2020’de Windows İçin En İyi 5 VPN [+ EASY SETUP GUIDES]


Veri güvenliğinden Gizlilik koruması, itibaren coğrafi engellemeli akış sitelerine erişme anonim olarak sunmak için, Windows 10 masaüstünüze bir VPN yüklemenin birçok nedeni vardır. Ama bir tane kurmak biraz korkutucu görünebilir.

Bu kılavuz, Windows 10 VPN uygulaması kurmak için basit ve adım adım ilerleyecek. VPN dünyasında yeni olmanız durumunda, size bir VPN hizmetinin tüm avantajlarından nasıl yararlanacağınızı göstereceğiz ve size güvenebileceğiniz birini bulma konusunda bazı ipuçları sunacağız.

Daha eski bir Windows sürümüne daha önce bir VPN yüklediyseniz, kurulum sürecinde bazı önemli farklar göreceksiniz, ancak sizi ele aldık. VPN'niz hiç olmadığı kadar iyi ve çalışır durumda olacak.

Hepsinin en iyisi, Windows 10 VPN'niz bilmediğiniz benzersiz özelliklere sahiptir. Örneğin, bilgisayarınız Apple TV ve Chromecast gibi cihazları VPN'nize bağlayabilir akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için. Nasıl yapılacağını öğrenmek için okumaya devam edin!

Hızlı bakış: Windows 10 için En İyi 5 VPN

Kuruluma başlamadan önce, aslında bir VPN'in yapması gereken şeyi yapan bir VPN'niz olduğundan emin olalım. Birçok VPN tarama bağlantınızı yavaşlatın, çirkin veri ihlali geçmişiniz varsa veya Netflix'in engellemesini kaldıramıyorum ve diğer popüler siteler.

İşte kısa bir listesi Windows 10 için VPN testimizde en iyi sanatçılar. Hepsi Windows için özel uygulamalar ve yardımcı Windows 10 kurulum kılavuzları sunar. Onlar hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulacaksınız.

 1. NordVPN
  NordVPN, Windows 10 için bir numaralı VPN önerimizdir.
 2. ExpressVPN
  ExpressVPN piyasadaki en hızlı VPN olduğunu iddia ediyor.
 3. CyberGhost
  CyberGhost, özel ihtiyaçlarınız için kolay özelleştirme konusunda uzmanlaşmıştır.
 4. VyprVPN
  VyprVPN, Windows 10 için en basit PC kurulum işlemlerinden birini sunar.
 5. Surfshark
  Surfshark, işinizi korumak için sınırsız sayıda cihaza bağlantı sunar.

ŞİMDİ bir Windows 10 VPN yükleyin!

Windows 10'da VPN'nizi Kolayca Kurma

Bu kılavuzda, yalnızca Windows 10 VPN'inizi nasıl kuracağınızı ve ayarlayacağınızı değil, aynı zamanda uygulamanın arka planda çalışmasını sağlama böylece tüm internet etkinliğiniz her zaman güvende.

Kullanacağız NordVPNadımları gösterir, ancak kurulum işlemi diğer en iyi VPN'lere benzer.

1. NordVPN'e kaydolun ve ardından İndirilenler sayfası ve Windows istemcisini seçin.

2020'de Windows İçin En İyi 5 VPN [+ EASY SETUP GUIDES]

2. Şunu bulun: NordVPN Setup.exe Yüklemeler klasörünüzdeki dosyayı açın ve açın.

vpn windows 10'u kur (2)

NOT: Yeni bir pencere açılır ve sorulursa, Bu uygulamanın cihazınızda değişiklik yapmasına izin vermek istiyor musunuz? Seçeneğini tıklayın. Evet.

vpn windows 10'u kur (3)

3. VPN'i Windows 10'a ilk kez yüklüyorsanız, OpenVPN TAP adaptörü görünecektir. Sonraki, Katılıyorum, ve Yüklemek kurulum işlemine devam etmek.

vpn windows 10'u kur (4)

4. Tıklayın Yüklemek yükleyici penceresi açıldığında ve Kurulum Sihirbazı yüklemeye devam ederken bekleyin.

vpn windows 10'u kur (5)vpn windows 10'u kur (6)

5. Kurulum tamamlanır tamamlanmaz NordVPN uygulaması çalışacak ve yeni bir pencerede görünecektir. Ayrıca artık masaüstünüzde bir kısayol simgesi göreceksiniz.

