2020’de Hotstar’ı Her Yerden Nasıl Aktarabilirim?


Bölgenizde Hotstar engellendiği için en sevdiğiniz Hint içeriğini yayınlayamıyor musunuz? Size bununla nasıl başa çıkabileceğinizi göstereceğim ve dünyanın her yerinden Hotstar akışı. Bu kolay-tek ihtiyacınız olan doğru VPN!

İster bir Bollywood tutkunu, ister sert kriket hayranı olun, isterse en sevdiğiniz şovları evinizden izlemek isteyen Hintli bir yabancı olun, Hotstar izlemek istediğiniz içeriğe sahip. Ancak bu harika platform herkesin izlemesi kolay değil.

Hotstar kullanır katı geoblocks Hindistan, ABD, İngiltere veya Kanada'da yaşamadığınız takdirde akışınızı durdurmak için. VPN'ler size yardımcı olur bu coğrafi kısıtlamaların güvenli bir şekilde üstesinden gelin böylece akışa başlayabilirsiniz.

En iyi VPN önerim ExpressVPN çünkü bana en yüksek hızlar ve en iyi performans Hotstar ile yaptığım testler sırasında.

Bir VPN, Hotstar’ın tam kataloğunun keyfini çıkarmanızı kolaylaştırır- 60.000+ saatlik TV şovu, 2.000+ Hint filmi ve en sevdiğiniz tüm Hint spor takımlarının canlı yayınlarını içerir. Sadece birkaç basit adım atıyor.

Hotstar'ı Her Yerden İzleme - Hızlı Kılavuz

Hotstar'ı dünyanın her yerinden sadece üç kolay adımda izleyebilirsiniz.

 1. Yüksek hızlara ve sınırsız verilere sahip bir VPN seçin. ExpressVPN Hotstar için en iyi seçimim.
 2. Hindistan, ABD, İngiltere veya Kanada'daki bir sunucuya bağlanma.
 3. Hotstar'a gidin, giriş yapın ve keyfini çıkarın!

Şimdi Akışa Başlayın!

Hotstar için En İyi VPN'ler - Hızlı Kılavuz

 1. ExpressVPN arabelleğe alma gecikmeleri olmadan yüksek kalitede akış yapabilmeniz için çarpıcı hızlar sunar.
 2. NordVPN hava geçirmez güvenlik ve büyük bir sunucu ağına sahiptir, bu da her zaman güvenilir bağlantılar bulabileceğiniz anlamına gelir.
 3. CyberGhost saniyeler içinde akışa başlamayı kolaylaştıran kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir.

Hotstar'ı İzlemek için Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

Tıpkı Netflix ve Hulu gibi Hotstar, konumunuzu bulmak için cihazınızın IP adresini kullanır. Eğer yapmaya çalışıyorsanız Hindistan, ABD, İngiltere veya Kanada dışından Hotstar akışı, bu hata mesajı sizi selamlıyor:

Uh-oh, coğrafi kısıtlamalar nedeniyle oynatamıyoruz. Yanlışlıkla açılırsa VPN'yi devre dışı bırakın.

hotstarerror

Coğrafi blokları atlamanın en kolay ve en güvenli yolu bir VPN kullanmaktır. Bir VPN ile, cihazınızı istediğiniz konumdaki bir uzak sunucuya bağlarsınız. Bu IP adresinizi maskeler İnternete başka bir konumdan erişiyormuş gibi görünmesini sağlamak için.

için Hotstar'ı dünyanın herhangi bir yerinden izleyin, tek yapmanız gereken Hindistan, Kanada, İngiltere veya ABD'deki yüksek hızlı bir sunucuya bağlanmaktır.!

Aslında, bir VPN kullandığınızda, coğrafi olarak engellenmiş içeriğin kilidini aç gibi, dahil Netflix, Hulu, ve HBO.

VPN'ler de verilerinizi şifreleyin, kişisel bilgilerinizi çevrimiçi tehditlere karşı koruma bilgisayar korsanları ve casuslar gibi. Verileriniz neredeyse okunamıyor, bu nedenle kimse çevrimiçi izlediğinizi göremez, İnternet servis sağlayıcınız (İSS) ve hükümet sansür organları dahil.

Doğru VPN'yi seçmek, güvenli, hızlı ve anonim internet erişimi. Hotstar için bir VPN seçtiğinizde, aşağıdakileri sunan sağlayıcıları arayın sınırsız bant genişliği ve Hindistan, İngiltere, ABD ve Kanada'daki yüksek hızlı sunucular -Sonuçta, akışınız arabelleğe alınırken sessizce oturmaktan daha kötü bir şey yok!

