2020’de Herhangi Bir Yerden Şili IP Adresi Nasıl Alınır [+ VIDEO]


Şili dışındaysanız, Canal 13'te en sevdiğiniz programları izlerken sorunlar, TVN veya La Red. Ayrıca, faturalarınızı ödeyemeyebilirsiniz. Şili banka hesaplarınızın sınırlı kullanımı.

Sinir bozucu coğrafi bloklar, IP adresiniz tarafından ortaya çıkarılan konumunuza göre web sitelerine erişiminizi kısıtlar. Sanal bir özel ağ (VPN) doğru özelliklere sahip anında size bir Şili IP adresi verir.

Birkaç basit adımla Şili'de nasıl yeni bir IP elde edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Hiçbir zaman, eğlenmek için coğrafi kısıtlamaları atlamayacaksınız Şili web sitelerine her yerden tam, hızlı ve özel erişim.

Hızlı Kılavuz: VPN ile Şili IP Adresi Nasıl Alınır

 1. Şili'deki sunucuları olan bir VPN seçin. CyberGhost VPN bizim 1 numaralı seçimimiz.
 2. VPN yazılımını indirin ve bilgisayarınıza / cihazınıza yükleyin.
 3. Yazılımı başlatın ve Şili'deki bir sunucuya bağlanın.
 4. Özel aracımızı kullanarak yeni IP adresinizi kontrol edin.

İçindekiler

 • Bir VPN Size Gerçekten Bir Şili IP Adresi Alabilir mi??
 • Bir VPN Sizi Güvende Tutar & Birçok Ülkeden İçerik Akışı Sağlamanızı sağlar
 • En İyi VPN Özellikleri Nelerdir?
 • Şili IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'lerin Listesi

Bir VPN Size Şili IP Adresini Nasıl Alabilir?

Gerçek IP adresinizi web sitelerinden gizlemek için internet trafiğinizi başka bir konum üzerinden göndermeniz gerekir. Ayrıca sitelerin verilerinizi bağlantınıza kadar izleyemediğinden emin olun.

En kaliteli VPN'lerin dünya çapında güvenli sunucuları vardır. Cihazınızla seçtiğiniz herhangi bir sunucu arasında gizli bir “tünel” oluşturmak için askeri düzeyde şifreleme kullanırlar. Trafiğiniz hedefine ulaştığında, website yalnızca VPN sunucusunun IP adresini görür.

Güvenilir bir VPN'e kaydolun ve bir Şili sunucusu seçin, tüm internet etkinliğinizin Şili'de bir IP adresi olacaktır. Ülkedeki web siteleri coğrafi bloklarını düşürecek ve size ihtiyacınız olan her şeye kolay erişim.

Bir VPN Ayrıca Sizi Güvende Tutar & Neredeyse Her Şeyi Aktarabilmenizi sağlar

Güvenilir bir VPN'den bir Şili IP'si ile Amarn Morir'in her bölümünü TVN'de görebilirsiniz., akışı Netflix Şili, veya Şili Primera Bölümü'nü izle herhangi bir yerden. Şili pezolarında fatura ödemek için çevrimiçi banka hesaplarınızı kullanmak Santiago'da olduğunuz kadar kolay olacaktır.

Özel Şili haberleri ve bölgesel sosyal ağlara da erişebilirsinizs. Şili'de iş yaparsanız, herhangi bir rakibinizden önce yerel pazarlardaki eğilimleri tespit edin.

Ancak, ticari veya finansal işlemlerin çevrimiçi yapılması, özellikle seyahat ediyorsanız ve genel wi-fi kullanıyorsanız, sizi her zaman siber suç riskine sokar. Burası ücretsiz IP değiştirme hizmetleri (proxy'ler ve ücretsiz VPN'ler) sizi hayal kırıklığına uğratır.

