2020’de İngiliz Açık Şampiyonasını Her Yerden İzleyin


Golf’ün en eski şampiyonası Kuzey İrlanda’ya 148. Açık Şampiyonası Royal Portrush'a geliyor. Golf’ün bağlantılar tarzı golfün yıllık kutlamasında, bir yarışmacı efsanevi Claret Jug ile eve gidecek. Şimdi bir VPN'e kaydolun ve her vuruşu görebilirsiniz!

Başka hiçbir şeye benzemeyen bir sahnede, uzun otların ve derin sığınakların yuvarlanan manzaraya meydan okuyanlar için yolu vardır. Ama yurtdışındaysanız, Antrim'deki 156 yarışmacının travmalarını ve zaferlerini göremeyebilirsiniz.

Endişelenmenize gerek yok, size yardımcı olabiliriz. Hızlı rehberimizle, her turu görebilirsiniz bir golfçüyü büyük bir şampiyona dönüştürecek.

Hızlı Kılavuz: İngiltere veya İrlanda Yayınlarını Sky Sports'ta izleyin

Gökyüzü sporları İngiltere ve İrlanda'da Açık Şampiyonayı yayınlıyor. Sky Sports'da oyun yayınlamak için Sky TV müşterisi olmalısınız. Sky Sports Açık Şampiyonasını izlemek için:

 1. İngiltere veya İrlanda sunucuları ile yüksek hızlı bir VPN sağlayıcısı seçin (Açık Şampiyonayı yayınlamak için ExpressVPN'i öneriyoruz). Kaydolun ve uygulamayı indirin.
 2. Uygulamayı açın, giriş yapın ve İngiltere veya İrlanda'da bir sunucu konumu seçin.
 3. Www.skysports.com adresine gidin ve web sitesinde bir hesap oluşturun.
 4. Www.sky.com adresine gidin ve Sky hesabınızı web sitesi hesabınıza bağlayın. Sky hesap numaranıza ihtiyacınız olacak.
 5. Hazır olduğunuzda Sky Sports'a giriş yapın ve turnuvayı yayınlayın!

Açık Şampiyonayı İzle

Hızlı Kılavuz: ŞİMDİ TV'de İngiltere veya İrlanda Yayını'nı izleyin

Kullanabilirsiniz ŞİMDİ TV Sky hesabı olmadan Sky Sports akışı. ŞİMDİ TV'de oyun akışı yapmak için bir İngiltere adresi girmelisiniz. ŞİMDİ TV'de Açık Şampiyonayı izlemek için:

 1. İngiltere veya İrlanda'da yüksek hızlara ve sunuculara sahip bir VPN sağlayıcısı seçin (ExpressVPNservice bizim önerimizdir). Servise abone olun ve uygulamayı yükleyin.
 2. Uygulamayı açın, giriş yapın ve İngiltere veya İrlanda'da bir sunucu seçin.
 3. Nowtv.com adresine gidin ve Sky Sports için bir gün veya ay kartı satın alın (İngiltere veya İrlanda kredi kartınız yoksa, currys.co.uk adresinden bir ŞİMDİ TV hediye kartı satın alın ve hediye kartını kullanmak için talimatları izleyin ).
 4. ŞİMDİ TV'ye giriş yapın ve keyfini çıkarın!

Açık Şampiyonayı İzle

Hızlı Kılavuz: NBC'de ABD Yayınını İzleyin

NBC Cumartesi ve Pazar günleri İngiliz Açık'ın son gruplarına televizyon yayınlıyor. NBC Live akışını izlemek için bir TV sağlayıcısına (örneğin, Sling TV, DirecTV veya DISH) ihtiyacınız var. NBC'de İngiliz Açık'ı izlemek için:

 1. Yüksek hızlara ve ABD sunucularına sahip bir VPN seçin (British Open'ı akış içinExpressVPN öneriyoruz). Kaydolun ve uygulamayı yükleyin.
 2. Uygulamayı başlatın, giriş yapın ve ABD'de bir sunucu konumu seçin.
 3. Www.nbc.com/live adresine gidin, TV sağlayıcınızla * oturum açın ve keyfini çıkarın!

* ABD'de bir TV sağlayıcınız yoksa, Askı TV ABD merkezli bir ödeme yönteminiz yoksa. MyGiftCardSupply.com adresinden bir Sling TV hediye kartı satın alın ve kartı kullanmak ve Sling TV'ye abone olmak için talimatları izleyin..