Hotstar anti-VPN teknolojisini kullanıyor IP adresinizi bilinen VPN sunucularının bir listesiyle karşılaştırmak için bir eşleşme bulursa akışınızı izleyemezsiniz. Neyse ki, birkaç tane var VPN bloklarını atlayabilen premium VPN'ler algılamayı önlemek için sunucularının IP'lerini düzenli olarak yenileyerek.

VPN'iniz ayrıca tüm cihazlarınız için uygulamalar. Tüm hane halkını eğlendirmek istiyorsanız, sunulan hizmetleri arayın birden fazla eşzamanlı bağlantı, çok.

Çevrimiçi güvenliğiniz ve gizliliğiniz açısından VPN'niz güçlü şifreleme ve katı bir kayıt tutmama politikası. Ayrıca, aşağıdakileri sunan bir hizmet arayın bir otomatik öldürme anahtarı VPN bağlantınızın başarısız olduğu nadir durumlarda korumasız verilerin ağınızı terk etmesini önlemek için.

Hotstar İzlemek İçin En İyi VPN'ler

1. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

ExpressVPN: test ettiğim en hızlı VPN-ve bu gerçekten Hotstar'ı ne zaman yayınladığınızı gösterir!

Yüksek hızlı sunucuları hızlı akış için optimize edilmiştir, böylece arabelleğe elveda deyin Musakaan maratonunu izlerken.

VPN bitti 160 konumda 3.000 sunucu, Hotstar'a erişebilen tüm ülkelerdeki yüksek hızlı sunucular dahil. ExpressVPN ile sınırsız bant genişliği elde edersiniz, Bu, bir bölümün tam ortasında verilerinizin tükenmeyeceği anlamına gelir.

MediaStreamer özelliği normalde bir VPN'yi desteklemeyen platformlarda bile ExpressVPN'e bağlanmayı kolaylaştırır. Bundan faydalanın Hotstar'ı akıllı TV'nizde veya oyun konsolunuzda yayınlayın.

ExpressVPN yalnızca akış için mükemmel değildir. Onun en gelişmiş güvenlik özellikleri özel verilerinizi koruyun her zaman çevrimiçi olarak anonim olduğunuzdan emin olmak için.

VPN, trafiğinizi 256 bit AES şifreleme ve OpenVPN. Otomatik öldürme anahtarı ve DNS sızıntı koruması verilerinizden hiçbiri sızdırılmaz, bağlantınız aniden düşse bile.

ExpressVPN tamamen P2P bağlantılarını destekler, böylece ağındaki herhangi bir sunucuda güvenli bir şekilde torrent çalıştırabilirsiniz.

İle bölünmüş tünelleme özelliği, diğer trafiğiniz yerel internet bağlantınızdan geçerken, hangi uygulamaların ve cihazların VPN'ye bağlandığını özelleştirebilirsiniz. Bu demektir ki yerli ve yabancı içeriklere erişim VPN'inizi açıp kapatmak zorunda kalmadan tek bir cihazda.

Tüm ExpressVPN planları birlikte verilir 30 günlük para iade garantisi, böylece risksiz deneyebilirsiniz, soru sorulmadı. Canlı sohbet desteği 7/24 mevcuttur her zaman yardım için.

Bu yıldırım hızında VPN'in neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için, ExpressVPN uzman değerlendirmesi.

ExpressVPN’in Temel Özellikleri

 • Dünya çapında 164 yerde 3.000'den fazla sunucu
 • 256 bit AES şifreleme, otomatik öldürme anahtarı
 • Bölünmüş tünelleme özelliği
 • Kayıt tutmama politikası
 • 30-gün para iade garantisi
 • Aynı anda beş bağlantı
 • Şununla çalışır: Hotstar, Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, HBO GO, Showtime, YouTube, ESPN
 • İle uyumlu: Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Android TV, Chrome, Firefox, belirli yönlendiriciler

ExpressVPN ile Hotstar'ı Şimdi İzleyin!

2. NordVPN

NordVPN cihazları

NordVPN birleştirir yüksek hızlar, sınırsız bant genişliği, ve en üst düzey güvenlik özellikleri size mümkün olan en akıcı Hotstar akış deneyimini sunmak için.