Ücretsiz vekiller eşler arası ağlar kullanan diğer kullanıcılara bağlantınıza erişim izni verin. Bu arada, birçok ücretsiz VPN tarama verilerinizi toplar ve satar. İyi güvenliği olanlar düşük hızlara ve bant genişliği sınırlarına sahiptir. akış için kötü seçenekler.

Önerdiğimiz VPN'ler bunların hepsi güçlü şifrelemelerini özel DNS, sızıntı koruması, reklam ve kötü amaçlı yazılım engelleyiciler gibi gelişmiş güvenlik önlemleriyle yedekler. Onlar verilerinizi bilgisayar korsanlarından ve veri toplayıcılardan gizleyin cihazlarınızı DoS saldırılarına karşı koruyun.

En iyi VPN'ler, dünyanın en popüler akış hizmetlerinin kullandığı VPN bloklarını bile geçer. Şili'de istediğiniz herhangi bir içeriğe ek olarak, ABD Netflix, HBO GO, BBC iPlayer'a sınırsız erişim, ve dahası.

Bir VPN'de Neler Arar

 • Güvenilir Güvenlik Özellikleri: Bilgilerinizi korumak için askeri düzeyde AES şifreleme, bir kill switch ve DNS sızıntı koruması sunan bir VPN seçin.
 • Şili'deki sunucular: Bir VPN size yalnızca ülkede sunucuları varsa Şili IP adresi verebilir.
 • Kayıt Olmama Politikası: En iyi VPN'ler, etkinliğinizi asla takip etmeyerek veya oturumlarınızdan veri depolayarak gizliliğinizi korur.
 • Üstün Müşteri Desteği: İngilizce ve İspanyolca olarak 7/24 canlı sohbet seçeneğine sahip bir VPN istersiniz.
 • Engellemeyi Kaldırma Özellikleri: Netflix veya Sky Go'daki blokları geçme kaydına sahip bir VPN, Şili'deki akış hizmetlerine kolay erişim sağlayacaktır.

Şili IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'ler

1. CyberGhost

Genel Derecelendirme: 4.8 - Şili için En İyi Değerli VPN / Anında Akış için Sezgisel Olarak Tasarlanmış Arayüz

CyberGhost VPN

SADECE Sınırlı Bir Süre İçin - ŞİMDİ% 73 İNDİRİN CyberGhost!

CyberGhost var 90 ülkede sunucuları, 10 tanesi Şili'de. Kullanıcılar CyberGhost’un sezgisel arayüzünün sadeliğini sever. Ortak VPN kullanımları için önceden yapılandırılmış profiller daha önce hiç VPN kullanmamış olsanız bile bağlanması kolaydır.

Yüksek hızlar ve sınırsız bant genişliği sayesinde sorunsuz, arabasız akışın keyfini çıkarmak için akış profilini kullanın. Şunlardan birine geçin: güvenlik ve anonimlik için ayrılmış modlar uzaktan çalışıyorsanız veya herkese açık kablosuz ağ kullanıyorsanız.

Her modda, 256 bit AES şifrelemesi, bir kill anahtarı ve reklam ve kötü amaçlı yazılım blokajıg. Bir ile satın almadan önce CyberGhost'u deneyin 24 saat ücretsiz deneme ve 45 günlük para iade garantisi.

Daha Fazla Bilgiye mi İhtiyacınız Var? CyberGhost hakkındaki detaylı uzman incelememizi okuyun.

CyberGhost'u Şimdi Edinin!

2. ExpressVPN

Genel Derecelendirme: 4.9 - Şili İçin Test Ettiğimiz En Hızlı VPN

ExpressVPN cihazları

Kaçırmayın: En hızlı VPN'de% 49 indirimden yararlanın & 30 gün boyunca risksiz deneyin!

ExpressVPN, sektörün en hızlı bağlantılarını olağanüstü güvenlik özellikleriyle etkileyici bir şekilde birleştirir. Askeri sınıf 256 bit AES şifreleme, bir öldürme anahtarı ve DNS sızıntısı koruması sizi özel, güvenli tarama.

