2020’de UEFA Şampiyonlar Ligi Her Yerden Nasıl İzlenir


UEFA’nın önde gelen futbol yarışması geri döndü ve 32 kulüp takımı taç giymek için mücadele ediyor cAvrupa'nın engelleri. UEFA Şampiyonlar Ligi'nin grup aşamaları devam ediyor, takımlar gibi Liverpool, Real Madrid ve Barselona nakavt aşamalarına ilerlemek için bak.

Maalesef coğrafi kısıtlamalar oyunları canlı yayınlamanızı engeller–Özellikle Şampiyonlar Ligi kapsamı sağlamayan bir ülkeden izlemeye çalışıyorsanız.

Ancak hepsi kötü haber değil. bir VPN, coğrafi kısıtlamaları atlamanıza olanak tanır ve bulunduğunuz yerden bağımsız olarak 90 dakikalık ışıltılı futbol hareketlerini izleyin.

Bu yazıda tavsiye edeceğim Bu sezonun UEFA Şampiyonlar Ligi'ni izlemenize izin veren 3 VPN herhangi bir yerden.

Hızlı Kılavuz - BT Sport'ta İngiltere Yayını'nı izleyin

BT Sport, İngiltere için UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını yayınladı. Maçları BT Sport'ta yayınlamak için Sky TV'de bir BT Geniş Bant müşterisi veya BT Spor Paketi abonesi olmanız gerekir. UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını BT Sport'ta yayınlamak için:

 1. İngiltere'de yüksek hızlara ve sunuculara sahip bir VPN seçin. Ben tavsiye ediyorum ExpressVPN UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını izlemek için. Kaydolun ve uygulamayı indirin.
 2. Uygulamayı açın, giriş yapın ve İngiltere'de bulunan bir sunucuyu seçin.
 3. Sports.bt.com adresine gidin ve bir BT Kimliği oluşturun. BT hesap numaranıza ihtiyacınız olacak.
 4. Oyun günü BT Sport'a giriş yapın ve keyfini çıkarın!

Şimdi UEFA Şampiyonlar Ligi'ni izleyin!

Hızlı Kılavuz - ABD Yayını B / R Live'da izleyin

B / R Live ABD için UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını yayınlıyor. Oyunları B / R Live'da yayınlamak için, servise aylık veya yıllık olarak abone olmalısınız. UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını B / R Live'da yayınlamak için:

 1. ABD'de yüksek hızlı sunucuları olan bir VPN seçin. Ben tavsiye ediyorum ExpressVPN UEFA Şampiyonlar Ligi'ni izlemek için. Kaydolun ve uygulamayı indirin.
 2. Uygulamayı açın, giriş yapın ve ABD'de bir sunucu seçin.
 3. Live.bleacherreport.com adresine gidin ve bir B / R Live hesabı oluşturun. Abonelik planınızı seçin.
 4. Maçın yapıldığı gün B / R Live'da oturum açın ve keyfini çıkarın!

Şimdi UEFA Şampiyonlar Ligi'ni izleyin!

UEFA Şampiyonlar Ligi'ni izlemek için neden bir VPN'e ihtiyacınız var?

Yayıncılar kullanıcıların içerik akışını engellemesi gerekir kendi bölgelerinin dışında. Sonuç olarak, Şampiyonlar Ligi oyunlarının çoğu coğrafi olarak engellenir ve yalnızca yayıncının konumunda kullanılabilir. Bu demek oluyor ki aynı ülkede değilseniz izleyemezsiniz.

Yüksek kaliteli bir VPN konumunuzu gizler, nerede olursanız olun oyunları izlemenizi sağlar. Bunu şu şekilde yapar: maskelemek IP adresi ve trafiğinizi güvenli bir sunucu üzerinden yönlendirme seçtiğiniz bir ülkede. VPN sonra size yeni bir IP adresi atar o ülkeden, oradan izliyormuşsunuz gibi görünüyor.

ancak, anti-VPN teknolojisi, birçok yayın hizmetinin istihdam ettiği belirlemek ve engelle düşük kaliteli VPN'ler. Üstün bir VPN bu sorunu çözüyor tespit edilmesini önlemek için sunucularının IP'lerini düzenli olarak güncelleyerek. Sonuç, UEFA Şampiyonlar Ligi gibi içeriğe sınırsız erişim anlamına gelir.