Düzenli olarak 5.200+ sunucu yapabildiklerinden emin olmak için coğrafi kısıtlamaları ve VPN bloklarını atla. Ayrıca, 59 ülkede (Hindistan, ABD, İngiltere ve Kanada dahil) sanal konumlarla, kalabalık sunucular yoğun trafikli zamanlarda bile sorun değil.

NordVPN en SmartPlay teknolojisi hangi cihazı kullanıyor olursanız olun, Hotstar akışını kolaylaştırır. Gibi davranır yerleşik bir Akıllı DNS hizmeti tüm cihazlarınızda, zorlu coğrafi bloklara erişmenize yardımcı olur ayarlarınızı değiştirmek zorunda kalmadan.

Hotstar, NordVPN'in engellemesini kaldıran tek yayın platformu değildir. Etkileyici bir 400'den fazla akış platformu, Netflix, Hulu ve BBC iPlayer dahil.

NordVPN kişisel bilgilerinizi ve çevrimiçi anonimliğinizi askeri sınıf şifreleme, sıkı bir kayıt tutmama politikası ve otomatik bir öldürme anahtarı.

Bu özellikler tek başına, Veriler her zaman casusluk gözlerinden, bilgisayar korsanlarından ve siber saldırılardan güvende. Ancak, daha fazla anonimlik istiyorsanız, NordVPN'i VPN sunucuları üzerinden özel Soğan ile Tor'a bağlanın.

Ayrıca güvenli bir şekilde sel NordVPN’in özel P2P sunucularında.

CyberSec paketi cihazlarınızı şu şekilde korur: pop-up reklamları, kötü amaçlı yazılımları ve diğer can sıkıcı veya zararlı içerikleri engelleme cihazlarınızdan.

Hotstar'a erişmekte sorun yaşıyorsanız NordVPN’in 7/24 canlı sohbet desteği yardım için.

İle risksiz deneyin 30 günlük para iade garantisi. Tüm gelişmiş özelliklerini test etmek için bolca zamanınız var.

NordVPN hakkında daha fazla bilgi için derinlemesine inceleme.

NordVPN’in Temel Özellikleri

 • 59 ülkede 5.200'den fazla global sunucu
 • Coğrafi olarak engellenmiş içeriğe erişmek için SmartPlay
 • Askeri sınıf şifreleme, öldürme anahtarı
 • Kötü amaçlı yazılımları engellemek için CyberSec paketi
 • Sıfır günlük politikası
 • 30-gün para iade garantisi
 • Altı cihaz bağlantısına izin verilir
 • Şununla çalışır: Hotstar, BBC iPlayer, Netflix, HBO GO, Hulu, Showtime, Amazon Prime Video, Sky TV, Kodi
 • İle uyumlu: Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome, Firefox, Raspberry Pi, yönlendiriciler

NordVPN ile Hotstar'ı Şimdi İzleyin!

3. CyberGhost

cyberghost çoklu cihazlar

CyberGhost, Hotstar için başka bir mükemmel seçim, hızlı, güvenilir bağlantılar ve sınırsız bant genişliği.

Geniş ağı ile Hotstar ile yaptığım testlerde iyi performans gösterdi 90'dan fazla ülkede 5.500'den fazla sunucu, Hindistan, ABD, İngiltere ve Kanada'da Hotstar'a erişebilen düzinelerce sunucu dahil.

Bu VPN'nin bir diğer gücü de kullanıcı dostu tasarım. CyberGhost: süper kullanımı kolay, VPN'lerde fazla deneyiminiz olmasa bile.

Tek bir tıklamayla CyberGhost IP adresinizi maskeler, böylece Hotstar'ı hemen yayınlamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca diğer ile çalışır Netflix ve BBC iPlayer gibi popüler akış platformları.

Web'de akış gerçekleştirirken ve web'e göz atarken CyberGhost sizi güvende tutar. İle anonimliğinizi korur sağlam şifreleme, sızıntı koruması ve otomatik öldürme anahtarı. Özel bilgilerinizin halka açılması konusunda asla endişelenmenize gerek yok.

katı sıfır günlük politikası tarama günlüklerinizin herkesin erişebilmesi için asla sunucuda kalmamasını sağlar.

Bu VPN’in güçlü güvenlik özellikleri sayesinde anonim torrent. CyberGhost en özel P2P sunucuları hızlı bağlantılar ve hava geçirmez güvenlik sunar.

