3 najlepsze sieci VPN do odblokowania Youku | Bezpieczny, szybki hack do 2020 roku


Ponieważ YouTube jest zablokowany w Chinach, Youku przejęło rolę jednego z najpopularniejszych serwisów streamingowych w kraju. Jednak w ten sam sposób, w jaki nie można oglądać YouTube w Chinach, nie możesz oglądać Youku poza Chinami zarówno.

Niektóre treści można nadal oglądać w innych krajach, ale większość filmów na Youku, w tym filmy i programy telewizyjne, są geoblokowany dla każdego oglądającego bez chińskiego adresu IP.

Na szczęście adresy IP mogą być sfałszowane geograficznie. VPN może skłonić Youku do myślenia, że ​​oglądasz z Chin, dając ci dostęp do całej strony.

Krótki przewodnik: Najlepsze sieci VPN dla Youku

  1. Hotspot Shield - Łatwy w użyciu i niedrogi Hotspot Shield ma serwery w Chinach i nieograniczoną przepustowość do przesyłania strumieniowego.
  2. HMA - Nie daj się zwieść nazwie, ta sieć VPN oferuje poważne zabezpieczenia i dedykowane serwery przesyłania strumieniowego w Chinach.
  3. FlyVPN - Jedna z mniej znanych usług, FlyVPN ma siedzibę w Hongkongu i oferuje jedne z najlepszych prędkości w Chinach.

Obejrzyj Youku teraz!

Dlaczego potrzebujesz VPN dla Youku

Chiny są niesławne ze względu na swoją cenzurę. Treść jest często blokowana geograficznie - zarówno dla obywateli w Chinach, jak i dla osób spoza kraju, które chcą przeglądać chińskie strony internetowe.

Youku należy do tej ostatniej kategorii. Czasami znany jako „chiński YouTube”, Youku faktycznie oferuje znacznie więcej niż międzynarodową witrynę hostingu wideo.

Jak również treści przesłane przez użytkowników, Youku przesyła teraz setki programów telewizyjnych i filmów. Aby zachować zgodność z międzynarodowymi przepisami dotyczącymi transmisji strumieniowych, ta treść jest ograniczona geograficznie do osób mieszkających w Chinach.

Jeśli chcesz oglądać Youku spoza Chin, potrzebujesz VPN.

Sztuką przesyłania strumieniowego Youku z dowolnego miejsca na świecie jest sprawienie, aby witryna streamingowa myślała, że ​​masz siedzibę w Chinach. Możesz to zrobić przez geo-spoofing twojego adresu IP za pomocą VPN.

VPN przekierowuje twój ruch przez jeden z własnych serwerów w celu ukryj swój prawdziwy adres IP. Gdy połączysz się z Youku, witryna transmisji strumieniowej wykryje adres IP VPN.

Jeśli ty użyj VPN z serwerami w Chinach, Youku będzie myślał, że jesteś w Chinach i odblokujesz całą jego zawartość.

Trudność polega na znalezieniu sieci VPN, która ma serwery w Chinach. W ostatnich latach kraj zmusił się do korzystania z VPN tylko garstka VPN ma działające serwery w regionie.

To nie wszystko, co VPN może zrobić

Kiedy VPN przekierowuje twoje dane, robi to przez zaszyfrowany tunel. Oznacza to, że cały ruch jest szyfrowany i prywatny - nikt nie może wykryć ani monitorować Twojej aktywności online.

W ten sposób zachowujesz prywatność w Internecie zapobiega szpiegowaniu lub przechwytywaniu ruchu przez osoby trzecie w celu kradzieży poufnych informacji. VPN może zatrzymać hakerów, firmy reklamowe i agencje rządowe na swoich torach.

Jeśli obecnie podróżujesz poza Chinami, ale planujesz wrócić, sieć VPN może być szczególnie przydatna do ochrony Twojej prywatności przed rządem.

Sieci VPN takie jak NordVPN są również w stanie ominąć Wielką Zaporę ogniową. Jeśli łączysz się z serwerem poza Chinami, możesz uzyskać dostęp do wszystkich treści zablokowanych geograficznie, które zostały ocenzurowane przez chiński rząd.

