2020 Yılında Çalışan En İyi 10 ExtraTorrent Alternatifi [& ARE SAFE]

ExtraTorrent bir zamanlar dünyanın en büyük ikinci torrent sitesiydi, ancak 2017 yılında, hiçbir açıklama yapmadan gönüllü olarak kapatıldı. Sadık hayranlar ve takipçiler ordusu nereye gideceğini bilmeden bırakıldı. Bazıları ExtraTorrent adını kullanan yeni siteler, diğerleri daha nazikti, bu sitelerin sahte olup olmadığını merak etmek.

Yani, eğer hala ExtraTorrent'in yerine başka bir şey arıyorsanız ne yapmalısınız? dosya paylaşmak için? Telif hakkıyla korunan materyalleri paylaşmanın yasa dışı olduğunu ve vpnMentor tarafından desteklenmediğini hatırlatırken, size biraz yardım sunabiliriz.

Var hala güçlü olan ExtraTorrent'e alternatifler, ancak bunlara erişirken dikkatli olmanız gerekir ve her torrent kullanırken her zaman bir VPN kullanmanızı öneririz.

En İyi ExtraTorrent Alternatifleri

 1. PirateBay.org
 2. RARBG.to
 3. 1337x
 4. TorLock
 5. Torrentz2eu.icu
 6. YTS.am / YIFY
 7. EZTV.ag
 8. Zooqle.me
 9. TorrentDownloads.me
 10. LimeTorrents.cc

ExtraTorrent'e 10 Alternatif

PirateBay.org

Pirate Bay, sayılamayacak sayıda film, müzik parçası ve yazılım indirmenin yanı sıra TV şovlarına ve diğer paylaşılan dosyalara erişim sağlayan dünyanın önde gelen torrent sitesi olmaya devam ediyor.

Seyşeller'de bulunan Pirate Bay, başlangıçta İsveç'te telif hakkı karşıtı aktivistler tarafından 2003 yılında kurulmuş, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. - bu, sitesi aracılığıyla gerçekleşen herhangi bir telif hakkı ihlali için sorumlu tutulamaz.

extratorrent-img (2)

RARBG.to

2008 yılında kurulan RARBG, BitTorrent kullanarak eşler arası dosya paylaşımını kolaylaştırır. İngiltere, Suudi Arabistan ve Avustralya dahil olmak üzere birçok ülkede engellendi. Bir VPN kullanmak, bu kısıtlamaları atlamanızı sağlayarak, korsanlığı göz ardı etmediğimizi hatırlayarak içeriğe güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar. Site bir dizi indirme kategorisi sunuyor ve ayrıca haberler, incelemeler ve diğer film ve şovla ilgili bilgiler sunuyor.

extratorrent-img (7)

1337x

1337x şu anda 2018'de hala çalışan üçüncü en popüler torrent web sitesidir. Torrent dosyaları dizininin eşler arası dosya paylaşımına izin vermek için BitTorrent protokolünü kullanır. Site, Google arama yasağını önlemek için alan adlarını en az bir kez değiştirdi; şu anda ana site olarak the.to alan adını kullanıyor, ancak ana siteye ulaşılamadığında da kullanıyor..

extratorrent-img (5)

TorLock

TorLock birleştirir harika bir kullanıcı deneyimine sahip devasa bir torrent listesi, özellikle yakın zamanda piyasaya sürülen yüksek kaliteli filmler ve müzikler, anime bölümleri veya okuma materyalleri arıyorsanız. TorLock'taki bazı şeyleri diğer izleyicilerde bulmak zordur, ancak burada en popüler torrentleri de bulabilirsiniz - seçim için 4.8 milyondan fazla.

torlock görüntü

Torrentz2eu.icu

Torrentz2eu.icu, geçen yıl mahkeme emriyle kapatılan orijinal Torrentz'in klonudur. Siteye erişmeye çalışmak virüsten koruma yazılımınızdan gelen bir uyarıyı tetikler. Önerildiği gibi bir VPN kullanıyorsanız bu endişelenmemeli, ancak farkında olunması gereken bir şeydir.

