2020 yılında Love Island USA Nasıl Her Yerden İzlenir

Love Island Sezon 5 arıyorsanız, lütfen buraya tıklayın.

İngiltere'de beş başarılı sezondan sonra, Love Island sonunda Amerika'ya geliyor.

Şovun ABD versiyonu 9 Temmuz'da CBS'de yayınlanacak. CBS'deki Love Island yalnızca ABD'deki izleyiciler tarafından kullanılabilir. Ancak bu, Love Island ABD'yi kaçırmanız gerektiği anlamına gelmez. Sadece VPN üzerinden izleme.

Size sadece göstereceğiz VPN ile CBS izlemek ne kadar kolay. Ardından, CBS kilidini açmak için size en iyi VPN seçimlerimizi vereceğiz.

Hızlı Kılavuz: Love Island USA Nasıl İzlenir

 1. Şunları yapabilen bir VPN hizmeti seçin engellemeyi kaldır CBS. Kullanmanızı öneririzNordVPNen iyi genel performans için
 2. VPN'yi yükleyin cihazınızda. Sonra, ABD sunucusuna bağlanma.
 3. CBS.com'a gidin ve izlemeye başlayın Love Island ABD.

Love Island USA ŞİMDİ izle!

Love Island ABD'yi izlemek için neden bir VPN'e ihtiyacınız var?

CBS son birkaç yıldır hizmetlerini diğer ülkelere de yaydı. Ancak, Netflix gibi, içerik kitaplıkları bölgenize bağlı olarak farklılık gösterir. Amerika dışındaki CBS'de bazı şovlar izleseniz bile, CBS, Amerikan dışındaki IP adreslerini engelleyecek Love Island USA erişiminden.

ABD'li Adalı oyuncularına ayak uydurmak için IP'nizi değiştirin. Bir VPN sunucusuna bağlandığınızda, gerçek IP adresinizi gizle web siteleri yalnızca seçtiğiniz VPN sunucusunun IP adresini görür. Bu şekilde, nerede olursanız olun ABD'de olduğunuz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Piyasada birçok VPN var, ancak bunların hepsi en iyi sağlayıcılarla aynı engelleme güçlerine sahip değil. çok ücretsiz VPN'ler gerçekten ücretsiz değildir. Size ödeme yaparlar bant genişliğinizi ve erişebileceğiniz sunucuları sınırlama. Diğerleri çok sayıda reklam göstereceğim ve hatta bazen verilerinizi çal. bir zayıf şifreleme düzeyi gizliliğinizi korumak yerine ödün verecek.

Love Island USA için bir VPN seçmek istiyorsanız, çok sayıda ABD sunucusuna sahip bir hizmet. Ayrıca şu özelliklere sahip bir VPN istersiniz: yüksek hız, günlük yok politikası, ve bir yüksek seviyede şifreleme. bir otomatik öldürme anahtarı gizlilik veya sansür söz konusu olduğunda iyi bir fikirdir.

Love Island ABD'yi izlemek için en iyi VPN seçimlerimizi keşfetmek için aşağıyı okuyun.

Love Island USA İzlemek İçin En İyi VPN'ler

1.NordVPN

Bulgaris için NordVPN

NordVPN bizim için bir numaralı seçimimiz en iyi genel VPN hizmeti. İle bitti 5000 sunucu, daha fazlası dahil ABD'de 2000, Aşk Adasının bir saniyesini kaçırmak zorunda kalmayacaksın.

NordVPN'i seçtiğinizde, büyük akış platformları, askeri sınıf şifreleme, ve bir günlük politikası yok. NordVPN en zorlu geoblokları atlayabilir. Bunlar sadece birkaçı kullanıcıların NordVPN'i sevmesinin nedenleri çok fazla.

NordVPN'i risksiz deneyebilirsiniz. 30-gün para iade garantisi.

NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile izleyin

2.ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

ExpressVPN sürekli olarak çıkıyor hız söz konusu olduğunda üstte. Bu, videolarınızın yüklenmesini beklerken zaman kaybetmeyeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca sürekli arabelleğe alma ile kesintiye uğramak konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

ExpressVPN tarafından küfür eden kullanıcılar, sunucularından birine bağlandığınızda, 256 bit AES şifreleme. Hizmet tutar günlük yok, bir teklif otomatik öldürme anahtarı, ve kullanır DNS / IPv6 sızıntı koruması.

