2020’de Nintendo Switch için En İyi 5 VPN [Adım Adım Kurulum Kılavuzu ile]


Nintendo Switch, çevrimiçi oyun dünyasını fırtınaya aldı. Bir oyun hayranıysanız, muhtemelen her zaman, her yerde yeni ve klasik oyunlar oynamanıza izin veren bu süper popüler hibrit konsolu seveceksiniz.

Ve eğer kazanmak istiyorsanız, biliyorsunuz ki yavaş bağlantılar ve gecikmeler oyununuzu tamamen uçurabilir.

Bunun olmasını nasıl önlersiniz? Nintendo Switch'in popülaritesi, kalabalık sunucular gibi hıçkırıkların olması gerektiği anlamına geliyor. Güçlü bir VPN gecikme sorunlarını çözebilir ve dahası. Bu olabilir daha hızlı yükleme süreleri için IP adresinizi belirli bir bölgeyle değiştirin.

İnternet servis sağlayıcınızın (İSS) oyun hızlarınızı azaltmasından endişe duyuyor musunuz? Bir VPN çevrimiçi etkinliklerinizi İSS'nizden gizler bunun olmasını önlemek için.

Eğer yeni oyunlara erişim şey sizin, o zaman Nintendo Switch için iyi bir VPN gününüzü yapacak. Yapabileceksin eShop kaydınızı diğer bölgelere değiştirme Böylece yeni oyunlarda en iyi satın alımları elde edebilirsiniz.

Bir listesini bir araya getirdik Switch oyunlarınızı hızlandırmak için en iyi VPN'ler ve Nintendo Switch'inizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.

Hızlı Kılavuz – Nintendo Switch için En İyi VPN'ler

NordVPN: Dünya çapında 5.500'den fazla sunucu, sınırsız bant genişliği ve mükemmel güvenlik özellikleri ile 1 numaralı tercihimiz.

ExpressVPN: Piyasadaki en hızlı VPN ve siber güvenlikli bir kazanan.

CyberGhost: 90'ın üzerinde ülkede 6000'den fazla sunucu ve kullanıcı dostu bir arayüz.

Surfshark: Sınırsız cihaz bağlantısıyla düşük maliyet.

PrivateVPN: Hız, sunucu veya güvenlikten ödün vermeyen para tasarrufu.

Hemen Oynamaya Başlayın!

Nintendo Switch için VPN Nasıl Kurulur

VPN'inizi Nintendo Switch'e bağlamak için bir VPN uyumlu yönlendirici.

(İsterseniz, VPN'leri kullanabilirsiniz. Akıllı DNS VPN'yi doğrudan Nintendo Switch'e yapılandırma özelliği. Bu özellik NordVPN, ExpressVPN ve Surfshark'ta kullanılabilir.)

 1. Bir VPN'e kaydolun. NordVPN'yi öneriyoruz.
 2. VPN yazılımınızı indirin ve yükleyin.
 3. Nintendo Switch'e gidin ve çevrimiçi oyuna kaydolun.
 4. VPN uyumlu yönlendiricinizi kurun. (Yardım için VPN yönlendirici kurulumumuzu okuyun.)
 5. Seçtiğiniz global bir sunucuya bağlanmak için VPN'nizi kullanın.
 6. Nintendo Switch'te oyununuzun tadını çıkarın!

Nintendo Switch için Neden VPN'e İhtiyacınız Var?

Nintendo Switch Online, çok kısa sürede 10 milyon kullanıcıya yükseldi, bu nedenle bazen aşırı kalabalık sunucularda bazen gecikme sorunları olması şaşırtıcı değil. Güvenilir bir VPN sizi küresel ağından en hızlı sunucuyu bulur, Böylece yapabilirsiniz bu tıkanıklıkla doğru yelken aç.

Nintendo Switch için iyi bir VPN, ISS'nizin yaptığınız şeyleri gözetlemesini de önler gerçek IP adresinizi maskeleme. Bu İnternet hızlarınızı kısıtlamasını önler oyunlarda çok fazla bant genişliği kullandığınızı düşünüyorsa.

Nintendo Switch ile ilgili en iyi şeylerden biri, oyun kartlarının coğrafi bloke olmamasıdır. Ancak, isterseniz farklı bölgelerdeki Nintendo Switch mağazalarına bağlanma daha iyi bir anlaşma arayışındayken, bir VPN bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Örneğin, Brezilya'da eShop'a sahip bir hesap istiyorsanız, ancak ABD'de yaşıyorsanız, premium VPN, Brezilya IP adresi kullanarak Brezilya hesabına kaydolmanıza olanak tanır. VPN, gerçek IP adresinizi gizler coğrafi bilgi sızdırma yoluyla. Bu, özellikle yalnızca farklı bir bölgede bulunan bir oyunu indir!

en iyi VPN'ler geniş bir küresel sunucu ağına sahiptir, yani dünyanın her yerinden istediğiniz sayıda Nintendo Switch hesabınız olabilir. Artı, VPN düzenli olarak sunucuları günceller ve ekler.