Pamiętaj jednak, że większość sieci VPN jest zablokowana w Chinach, więc musisz to zrobić pobierz i zainstaluj VPN przed powrotem.

Najlepsze VPN dla Youku

1. Tarcza Hotspot

Szybka, prosta i łatwa w użyciu osłona Hotspot Shield doskonale nadaje się do przesyłania strumieniowego Youku. To VPN jest jedna z niewielu usług oferujących serwery w Chinach i oferty nieograniczona przepustowość dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo tyle treści, ile chcesz.

Imponujące prędkości dzięki uprzejmości VPN innowacyjny protokół Catapult Hydra. Hotspot Shield jest w stanie odblokować Netflix, więc nie powinieneś mieć problemu z Youku.

Podczas przesyłania będziesz chroniony przez szyfrowanie wojskowe, Ochrona przed wyciekiem DNS i IP, na automatyczny przełącznik zabijania, i a blokowanie złośliwego oprogramowania.

Nie musisz wierzyć nam na słowo, możesz najpierw przeczytać opinie prawdziwych użytkowników Hotspot Shield lub wypróbować usługę za pomocą 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Oglądaj Youku z Hotspot Shield!

2. HMA VPN

Jedna z najstarszych i najpopularniejszych usług VPN, HMA doskonale nadaje się do przesyłania strumieniowego. To ma dedykowane serwery strumieniowe, duże prędkości i nieograniczona przepustowość dzięki czemu możesz oglądać Youku bez irytującego buforowania i przerw.

HMA zapewnia przyjazne dla użytkownika, intuicyjne aplikacje na wszystkich głównych platformach. Każda aplikacja jest wyposażona w najwyższej klasy zabezpieczenia; Dodatki zawarte szyfrowanie wojskowe, ochrona przed wyciekiem DNS i automatyczny przełącznik zabijania.

HMA oferuje również sprytne Tryb wolności zaprojektowany specjalnie w celu ominięcia rządowej cenzury. Sprawdź, co sądzą nasi recenzenci o tej lubianej sieci VPN, lub wypróbuj ją 7-dniowy bezpłatny okres próbny lub 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Oglądaj Youku z HMA

3. FlyVPN

Być może nie tak dobrze znany jak niektóre z większych usług, FlyVPN ma serwery działające w Chinach. Baza w Hongkongu oznacza, że ​​FlyVPN oferuje doskonałe prędkości w Chinach.

Podobnie jak nasze inne rekomendacje, FlyVPN daje również wszystkim użytkownikom nieograniczona przepustowość. Twoja prywatność jest pod opieką wojskowy, 256-bitowe szyfrowanie AES. Prawdziwi użytkownicy szczególnie chwalą bazę VPN w Hongkongu za to, że są poza stowarzyszeniem Eyes Alliance z 5/9/14.

FlyVPN może być nieco droższy niż inne opcje, ale warto, jeśli chcesz Chińskie serwery z najlepszymi prędkościami. Możesz wypróbować VPN dla siebie za pomocą 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy tak długo, jak płacisz za pomocą PayPal lub AliPay.

Oglądaj Youku z FlyVPN!

Podsumowanie i dalsze czytanie

Znalezienie VPN z działającymi serwerami w Chinach może być trudne, ale jeśli będziesz przestrzegać naszych zaleceń, nie powinieneś mieć problemów z odblokowaniem Youku.

Jeśli mieszkasz w Chinach i potrzebujesz tylko VPN, aby tymczasowo oglądać Youku, możesz po powrocie użyć bezpieczniejszego VPN. Naszą największą rekomendacją jest NordVPN, ale tutaj możesz znaleźć pełną listę najlepszych VPN dla Chin.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat odblokowywania chińskich stron internetowych, gdy jesteś poza krajem? Oto przewodnik po chińskim adresie IP z dowolnego miejsca.

Lub, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o chińskiej cenzurze, przeczytaj nasz artykuł o tym, dlaczego VPN są nielegalne w Chinach.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me