2020’de Will & Grace Online Her Yerden Nasıl İzlenir

Vasiyetnamenin 2. Sezonuna kadar olan günleri geri sayıyorsanız & Grace yeniden başlat, hemen yanındayız. İster açık yürekli komedi, ister sosyal yorum, ister karmaşık ve güçlü eşcinsel karakterlerin kutlanması olsun, NBC klasiğinin yeniden yayılmasını sevmenin birçok nedeni var.

Sevmediğimiz şey şu ki NBC yalnızca ABD'de bulunan izleyiciler tarafından kullanılabilir. Bölümleri çevrimiçi başka bir yerde izlemeye çalışırsanız, içeriğin bulunduğunuz yerde kullanılamadığını bildiren bir hata alırsınız.

Bunlar coğrafi kısıtlamalar NBC şovlarını taşıyan her platform için geçerlidir, ağın web sitesi, Xfinity, YouTube TV ve hatta "her yere git" NBC uygulaması da dahil. Hangi sağlayıcıyı kullanırsanız kullanın, izlemek istiyorsanız bir ABD IP adresine ihtiyacınız olacaktır.

Öğrenmek için okumaya devam edin ABD içinden giriş yapıyormuşsunuz gibi görünmesi için bir VPN nasıl kullanılır. En kaliteli VPN, NBC coğrafi bloklarını aşacak, böylece Will'in yeni sezonunu izleyebilirsiniz & Zahmetsiz her yerden zarafet.

Nasıl İzlenir & Grace Online: Hızlı Kılavuz

  1. Bir VPN seçin, uygulamayı yükleyin ve giriş yapın. (Her VPN blokları atlamayacağından veya akış için iyi çalışmadığından, size # 1 CyberGhostVPN dahil olmak üzere aşağıda en iyi seçimlerimizi sunacağız.)
  2. ABD'deki bir sunucuya bağlanma.
  3. NBC canlı akışına gidin veya Hulu Live TV, Sling TV, YouTube TV vb.Gibi NBC içeren bir ABD akış hizmetine giriş yapın..
  4. Will için arama & Grace veya program listesinden seçin.
  5. Sezon 2'deki her kahkaha ve gözyaşının tadını tüm cihazlarınızda canlı olarak yaşayın!

Şimdi İzlemeye Başlayın

Will ve Grace'i İzlemek için Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

NBC, birçok buharlama platformu gibi, görüntüleyenlerinin nerede olduğunu belirlemek için coğrafi konum teknolojisini kullanır. Lisans kısıtlamaları nedeniyle, Will & Grace yalnızca ABD'li izleyiciler tarafından kullanılabilir. IP'niz başka bir ülkedeyse - ABD'de tatilde ikamet ediyor olsanız bile, şovu izlemeniz engellenir.

bir VPN internet trafiğinizi yeniden yönlendirir başka bir yere dayalı bir sunucu aracılığıyla. NBC gibi web sitelerine, sunucunun olduğu yerden izliyormuşsunuz gibi görünüyor. En iyi VPN'lerde yüzlerce ABD tabanlı sunucu bulunur ve hatta yerel NBC bağlı kuruluş içeriğine erişmek için belirli bir şehir seçmenize izin verir.

Biraz VPN'ler ABD akış hizmetlerinin kilidini açamıyor, ancak, başkalarının güvenilmez bağlantıları ve can sıkıcı gecikmelere ve arabelleğe neden olan yavaş sunucuları vardır. Will'in akıcı akışını istiyorsanız & Grace, hangi VPN'nin sizin için doğru olduğuna karar verirken birkaç spesifik özellik aramalısınız.

İlk olarak, aşağıdakileri sunan bir VPN seçin: dünya çapında sağlam sunucu ağı, birden çok ABD konumuyla. VPN uygulaması, tercih ettiğiniz konumu ve ideal olarak amacınız için optimize edilmiş belirli bir sunucuyu (ör. Akış, P2P dosya paylaşımı) seçme seçeneğini sunmalıdır..