ExpressVPN’in dünya çapında 2.000'den fazla sunucusu arasında Şili'deki özel DNS sunucuları birden fazla IP adresi ile. Ayrıca alabilirsiniz Diğer 93 ülkedeki IP'ler. Bölünmüş tünelleme özelliği, yurtdışından Şili web sitelerini güvenle kullanırken yerel bölgenizdeki içeriğe doğrudan erişmenizi sağlar.

ExpressVPN ile risksiz bir deneyim yaşayın 30-gün para iade garantisi.

ExpressVPN detaylı uzman incelememizde daha fazlasını öğrenin.

ExpressVPN'i Şimdi Edinin!

3. NordVPN

Genel Derecelendirme: 4.9 - Genel Olarak Bir Numaralı VPN'imiz

NordVPN cihazları

ÖZEL TEKLİF: ŞİMDİ NordVPN ile Şilili IP Adresi Almak İçin% 70 İNDİRİMİNİZİ ALIN!

NordVPN var 8'i Şili'de olmak üzere 5.000'den fazla sunucu, coğrafi kısıtlı Şili içeriğine her yerden erişmek için en iyi seçeneklerden biri haline geldi. NordVPN bant genişliği daralmasını engeller hızlı bir bağlantı sağlamak için ISS'niz tarafından.

Piyasadaki en güvenli kişisel VPN olarak görülen NordVPN, 256 bit ve 2048 bit AES şifreleme kullanır. Tüm uygulamalar için bir öldürme anahtarı ve sızıntı koruması verilerinizi her zaman güvende tutun, VPN üzerinden Çift VPN ve Soğan ile birlikte tam anonimlik seçenekleri.

Eşsiz bir SmartPlay özelliği hemen hemen tüm akış içeriğinin engellemesini kaldırmak için sizi anında en iyi sunucuya bağlar İstediğiniz. Kullanıcılar ayrıca reklamları ve kötü amaçlı yazılımları engelleyen gelişmiş bir güvenlik çözümü olan CyberSec paketini de sever.

NordVPN riskini ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. 30-gün para iade garantisi.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? İşte NordVPN ile ilgili ayrıntılı uzman incelememiz.

NordVPN'i Hemen Edinin!

4. Surfshark

Genel Derecelendirme: 4.5 - Hız, Değer ve Güvenlik için İlk On VPN

2020'de Herhangi Bir Yerden Şili IP Adresi Nasıl Alınır [+ VIDEO]

Birlikte Santiago'daki sunucu konumu, Surfshark size Şili ve 61'den fazla ülkedeki web sitelerine ve hizmetlerine hızlı erişim sağlar. Nispeten yeni hızlı sunucular ağı En sevdiğiniz TV şovlarının sorunsuz akışı ve filmler.

Surfshark VPN, askeri sınıf şifreleme ile donatılmıştır, gelişmiş kaçak koruması, ve bir öldürme anahtarı. Kullanıcılar özellikle CleanWeb özelliğini çok sever. reklamları, izleyicileri ve kötü amaçlı yazılımları engeller, hatta sizi kimlik avı girişimleri konusunda uyarabilir.

Büyük bir bonus olarak Surfshark size sınırsız sayıda bağlantı bir hesapta. VPN dünyasında bu yükselen yıldızı, 30-gün para iade garantisi.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Surfshark için detaylı uzman incelememizi okuyun.

Surfshark'ı Şimdi Alın!

Daha fazla okuma

Bant genişliği azaltmanın internet bağlantınızı nasıl yavaşlatabileceğini ve VPN'lerin bunu nasıl yenebileceğini öğrenin.

Kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınıza ve diğer cihazlara nasıl zarar verir??

Şili'yi ziyaret ettiğinizde hangi VPN'in kullanılacağını bilmek ister misiniz? Şili için En İyi Beş VPN'imize göz atın!

Bir kill switch'in internet güvenliğini neden geliştirdiğini öğrenin.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me