Tüm bunların nasıl göründüğünü beğendiyseniz, CyberGhost'u 45 günlük para iade garantisi. Bu uzun süre, hizmeti test etmek için çok zaman alır. Ve arkadaş canlısı canlı sohbet desteği tüm sorularınızı cevaplayabilir.

Bizim göz atın kapsamlı uzman incelemesi CyberGhost'un neler sunabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

CyberGhost’un Temel Özellikleri

 • 90 ülkede 5.500'den fazla sunucu
 • 256 bit şifreleme, otomatik öldürme anahtarı
 • Kayıt tutmama politikası
 • P2P etkinliğini destekler
 • 45 günlük para iade garantisi
 • Aynı anda yedi bağlantıya izin verilir
 • Şununla çalışır: Hotstar, Netflix, BBC iPlayer, HBO GO, Hulu, Showtime, DAZN, Crunchyroll, Disney+
 • İle uyumlu: Android, iOS, Windows, macOS, Amazon Fire TV Stick, Android TV, Linux, Chrome, bazı yönlendiriciler

CyberGhost ile Hotstar'ı Şimdi İzleyin!

SSS

ABD'de yaşıyorsanız Hotstar uygulamasını mobil cihazlar için indirebilir misiniz??

Hotstar uygulaması Amazon App Store, Apple App Store ve Google PlayStore. Bölgenizi değiştirmek zorunda kalmadan uygulamayı indirebilirsiniz. hizmet ABD'de premium abonelikle kullanılabilir.

Yine de aşağıdaki gibi premium bir sağlayıcıya ihtiyacınız olacak ExpressVPN, Hotstar’ın tüm içeriğine erişmek için O sunucu numaraları ve güvenlik özellikleri var size Hotstar'a ve coğrafi olarak engellenen diğer akış hizmetlerine tutarlı erişim sağlamak için.

Bir VPN tüm Hotstar uyumlu aygıtlarım için çalışır mı?

Bu listedeki satıcıların hepsi kullanışlı bir uyumluluk kılavuzu ile birlikte gelir, bu şekilde yapabilirsin cihazınızın hem Hotstar hem de VPN ile uyumlu olduğundan emin olun. Ayrıca gerekir bir hesaba kaç cihaza bağlanabileceğinize dikkat edin. Örneğin, altı cihazınız varsa VPN'nizin hepsini bir abonelikte kapsadığından emin olun.

Şuradan okuyun: birden fazla cihaz ve bağlantı için en iyi VPN'ler, çeşitli cihazlarda aynı anda birden çok bağlantı sunan VPN'ler bulmak için.

Hotstar neden ABD'de ücretsiz değil?

Kısacası, içerik dağıtımı ve telif hakkı yasaları ana nedenidir. Güçlü bir VPN ile atlayabilirsiniz geoblocking ve o bölgedeki bir sunucuda oturum açarak Hindistan'daki tüm ücretsiz içeriği izleyin.

Unutmayın, premium içerik için bir aboneliğe ihtiyacınız olacaktır. Hotstar’ın ABD planları aslında oldukça uygun fiyatlı, Hindistan'dan şovları ve filmleri seviyorsanız premium aboneliği almaya değer.

Alt çizgi

Hotstar'a erişemeyen bir bölgede seyahat ediyorsanız veya yaşıyorsanız, en sevdiğiniz Hint şovlarını ve filmlerini yakalamak için yine de bir yol bulmanız gerekir. VPN en kolay ve en güvenli yoldur İhtiyacınız olan erişimi elde etmek için.

Doğru VPN size yardımcı olur dünyanın her yerinden coğrafi olarak engellenmiş ve sansürlenmiş içeriğin kilidini açın güvenli ve anonim olarak çevrimiçi etkinliğinizi ve verilerinizi koruma bilgisayar korsanlarından ve siber saldırganlardan.

Ben tavsiye ediyorum ExpressVPN Hotstar içeriğine erişmek için. Sunduğu çevrimiçi durumdayken sizi korumak için gelişmiş güvenlik özellikleriyle mevcut en yüksek hızlar.

Hotstar maratonunuza razı olmadan önce, şu anda en iyi VPN'ler için mevcut olan en iyi fırsatlar.

İçerik akışı için VPN'ler hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Hakkındaki makalemizi okuyun VPN blokları nasıl atlanır.

Hindistan'dan diğer akış içeriğine nasıl erişeceğinizi öğrenmek için göz atın Hindistan için en iyi VPN'ler.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me