5 najlepších alternatív k spoločnosti Flixtor: Získajte filmy a televíziu ZDARMA v roku 2020

 

Najlepšie alternatívy vlákna:

 1. MoviesJoy
 2. Popcorn Time
 3. SubsMovies
 4. Projekt zadarmo TV
 5. Hodinky série

Je smutné, že je to oficiálne: Flixtor je offline a nie je tu žiadny predpokladaný dátum jeho návratu.

Jedna z našich obľúbených bezplatných filmových a televíznych streamingových služieb je pod extrémnym tlakom filmového priemyslu bol odstránený z webu. Ak ste nedávno navštívili takzvaný web Flixtor, prečítajte si ho, pretože sa tým vystavujete riziku.

Desiatky nových webové stránky sa objavili a tvrdili, že sú „novými Flixtormi“, ale všetky sú falošné a nebezpečné. Vývojári spoločnosti Flixtor vo verejnom vyhlásení potvrdili, že akýkoľvek web, ktorý tvrdí, že je novou verziou služby, je podvodom.

flixtoralt (1)

Čo môžete robiť, keď nie je k dispozícii Flixtor?

našťastie, existujú bezpečné alternatívy k Flixtoru, takže stále môžete opraviť svoj televízor a film.

Neustále sledujeme streamované stránky aby ste našli najlepšie dostupné služby a pomohli vám vyhnúť sa webom, ktoré by mohli šíriť škodlivý softvér alebo poškodiť váš prehliadač. Nižšie zdieľame niektoré z našich obľúbených alternatív k Flixtoru.

Najskôr však stručná poznámka o vašej online bezpečnosti: Ak torrentujete filmy alebo streamujete video z ľubovoľného bezplatného webu online, dôrazne vám odporúčame použiť sieť VPN.

Udržiavaním anonymity a Sieť VPN vás môže chrániť pred zákonnými problémami ak web, ktorý používate, nezískal práva na distribúciu sledovaných filmov. Preto vám odporúčame aj tie najlepšie siete VPN, ktoré sa majú použiť na bezplatné webové stránky na streamovanie údajov.

Najlepšie alternatívy k vláknu, ktoré fungujú práve teraz

Tieto webové stránky sme dôkladne otestovali bezpečnosť, kvalita a spoľahlivosť. Nemusíte sa registrovať aby sledovali ich obsah, a ne bombardujú vás reklamami, najmä ak má vaša VPN blokovač reklám.

1. Filmy Radosť

flixtoralt (2)

MoviesJoy je a bezplatná služba streamovania filmov a televízií s nulovými reklamami. Je to rýchle a ponúka HD streamovanie. Počas testovania sme však zistili, že niektoré videá vo formáte HD sú vlastne iba 720p (štandardné HD), nie 1080p (plné HD), v ktoré sme dúfali.

Všetky videá sú označené ako jedno HD alebo vačka ktoré vám pomôžu rýchlo nájsť najkvalitnejšiu verziu každého filmu alebo relácie. Videozáznamy „Cam“ boli zaznamenané pomocou kamkordéra v kine.

Jedinou skutočnou nevýhodou, ktorú sme objavili pri testovaní MovieJoy, je to, že existuje žiadny spôsob, ako odstrániť skryté titulky z videí, ktoré ich majú. Titulky neboli rušivé a nezaberali veľa miesta na obrazovke, bolo by však pekné ich vypnúť..

Celkovo je MoviesJoy dobre navrhnutá stránka bez reklám s doménou veľký výber z viac ako 1 000 titulov.

Navštívte MoviesJoy

2. Popcorn Time

flixtoralt (3)

Technicky je Popcorn Time aplikácia, nie web, ale je to také pôsobivé, že si tu zaslúži zmienku.

Po otvorení aplikácie budete mať prístup k katalógu tisíce televíznych relácií a filmov z rôznych torrenting webových stránok. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať film, zvoliť kvalitu videa a rozhodnúť sa, či chcete titulky skryť. Aplikácia urobí zvyšok!