Akış için hızlı indirmelere de ihtiyacınız olacak, sınırsız hız ve sınırsız bant genişliği sunan VPN'leri arayın. Ve herhangi bir internet kullanımı sizi casusluk ve siber suçlara maruz bırakabileceğinden, her zaman bir Güvenli bir şekilde anonim kalmanızı sağlayan güçlü güvenliğe sahip VPN.

VPN'leri yüzlerce test ediyoruz gizlilik koruması, kullanım kolaylığı ve genel performans için. Sorunsuz akış ve Will'e kolay erişim için en iyi seçeneklerimiz & Grace Sezon 2.

İzlemek İçin En İyi VPN'ler & zarafet

1. CyberGhost

cyberghost çoklu cihazlar

CyberGhost, sürekli olarak akış için en iyi VPN'lerden biridir. Uzmanlar tutarlı performansını ve kullanıcılar 7 eşzamanlı cihaz bağlantısı hesap başına.

Hızlı sunucular pürüzsüz, kesintili akışlar anlamına gelirken, sınırsız bant genişliği şunları yapabileceğiniz anlamına gelir binge-watch 1.Sezon 1. & Grace canlanma Sezon 2'ye hazırlanmak için. ABD'de 500'den fazla da dahil olmak üzere 5.700 sunucunun kullanımıyla CyberGhost dünyanın her yerinden içeriğin engelini kaldırıyor.

Şık ve kullanıcı dostu arayüz, akış için önceden hazırlanmış profillere sahiptir ve anahtarlama sunucularını kolaylaştırır. Hizmeti bir 7 günlük ücretsiz deneme mobil uygulamalar ve Windows için ve hangi cihazı kullanırsanız kullanın, 45 günlük para iade garantisi.

CyberGhost ile izleyin

2. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

ExpressVPN olduğu için ün kazanmıştır en zorlu coğrafi kısıtlamaları aşabilir. Bu VPN sınırsız bant genişliği sunar ve bağlantı hızınızı hiçbir zaman azaltmaz, bugün mevcut olan en hızlı premium VPN olarak iddialarına dayanır.

Güvenlik söz konusu olduğunda, ExpressVPN birinci sınıftır. 256 bit şifreleme, DNS / IPv6 sızıntı koruması, bir kill anahtarı ve katı bir “günlük yok” politikası sunar.

Aylık plan piyasadaki en ucuz plan değildir, ancak daha uzun abonelikler paranızın karşılığını verir. ExpressVPN aşağıdakileri sunar: 30 günlük para iade garantisi, soru sorulmadı, ancak video akışı için performansını gördükten sonra vazgeçmekte zorlanacaksınız.

Kullanıcı incelemeleri ayrıca ExpressVPN’in 7/24 açık olan hızlı ve yardımcı müşteri hizmetlerini İOS ve Android için 7 günlük ücretsiz deneme sürümü.

ExpressVPN ile izleyin

3. NordVPN

2020'de Will & Grace Online Her Yerden Nasıl İzlenir

Aşağıdaki özelliklere sahip bir VPN istemcisi istiyorsanız yüksek akış hızları, kullanımı kolay bir arayüz, mükemmel müşteri desteği ve güçlü güvenlik en yeni dijital şifreleme teknolojisi, NordVPN sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

NordVPN’in küresel sunucu ağı çok büyük, ABD'de yaklaşık 2.000 sunucuyla tek başına. Yalnızca haritayı tıklayarak sunucu konumunuzu seçmek kolaydır. Ayrıca özel bir IP adresi satın alabilirsiniz. coğrafi engellemeli akış hizmetlerinin kilidini açmak için en iyisi.

Aylık plan en ucuz VPN seçeneği değildir, ancak daha uzun süreli abone olursanız NordVPN derin indirimler sunar. Tam erişim ile NordVPN'i kendiniz deneyin 3 günlük ücretsiz deneme veya sayesinde güvenle abone olun 30-gün para iade garantisi.