2020 Yılında Çalışan En İyi 10 ExtraTorrent Alternatifi [& ARE SAFE]

YTS.am / YIFY

YTS.am, çeşitli torrent sitelerinde yüksek kaliteli sürümler yayınlayan küçük bir grup olan YIFY olarak başladı. Ne kadar popüler olduklarını anladıklarında, kendi torrent sitelerini kurdular ve YTS doğdu. Sitenin o zamandan beri birkaç farklı alan adı vardı ve şu anda YTS.am'dan çalışıyor.

Site, başta Korsanlıkla Mücadele Davası açıldığı Yeni Zelanda'da, sayısız vesileyle yetkililerin dikkatini çekti. Ancak, içeriğinin kalitesi nedeniyle kullanıcılar arasında popüler olmaya devam etmektedir. YTS, kullanıcılara diğer torrent sitelerinin sunabileceğinden daha yüksek kalitede dosyalar sağlayan bir x264 kodlama biçimi kullanır.

extratorrent-img (3)

EZTV.ag

EZTV.ag bozuk linkler de dahil olmak üzere sorunları bildirmek için aktif bir forum içeren pratik ve anlaşılır bir torrent sitesidir. EZTV, güvenlik ve gizlilik endişeleri nedeniyle son yıllarda güvenilirliğini kaybetmiştir. Sitenin, hizmeti kullanmadan önce kullanıcıları VPN kullanmaya karşı uyardığını unutmayın.

extratorrent-img (4)

Zooqle.me

Zooqle.me, aradığınız şeyi bulmanıza yardımcı olacak sayıları olan kullanımı kolay bir torrent sitesidir. 37.000'den fazla film ve 600 TV şovu mevcut. Arayüz genel olarak güçlü, ancak belirli sayfalar için bazı küçük iyileştirmeler kullanabilir. Zooqle'ın şu anda sadık birçok kullanıcısı var ve hızlanan hızlarda zamanla büyümeye devam edecek.

10-iyi-sel-zoogle

TorrentDownloads.me

TorrentDownloads.me, düzenli ve düzenli torrent kütüphanesi sayesinde çok popüler bir torrent sitesidir. Diğer tüm izleyiciler başarısız olursa, bu muhtemelen aradığınız malzemeyi bulmak için en iyi şansınızdır. Ne yazık ki, yüksek profili nedeniyle birçok ülkede ve birçok arama motoru tarafından engellendi.

torrentdownloads görüntü

LimeTorrents.cc

LimeTorrents.cc basit, temiz ve kullanıcı dostu bir arayüzle çalışan bir sitedir. Yeni sürümler iyi hızlara ve çok fazla ekme makinesine sahiptir, ancak eski torrentler genellikle bakımsız ve zayıf sağlıkta bırakılabilir. Favori torrent siteniz henüz kapatılmışsa veya şu anda kullanılamıyorsa harika bir B planı alternatifidir..

limetorrents görüntü

Torrent Yasadışı mı?

Torrent sitelerine karşı battaniye yasağı çıkaran birçok ülke ile, tüm torrent türlerinin yasadışı olduğunu varsayabilirsiniz..

Aslında, Torrent'in kendisi yasadışı değil. Tohumlama ve indirme, telif hakkıyla korunan malzemeye gelene kadar yasalar dahilinde mükemmeldir.

Telif hakkıyla korunan materyali dağıtmak veya indirmek için işkence yapmak yasa dışıdır.

Torrent siteleri aracılığıyla nelerin paylaşıldığını takip etmek çok zor olduğu için, birçok ülke bir tüm torrent sitelerini yasakla telif hakkıyla korunan içeriğin yasadışı dağıtımını önlemek için.

Ne yazık ki, bu torrentlere yasal torrent de takılıyor. Eğer istersen yasaklandıkları bir ülkedeki torrent sitelerine erişme, bir VPN kullanmanız gerekecek.

ExtraTorrent Alternatiflerine Erişmek İçin Neden VPN Kullanmalı??

Yasal torrent işlemine katılıyor olsanız bile, yine de tehlikeleri taşıyabilir. bilgisayar korsanları verilerinizi çalar için virüs ve kötü amaçlı yazılım taşıyan dosyalar cihazlarınıza ekleyin. Ve yasa dışı faaliyetler için kullanılabileceğinden, torrent kullanımı birçok ülkede kısıtlıdır ve bazılarında açıkça yasaklanmıştır.

bir VPN sizi kötü amaçlı yazılımlardan koruyabilir ve bir yol sağlayın can sıkıcı torrent yasaklarını, coğrafi engelleri veya İSS kısıtlamasını ortadan kaldırın.