ExpressVPN piyasadaki en ucuz olmasa da, hizmeti taahhüt almadan kendiniz deneyebilirsiniz. Bir teklif 30-gün para iade garantisi, soru sorulmadı.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile izleyin

3.CyberGhost

CyberGhost Cihazları

CBS izlemek için CyberGhost'a bağlandığınızda, iş için en iyi sunucuyu bulmak için kolay bir zamanınız olur. CyberGhost en kullanımı kolay arayüz özel akış profilleri içerir. Bir düzine farklı ülkedeki sunucularla, her seçenek, farklı akış platformlarının engellemesini kaldır.

CyberGhost akıştan daha fazlasına odaklanır. Yazılımı içerir en kaliteli güvenlik protokolleri. Bulacaksın askeri sınıf şifreleme ve katı gizlilik politikası. Kullanıcıların neden CyberGhost'u seçtiğini kendiniz görebilirsiniz.

Önce VPN'i denemek istiyorsanız, CyberGhost cömert bir teklif sunar 45 günlük para iade garantisi. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, 7/24 size yardımcı olması için CyberGhost’un destek ekibi mevcuttur.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile izleyin

 

4.Surfshark

Surfshark cihazları

Surfshark piyasada nispeten yeni bir VPN hizmetidir, ancak hızla bir kullanıcının favorisi. Daha az bilinen bir hizmet olarak Surfshark'ın VPN blokları. Bu, Love Island USA'ya veya diğer CBS içeriğine erişmekte sorun yaşamayacağınız anlamına gelir.

Surfshark’ın ağı 800'den fazla global sunucu sürekli büyüyor. Ayrıca, aşağıdakileri sunan CleanWeb teknolojisi ile birlikte gelir. yerleşik reklam ve kötü amaçlı yazılım engelleyici. Surfshark’ın rekabete göre en önemli avantajı, kullanıcıların sınırsız eşzamanlı bağlantı.

Surfshark'ı 30-gün para iade garantisi.

Surfshark engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video ve diğerleri.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

Surfshark şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ve Firefox.

Surfshark ile izle

5.PrivateVPN

PrivateVPN Cihazları

Merkezi İsveç'te bulunan PrivateVPN, diğer önerilerimizden daha küçük bir hizmettir. Ancak bu, tüm sunucuları kendi ağında çalıştırır. Bu, daha yüksek güvenlik ve gizlilik kullanıcıları için.

PrivateVPN'in Amerika'da bulunan ve en büyük akış platformlarının engellemesini kaldırın, CBS dahil. PrivateVPN için bu gerçek kullanıcı incelemelerine göz atın.

PrivateVPN'in aşağıdakilerden bazılarını sunduğunu göreceksiniz: Premium VPN servisi için en iyi fiyatlare. Performansından memnun değilseniz, 30 gün içinde tam bir geri ödeme.

PrivateVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler; uygulama aracılığıyla kullanılabilen P2P için optimize edilmiş sunucuların listesi.

PrivateVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android ve iOS.

PrivateVPN ile izleyin

özet

Love Island ABD, Birleşik Krallık hit gerçeklik serisine bir Amerikan katılımı olabilir, ancak izlemek için ABD'de olmak zorunda değilsiniz. Bir VPN, coğrafi engelleri atlamanın en iyi ve en güvenli yoludur. İçeriğiniz bölgenize göre sınırlı kalmayacak.

Premium VPN hizmetlerinin kullanımı dönen IP adresleri CBS'ye her zaman erişebilmenizi sağlamak için. Aynı zamanda, bağlantınızı güvenceye alın ve tarama etkinliğinizi gizle İSS'nizden. Denemenizi öneririz NordVPN coğrafi engelleri, sunucu ağını ve güvenliği atlamak da dahil olmak üzere en iyi özellik kombinasyonu için.

Daha fazla okuma

İşte CBS için en iyi VPN'ler için önerilerimiz.

Love Island Beşinci Sezonuna yetişmek istiyorsanız, İngiltere dışındaki izleyiciler için kullanışlı bir rehber yazdık.

Ayrıca Hulu'da Love Island'ın geçmiş mevsimlerini de bulabilirsiniz. Amerikan kredi kartı olmadan nasıl hesap açılacağı aşağıda açıklanmıştır.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me