2020 yılında Avustralya’da BBC iPlayer Nasıl İzlenir [SECONDS]


Down Under'da yaşıyorsanız ve Eastenders'tan Premier League'e kadar İngiliz TV'nin en iyisini seviyorsanız, BBC iPlayer'a ihtiyacınız var.

Bir sorun var. teknik olarak, iPlayer web sitesine yalnızca İngiltere'de yaşıyorsanız erişebilirsiniz.

'Teknik olarak' diyoruz çünkü bu 'coğrafi bloğu' atlamak için hızlı ve basit bir hile var. Tum ihtiyacin olan sey İngiltere'de sunucularla iyi bir VPN. O zaman yapabilirsin iPlayer'a kolayca erişin tek tık, Oz'dan!

Ne kadar kolay olduğunu görmek için okumaya devam edin.

Nasıl İzlenir: Hızlı Kılavuz

Avustralya'da BBC iPlayer'ı yayınlamak için yalnızca şu kolay adımları izlemeniz gerekir:

 1. İngiltere'deki sunucularla bir VPN satın alın. bizim favorimiz.
 2. VPN'yi indirin ve cihazınıza yükleyin.
 3. VPN’in kullanılabilir sunucular listesinden bir İngiltere sunucusu seçin ve bağlanın.
 4. BBC iPlayer'a gidin ve izlemek için bir şov seçin.
 5. En sevdiğiniz BBC programlarına sınırsız erişimin tadını çıkarın!

Şimdi İzlemeye Başlayın!

Avustralya'da BBC iPlayer'ı İzlemek için Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

İngiltere sınırlarının ötesinde yaşıyorsanız veya seyahat ediyorsanız, coğrafi engellemeler otomatik olarak BBC iPlayer'a erişmenizi engeller.

Ancak, bir VPN'iniz varsa kolayca bu sorunu çözebilirsiniz.. Bir VPN orijinal IP adresinizi maskeler ve seçtiğiniz sunucu konumuna göre yeni bir adres atar. Bu durumda, İngiltere'de bir sunucu seçmek seni orada gösterir ve en sevdiğiniz BBC şovlarına erişmenizi sağlar.

Bir VPN de seni güvende tutar ve çevrimiçi anonimliğinizi korur etkinliğinizi şifreleyerek.

Birçok ücretsiz VPN, coğrafi engelleri atladığını ve sizi güvende tuttuğunu iddia ediyor. Cazip olsa da, bu VPN hizmetleri çok sınırlı veya hatta tehlikeli olabilir. Bazıları vasat şifreleme ile gizliliğinizden ödün veriyor, hatta verilerinizi üçüncü taraflara satmak.

Yani, güvenilir bir VPN seçmek önemlidir. Neyse ki, birkaçı ücretsiz deneme ve para iade garantisi sunuyor.

Avustralya'da BBC iPlayer'a erişmek için bir VPN arıyorsanız, İngiltere'de yüksek hızlar, olağanüstü performans ve bol miktarda sunucu. Sınırsız bant genişliği ve güvenilir bağlantılar da çok önemlidir.

Avustralya'da BBC iPlayer'ı İzlemek için En İyi VPN'ler

1. NordVPN

2020 yılında Avustralya'da BBC iPlayer Nasıl İzlenir [SECONDS]

NordVPN ile aşağıdakiler arasından seçim yapabilirsiniz: 700+ İngiltere'de optimize edilmiş sunucular. Ayrıca sizi tamponlamadan kurtarır. Şimşek yüksek bağlantı hızları ve sınırsız bant genişliği. BBC iPlayer'a erişmek için mükemmel.

VPN bunu hava geçirmez güvenlikle destekliyor. Diğer özelliklerinin yanı sıra, NordVPN bir katı kayıt tutmama politikası, otomatik öldürme anahtarı ve Çift VPN özelliği. Akış sırasında ekstra bir güvenlik katmanı eklemek için trafiğiniz iki kez şifrelenir.

NordVPN'in neden genel olduğunu görmek kolaydır, en yüksek puan alan 1. VPN. Aynı zamanda sunuyor bir 30-gün para iade garantisi, böylece risksiz deneyebilirsiniz.

NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN Tekliflerini Görün

2. CyberGhost

cyberghost çoklu cihazlar

İle Seçebileceğiniz 370 İngiltere sunucusu, Bu VPN uzun zamandır Oz'de BBC iPlayer'ı izlemek için en iyi seçeneklerden biri oldu. CyberGhost kolayca kanalın süper sert algılama ve coğrafi engelleme araçlarını atlar, ultra hızlı akış ve sınırsız bant genişliği sunar.

Ayrıca en güçlü güvenlik, çevrimiçi kimliğiniz 256 bit AES şifrelemesi ile korunur. CyberGhost’un kullanıcı dostu arayüzü de yeni başlayanlar ve profesyoneller için popüler bir seçim benzer.

Bu VPN'yi kendiniz test etmek için şunu kullanın: 45 günlük para iade garantisi ve ücretsiz deneme süreleri (Windows için 1 gün, mobil cihazlar için 7 gün).

