2020’de Okuldaki Web Sitelerinin Engellemesi Nasıl Kaldırılır (# 1 Süper Hızlı!)


Okulunuz internet erişiminizi kısıtladığı için sinirlendiyseniz yalnız değilsiniz. çok okullar Instagram, Snapchat, Discord ve hatta Facebook Messenger gibi her türlü web sitesini, oyunu ve sosyal medya sitesini engellemek için bazen çok sert olan internet filtreleri kullanıyor. Bazen bu bloklar ödevinizi yapmak için ihtiyacınız olan bilgileri bulmanızı bile önleyebilir!

Her okulun öğrencilerini korumak ve bilgisayarlarını güvende tutmak zorunda olduğunu anlasak da, sizin gibi öğrenciler de dahil olmak üzere herkes için bilgilere açık erişime inanıyoruz.

Okulunuzun internet kullanımınızı sınırlamak için çok ileri gittiğini düşünüyorsanız, size yardımcı olmak için buradayız! Uzmanlarımız okuldaki sitelere ve oyunlara ihtiyaç duyduğunuzda sınırsız web erişimi elde etmenin en kolay ve en güvenli üç yolu.

Okuldaki Siteleri ve Oyunları Engellemenin 3 Basit Yolu (Instagram, Discord, Facebook ve Snapchat dahil) 

1. Okulda Bir Web Sitesinin Engelini Kaldırmak İçin Bir VPN Hizmeti Kullanın 

Sanal özel ağ veya VPN kullanmak, okulunuzun bilgisayarlarındaki ve / veya WiFi ağındaki sitelerin engellemesini kaldırmanın en güvenli ve en güvenli yoludur. en iyi VPN'ler gizliliğinizi tam olarak korur ve çok gelişmiş yazılımlar tarafından bile algılanamaz VPN kullanımını önlemeye yönelik.

VPN'ler, yeni bir IP adresi seçmenizi sağlayarak web sitesi bloklarını aşmanıza yardımcı olur tüm dünyadaki yerlerin listesinden. Birçok VPN sağlayıcısının en az 50 ülkede, bazen her birinde düzinelerce hatta yüzlerce sunucuyla sunucuları vardır..

Konumunuzu gizlemek, bir VPN'in sizi koruyabileceği birçok yoldan yalnızca biridir. En iyi VPN'ler kullanır sizi bilgisayar korsanlarından korumak için kimliğinizi gizleyen ileri düzey şifreleme ve okulunuzun casusluğundan. Ayrıca indirirken virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı ekstra koruma sağlayarak okulunuzun bilgisayarlarını güvende tutarlar.

VPN'ler ve bunları neden okulda ve her yerde kullanmanız gerektiği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, VPN'lerin tüm avantajları.

Okulda VPN İndiremezsem Ne Yapabilirim??

Okulunuz İnternet filtreleri bir VPN uygulamasını doğrudan indirmenizi engelleyebilir. Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için yükleyici ve diğer gerekli dosyaları bir USB çubuğuna yüklemek ve sonra bilgisayarınıza aktarmaktır. Bu çok karmaşık görünüyorsa endişelenmeyin, diğer bazı harika ipuçlarımız var. VPN bloklarını kolayca nasıl atlayacağınıza dair mesaj.

Bir VPN Kullanırsam Yasayı çiğneyecek miyim?

Çok az istisna dışında, cevap hayırdır. VPN kullanmak, VPN'leri engellemeye çalışan çoğu ülkede bile yasaldır. Birleşik Arap Emirlikleri'nde VPN kullanmak yasa dışı. Ülkenizin yasalarını ve okulunuzun VPN kullanımına ilişkin politikalarını öğrendiğinizden emin olun.

Okuldaki sitelerin engellemesini nasıl kaldıracağınızı öğretebiliriz, ancak ne zaman doğru veya yanlış olduğuna karar veremeyiz.. Yasadışı faaliyetleri teşvik etmiyoruz veya okulunuzu sınıf arkadaşlarınız için daha az güvenli hale getirecek herhangi bir etkinlik. Okulunuz VPN kullanımınızı algılayamasa da, okul kurallarını ihlal etmek sizi her zaman riske sokar.

Nasıl VPN Edinebilirim?

Bir VPN'nin sizin için uygun olup olmadığından emin değilseniz, nasıl çalıştığını görmek için ücretsiz bir VPN deneyin. Ne yazık ki, muhtemelen bant genişliği sınırları ve pop-up reklamlarla uğraşmanız gerekecek.