Aplikácia Popcorn Time je k dispozícii pre zariadenia Windows, Mac OS, Linux a Android. Môžete si ho tiež stiahnuť do zariadenia iOS z počítača PC alebo Mac.

Navštívte Popcorn Time

3. Podvýdavky

flixtoralt (4)

SubsMovies má úhľadné rozhranie, ktoré sa ľahko používa. Videá sú usporiadané podľa ich kvality a zdroja, aby vám pomohli rýchlo vyhľadajte najlepšiu dostupnú verziu hľadaného titulu.

Rozhranie je tiež omnoho silnejšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Vyzerá to ako jednoduchý index videa, ale váš vybrané video sa prehrá priamo na webovej stránke SubsMovies. S neznámymi webovými servermi tretích strán nikdy nebudete musieť riskovať.

Ako naznačuje názov stránok, spoločnosť SubsMovies sa zameriava na zlepšenie dostupnosti obsahu s titulkami. Je to vynikajúca funkcia, ak máte poruchu sluchu alebo ak nenájdete veľa filmov vo svojom rodnom jazyku. Ak chcete získať preklad titulkov, jednoducho pozastavte video.

Navštívte SubsMovies

4. Projekt zadarmo TV

flixtoralt (5)

Televízia Project Free v skutočnosti nie je webovou stránkou, ktorá vysiela streamovanie. Skôr je to ľahko použiteľný index televíznych relácií. Keď nájdete reláciu, ktorú chcete sledovať, musíte prejsť na odkaz na webovú stránku tretej strany, ktorá hostí video.

Použitie PFTV nie je také plynulé a intuitívne ako naše tri najlepšie tipy a vy možno bude potrebné vyskúšať niekoľko odkazov, aby ste našli ten, ktorý funguje.

Na hlavnej webovej stránke sme sa nestretli so žiadnymi reklamami, ale s webovými stránkami tretích strán vám môže poslať niekoľko reklám. Niektoré stránky vám umožňujú zvoliť si, či chcete video streamovať alebo stiahnuť. Neodporúčame sťahovať obsah z webov tretích strán.

Projekt Free TV má takmer každá šou, na ktorú by ste mohli myslieť, každý deň sa pridáva viac.

Navštívte Project Free TV

5. Sledujte sériu

flixtoralt (6)

Watch Series ponúka a obrovský katalóg predstavení a filmov, má však viac kontextových okien ako iné stránky v našom zozname. Použitie a VPN s blokovaním reklám veľa pomáha - počas prehliadania stránok budete musieť kliknúť na niekoľko reklám, ale neprerušia vaše streamy.

Webová stránka je veľmi rýchla a pohotová. Podobne ako televízia Project Free vás služba Watch Series tiež pošle na hostiteľskú stránku tretej strany na streamovanie videa. Opäť budete potrebovať trpezlivosť, pretože prvý odkaz, ktorý vyskúšate, nemusí fungovať.

Watch Series je a prehľadná stránka, ktorá uľahčuje vyhľadávanie filmov a televízne programy, ktoré chcete sledovať. Len sa uistite, že používate dobrú sieť VPN a vyhnite sa sťahovaniu akéhokoľvek obsahu z webových stránok tretích strán.

Navštívte Watch Series

Prečo by ste mali vždy používať sieť VPN pri streamovaní

Ak chcete chrániť svoje súkromie, zabezpečiť svoje zariadenie proti počítačovej kriminalite a získať jednoduchý prístup k obsahu s obmedzeným geografickým obsahom, odporúčame vám používať sieť VPN vždy, keď budete online.. Používanie stránok bezplatného streamovania zahŕňa viaceré riziká, vďaka ktorým je použitie siete VPN rozhodujúce.

