2020’de Netflix için ÜCRETSİZ VPN Nasıl Alınır [+ Kurulum Kılavuzu]

Netflix, gördüğünüz içeriği bulunduğunuz yere göre kısıtlar. Uluslararası kataloglara erişmek için IP adresinizi değiştirmek için bir VPN kullanın. Bu şekilde Netflix'in medya kataloglarına yerleştirdiği coğrafi kısıtlamaları atlayabilirsiniz.

ancak, Netflix anti-VPN teknolojisini kullanıyor. Bu, birçok kullanıcının Netflix'e erişmesini önler. Özellikle, ücretsiz VPN'ler bu gelişmiş teknolojiyi atlayamaz.

Netflix için ücretsiz bir VPN istiyorsanız, NordVPN gibi birinci sınıf bir hizmet deneyin. NordVPN kullanıcılara 30 günlük ücretsiz deneme 30 günlük para iade garantisini kullanarak, coğrafi blokları atlamak söz konusu olduğunda NordVPN'in ne kadar iyi performans gösterdiğini kendiniz görebilirsiniz.

Netflix için Ücretsiz Bir VPN Kullanabilir miyim?

Ücretsiz VPN'ler, web'deki çoğu içeriğe göz atmanıza olanak tanır. Bununla birlikte, Netflix'in kullandığı güçlü VPN karşıtı teknoloji, ücretsiz VPN'lerin hizmete erişmesini imkansız hale getirir. Yalnızca premium VPN'ler bu blokların üstesinden gelebilir ve Netflix'e erişebilir.

Netflix kullanır anti-VPN yazılımı telif hakkı ve fikri mülkiyet yasalarına uymak. Bazı filmler ve şovların Netflix ile yalnızca belirli ülkelerde uygulanabilecek lisans anlaşmaları vardır. Diğer stüdyolar ve yapımcılar, içeriklerinin henüz mevcut olmadığı bir ülkedeki kullanıcılar tarafından görüntülenmesini istemeyebilir.

Netflix’in anti-VPN teknolojisi şu şekilde çalışır: yazılım, bir veritabanı aracılığıyla bilinen VPN IP adreslerinin bir listesini tanımlar. Netflix'e bağlandıktan sonra teknoloji, bilinen VPN IP'lerinden herhangi biriyle eşleşip eşleşmediğini görmek için IP adresinizi kontrol edecektir.. Bir eşleşme tespit edilirse Netflix'e erişiminiz engellenir.

Premium VPN'ler dünyanın her yerinde kullanılabilen sunucular. Bu VPN'ler, işlemlerinin küresel doğası nedeniyle Netflix'e sürekli olarak erişmenizi sağlar. Netflix her zaman VPN IP'lerinin listesini güncelliyor, ancak premium VPN'ler de işlemlerine sürekli olarak yeni sunucular ekliyor.

Premium bir VPN hizmeti kullanıyorsanız ve Netflix'e erişmekte sorun yaşıyorsanız, bağlı olduğunuz sunucunun Netflix anti-VPN veritabanına bir IP adresi eklenmiş olması mümkündür. Bazen, coğrafi kısıtlamaları atlamak sunucuları değiştirmek ve Netflix'e tekrar erişmeye çalışmak kadar kolaydır.

Ücretsiz VPN'ler Güvende mi??

Ücretsiz VPN kullanmanın birkaç dezavantajı var. Yeni başlayanlar için nadiren ücretsizdirler. Ücretsiz bir VPN kullandığınızda, genellikle düşük hızlar, reklamlar, veri sınırları veya hatta veri hırsızlığı ile ödeme yaparsınız.. En güvenli ücretsiz VPN'ler sık ​​sık katı veri sınırları uygular. Veri izni genellikle akış sağlamak veya torrent göndermek için yeterli değildir.

Ücretsiz VPN'lerin avantajları ve dezavantajları hakkında her şeyi buradan okuyabilirsiniz.

