2020’de İngiltere – Güney Afrika Kriketini Her Yerden İzle


Güney Afrika İngiltere’nin kriket ekibine ev sahipliği yaptı İki aylık maçlar, bu iki ülkeye uluslararası övünme hakları için bir şans veriyor. Ancak İngiltere veya Güney Afrika sınırları içinde değilseniz, coğrafi bloklar maçları görmenizi engelleyecek.

Kimse bir testi, ODI veya Yirmi20'yi kaçırmak istemiyor hayranların gelecek yıllar hakkında konuşacakları. Ancak, bazen yardım edemezsiniz. Belki yurtdışında yaşıyorsunuz. Belki seyahat ediyorsun. Öyle ya da böyle, bu takımların oynadığını görmek için bir yola ihtiyacın var.

Doğru yere geldiniz. Bir VPN ve hızlı rehberimle, İngiltere’nin Güney Afrika’daki turundan her şeyi görebilirsiniz.

Hızlı Rehber - ŞİMDİ TV'de İngiltere Yayınını İzleyin

ŞİMDİ TV'yi Sky hesabı olmadan Sky Sports yayınlamak için kullanabilirsiniz. ŞİMDİ TV'yi kullanmak için bir İngiltere adresi girmelisiniz. NOW TV'de İngiltere ve Güney Afrika kriket maçlarını izlemek için şu talimatları izleyin:

 1. İngiltere'de yüksek hızlara ve sunuculara sahip bir VPN seçin. ExpressVPN kriket ile başa çıkmak için ihtiyacınız olan yüksek hızlara sahip.
 2. Abone olun ve uygulamayı yükleyin. Uygulamayı açın ve giriş yapın. İngiltere'de bir sunucu seçin.
 3. Nowtv.com adresine gidin ve Sky Sports için bir gün veya ay kartı satın alın. İngiltere'de kredi kartınız yoksa currys.co.uk adresinden bir ŞİMDİ TV hediye kartı satın alın ve hediye kartını kullanmak için talimatları izleyin.
 4. ŞİMDİ TV'ye giriş yapın ve maçları yayınlayın!

Canlı izle İngiltere - Güney Afrika Kriket!

Hızlı Kılavuz - Sky Sports'ta İngiltere Yayınını İzleyin

Sky Sports İngiltere ve Güney Afrika kriket maçlarını İngiltere'de yayınlıyor. Sky Sports'daki maçları yayınlamak için bir Sky TV müşterisi olmanız gerekir. Sky Sports'daki tüm kriket maçlarını izlemek için:

 1. İngiltere sunucularında yüksek hızlı bir VPN seçin. öneririm ExpressVPN coğrafi blokları kırmak için, böylece kriket akışlarınızı izleyebilirsiniz.
 2. VPN'ye kaydolun, giriş yapın ve ardından bir İngiltere sunucusu seçin.
 3. Www.skysports.com adresine gidin, bir hesap oluşturun ve Sky hesabınızı web sitesi hesabınıza bağlayın. Sky hesap numaranıza ihtiyacınız var.
 4. Hazır olduğunuzda Sky Sports'a giriş yapın ve keyfini çıkarın!

Canlı izle İngiltere - Güney Afrika Kriket!

İngiltere ve Güney Afrika Kriketini izlemek için neden bir VPN'e ihtiyacınız var?

İngiltere’nin kriket takımı Güney Afrika’ya gidiyor kış için, sadece plajlar için değil. Güney Afrika'ya karşı oynayacakları bir dizi maçları var ve Güney Afrika bunu berbat bir yolculuk yapmak istiyor. 17 Aralık - 16 Şubat arasında iki ay kriket oluyor.

Ancak bu süre zarfında Güney Afrika veya İngiltere'de değilseniz, bu maçları kaçırabilirsin. Ekvatorun iki tarafında kabul edilemez. ancak, coğrafi kısıtlamalar bu iki takımın oynamasını izlemenizi engelleyebilir.

Yayıncılar genellikle ülke veya bölgelerinin dışındaki herkesi engeller akışlarını izlemekten. Bunun sizin için anlamı nedir? Bu kriket maçlarını görmek istiyorsanız, yayıncıyla aynı ülkedeymiş gibi görünmelisin sen çevrimiçiken.

Bir VPN kullandığınızda, bunu yapabilirsiniz. VPN'e kaydoldunuz ve sonra akış trafiğinizin geçtiği ülkeyi seçin. Bu konum, konumunuz gibi davranıyor.