1. Torrent sitelerinin engellemesini kaldırın

Torrent yasadışı olabileceğinden, birkaç ülke torrent sitelerini engelliyor kendi sınırları içinde erişilmekten.

Bu ülkelerden birinde yaşıyorsanız veya seyahat ediyorsanız,, torrent göndermek istiyorsanız bir VPN'e ihtiyacınız olacak.

VPN'ler trafiğinizi kendi özel sunucuları üzerinden yönlendiriyors. Torrent sitelerinin engellenmediği bir ülkedeki bir sunucuya bağlanırsanız, siteye o ülkeden erişiyor gibi görünüyorsun kendi yerine. Bu daha sonra torrent sitesinin engellemesini kaldır.

Torrent için kullanılanlar dışındaki diğer siteler de ülkenizde sansürlenirse, iyi bir VPN devlet güvenlik duvarlarını atla ve kısıtlanmış içeriğe erişmenize yardımcı olur.

2. beladan uzak durun

Torrent, P2P dosya paylaşımını içerdiğinden, torrent kullanırken aldığınız şeyden her zaman% 100 emin olamazsınız. Telif hakkıyla korunan materyalleri yanlışlıkla indirirseniz, yasal sorunla karşı karşıya bu indirme size geri dönerse.

Bir VPN IP adresinizi maskeler ve tüm trafiğinizi şifreler, yani senin torrent etkinliği tamamen gizli tutulur.

3. Kendinizi kötü amaçlı yazılımlardan koruyun

Telif hakkıyla korunan içeriği yanlışlıkla indirmenin yanı sıra torrent, yanlışlıkla kötü amaçlı yazılım indiriliyor.

Kötü amaçlı yazılımlar meşru bir indirme olarak gizlenmiş veya dosyaların içinde gizli enfekte olduğunuzu fark etmemeniz için. Cihazınıza eriştikten sonra, kötü amaçlı yazılım genellikle çok kendini gizleme konusunda usta ve içerik oluşturucusuna kişisel bilgilerinizden bankacılık ayrıntılarına kadar her şeye erişim sağlayabilir.

En iyi VPN'ler yerleşik kötü amaçlı yazılım engelleyicileri. Bu yazılım sizi herhangi bir yanlışlıkla indirmeden korumak için şüpheli web sitelerini ve dosyaları tanıyacak ve engelleyecektir..

4. Kısmayı önleyin

Torrent çok fazla bant genişliği alabileceğinden, İSS'ler bağlantınızı otomatik olarak kısaltır torrentleri tespit ederse.

Bir VPN hem trafiğinizi şifrelediğinden hem de IP adresinizi maskelediğinden, çevrimiçi etkinliğinizi ISS'nizden bile gizleyin. ISS torrent gönderdiğinizi algılayamayacak ve bu nedenle bağlantınızı daraltmaz.

5. Gizliliğinizi koruyun

P2P bağlantılarıyla ilgili bir sorun, diğer kullanıcılar IP adresinizi görebilir. Bilgisayar korsanları bu bilgileri konumunuzu takip edin veya DoS veya DDoS gibi siber saldırılarla sizi tehdit ediyor.

IP adresinizi bir VPN ile gizlemek sizi herhangi bir siber tehditten koruyacaktır. Dosyaları tohumladığınızda, diğer kullanıcılar kendi VPN adresinizi değil, yalnızca VPN IP adresini görebilir. Bu özel ve güvenli kalmanıza yardımcı olur.

Torrent için En İyi VPN'ler

ExtraTorrent alternatifiyle kullanılacak bir VPN seçerken, dikkat etmeniz gereken birkaç önemli özellik vardır:

 • P2P dostu sunucular torrent kullanımına izin veren.
 • İyi blok açma özellikleri coğrafi kısıtlamaları aşmak.
 • Işık hızında hızlar acı verici yavaş indirme önlemek için.
 • Kesin bir günlük yok politikası etkinliğinizin hiçbir kaydının olmadığından emin olmak için.
 • Kötü amaçlı yazılımdan koruma yazılımı cihazınızı enfeksiyondan korumak için.

En iyi önerilerimizin tümü bu özelliklerin tümünü ve daha fazlasını sunar.