Ücretsiz Netflix VPN Hack

Netflix'e en kolay erişim için, NordVPN harika bir seçim. NordVPN çevrimiçi film ve şov akışı için gerekli yüksek hıza sahiptir, bant genişliği kısıtlaması yok, ve 5.000'den fazla sunucu dünyanın her yerinde.

Hız ve anonimlik sunan bir dizi harika VPN var, ancak Netflix'e sürekli olarak erişmek için sofistike veya mevcut sunuculara sahip değil.

Netflix, ücretsiz VPN sunucularından IP adreslerini belirleme ve hizmete olan bağlantılarını engelleme konusunda son derece etkili oldu. İstediğiniz son şey, yalnızca Netflix'e erişemediğinizi bulmak için bir VPN kurma zahmetinden geçmektir..

Bir VPN kullanırken Netflix'e ücretsiz erişmek istiyorsanız, NordVPN'in sunduğu 30 günlük risksiz para iade garantisinden yararlanabilirsiniz. Deneme teklifiyle servise kaydolun, bir VPN sunucusu seçin ve ardından film ve şovları izlemeye başlamak için Netflix hesabınıza giriş yapın. Bu kadar kolay! 

NordVPN aboneliğinizi korumamaya karar verirseniz, iptal etmek ve paranızı geri almak kolaydır.

Neden Netflix İzlemek İçin NordVPN'i Seçmelisiniz??

NordVPN cihazları

Ücretsiz VPN'ler web'de sorunsuz bir şekilde gezinmenize izin verebilir, ancak Netflix'e tutarlı bir şekilde erişmenize izin vermezler. Seyahat ederken Netflix'e erişmek istiyorsanız veya farklı ülkelerde Netflix'te hangi şovların ve filmlerin mevcut olduğunu görmek istiyorsanız, NordVPN kullanmanızı öneririz.

Netflix'e erişmek için en iyi VPN'lerden biri olmanın yanı sıra, NordVPN size çok çeşitli etkileyici özellikler sunar.

Servise abone olduğunuzda NordVPN'den bekleyebileceğiniz şeyler:

  • Film ve şovların yüksek hızlı akışı
  • Askeri düzeyde şifreleme
  • 5.000'den fazla sunucu
  • 6 cihazda eş zamanlı bağlantılar
  • Günlük politikası yok
  • 7/24 müşteri hizmetleri ve yardımı

Nord teklifleri 30 günlük para iade garantisi böylece sizin için çalıştığından emin olmak için hizmeti test edebilirsiniz. Nord VPN kullanıcılarının ürün hakkında söylediklerini okuyun.

NordVPN engelini kaldırabilir:

  • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

  • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

  • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile Netflix'i İzleyin!

Sonuç

NordVPN dır-dir Netflix görüntüleme için en iyi VPN önerimiz. Hızlı, güvenli ve Netflix’in anti-VPN yazılımını kolayca atlayacak. Ancak, Netflix için bir VPN seçmenin sadece filmlerden ve şovlardan daha fazlası olduğunu bilmelisiniz.

İyi bir VPN seçtiğinizde, tarama geçmişiniz tamamen anonim kalacaktır ve bağlantınız her zaman güvenli olacaktır. Bu, bilgisayar korsanları veya verilerinizi görüntüleyen üçüncü taraflar hakkında endişelenmenize gerek kalmadan web'e herhangi bir kablosuz bağlantı üzerinden erişebileceğiniz anlamına gelir.

NordVPN, Netflix görüntüleme ve web'e göz atmak istediğiniz güvenlik ve gizlilik için mükemmel bir seçimdir.

Daha fazla okuma

Bütçenize uygun bazı premium VPN'ler bulmak ister misiniz? Web'de mevcut olan en iyi VPN fırsatlarının bir listesini oluşturduk.

NordVPN aboneliğinizden tasarruf edin.

İlk etapta neden bir VPN'e ihtiyacınız olduğunu bulmanız mı gerekiyor? Sizi teknolojiye tanıtan yeni başlayanlar için VPN kılavuzumuza göz atın.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me