Bir VPN Yapabilecekleri Bu Kadar Değil

Bir VPN size kesintisiz oyun ve çok daha fazlasını sunar. Yeni başlayanlar için sizi DDoS saldırılarına karşı korur çevrimiçi oyun platformlarında sık sık davetsiz misafir olan.

Herşey çevrimiçi verileriniz, satın alma ve akış alışkanlıklarından arama ve indirme işlemlerine kadar, kulak misafiri görünmez. En iyi VPN'ler kullanır askeri sınıf şifreleme sizinle kötü niyetli meraklılar arasında bir engel oluşturmak ve sizi kötü amaçlı yazılımlardan ve reklam yazılımlarından korur.

Ve söylemeye cesaret edebilir miyiz? Oyun her şey değildir. Mario Kart veya Zelda'dan mola vermeniz gerektiğinde, Netflix'ten BBC iPlayer'a küresel akış kanallarına erişin–VCP'nizin global sunucu ağı sayesinde.

Nintendo Switch için En İyi 5 VPN

Sağlam bir VPN, Nintendo Switch'teki oyununuzu geliştirir, bölge bloklarını geçmenizi sağlar ve siber güvenlik gibi ekstralar sunar. Ancak, bazı VPN'ler diğerlerinin üzerinde yükselir. Burada beş favorimiz.

1. NordVPN

2020'de Nintendo Switch için En İyi 5 VPN [Adım Adım Kurulum Kılavuzu ile]

bizim VPN şampiyonu NordVPN. Neden böyle bir övgü? İle başlayalım Dünya çapında 5500+ sunucu. Onun SmartPlay özelliği en hızlı sunucuyu otomatik olarak bulur, yani oyun oynarken hiçbir zaman gecikme yaşamayacaksınız.

Nintendo Switch'e bağlandığınızda, NordVPN önceden yapılandırılmış her ikisini de sunar yönlendiriciler ve Akıllı DNS özelliği. Hangi yöne gideceğinizden emin değil misiniz? Sadece derinlemesine öğreticiler veya 7/24 müşteri desteği, ve hiç vakit kaybetmeden oynayacaksın.

Göz kamaştırıcı gözler, NordVPN'ler sayesinde çevrimiçi verilerinizin hiçbirini görmez askeri sınıf şifreleme. Ayrıca VPN üzerinden Soğan, DNS sızıntı koruması, kayıt tutmama politikası ve otomatik öldürme anahtarı sunar. Ve bir savunma katmanı daha elde edersiniz Gelen reklam yazılımlarını veya kötü amaçlı yazılımları engelleyen CyberSec.

NordVPN teklifleri 6 cihaz bağlantısı ve bir 30-gün para iade garantisi. Gerçek kullanıcılardan daha fazla bilgi edinin ve bu VPN'deki en iyi fırsat için kupon kodumuzu kaçırmayın.

NordVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile Nintendo Switch'te oyna!

2. ExpressVPN

2020'de Nintendo Switch için En İyi 5 VPN [Adım Adım Kurulum Kılavuzu ile]

Rekabetçi oyun tamamen hız ile ilgilidir ve ExpressVPN tüm rakipleri aşar. Onun yıldırım hızında yetenekler en yüksek hız testlerimiz.

Oyun gecikmeleri asla şansa sahip değil Bu VPN ile Nintendo Switch'te. Geniş küresel sunucu ağı, Metroid görevleriniz için mükemmel kesintisiz etki alanı bulur.

Bu VPN teklifleri önceden yönlendirilmiş yönlendiriciler Hem de MediaStreamer özelliği ile akıllı DNS. İhtiyacınız olan tüm yardımı, geniş bilgi tabanı, manuel olarak bile yönlendirici kurmanın tüm yönlerini kapsar.

ExpressVPN alır güvenlik ve gizlilik için yüksek notlar. AES 256 bit şifreleme, sıfır bilgili DNS, katı bir günlük tutma politikası ve yerleşik bir öldürme anahtarı sayesinde emin ellerdesiniz.

ExpressVPN yorumcuları, hızını ve güvenliğini övmekten vazgeçemez ve ayrıca 5 cihaz bağlantısı ve 30-gün para iade garantisi.

Kupon kodumuz, ExpressVPN’in oldukça yüksek fiyatını boyuta indiriyor.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV ve DAZN.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile Nintendo Switch'te oyna!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

CyberGhost’la yanlış gidemezsiniz. 6000'den fazla global sunucu. Nintendo Switch'inizdeki gecikme müdahalesi günleri bu VPN ile gitti.