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost Fırsatlarını Görüntüle

3. ExpressVPN

ExpressVPN'in avantajları

Biri olarak bilinir pazarın en hızlı VPN'i, ExpressVPN uluslararası akış için özelliklerle dolu bir hizmet sunar.

ExpressVPN İngiltere'de birçok sunucu sunmaktadır, için optimize edildi sürekli hızlı ve kararlı bağlantılar En sevdiğiniz BBC şovlarına. Ayrıca günlük olmayan politikası, otomatik öldürme anahtarı ve askeri sınıf şifreleme ile verilerinizi korur.

Hepsinden önemlisi, ExpressVPN ayrıca basit arayüz hem VPN uzmanlarına hem de yeni başlayanlara hitap ederek kullanıcılar arasında favori. ExpressVPN güçlü bir kombinasyonudur. akış dostu, çarpıcı hızlar, birinci sınıf güvenlik ve 7/24 canlı destek.

ExpressVPN'in sizin için uygun olup olmadığından emin değilseniz, aşağıdakilerle risksiz deneyebilirsiniz: 30-gün para iade garantisi, soru sorulmayan bir politika ile geliyor.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN Fırsatlarını Görüntüle

4.Surfshark

Surfshark cihazları

VPN dünyasının 'yükselen yıldızı', Surfshark'ın akış için optimize edilmiş sunucular 3 farklı Birleşik Krallık şehrinde bulunmaktadır. Çoğu VPN'den daha küçük olan Surfshark, bu avantajı radarın altında uçmak ve dünyanın en zorlu geobloklarını atlamak. 

Daha küçük boyutu Surfshark'ın rakiplerinin hızının gerisinde kaldığı anlamına gelmez. Bu VPN size aşağıdakileri garanti eder: güvenilir, arabelleksiz bağlantı Büyük Britanya'dan 15.000 kilometre uzakta olsanız bile BBC iPlayer'a.

Surfshark ayrıca reklamlardan ve izleyicilerden de kurtulur sunucu düzeyinde engelleyerek görüntüleme deneyiminizi bozan ve bant genişliğinizi tüketen Ayrıca, kimliğinizi anonim ve güvenli kılar, askeri sınıf 256-bit şifreleme, sıkı bir kayıt tutmama politikası ve otomatik bir öldürme anahtarı ile.

Tüm bu şaşırtıcı özelliklerle Surfshark, En İyi Yeni Gelen VPN okurlarımız arasında. Kendinize bir göz atın 30-gün para iade garantisi.

Surfshark engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video ve diğerleri.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

Surfshark şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ve Firefox.

Surfshark Fırsatları

5. PrivateVPN

PrivateVPN Cihazları

Daha önce de belirttiğimiz gibi, hızlı bağlantı akış için bir VPN seçiminde büyük bir faktördür, ancak ayrıca kullanımı kolay bir şey istersiniz. PrivateVPN her iki ihtiyacı da mükemmel bir şekilde karşılar.

İsveç merkezli bu sağlayıcı, basit bir arayüz, kolay kurulum ve Her adımda inanılmaz müşteri desteği. Tüm bunları bir araya getirin ve BBC'yi hemen yayınlayacaksınız.

PrivateVPN'in başlangıç ​​dostu paketi, güvenlikten ödün verdiği anlamına gelmez, ancak. Otomatik öldürme anahtarı, katı kayıt tutmama politikası ve IPv6 ve DNS sızıntı koruması, bu VPN kullanırken güvenli, emniyetli ve gizli olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Kullanıcıların neden bu hizmetin övgülerini söylediğini görmek kolaydır.

PrivateVPN ile, birçok İngiltere sunucusundan birine bağlanmak ve Oz'un herhangi bir yerinden BBC'ye erişmekte sorun yaşamazsınız. Kendiniz deneyin, risksiz, 30 günlük para iade garantisi. 

PrivateVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler; uygulama aracılığıyla kullanılabilen P2P için optimize edilmiş sunucuların listesi.

PrivateVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android ve iOS.

PrivateVPN Fırsatlarını Görüntüle

özet

Bir VPN ile BBC iPlayer Down Under'ın tadını çıkarmak basit ve kolaydır. Hız veya bant genişliği sınırlaması olmayan ve İngiltere'de iyi bir sunucu ağına sahip bir sağlayıcı seçmeyi unutmayın.

İPlayer’ın coğrafi bloklarını atlamanın yanı sıra, güvenilir bir VPN verilerinizi şifreler ve çevrimiçi kimliğinizi gizler, böylece gizlilik endişeleri olmadan siber alana göz atabilirsiniz.

Tabii ki, VPN'ler yalnızca Avustralya'dan iPlayer'a erişmek isteyen kullanıcılar için değil. VPN'ler herkes içindir, ve sana verebiliriz bir sürü sebep neden bugün ellerinizi bir araya getirmelisiniz.

Ücretsiz NordVPN Denemenize Şimdi Başlayın!

Daha fazla okuma

Netflix akışını mı planlıyorsunuz? İşte iş için en iyi 5 VPN. 

Yıllar içinde 100'lü VPN test ettik. En iyi VPN'lerin derinlemesine sıralamalarımızı okuyun.

Yurtdışında İngiltere TV izlemenin büyük bir hayranı iseniz, sizin için rehberimiz var.

 

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 1 =

map