1. NordVPN

Bulgaris için NordVPN

Torrent ve VPN'lerde yeni olun ya da her ikisine de aşina olun, NordVPN herkese hitap eder.

NordVPN sadece P2P bağlantılarını destekleyin, ayrıca olacak sizi torrent için en iyi sunucuya otomatik olarak bağlar. Işık hızında hızlar büyük bir nezaket 5.200'den fazla sunucunun küresel ağı ayrıca yükleme ve indirme işlemlerini hızlı ve kolay hale getirir.

NordVPN: torrent sitelerinin engellemesini kaldırmak için mükemmel, bile yapabilir Çin'in meşhur Büyük Güvenlik Duvarını atlayarak. Gizliliğiniz aşağıdakiler tarafından korunacaktır: askeri sınıf şifreleme yanı sıra otomatik öldürme anahtarı, DNS sızıntı koruması, ve bir katı günlükleri yok politikası.

Tüm NordVPN sunucuları da otomatik olarak CyberSec kötü amaçlı yazılımı ve reklam yazılımı engelleme yazılımı tarafından korunmaktadır.

Kullanıcılarımızın neden NordVPN'i genel olarak en iyi VPN hizmeti olarak değerlendirdiğini okuyun veya bir 30-gün para iade garantisi.

NordVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile Torrentlemeye Şimdi Başlayın!

2. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

Hızla her şeyden daha fazla ilgileniyorsanız, ExpressVPN sizin için torrent VPN'dir.

Kullanıcılarımız ExpressVPN'i piyasadaki en hızlı VPN olarak değerlendiriyor. süper hızlı indirmeler. 160 konumda 3.000'den fazla sunucu anlamına gelmek coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırmak sorun değil.

ExpressVPN sadece katı günlükleri yok politikası, aynı zamanda TrustedServer teknolojisi sunucularını her kapatıldıklarında silmek için - etkinliğinizin hiçbir kaydının kaydedilmemesini sağlar. Servis ayrıca sizi korur AES 256 bit şifreleme, bir öldürme anahtarı, ve DNS sızıntı koruması.

ExpressVPN torrent için diğer VPN'lerden biraz daha pahalı olabilir, ancak açık ara en hızlı. Kendinizle bir 30-gün para iade garantisi.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile Torrentlemeye Şimdi Başlayın!

3. CyberGhost

CyberGhost

Yeni başlayanlar için mükemmel bir seçim olan CyberGhost, özel torrent profili böylece karmaşık ayarlar hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.

Profil sizi torrent için en iyi sunucuya otomatik olarak bağlar - var 90 farklı ülkede 5,700+ seçenek. Bu geniş ağ aynı zamanda size güvenilir ve hızlı bağlantı ile mükemmel blok çözme özellikleri.

Reklam ve kötü amaçlı yazılım engelleyiciler sizi herhangi bir kötü amaçlı yazılımdan koruyacaktır askeri düzeyde güvenlik özellikleri ve bir katı kayıt politikası yok.

CyberGhost'un torrentler arasında bu kadar popüler olmasının bir nedeni var - cömertçe kendiniz deneyin 45 günlük para iade garantisi.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile Torrentlemeye Şimdi Başlayın!

özet

Torrenting sürekli gelişen bir olgudur. Bir site kapanır kapanmaz başka bir site onun yerine görünür. Bu, kullanıcı açısından seçim açısından harika olsa da, daha fazla güvenlik ve gizlilik endişesi doğurur. 10 ExtraTorrent alternatifimizden veya başka bir torrent sitesinden torrent almayı düşünüyorsanız, bir VPN kullanın.

Bunlar bizim torrent için en iyi VPN'ler için en iyi seçimler.

Sıralama Sağlayıcı Puanımız Kullanıcı Puanı
Editörün Seçimi 5.0 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et
2 4,9 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et
3 4,8 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et
4 4,8 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et
5 4,7 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et

Torrent için bir VPN'e ihtiyacınız olduğuna hala ikna olmadıysanız, daha fazla bilgi edinmek için torrent ile ilgili kılavuzumuzu okuyun.

En iyi beş seçeneğimizden hiçbiri sizin için doğru görünmüyorsa, P2P dosya paylaşımı için en iyi VPN'lerin hepsini inceleyin.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me