Sadece seyahat ettiğiniz için kriketin asil ihtişamını kaçırmaktan endişelenmenize gerek yok. Artı, bir VPN çevrimiçi güvenlik konusundaki endişelerinizi de ortadan kaldırıyor.

Bir VPN kullandığınızda, ağ trafiğinizi şifreler. İzleyici, siber saldırı veya diğer gizli bilgisayar korsanları değil, hiç kimse internette seyahat ederken verilerinize erişemez ve bunları çalamaz. Bu gizliliğinizi ve anonimliğinizi korur ne yaptığınızı ve nereye çevrimiçi olduğunuzu bilmek isteyen herkesten.

VPN'nize kaydolduğunuzda, premium servis seçin.  Sağlam VPN'ler HD ve spor akışlarına ayak uydurmak için ihtiyacınız olan hız. Ayrıca en iyi şifreleme protokollerini kullanırlar, sizi çevrimiçi ortamda güvende tutmak.

Premium VPN'ler de anonimliğinizi koruyun.

VPN bağlantısı kesilirse kill switch'ler ağ bağlantınızı keserek güvenli olmayan internete maruz kalmamanızı sağlar. Kayıt tutmama ilkeleri, kimsenin eylemlerinizi çevrimiçi olarak izleyemeyeceği anlamına gelir. Bu gelişmiş özellikler oturumunuz açıkken ve oturumu kapattıktan sonra sizi güvende tutun.

İnternet özgürlüğü ve çevrimiçi güvenlik sunarak VPN'ler size istediğiniz internet. Bu yüzden bir VPN'e sizin için neler yapabileceğini görün!

İngiltere ve Güney Afrika Kriketini İzlemek için En İyi 3 VPN

1. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

ExpressVPN: en hızlı VPN'lerden biri, ve yeteneği coğrafi kısıtlamaları aşmak en iyiler arasında. Bu, Güney Afrika'yı İngiltere'yi kriket sahasında izlemek için en iyi seçimim.

ExpressVPN’in coğrafi bloklardan kaçının Sky Sports'u dünyanın herhangi bir yerinden izlemenize yardımcı olabileceği anlamına gelir. Ve sunduğu muhteşem ağ hızları atlanan kareler veya arabelleğe alma konusunda endişelenmenize gerek yok.

ExpressVPN’lerde bu en iyi akış performansını elde edin 94 ülkede 3.000'den fazla sunucu–İngiltere ve Güney Afrika dahil.

Şifreleme olmadan diğer uygulamalara bağlı kalmanız gerekiyorsa, ExpressVPN bunu yapmanızı sağlar. Uygulaması sağlar trafiğini böl yerel bağlantılar arasında, Chrome ve VPN'de söyleyin.

Bu bölünmüş tünelleme özelliği sayesinde VPN'de dünyanın dört bir yanından içerik yayınlarken yerel sitelerde VPN olmadan gezinme, Güney Afrika'daki kriket maçları gibi.

Herhangi birinizle ilgili sorun yaşıyorsanız beş cihaz bağlantısı? İzin Vermek 7/24 canlı sohbet desteği sana yardım.

Şunlardan yararlanarak ExpressVPN ile deney yapın 30 günlük para iade garantisi. Nasıl gittiğini görün ve ilk 30 gün içinde geri ödeme alın, soru sorulmadı.

Bizim göz atın Tam inceleme ExpressVPN ve yapabileceği her şey hakkında daha fazla bilgi için.

Para iade garantisi: Kaydolduktan sonraki 30 gün içinde.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:
ŞİMDİ TV, Sky Sports, ESPN, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Hulu, Netflix, YouTube, HBO GO ve Sling TV.

Torrent'i destekler:
Tüm sunucularda P2P kullanımına izin verilir.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:
Belirli yönlendiriciler, Android, Chrome, Android TV, Firefox, iOS, Windows, macOS ve Linux.

Canlı izle İngiltere - Güney Afrika Kriket!

2. NordVPN

nordvpndevices_optimized

Üstün özellikler, hızlı, güvenilir bir ağ ve mükemmel bir fiyat. Bir VPN'de isteyebileceğiniz her şey budur. Tüm bu gerçekler, iki aylık kriket izlemek için harika bir seçimdir.

NordVPN en SmartPlay özelliği size yardımcı olur coğrafi blokları aşmak ŞİMDİ TV'de ve diğer birçok akış hizmetinde sizi doğrudan spora yönlendirir. Ardından, bağlandıktan sonra ağ ihtiyacınız olan yüksek hız Sahadaki tüm eylemlere ayak uydurmak.

