2020’de ZDF Almanya’nın Her Yerinden Kolayca Nasıl İzlenir

Alman televizyonunda en iyisi için ZDF ağlarına tam erişime ihtiyacınız var. Gibi yoğun gerilim filmleri Ruhe Sanft (“Huzur içinde yat”) gibi belgeselleri karıştırmak Taliban Topraklarında, ve akıllı siyasi konuşma, ZDF'yi Alman televizyon sıralamasında en iyiler yıllar geçtikçe.

Hem canlı akışlar hem de catch-up görüntüleme, bulunduğunuz sürece ZDF web sitesinde mevcuttur Almanya. Birkaç şov da sunuluyor Avusturya ve İsviçre, ancak web sitesi size başka bir yerde ZDF şovlarına erişmek istiyorsanız şansınız kalmadı.

İster yurtdışında seyahat eden bir Alman olun, ister Alman TV'deki en iyi şovların bazılarının hayranı olun, bu coğrafi kısıtlamaları atlamak, sanal bir özel ağ (VPN) kullanmaktır.

Sizi bilmeniz gereken her şeyi ele alacağız TÜM ZDF'yi dünyanın herhangi bir yerinden izleyin.

ZDF Almanya Nasıl İzlenir: Hızlı Kılavuz

  1. ZDF akışlarının engellemesini kaldırabilecek bir VPN sağlayıcısı seçin. (Aşağıdaki seçimlerimizle karşılaşmak için bir demet test ettik. CyberGhostve ExpressVPN.)
  2. Tercih ettiğiniz cihazda VPN uygulamasını indirin, yükleyin ve açın.
  3. Oturum açın ve bir Alman sunucuya bağlanın.
  4. ZDF web sitesini açın, ZDF.de.
  5. Bir kanal seçin veya gösterin ve akışa başlayın!

Şimdi İzlemeye Başlayın

ZDF Almanya'yı İzlemek İçin Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

Alman sunucu konumlarına sahip bir VPN, tüm ZDF içeriğini izlemenizi sağlar. Dünyada Berlin ve wir gibi birkaç yakalama şovu mevcuttur, ancak ZDF HD gibi canlı kanallar Almanya dışında coğrafi olarak engellenmektedir.

Hatta İsviçreli ve Avusturyalı izleyiciler çoğu ZDF canlı akışına erişemiyor. Gençlere yönelik ZDFneo, her iki ülkede ve Avusturya'daki çocuk ağı KiKa'da izlenebilir, ancak siz tüm şovların kilidini açmak için bir Alman IP'sine ihtiyacınız var ZDF'yi ünlü yapan.

Tarafından gerçek konumunuzu maskeleme ve Almanya'daki bir sunucunun IP adresiyle değiştirerek, VPN, ZDF web sitesini kandırıyor sizi yerel bir izleyici olarak.

ZDF akışlarının yanı sıra, En iyi VPN'ler engellenen çok sayıda web sitesine erişmenizi sağlar ve benzeri hizmetler Alman Netflix ve RTL, BBC iPlayer ve Hulu Live TV gibi diğer uluslararası yayıncıların yanı sıra.

Bir Ultra hızlı, kararlı bağlantılara sahip VPN. Video akışınız gecikme ve arabelleğe alma nedeniyle harap olursa, ZDF'ye erişmeniz iyi olmaz.

İçeriğin engelini kaldırma özelliği ile birlikte, çevrimiçi verilerinizi güvende tutacak bir VPN arayın. Doğru güvenlik özellikleri sayesinde, gizliliğin garanti edilmediği ülkelerde cazip bir olasılık olan hükümetiniz veya İSS'niz tarafından izlenmeden göz atabilirsiniz..

ZDF Almanya'yı Her Yerden İzlemek İçin En İyi VPN'ler

Bu VPN sağlayıcılarının tümü güvenlik, hız ve engelleme gücü için kapsamlı testlerimizi geçti.

1. CyberGhost

cyberghost çoklu cihazlar

Hız, güvenilirlik ve fiyat açısından en iyi seçimimiz olan CyberGhost, nerede olursanız olun Alman TV akışlarını izlemek için mükemmeldir. CyberGhost’un ağı Almanya’da 448 sunucu yeri ve dünya genelinde 5.700’ü.

Bu VPN, sorunsuz bir şekilde P2P dosya paylaşımı için kullanılabilir ve akış için özel sunucular cihazınızda gecikmeden yüksek kaliteli canlı video elde etmenizi sağlar.

Kaydolmak kolaydır ve kurulum çok kolaydır. Aynı hesabı kullanarak aynı anda 7 cihaza kadar bağlantı.

AES-256 şifreleme, verilerinizi, otomatik öldürme anahtarı, DNS sızıntısı koruması ve çift şifreleme. Kullanıcılar CyberGhost'un çok çeşitli çevrimiçi görevler için en iyi VPN'lerden biri olduğu konusunda hemfikirdir..

Para iade garantisi: 45 günler
Ücretsiz deneme: Evet, Android ve iOS'ta 7 günlük deneme; Windows için mevcut deneme sürümü

CyberGhost Now ile izleyin

2. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

ExpressVPN sahiptir test ettiğimiz tüm hizmetlerin en hızlı bağlantı hızları. Sadece 4 Alman sunucusuna sahip olmasına rağmen, bu listedeki çoğu VPN'den daha az, bu İngiliz Virgin Adaları tabanlı VPN sorunsuz bir şekilde yüksek kalitede ZDF akışları sunuyor.