Açık Şampiyonayı İzle

Hızlı Kılavuz: ABD Yayınını Golf Kanalından İzleyin

Golf Kanalı Perşembe ve Cuma günleri İngiliz Açık'ı ve hafta sonu erken gruplarını yayınlıyor. Golf Kanalı akışını izlemek için bir TV sağlayıcısına (örneğin, Sling TV, DirecTV veya DISH) ihtiyacınız var. İngilizler'i The Golf Channel'da izlemek için:

 1. ABD sunucuları ile yüksek hızlı bir VPN seçin (ExpressVPNservice bizim önerimizdir). Kaydolun ve uygulamayı indirin.
 2. Uygulamayı açın, giriş yapın ve ABD'de bir sunucu konumu seçin.
 3. Stream.golfchannel.com/golf adresine gidin, TV sağlayıcınızla * oturum açın ve turnuvayı yayınlayın!

* ABD'de bir TV sağlayıcınız yoksa, Spor Ekstra ile Sling TV Mavisi ABD tabanlı bir ödeme yönteminiz yoksa paket. MyGiftCardSupply.com adresinden bir Sling TV hediye kartı satın alın ve kartı kullanmak ve Sling TV'ye abone olmak için talimatları izleyin..

Açık Şampiyonayı İzle

İngiliz Açık'ı izlemek için neden bir VPN'e ihtiyacınız var?

İnce toplanmış ince nüanslar, Açık Şampiyonanın sahalarını birbirinden ayırır. Denizden gelen rüzgarlar arasında diz derin kaba talep ile sınırlanan ince bakımlı fairway geniş açıklıkları. Açık Şampiyona gibi bir deneyim yok.

Ancak, yurtdışındaysanız bu eşsiz gösteriyi göremeyebilirsiniz. Yayıncıların genellikle akışlarını engellemesi gerekir kendi ülkesi dışındaki herkesten Yani, farklı bir ülkedeyseniz, kendi akışınıza bağlanamazsınız.

Turnuva akışınızı görmek istiyorsanız, aynı ülkedeymiş gibi görünmelisin yayıncınız olarak. Örneğin, bir sunucuya bağlanabilir ve tüm ağ trafiğinizi bu uzak sunucuya yönlendirin. Bu tam olarak bir VPN'nin yaptığı şeydir.

Bir VPN'ye bağlandığınızda, trafiğinizin yönlendirileceği konumu seçin. Ardından, bir yayıncıya bağlandığınızda yayıncı, sunucunun olduğu her yerde olduğunuzu düşünür. Yani, sunucunun aynı ülkede olduğunu gördüklerinde, akışlarını izlemenize izin verecekler.

Ancak VPN'in sizin için yaptığı tek şey bu değildir. Ayrıca güvenliğinizi artırır internette.

VPN'ler ağ trafiğinizi şifreler, sizi çevrimiçi ortamda ne yaptığınızı görmeye çalışanlardan korumak. Korunacaksın nereye gittiğini ve ne yaptığını görmek isteyen hükümet, İSS'ler ve bilgisayar korsanlarından. Bu harika bir yol tehlikeli bir dünyada güvende ol.

Bir VPN seçtiğinizde, kaliteli hizmet seçin. Yayıncılar genellikle düşük kaliteli hizmetleri tanıyabilir ve bu bağlantıları engelleyebilir. Yüksek kaliteli bir hizmet, kendisini daha iyi gizleyerek size yardımcı olur görmek istediğiniz akışların engellemesini kaldırın.

Kaliteli bir VPN ile, bir içerik dünyasının kilidini açsanız bile çevrimiçi koruma elde edersiniz. Her iki dünyanın en iyisini alın bugün bir VPN'e kaydolarak!

İngiliz Açık'ı İzlemek için En İyi VPN'ler

1.ExpressVPN

ExpressVPN'in avantajları

Bir HD akışına ayak uydurmak çok fazla bant genişliği gerektirir. Çok fazla hıza ihtiyacınız var büyük, yeşil bir arka plana karşı hareket eden küçük bir beyaz topu görüntülemek için bir bağlantı. ExpressVPN bu hızı, piyasadaki en iyi bağlantı hızları.

ExpressVPN, dünya genelinde uzun bir sunucu listesi sağlayarak olmak istediğin yere git. Şifrelemeleri en üst düzeydedir ve sizi çevrimiçi olarak korur. Ağ trafiğinizi yerel bağlantınız ve VPN bağlantısı arasında bölmenize bile izin verirler.