NordVPN ile bağlantınızı bulmak kolaydır. Uygulamanın harita tabanlı arayüzünde bir ülke seçin ve sanki o ülkedeymişsiniz - ister İngiltere ister Güney Afrika olsun. Premium VPN, herhangi birine bağlamayı kolaylaştırır. 5.400+ sunucu.

Eğer yardıma ihtiyacın varsa, Canlı sohbet desteği 7/24 mevcuttur.

NordVPN ile bunu denemeniz için basit bir yol sunar abone olduktan sonraki 30 gün içinde tam bir geri ödeme. Tüm akışını ve diğer gelişmiş özelliklerini keşfetmek için bir aylık hizmetten yararlanın. Ve ne olursa olsun, en fazla bir seferde altı cihaz aboneliğinizle.

NordVPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için uzman incelemesi.

Para iade garantisi: 30-gün para iade garantisi.

NordVPN engelini kaldırabilir:
Sky Sports, NOW TV, Showtime, Sling TV, YouTube, Hulu, Amazon Prime Video, HBO GO ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:
P2P özel sunucuları aracılığıyla kullanılabilir.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:
Bazı yönlendiriciler, Windows, Linux, Chrome, iOS, Android TV, Firefox, Android ve macOS.

Canlı izle İngiltere - Güney Afrika Kriket NordVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

CyberGhost, diğer hizmetlerden kendini diğer hizmetlerden ayırır. özel sunucular. İçin bir bağlantıya ihtiyacınız olup olmadığı En sevdiğiniz kriket takımını yayınlamak veya en yeni ve en sıcak TV dizilerini sunmak, CyberGhost sizi koruyor.

Üzerinden bir ağ ile 89 ülkede 5.700 sunucu, CyberGhost, NOW TV gibi sitelerde akış için çok sayıda bağlantıya sahiptir. Sana verir İngiltere ve Güney Afrika arasında 450'den fazla sunucu seçeneği.

CyberGhost ile ilgili benzersiz bir şey belirli yayıncılar için kullanılabilir sunucular. Bu sunucular garanti bağlantıları o yayıncıya.

Biraz torrent yapmak istiyorum akışınıza ek olarak? CyberGhost yardımcı olacak sunucular sunar bununla da.

Yararlı ve duyarlı canlı sohbet desteği sorularınız için kullanılabilir.

CyberGhost size cömert bir görünüm verir Para iade garantisi ile denemek için 45 gün. Fikrinizi değiştirirseniz tam bir geri ödeme almaya hak kazanırken, bununla uğraşmak için bir buçuk ay alırsınız..

Üzerinde kriket ve diğer akış eğlence keyfini yedi eşzamanlı cihaz CyberGhost planınızla.

bizim kapsamlı uzman incelemesi size CyberGhost'u mükemmel bir servis yapan tüm özellikleri gösterir.

Para iade garantisi: 45 gün içinde.

CyberGhost engelini kaldırabilir:
Sky Sports, NOW TV, ESPN, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Sling TV, YouTube TV, TF1 ve Netflix.

Torrent'i destekler:
Torrent için özel sunucuları kullanabilirsiniz.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:
Amazon Fire TV Stick, Linux, Windows, Firefox, iOS, Android TV, Android, macOS, Chrome ve bazı yönlendiriciler.

Canlı izle İngiltere - Güney Afrika Kriket CyberGhost!

özet

Kriket sahasında tüm maçların iki ayı boyunca Güney Afrika ve İngiltere. Bir VPN ile, bir tanesini kaçırmanıza gerek yoktur Benoni'de başlayıp Centurion'da bitiyor. Şimdi kaydolun ve hakem “Oynat” dediğinde hazır olun.

Hangi VPN'nin sizin için hala olduğundan emin değilseniz, tavsiye ederim ExpressVPN onun için büyük hız ve coğrafi blokları kolayca geçme yeteneği.

Aboneliğimizden tasarruf etmek (neden istemezsiniz?) fırsatlar ve kuponlar sayfası.

Daha fazla okuma

Bu sayfaları ziyaret ettiğinizde VPN'ler ve sizin için yapabilecekleri her şey hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

 • Güney Afrika için En İyi VPN'ler - Güvenlik ve Hız için
 • Yurtdışında İzlemek İçin En İyi BBC iPlayer VPN'leri
 • Gökyüzü Sporları ve Gökyüzü Her Yerde Kolayca Nasıl Gidilir
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me