lerimizden biridir ve 30-gün para iade garantisi uzun vadede denemeden önce denemek istiyorsanız.

Daha Fazla Bilgiye mi İhtiyacınız Var? İşte PrivateVPN hakkında ayrıntılı uzman incelememiz.

PrivateVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler; uygulama aracılığıyla kullanılabilen P2P için optimize edilmiş sunucuların listesi.

PrivateVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android ve iOS.

PrivateVPN'i Şimdi Edinin!

Daha fazla okuma

VPN'ler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey: Yeni Başlayanlar İçin Bir Kılavuz

Geoblocks Nasıl Atlanır - Evet, Netflix'e bile Erişebilirsiniz!

Akış için En Hızlı VPN'ler (Bağımsız Testlerimize Dayalı)

Bu Kupon Kodları ile VPN'nizde EN İYİ Fırsatı Alın!

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me