Uzun süreli engellemeyi kaldırmak için, en iyi hız, güvenlik ve gizlilik için premium bir VPN denemenizi öneririz. Çoğu üst düzey VPN sağlayıcısı bir para iade garantisi, bu yüzden risk yok! CyberGhost yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir. Süper kolay bir kullanıcı arayüzü, dünya çapında binlerce sunucu ve istediğiniz tüm içeriğin engelini kaldırma gücüne sahiptir. Tüm bu özellikler ve uygun bir fiyatla CyberGhost'un bir VPN kullanıcısı favorisi olması şaşırtıcı değil.

Sıralama Sağlayıcı Puanımız Kullanıcı Puanı
Editörün Seçimi 4,8 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et
2 4,8 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et
3 5.0 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et
4 4,9 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et
5 4,7 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et

2. Proxy kullanın Okuldaki Sitelerin Engelini Kaldırmak İçin 

Blokları atlamak için hızlı ve kolay bir çözüm arıyorsanız, bir web proxy'yi deneyebilirsiniz.

Proxy'ler, şifreleme sağlamaları dışında VPN'lere çok benzer. Bu, proxy'lerin kurulumunun VPN'lerden daha hızlı ve çalıştırılması daha kolay olduğu anlamına gelir, aynı zamanda okulunuzun algılaması ve engellenmesi de daha kolay.

Aslında, okulunuzun internet filtreleri muhtemelen bir takım proxy'leri zaten tanımlamış ve engellemiştir, ancak yüzlerce alternatifle, biraz arama yapmaya istekli iseniz işe yarayan birini bulabilirsiniz..

En iyi VPN sağlayıcılarının çoğu, temel engellemeyi kaldırma için kullanabileceğiniz proxy'ler de sunar. CyberGhost’un ücretsiz anonim proxy'si harika bir seçim. HMA'nın kolay bir web proxy'si de var belirli sunucuları seçme ve çerezleri veya komut dosyalarını devre dışı bırakma gibi güzel eklentilerle, böylece taramanızın izlenmesi daha zordur.

Sadece hatırla proxy'ler bağlantınızı güvenli hale getirmez veya gizlilik sağlamaz. Bazıları da biraz halsiz ve çok sayıda can sıkıcı pop-up reklam var.

3. Okuldaki Web Sitelerinin Engelini Kaldırmak için Taşınabilir Bir Tarayıcıyı USB'ye Yerleştirme 

Okulunuzda sadece yoğun internet filtrelemesi değil, aynı zamanda dosya aktarımı yasakları varsa, okulda internete sınırsız erişim elde etmek kolay olmayacaktır. Blokları dolaşmak için en iyi seçeneğinizin harici bellek cihazından tarayıcı çalıştır.

Bunu yapmak için yapmanız gerekenler USB sürücünüze taşınabilir bir tarayıcı indirin. Sezgisel ve kullanımı kolay Mozilla Firefox’un Taşınabilir sürümünün hayranlarıyız. Ayrıca, engellenen sitelere erişiminizi genişletmek için yükleyebileceğiniz çok sayıda uzantı var.

Taşınabilir bir tarayıcının en büyük avantajı, okulunuzun tarayıcısına herhangi bir araç eklemeye çalışmak zorunda kalmamanızdır. İhtiyacınız olan her şey tam anlamıyla cebinizde olacak.

Harici tarayıcı kullanmanın en büyük dezavantajı, engellenen sitelere erişeceğinizin garantisi olmamasıdır. Taşınabilir tarayıcıyı kaliteli bir proxy ile eşleştirmek şansınızı artıracaktır, ancak yine de bir VPN ile elde ettiğiniz güvenlik ve gizliliğiniz olmayacaktır..

Okulda Web Erişimini Kolayca Engelleme Seçimimiz

Burada listelediğimiz tüm yöntemler, okuldaki sitelerin engellemesinin nasıl kaldırılacağı sorununa kullanımı kolay çözümlerdir. Bununla birlikte, VPN'lerin dünyanın dört bir yanından içerik engellemesini kaldırmak, konumunuzu gizlemek ve gizliliğinizi korumak için en etkili araç olduğuna şüphe yoktur..

Maksimum güvenlik ve en güçlü engellemeyi kaldırma için mevcut en iyi VPN'lerden birini kullanmalısınız ulaşmak istediğiniz sitelerin Doğru VPN'i bulmanıza yardımcı olmak için uzmanlarımız, özellikleri ve fiyatlandırmaları hakkında en son bilgilerle birlikte dünyanın en iyi VPN'lerinin bir listesini hazırladılar.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me