Ochrana pred nebezpečnými reklamami a škodlivými stránkami tretích strán

Väčšina bezplatných streamingových serverov hostuje reklamy a reklamy online môžu byť nebezpečné. Reklamy s škodlivý kód, ktorý unesie váš prehliadač sú spoločnou hrozbou. Niektorí z vás vás oklamú znakom „X“, ktorý vyzerá, že by mal okno zatvoriť. Kliknutím naň sa skutočne spustí stiahnutie kódu.

Najlepšie siete VPN majú výkonné vstavané blokovanie reklám, ktoré vám pomáha zostať v bezpečí. Budú tiež upozorniť, ak webová stránka tretej strany, ktorá hosťuje vaše video, nie je bezpečná, a zablokujte stránku skôr, ako môže infikovať vaše zariadenie.

Ochrana pred právnymi dôsledkami porušenia autorských práv

Je to dokonale legálne sledovať video na webe, ktorý má zabezpečené práva na jeho distribúciu. Ak však webová lokalita nemá povolenie na zobrazenie videa, mohli by ste sa dostať do legálnych bojov za porušenie autorských práv.

Šifrovaním vášho prenosu a maskovaním vašej IP adresy, Sieť VPN takmer znemožňuje každému sledovať vašu online aktivitu späť k vám. Takže aj keď sa webový server pre streamovanie dostane do problémov s porušovaním autorských práv, nebudete.

Prístup k väčšej rozmanitosti filmov a predstavení

Streamovanie webových stránok je v niektorých krajinách blokované vysokou vládnou cenzúrou internetu. V iných krajinách to možno nájdete Niektoré webové stránky na streamovanie alebo konkrétne videá, ku ktorým chcete pristupovať, sú blokované geoblokom poskytovateľ obsahu.

Správne maskovanie IP VPN vám umožňuje obísť geobloky a cenzúru prístup k streamovacím webom a videám, ktoré nie sú dostupné vo vašom regióne, bezpečne a anonymne.

Všetko, čo musíte urobiť, je pripojiť sa k serveru VPN v krajine, kde nie je blokovaný obsah. Len za pár kliknutí získate okamžitý a neobmedzený prístup.

Prevencia Throttlingu ISP

Ak nepoužívate sieť VPN, váš poskytovateľ internetových služieb presne vie, ktoré webové stránky navštevujete. Poskytovatelia internetových služieb často úmyselne znižujú rýchlosť pripojenia používateľov navštevovanie stránok s torrentom alebo streamovaním, čo je proces známy ako škrtenie.

Škrtenie ISP môže zničiť vašu filmovú noc so streammi neustále prerušovanými oneskorením a vyrovnávaním. Šifrovanie na vojenskej úrovni, ktoré používajú špičkové siete VPN, znemožňuje vášmu poskytovateľovi internetových služieb monitorovať vašu komunikáciu, takže to budete mať streamovanie plnou rýchlosťou po celú noc.

Najlepšie VPN, ktoré sa používajú na streamovanie

Mnoho sietí VPN sľubuje vysokú rýchlosť a bezkonkurenčnú bezpečnosť, ale my za to neberieme slovo a nemali by ste ani vy. Pri dôkladnom testovaní odporúčame iba siete VPN, ktoré stoja nad ostatnými.

Ak ste po bezplatných filmoch a televíznych reláciách, môže byť lákavé hľadať aj bezplatnú sieť VPN. však, dôrazne neodporúčame používanie VPN zadarmo. V najlepšom prípade bude bezplatná sieť VPN frustrujúco pomalá. V najhoršom prípade by to ohrozilo vašu bezpečnosť alebo dokonca predalo vaše údaje tretím stranám.

Toto sú poskytovatelia VPN, ktorým môžete veriť na ochranu vašich osobných údajov a udržanie vášho pripojenia v prevádzke na najvyššiu rýchlosť.

1. NordVPN

Zariadenia NordVPN

NordVPN sa kombinuje neobmedzená šírka pásma a vojenské šifrovanie aby sme vám priniesli najlepšiu vysokorýchlostnú sieť VPN pre bezplatné streamingové stránky.