6. Windows size NordVPN'in bir TAP sürücüsü yüklemesine izin vermek isteyip istemediğinizi sorarsa, İzin vermek. Bu adım NordVPN’in sunucularına bağlanmak için gereklidir.

7. Uygulama penceresine kimlik bilgilerinizi girip öğesini tıklayarak NordVPN'de oturum açın. Oturum aç.

2020'de Windows İçin En İyi 5 VPN [+ EASY SETUP GUIDES]

8. Şimdi uygulamanın ana ekranını göreceksiniz. Eğer Hızlı Bağlantı düğmesini tıklayın, uygulama sizi mevcut ağ trafiğine göre otomatik olarak kullanılabilir en iyi sunucuya bağlar. Haritada, sunucunun konumunu temsil eden raptiyenin yeşil renkte yandığını göreceksiniz. Yeni IP adresiniz Hızlı Bağlantı düğmesinin hemen altında görüntülenecektir.

2020'de Windows İçin En İyi 5 VPN [+ EASY SETUP GUIDES] 2020'de Windows İçin En İyi 5 VPN [+ EASY SETUP GUIDES]

9. Alternatif olarak, herhangi bir ülkeyi tıklayarak manuel olarak bir ülke seçebilirsiniz. ülke pimi haritada. Coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmek istiyorsanız bu özelliği kullanın. Örneğin, Hulu'ya erişmek için ABD'yi tıklayın, BBC iPlayer'a ulaşmak için İngiltere vb..

2020'de Windows İçin En İyi 5 VPN [+ EASY SETUP GUIDES]

11. Ayrıca herhangi bir ülkede belirli bir sunucuyu arama sol üstteki arama simgesini tıklayıp ülke adını yazarak.

2020'de Windows İçin En İyi 5 VPN [+ EASY SETUP GUIDES]

12. Sunucu seçeneklerinizin ayrıntılı bir dökümü için, Sunucular sekmesi. Burada, kategorilere (sunucu türleri) ve ülkelere göre düzenlenmiş tüm NordVPN’in 5.000'den fazla sunucusunu bulacaksınız.

Her sunucunun yanında listelenen yüzde, sunucudaki geçerli yükü yansıtır. Daha yüksek bir yüzde, sunucuyu daha fazla kişinin kullandığı anlamına gelir. genellikle, en düşük yüke sahip sunucular en hızlı olacak.

2020'de Windows İçin En İyi 5 VPN [+ EASY SETUP GUIDES]

14. Belirli bir sunucuyla ilgili harika bir deneyiminiz varsa, aşağıdaki sunucuları tıklayarak sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz. kalp sembolü yanında, gelecekte tekrar kullanmayı kolaylaştırır.

2020'de Windows İçin En İyi 5 VPN [+ EASY SETUP GUIDES]

Sunucu bağlantınızdan memnun olduğunuzda, Ayarlar VPN'nizi daha da özelleştirmek veya uygulama penceresini kapatmak ve sörf yapmaya başlamak için!

15. Uygulamayı kapattığınızda arka planda çalışmaya devam eder. Bunu görebilmek için etkinleştirmeniz gerekir Tepsi simgesini göster NordVPNapp'ta Ayarlar. Aksi takdirde, gizli uygulamaları görmek için sistem tepsisi alanınızdaki yukarı oka tıklayarak uygulama simgesini bulabilirsiniz..

vpn windows 10'u kur (19)

16. Görünür veya gizli olan NordVPN uygulama simgesini tıklayarak Sistem tepsisi, uygulamayı ön plana getireceksiniz. Veya etkinleştirmek için simgeye sağ tıklayabilirsiniz Hızlı Bağlantı veya uygulamadan tamamen çıkın.

vpn windows 10'u kur (20)

Bu kadar! Windows 10 için yeni VPN'niz şimdi tamamen çalışıyor ve çalışıyor ve herhangi bir çevrimiçi amaç için kolay uyum.

Teknoloji konusunda bilgili bir VPN kullanıcısıysanız ve VPN'inizi baştan sona tamamen özelleştirmek için, ayrıca seçebilirsiniz elle yapılandır protokolleri. VPN sağlayıcınızın web sitesinde ayrıntılı manuel kurulum kılavuzları bulacaksınız.