ExpressVPN, bu listedeki diğerlerinden biraz daha pahalıdır, ancak kesinlikle ödediğiniz premium hizmeti alırsınız.

Şifreleme ve ağ güvenliği bir üst düzey VPN'den beklediğiniz gibi, bir öldürme anahtarı, DNS sızıntı koruması ve çift şifreleme içeren özelliklere sahip. ExpressVPN ayrıca Canlı sohbet yoluyla 7/24 destek duyarlı, bilgili ajanlarla.

Her şeyi eklediğinizde, ExpressVPN'in neden çevrimiçi içerik akışı hedefleyen kullanıcılarla bu kadar yüksek puan aldığını görmek kolaydır.

Para iade garantisi: 30 gün
Ücretsiz deneme: Yalnızca iO'lar ve Android için 7 günlük deneme

ExpressVPN ile Şimdi İzleyin

3. NordVPN

NordVPN

NordVPN, akış için başka bir ideal sağlayıcıdır. mükemmel hızlar ve çeşitli güvenlik seçenekleri. Ağın sunucu sayısı şu anda 5.000'i geçiyor ve 287 tanesi Almanya'da seçiliyor ve uzun vadeli abonelikler uygun fiyatlarla geliyor.

İçin sBu Panama tabanlı VPN genel olarak en iyi seçimlerden biridir. Kesin günlüğe kaydetme ilkesi, tüm oturum verilerinizin hızlı bir şekilde silinmesini sağlar ve 256 bit anahtarla AES şifrelemesi, oturumunuz sırasında güvenli ve güvende tutar 6 cihaza kadar.

Kullanıcı arayüzü ustalaşmak kolaydır - tüm ZDF'ye erişmek için, dünya haritasından Almanya'ya tıklayın. NordVPN kesinlikle en iyi VPN olarak yerini aldı, 300'den fazla sağlayıcıdan genel performans için ilk sırada derinlemesine araştırdık.

Para iade garantisi: 30 gün
Ücretsiz deneme: 3 günlük "tam erişim" denemesi mevcut

NordVPN ile Şimdi İzleyin

4. PrivateVPN

privatevpn aygıtları

PrivateVPN, büyük erkeklerle iyi rekabet eden daha küçük, bütçe dostu bir sağlayıcıdır. Yüksek hızlar, güvenilirlik, çok fazla ekstra özellik ve çevrimiçi gizliliğe sağlam bir bağlılık kazandı en yüksek toplam kullanıcı puanlarından biri premium VPN hizmetleri arasında.

İsveç VPN'si 6 eşzamanlı bağlantı, ve hiçbir hesap numarasını hesap numarası dışında tutmaz. Web'de iz bırakmak istemiyorsanız PrivateVPN'i ideal hale getiren anonim olarak bile ödeme yapabilirsiniz.

Ağın yüksek hızlı Alman sunucuları (iki fiziksel ve bir sanal) akış için iyi, ve AES-256 ile 2048 bit şifreleme verilerinizi güvende tutar.

Müşteri desteği ilk üçümüzde olduğu kadar hızlı yanıt vermeyecektir, ancak daha ucuz bir seçenek arıyorsanız, PrivateVPN dikkate değer.

Para iade garantisi: 30 gün
Ücretsiz deneme: Evet - hediye kodu için desteğe başvurun

PrivateVPN ile Şimdi İzleyin

5. IPVanish

ipVanish Cihazları

IPVanish başka bir harika seçim, Almanya'da 57 sunucu konumuna sahip - en son ZDF içeriğini düzeltmek için fazlasıyla yeterli. Özellikler arasında verilerinizi güvende tutan standart bir 256 bit anahtar, basit bir arayüz ve hızlı yanıt veren ve hızlı bir ağ bulunur.

Gizlilik ve anonimlik sizin için en önemli öncelikler ise, bu ABD merkezli sağlayıcının paylaşılan veri günlükleri geçmişte İç Güvenlik Bakanlığı ile. Şirket o zamandan beri sahipliğini değiştirdi, bu nedenle kullanıcı koruma önlemleri daha iyiye doğru değişmiş olabilir.

Mutlak gizlilik konusunda fazla endişelenmiyorsanız ve sadece büyük engellenmiş Alman şovlarını yakalayın, ancak IPVanish size iyi hizmet edecek. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz bir dizi kullanıcı incelememiz var.

Para iade garantisi: 7 günlük para iade garantisi
Ücretsiz deneme: Hayır

IPVanish Now ile izleyin

özet

En sevdiğiniz Alman şovlarına kısmi erişim için razı olmayın, iyi VPN tüm ZDF ağ ailesini parmaklarınızın ucuna getirecektir dünyanın herhangi bir yerinde. Filmlerden düşünceli politik tartışmaya kadar her şeyi istediğiniz yerde, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Önerilen sağlayıcılarımızı denemek ve ZDF'yi izlemek için hangisinin sizin için en uygun olduğunu görmek için ücretsiz denemelerden ve para iade garantilerinden yararlanın. Abone olmaya hazır olduğunuzda, mümkün olan en iyi fiyatı almak için sıcak fırsatlar sayfamıza göz atın planında.

Eğer arıyorsanız en iyi filmleri ve belgeselleri kolayca yayınlayın Almanya'ya ek olarak İngiltere, ABD, Fransa ve İtalya da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki sağlayıcılardan film akışı için en iyi VPN'ler hakkındaki yayınımıza göz atın.

Ücretsiz CyberGhost Denemenize Şimdi Başlayın

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me