Güvenlik uzmanları tarafından saygı duyulan ve kullanıcılar tarafından sevilen, ExpressVPN, VPN'iniz olmak için mükemmel bir seçimdir. Ve eğer bir sorunla karşılaşırsanız, 7/24 canlı sohbet desteği sana yardım etmek için orada mı.

ExpressVPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanıcılarımızın neler söylediğine bakın!

Para iade garantisi: 30 gün

Ücretsiz deneme: İOS ve Android için 7 günlük deneme

ExpressVPN engelini kaldırabilir:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Özel torrent profili:
Hayır, ancak tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:
Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN'de ŞİMDİ Açık Şampiyonayı İzle!

2.NordVPN

NordVPN'in Avantajları

Mükemmel servis, geniş bir ağ ve uygun fiyatlar. NordVPN, VPN'iniz olmak için mükemmel bir seçimdir. Hızlı, güvenilir ve dünya çapında çok sayıda sunucu sağlıyorlar.

Genel olarak en iyi hizmetimiz, NordVPN, her ikisi de birinci sınıf özellikler ve güvenlik sunar. SmartPlay özelliği, akışınızın hızlı ve güvenilir kalmasını sağlar. CyberSec reklamları ve kötü amaçlı yazılımları sisteminizden engeller. Ve Çift VPN seçeneği size gelişmiş şifreleme olanağı sağlar.

Arayüzlerini anlamak kolaydır ve kullanımı kolay. Kesintisiz günlükleri politikası, oturumu kapattıktan sonra bile sizi güvende tutar. Ve onların fantastik bağlantı hızları bağlantılarda olan her şeye ayak uydurabildiğinizden emin olun.

Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, NordVPN'i sizin için mükemmel bir seçim yapan şeyin ne olduğunu görmek için kullanıcı incelemelerimizi okuyun!

Para iade garantisi: 30 gün

NordVPN engelini kaldırabilir:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Özel torrent profili:
Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:
Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN'de ŞİMDİ Açık Şampiyonayı İzle!

3.CyberGhost VPN

CyberGhost Cihazları

İçerik akışı için bir yola ihtiyacınız olduğunda CyberGhost size yardımcı olacaktır. Ağları şunları içerir: akış için özel olarak yapılandırılmış sunucular. Bunlar, hızlı ve istikrarlı bir bağlantı kurmanıza yardımcı olur. seni her şeyin üstünde tut bağlantılarda oluyor.

Ağları geniş ve genişliyor, bağlanmak istediğinizde birçok seçenek. Hareket halindeyken izleyecekseniz, aynı anda 7 cihaza CyberGhost'a giriş yapabilirsiniz.

Güvenlik konusunda endişeli misiniz? CyberGhost yardımcı olur çevrimiçi izleyicileri, reklamları ve kötü amaçlı içerikleri engelleme sisteminizi tehdit ediyor. Ve onların uygun fiyatlar onların harika tekliflerini karşılayabildiğinizden emin olun.

CyberGhost'un sizin için neden mükemmel bir seçim olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Kullanıcı incelemelerimize göz atın!

Para iade garantisi: Kısa planlarda 30 gün; 6 aylık veya daha uzun planlarda 45 gün

Ücretsiz deneme: Mobil cihazlar için 7 günlük deneme; 1 günlük veya 3 günlük Windows deneme sürümü mevcut

CyberGhost engelini kaldırabilir:
Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Özel torrent profili:
Evet; ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost'ta Açık Şampiyonayı ŞİMDİ izleyin!

özet

İngiliz Açık kaçırılmaması gereken bir gösteri. Rüzgarları denizden çepeçevre geniş yeşil alanlara fırlatıyor. Krater benzeri saksı sığınakları tarafından delinmiş otların ağaçsız uzanmaları. Böyle bir turnuva yok.

Yapabilirsin 148. Açık Şampiyonanın her anını görün bir VPN ile. Hangi VPN'nin sizin için olduğundan hala emin değilim? EkspresVPN'i öneriyoruzgolf akışı için. Şimdi kaydolun ve sizin için neler yapabileceğini görün!

Biraz daha teşvike mi ihtiyacınız var? Fırsatlar ve kuponlar sayfamıza göz atın ve daha da fazla tasarruf edebilirsiniz!

Daha fazla okuma

VPN'ler ve sizin için yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için:

 • En İyi VPN Nasıl Seçilir
 • IP'nizi Gizlemenin Süper Kolay, Hızlı Yolları
 • VPN Bloklarını Kolayca Atlama
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me