Osobitná poznámka je jeho vstavaný blokovač reklám a škodlivého softvéru, CyberSec. Táto jedinečná sada zabezpečenia odstráni kontextové reklamy na webových stránkach, ako sú napríklad seriály Watch a Chráňte svoje zariadenie pred hackermi a nebezpečnými webovými stránkami.

Môžete streamovať a prezerať až 6 zariadení naraz s NordVPN a poskytovateľ ponúka aplikácie pre všetky hlavné zariadenia vrátane Android TV.

Môžete vyskúšať NordVPN bez rizika pomocou 30-dňová záruka vrátenia peňazí na všetkých predplatných balíkoch.

NordVPN sa môže odblokovať:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Áno, sú k dispozícii špeciálne servery P2P.

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je tiež kompatibilný so smerovačmi.

Streamujte s NordVPN TERAZ!

2. ExpressVPN

Výhody ExpressVPN

ExpressVPN je bleskovo rýchla VPN služba, ktorá Vďaka tomu je streamovanie bezpečné, anonymné a ľahké.

Či už ste začiatočník alebo veterán VPN, spoločnosť ExpressVPN vás pokryla. jeho intuitívne aplikácie sa ľahko nastavujú a prispôsobujú a zahŕňajú špičkové bezpečnostné funkcie ktoré chránia vašu online aktivitu 24/7.

S ExpressVPN si budete môcť vychutnať neobmedzenú šírku pásma naraz až 3 zariadenia, s 30-dňová záruka vrátenia peňazí o všetkých plánoch. Môžete to dokonca skúsiť zadarmo po dobu 7 dní na zariadeniach s Androidom a iOS.

ExpressVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

ExpressVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Ponúka tiež aplikáciu na použitie s určitými smerovačmi.

Streamujte pomocou služby ExpressVPN TERAZ!

3. CyberGhost

cyberghost viac zariadení

S 3 000+ servermi v 60 krajinách, pokročilé bezpečnostné funkcie, a ľahko použiteľné rozhranie, CyberGhost je najlepšou voľbou pre streamovanie online.

CyberGhost automaticky zablokuje reklamy a skontroluje webovú adresu všetkých navštívených webových stránok, aby sa ubezpečil, že sú bezpečné. Ak sa na stránku nedá veriť, CyberGhost zabráni jej načítaniu. to je ideálna ochrana, ak pozeráte videá hostené na webových stránkach tretích strán.

Môžete vyskúšať CyberGhost sami s veľkorysým 45-dňová záruka vrátenia peňazí.

CyberGhost môže odblokovať:

 • Vyhradený streamingový profil so servermi optimalizovanými pre: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a ďalšie.

Podporuje torrenting:

 • Áno; vyhradený profil zobrazuje krajiny a počet používateľov.

CyberGhost pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

Streamujte pomocou aplikácie CyberGhost TERAZ!

zhrnutie

Zmiznutie Flixtoru bolo obrovskou stratou pre celosvetovú komunitu torrentingu a streamovania. My všetci chcem veriť, že každý z objavených stránok „New Flixtor“ je skutočná vec, ale nie je a pravdepodobne je nebezpečný.

Nenechajte sa zmiasť škodlivými a falšovanými webmi. Zostaňte v bezpečí držaním sa vynikajúcich alternatív Flixtoru, ktoré odporúčame, a používať prémiovú sieť VPN pri každej návšteve streamingového alebo torrentového servera.

Správna sieť VPN odomkne cenzurované a geoblokované webové stránky, chráni vaše zariadenie pred kybernetickými útokmi a chráni vás pred zákonnými dôsledkami, ak streamingová stránka porušuje autorské práva.

A zatiaľ čo najlepšie VPN nie sú zadarmo, sú omnoho lacnejšie, než si myslíte. Pozrite sa na našu stránku s kódmi kupónov, kde nájdete najhorúcejšie ponuky.

Získajte NordVPN TERAZ!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me