Ancak şunu unutmayın: bağlantınızı manuel olarak yapılandırırsanız, bir kill anahtarının korumasını kaybedebilirsiniz ve DNS sızıntısı koruması. Bu önemli özellikler, verilerinizin sizin haberiniz olmadan asla kamuya açık internete dökülmemesini sağlar.

Windows 10 Bilgisayarınıza VPN Yüklemenin Yararları

Bir VPN size sizin için uygun olmayan çok çeşitli içeriğe erişim görünür konumunuzu değiştirmek için size yeni bir IP adresi atayarak. Sansür ağırlıklı bir bölgedeyseniz veya ABD Netflix gibi coğrafi kısıtlı sitelere erişmek istiyorsanız bu harika bir şey.

ancak, en ücretsiz ve düşük kaliteli VPN'ler zorlu coğrafi engelleri aşamaz ve güvenlik duvarları IP adresleri algılandığı ve yasaklandığı için. En iyi VPN'ler IP'lerini sürekli yeniler ve sizi blokları aşmak için gelişmiş veri gizleme özelliğini kullanır.

Üstün kaliteli bir VPN de verilerinizi güvenli ve gizli tutun ellerini almak isteyen herkesten. Tüm trafiğinizi şifreleyerek VPN'ler İSS'nizi, hükümetinizi ve bilgisayar korsanlarınızı internet işinizden uzak tutar.

Windows 10 bilgisayarlı bir VPN kullanmak özellikle değerlidir, çünkü kolayca bir sanal yönlendirici kurun ve VPN kapsamınızı evinizdeki diğer cihazlara genişletin.

Sanal yönlendirici bile VPN bağlantınızı Chromecast ve Apple TV gibi cihazlarda kullanılabilir hale getirir VPN kurulumunu desteklemez. Tüm ayrıntılar için sanal yönlendirici kurulum kılavuzlarımızdan birine bakın ve Windows 10 ile adımların yarısını atlamanın keyfini çıkarın!

Windows 10 için En İyi VPN'ler - Temel Özellikler

1. NordVPN

NordVPN cihazları

Windows 10 için NordVPN, çeşitli değerli özelliklere sahip sezgisel bir masaüstü uygulamasıdır. Hızlı Bağlantı sizi anında mevcut olan en hızlı sunucuya bağlarken, SmartPlay özelliği sana verir popüler akış web sitelerine kolay ve güvenli erişim.

NordVPN ağındaki torrentleri destekler ve anonimliğinizi korur VPN üzerinden Soğan ve katı bir kayıt tutmama politikası. İçiniz rahat olsun, CyberSec güvenlik paketinin kötü amaçlı yazılımlara ve diğer birçok çevrimiçi tehdide karşı koruması.

Bir avantajdan yararlanarak NordVPN'i risksiz deneyebilirsiniz 30-gün para iade garantisi.

NordVPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için incelemenin tamamını okuyun.

NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN Tekliflerini Görün

2. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

Olağanüstü hızı ile bilinen Express VPN her sunucuyu mükemmel performans için optimize eder akış ve torrent gibi yüksek bant genişliğinde etkinlikler sırasında. Tarayıcı uzantıları Chrome, Firefox ve daha fazlası için VPN'yi doğrudan web tarayıcınızdan kontrol etmenizi sağlar.

Güvenlik cephesinde, gelişmiş kaçak koruması varsayılan olarak bir Ağ Kilidi öldürme anahtarı VPN sunucusu bağlantınız beklenmedik şekilde düşerse çevrimiçi etkinliğinizin açığa çıkmasını önler.

Soru sorulmamış, 30-gün para iade garantisi hizmetten tamamen memnun kalmazsanız tam bir geri ödeme almanızı kolaylaştırır. Bununla birlikte, birçok parlak incelemesine dayanarak, pek çok kullanıcı ExpressVPN'i teklife almaz.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN Fırsatlarını Görüntüle

3. CyberGhost

2020'de Windows İçin En İyi 5 VPN [+ EASY SETUP GUIDES]

CyberGhost ile VPN kurmayı basitleştirir çeşitli VPN kullanımları için önceden yapılandırılmış profiller. Windows 10 profil seçenekleri anonim gezinme, kesintisiz akış ve genel wi-fi etkin noktaları için ekstra güvenlik içerir.