Kullanıcı dostu arayüz En İyi Konum özelliğini içerir. en hızlı sunucuyu bulur dünyanın herhangi bir yerinde. Hızları listemizin en üstünde olmamasına rağmen, yine de hızlı ve güvenilir bağlantılar sağlar.

VPN'lerin Nintendo Switch ile CyberGhost'u kullanmanıza yardımcı olmak için öğreticiler yönlendirici yükleme işlemi boyunca size rehberlik eder (yanıp sönen DD-WRT yönlendirici için).

Çevrimiçi varlığınız bu VPN'lerle gizli kalır yüksek kaliteli güvenlik özellikleri, reklam yazılımları ve kötü amaçlı yazılım engelleyicileri, katı bir günlük tutma politikası, otomatik bir öldürme anahtarı ve askeri düzeyde şifreleme içerir. Hakemler CyberGhost ile kendilerini güvende hissediyor.

Daha inandırıcı ihtiyacınız varsa, 7 cihaz bağlantısı, bir 24 saat ücretsiz deneme, ve duyulmamış 45 günlük para iade garantisi.

CyberGhost kuponumuz bu VPN'yi denemek için iyi bir neden.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet, özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile Nintendo Switch'te oyna!

4. Surfshark

Surfshark_screenshot

Bloktaki bu yeni çocuk, daha deneyimli VPN'ler arasında uzun duruyor. Surfshark’ın düşük fiyatı, kaliteye yöneldiği anlamına gelmez.

İle 800'den fazla global sunucu, bu VPN size optimum Nintendo Switch deneyimi için eksi gecikmeler için birçok seçenek sunar! Testlerimiz şunu gösterdi: hız bir başka Surfshark spesiyalitesi.

Surfshark yönlendirici öğreticileri ve desteği sunar, yönlendirici OpenVPN uyumlu olduğu sürece. Artı, eğer isterseniz, bu VPN'yi Nintendo Switch'inize bağlamak için Akıllı DNS seçeneğini kullanın.

Gizlilik hırsızları dikkat: bu VPN bir siber güvenlik kazananı. DNS sızıntı koruması, askeri düzeyde şifreleme, kayıt tutmama politikası ve otomatik bir öldürme anahtarı ile birlikte gelir. CleanWeb özelliği, adware ve kötü amaçlı yazılımların Super Mario World'e asla ulaşamayacağını garanti eder.

Sınırsız cihaz bağlantısı (bir kullanıcının favorisi), bir 30 günlük para iadesi garanti, ve kupon kodumuz, bu bütçe dostu VPN'nin Nintendo Switch için mükemmel bir seçim olması için daha fazla neden.

Surfshark engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video ve diğerleri.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

Surfshark şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ve Firefox.

Surfshark ile Nintendo Switch'te oyna!

5. PrivateVPN

PrivateVPN cihazları

Bu VPN'ler sezgisel özellikler kullanımı kolaylaştırır. İle 150+ 60 ülkedeki sunucular ve hızlı büyüyor, hız, bağ güvenilirlik, ve sınırsız bant genişliği.

Nintendo Switch ile kolayca kurabilirsiniz. pyeniden yapılandırılmış yönlendiriciler, ve bir tane var ayrıntılı bilgi tabanı yönlendiricinizi manuel olarak ayarlamanız gerekiyorsa.

Bilgisayar korsanları, bu VPN'ler sayesinde özel verilerinizden uzak durur güvenlik özellikleri askeri sınıf şifreleme, IPv6 ve DNS sızıntı koruması, otomatik bir öldürme anahtarı (yalnızca Windows'ta kullanılabilir) ve kayıt tutmama ilkesi gibi.

Kullanıcılar, 6 cihaz bağlantısı, bir 7 günlük ücretsiz deneme, ve bir 30-gün para iade garantisi.

PrivateVPN'i denemeye hazırsanız kupon kodumuz.

PrivateVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler; uygulama aracılığıyla kullanılabilen P2P için optimize edilmiş sunucuların listesi.

[NordVPN] şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android ve iOS.

PrivateVPN ile Nintendo Switch'te oyna!

Özet ve İleri Okuma

En iyi VPN'ler, Nintendo Switch'i maksimuma çıkarmanın kesin bir yoludur. Sen al gecikme ve sınırsız bant genişliği yok böylece tüm klasik NES oyunlarını çevrimiçi keşfedebilirsiniz. Artı, VPN gerçek IP adresinizi gizler, böylece bölgenizde bulunmayan oyunları indirebilirsiniz.

En iyi 5 VPN'imiz de her zaman güvenli ve güvenli, askeri sınıf şifreleme gibi ekstralarla ve DDoS koruması.

Nintendo Switch deneyiminiz için en iyi seçimimiz olarak NordVPN'i öneriyoruz. Oyun açık!

Hız ve güvenlik için sağlam bir VPN'e ihtiyaç duyan bir oyun gurusu musunuz? Oyun için En İyi 5 VPN'i okuyun.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me