Spor akışı için, aşağıdakileri içeren bir VPN arayın hızlı, tutarlı bağlantı hızları. Gecikme ve tamponlama sorunları nedeniyle 30 metrelik bir çığlığı kaçırmak istemezsiniz.

UEFA Şampiyonlar Ligi'ni İzlemek için En İyi 3 VPN

1. ExpressVPN

ExpressVPN Cihazları

Sahada, her şey hızlı olur. Top hızlı hareket eder, oyuncular hızlı hareket eder, oyun hızlı hareket ederbağlantı hıçkırıklarındaki kareleri kaybetmek istemezsiniz veya tamponlama problemleri.

Güzel Oyunu izlerken hız önemlidir ve ExpressVPN, tam bir postta Cristiano Ronaldo'dan daha hızlıdır. Bu VPN, testlerimdeki en hızlı.

ExpressVPN, dünyanın her yerinden spora erişmenizi sağlayan geniş bir küresel ağa sahiptir. Sağlar bol miktarda sunucu Avrupa ve ABD genelinde, toplamda 3.000. UEFA Şampiyonlar Ligi'ne bağlanmanıza yardımcı olacak birçok seçenek var.

Para iade garantisi: 30 gün

ExpressVPN ile UEFA Şampiyonlar Ligi'ni Şimdi İzle!

2. CyberGhost

CyberGhost VPN

CyberGhost size sunar akış için optimize edilmiş sunucular, Sahadaki tüm eylemleri takip etmenizi sağlar. Akış için optimize edilmiş bu sunucular, istikrarlı ve hızlı ağ sürekli bağlı kalmanızı sağlar 90 dakika.

Ayrıca, CyberGhost Avrupa ve ABD'de bol miktarda olmak üzere 90 ülkede 5.700'den fazla sunucu mevcut, sunucu seçimi için sizi şımartıyor. Bu kapsamlı ağ, CyberGhost'un bir VPN kullandığınız gerçeğini maskelemede daha da etkili olmasını sağlar.

Oyun sırasında kalkmanız ve hareket etmeniz mi gerekiyor? CyberGhost lisansınızı şu adresten kullanabilirsiniz: aynı anda 7 cihaza kadar. Bu şekilde, nereye giderseniz gidin oyuna bağlı kalabilirsiniz.

Para iade garantisi: 45 günler

CyberGhost ile UEFA Şampiyonlar Ligi'ni Şimdi İzle!

3. NordVPN

NordVPN cihazları

NordVPN aşağıdakiler için en iyi seçimdir dünyadaki coğrafi kısıtlamaları aşmak. 60 ülkede 5.600'den fazla sunucuyla NordVPN sizi her yerden her yere bağlar. Ve o sahip bol hız tüm eylemlere ayak uydurmak.

Ağ süper gelişmiş güvenlik özellikleri ile güvenilir sizi internet kullanımınızı gözetlemeye çalışan herkesten korur.

NordVPN, görmek istediğiniz tüm maçları izlemenizi sağlar ve sizi tutar internette güvenli.

Para iade garantisi: 30 gün

NordVPN ile UEFA Şampiyonlar Ligi'ni Şimdi İzle!

özet

UEFA Şampiyonlar Ligi, kulüp takımları için Dünya Kupasıdır ve bir patlama ile devam etmektedir. Niyet Liverpool tacı koru geçen sezonun zaferinden sonra? Yapabilmek Real Madrid dördüncü kez kazan 5 yıl içinde? Bu sezon mu Pep Guardiola’nın Manchester Şehri sonunda Avrupa'yı fethetti?

Tahmin edilemeyen futbol dünyasında ne olursa olsun, tavsiye ettiğim VPN'lerden biriyle birlikte görün.

Tüm VPN seçimleri sorunsuz bir şekilde UEFA Şampiyonlar Ligi'ni izlemenize izin verin. Fakat ExpressVPN benim 1 numaralı seçimim. Onun sayesinde şimşek hızları, aksiyonun bir dakikasını kaçırmayacaksınız.

Bir VPN seçmeden önce, kupon sayfası ve tasarruf et!

Daha fazla okuma

VPN'ler ve neler mevcut olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Şu sayfalara göz atın:

 • Avrupa için En İyi VPN'ler
 • IP'nizi Gizlemenin Süper Kolay ve Hızlı Yolları
 • Yurtdışında İzlemek İçin En İyi BBC iPlayer VPN'leri
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 6

map