90 ülkede 5.700'den fazla sunucuyla, AES-256 şifreleme, bir çok çeşitli şifreleme protokolleri, ve çok uygun fiyatlı uzun vadeli planlar, CyberGhost'u kullanmamak için bir neden bulmak zor.

Daha da iyisi, 6 aylık veya daha uzun süreli bir abonelik size 45 günlük para iade garantisi. Bu, VPN'nin hızla artan popülaritesinin birçok nedeninden biridir..

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost Fırsatlarını Görüntüle

4. VyprVPN

2020'de Windows İçin En İyi 5 VPN [+ EASY SETUP GUIDES]

VyprVPN almayı kolaylaştırır Windows 10 bilgisayarınız için zırhlı güvenlik. Bu yüksek puan alan VPN’in özelleştirilebilir kill switch'i, tüm trafiğinizi VPN tüneli üzerinden otomatik olarak yönlendirecek şekilde ayarlanabilir, böylece yanlışlıkla herkese açık bir sunucuya bağlanamazsınız.

sezgisel arayüz benzersiz gibi gelişmiş özellikleri etkinleştirmeyi kolaylaştırır Bukalemun protokolü, hangi VPN trafiğinizi gizler böylece coğrafi olarak kısıtlanmış veya sansürlü içerikteki blokları kolayca atlayabilirsiniz.

VyprVPN yeni kullanıcılara 30-gün para iade garantisi. Gerçek kullanıcı yorumları koleksiyonumuza göz atarak bu benzersiz İsviçre tabanlı VPN hakkında daha fazla bilgi edinin.

VyperVPN engelini kaldırabilir: 

 • Netflix, Hulu, BBC iPlayer.

Torrent'i destekler: 

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

VyperVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Yönlendiriciler, Android TV, QNAP, Blackphone, Anonabox.

VyprVPN Fırsatlarını Görüntüle

5. Surfshark

2020'de Windows İçin En İyi 5 VPN [+ EASY SETUP GUIDES]

Surfshark’ın Windows uygulaması kendini kanıtladı çeşitli platformlarda daha tutarlı rakip uygulamalardan daha fazla. Yerel Windows uygulaması şunları içerir: pop-up bildirimler VPN bağlantılarınızı takip etmenizi kolaylaştıran.

Diğer yerel uygulamalar gibi Surfshark'ı Hızlı Bağlantı saniyeler içinde sizi en uygun konuma bağlayabilme seçeneği. Daha yüksek gizlilik için, Surfshark ayrıca sunuyor Çok atlamalı, bağlantınızı birkaç kanal üzerinden kanalize eder.

Surfshark isteğe bağlı öldürme anahtarı bağlandıktan sonra açmayı veya kapatmayı seçebilirsiniz. Bu CleanWeb Bununla birlikte, size sundukları için onları gerçekten ayıran seçenek reklamları, izleyicileri ve kötü amaçlı yazılımları tek bir tıklamayla engellemenin bir yolu. İyi bir aile veya iş seçeneği arıyorsanız, Surfshark bir sınırsız sayıda cihaz.

Kullanarak Surfshark deneyebilirsiniz 30-gün para iade garantisi tüm özelliklerini deneyimlemek. Kullanıcıların Surfshark neler sunabileceğini görmek için bu konuda ne söylediklerini kontrol edin.

Surfshark engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video ve diğerleri.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

Surfshark şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ve Firefox.

Surfshark Fırsatları

özet

Windows 10, önceki Windows sürümlerinden daha benzersiz özelliklere ve daha iyi güvenliğe sahip gelişmiş bir platformdur. ancak, hiçbir işletim sistemi sizi çevrimiçi risklerden koruyamaz kendi başına.

Windows bilgisayarınıza bir VPN yüklemek sadece birkaç dakika sürer ve güvenli, özel bir internet bağlantısı istiyorsanız çok önemlidir. Windows 10 için en iyi VPN'ler de kısıtlı içeriğe dünyanın herhangi bir yerinden erişmek için güçlü araçlar.

Ve en yüksek puanlı VPN'lerin yaptığı bir şey daha var: düzenli olarak inanılmaz indirimler sunun! Ne kadar tasarruf edebileceğinizi görmek için en son kupon kodlarımıza göz atın.

NordVPN'i Hemen Edinin!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me