NordVPN piyasadaki en popüler VPN'lerden biridir ve binlerce kullanıcı size nedenini söylemekten mutluluk duyacaktır.

NordVPN ile izleyin

4. PrivateVPN

privatevpn aygıtları

PrivateVPN, en iyi VPN hizmetinden bekleyebileceğiniz, aşağıdakiler tarafından korunan yüksek hızlar da dahil olmak üzere etkileyici özellikler sunar 2048 bit şifreleme, birden çok VPN protokolü, ve sızıntı koruması.

PrivateVPN ayrıca şunları sunar: kesintisiz akış için sınırsız bant genişliği ve 56 ülkede yer alan büyük bir sunucu ağı. Sağlayıcının ekibi, uygulamayı ücretsiz Uzaktan Yardım aracılığıyla sizin için kuracak ve yapılandırarak bu VPN’in artan popülaritesine katkıda bulunacak.

Sen al Bir abonelikle 6 eşzamanlı bağlantı, Bu, tüm cihazlarınızı güvende tutabileceğiniz ve hareket halindeyken içerik akışı sağlayabileceğiniz anlamına gelir. bir 30-gün para iade garantisi risksiz denemenize izin verir.

PrivateVPN ile izleyin

5. HMA VPN

hidemyass cihazı

Hızlı, istikrarlı ve kolay bir VPN istemcisinin coğrafi engelleri atlamasını ve Will'i izlemesini istiyorsanız, HMA sağlam bir seçimdir. & Yüksek kalitede zarafet. Sunduğu yüksek akış hızları ve sınırsız bant genişliği, P2P etkinlikleri belirli sunucularla sınırlı olmasına rağmen.

Basit kullanıcı arayüzü, sunucu konumunuz üzerinde ne kadar kontrol istediğinize bağlı olarak üç ayrı mod sunar. Sadece gizliliğe ihtiyacınız varsa, mevcut en hızlı sunucuya otomatik olarak bağlanabilirsiniz. Coğrafi olarak engellenmiş ABD içeriği akışı için Konum modunu seçin ve bir şehir seç.

Burada önerilen diğer VPN'lerin aksine, HMA bazı veri günlüklerini 30 gün boyunca saklıyor. Ancak, bu kayıtlar ziyaret ettiğiniz web sitelerini veya bant genişliği kullanımınızı içermez - yalnızca bağlantı sürelerinizi - tamamen izlemeye karşı korumalı.

HMA'dan yararlanarak 30-gün para iade garantisi, veya başkalarının bu güvenilir VPN hakkında ne söylediğini görmek için kullanıcı yorumları koleksiyonumuza gidin.

HMA ile izleyin

özet

Will'in ikinci sezonunu izlemek istiyorsanız & Grace, Amerika Birleşik Devletleri dışından yayınlanır yayınlanmaz yeniden başlatılıyor, NBC’nin coğrafi bloklarını aşmak için bir VPN'e ihtiyacınız olacak. Global içeriği çevrimiçi izlemek için en iyi deneyim için, yüksek hızlar, kararlı bağlantılar, sıkı güvenlik ve dünya çapında geniş bir sunucu ağı sunan bir VPN arayın.

Biz burada vpnMentor de elimizden geleni yapıyoruz okuyucularımıza VPN'ler ve dijital güvenlik hakkında güncel bilgiler sağlayın. İçeriği zahmetsizce çevrimiçi olarak nasıl aktaracağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çevrimiçi izleme ile ilgili kapsamlı kılavuzumuza gidin.

En çok oy alan VPN'leri diğerlerinden farklı kılan şeyler hakkında daha fazla bilgi edinmek için en iyi VPN'lerimizin genel toplamına göz atın.

Ücretsiz CyberGhost Denemenize Şimdi Başlayın

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me