5 najlepších sietí VPN, ktoré stále pracujú so sieťou Netflix [testované v roku 2020]

 

Pokúšate sa odblokovať Netflix pomocou VPN? Nie všetky služby sa môžu obísť zákazom siete Netflix VPN, ale NordVPN je perfektné riešenie. Môžete tiež použiť ExpressVPN, CyberGhost, PrivateVPN a Surfshark. Dobrá správa? Všetci majú záruky vrátenia peňazí, takže si môžete vyskúšať rýchlosť streamovania ešte pred tým, ako sa k tomu zaviazáte.

Ako milovník netflixov mimo USA viem, aké frustrujúce je, keď si len chcete oddýchnuť a pozerať svoju obľúbenú šou..

Preto Testoval som viac ako 30 VPN s najlepším hodnotením, aby som zistil, ktoré z nich spoľahlivo spolupracujú s Netflixom a ktoré nie. VPN v tomto zozname vám poskytujú prístup bez stresu ku globálnemu obsahu Netflix - takže vám zostáva viac času na Netflix a chill..

Najlepšie VPN pre Netflix

 1. NordVPN je naše odporúčanie č. 1 na streamovanie Netflixu
 2. ExpressVPN má bleskové rýchlosti pre streaming bez vyrovnávacej pamäte
 3. Surfshark majú prístup do všetkých testovaných oblastí Netflix
 4. CyberGhost má špeciálne profily na streamovanie Netflixu
 5. PrivateVPN vám poskytuje prístup k celosvetovým knižniciam Netflix

Ako sme našli najlepšie VPN pre Netflix

Netflix chce zakázať VPN, takže je ťažké vedieť, ktorú sieť VPN môžete skutočne použiť na odblokovanie siete Netflix. Anti-VPN softvér streamingového gigantu blokuje známe servery VPN, takže je ťažké nájsť aktuálne informácie o tom, ktoré služby majú prístup k špecifickým oblastiam Netflixu..

V rámci nášho hodnotenia sme sa pokúsili získať prístup ku globálnym katalógom Netflix zo serverov v systéme USA, Spojené kráľovstvo, Kanada, Nemecko, Francúzsko, Japonsko a Brazília aby ste videli, ktoré VPN sú pre danú úlohu pripravené.

Potom sme porovnali služby - vrátane funkcií, ako je rýchlosť, šírka pásma, bezpečnosť a použiteľnosť - aby sme sa uistili, že odporúčanie najlepších sietí VPN pre rýchle a bezpečné streamovanie.

Poznámka editora: Tieto testy sa naposledy vykonali v máji 2019. Ak nájdete blokovaný server, dajte nám vedieť na adrese [email protected]

Prečo potrebujete správnu VPN na odblokovanie Netflixu

Netflix používa vašu IP adresu na zistenie, kde sa nachádzate. Pomocou vašej polohy sa určuje, ktoré televízne programy a filmy môžete zobraziť a ktoré blokovať. Toto sa nazýva geoblokovanie. Sieť VPN je ľahké zmeniť pomocou siete Netflix.

Netflix vynucuje bloky VPN z dôvodu priemyselného tlaku na dodržiavanie distribučných a licenčných dohôd. Národné televízne stanice platia licenčné poplatky produkčným štúdiám na vysielanie filmov a populárnych relácií Domček z kariet a Greyova anatómia. Nepotešilo sa im, že spotrebitelia mohli prezerať obsah s licenciou na miestnej úrovni bez platenia miestnych odberov. Nútili Netflix, aby zablokoval servery, o ktorých je známe, že patria do VPN.

Dobrým príkladom je Franšíza Harryho Pottera. Filmy boli k dispozícii na streamovanie na Hulu, ale boli odstránené a znovu vydané na Netflixe - ale iba v niektorých krajinách, kde miestni vysielatelia nevlastnili filmové práva. Potterheads po celom svete zmeškali pokiaľ nepoužili sieť VPN na pripojenie k francúzskym, belgickým a austrálskym serverom spoločnosti Netflix (takto to môžete urobiť).

však, Nie všetky VPN fungujú s Netflixom. Ak používate sieť VPN, ktorá nemôže obísť bloky siete Netflix, obávate sa Chybové hlásenie streamovania:

5 najlepších sietí VPN, ktoré stále pracujú so sieťou Netflix [testované v roku 2020]

"Hops, niečo sa pokazilo ... Zistil sa proxy. Zdá sa, že používate odblokovač alebo server proxy. Vypnite ktorúkoľvek z týchto služieb a skúste to znova. “

Väčšina sietí VPN nemôže tieto bloky obísť. Netflix skontroluje vašu IP adresu v databáze tretích strán a skontroluje, či ste pripojení k známemu serveru VPN. Aj keď vaša sieť VPN zvyčajne funguje pre iné streamingové služby, stále sa možno nebudete môcť pozerať na reláciu Netflix.

Ešte nie je panika - testovali sme najlepšie VPN a našiel ktoré môžu obísť opatrenia proti VPN.

Ako si vybrať najlepšiu VPN pre Netflix

VPN pre rýchle a ľahké streamovanie Netflixu:

 • na obísť bloky VPN spoločnosti Netflix.
 • Servery v krajine, ku ktorej chcete získať prístup. Napríklad, ak chcete sledovať Netflix USA, musíte sa pripojiť k serveru založenému na USA, ktorý môže obísť bloky VPN Netflixu..
 • Vysokorýchlostné pripojenia a neobmedzená šírka pásma zabezpečte neobmedzené, rýchle streamovanie vo vysokom rozlíšení.
 • Silné bezpečnostné funkcie na ochranu vašich údajov, napr šifrovanie na vojenskej úrovni, prísna politika bez protokolov, a prepínač automatického zabíjania.
 • Viacnásobné súčasné pripojenie a aplikácie pre rôzne zariadenia takže rôzni členovia vašej domácnosti môžu sledovať svoje vlastné koncerty súčasne.
 • Podpora nepretržitého živého rozhovoru 24/7 takže ak máte nejaké problémy s pripojením, vždy je tu niekto, kto vám pomôže.

So všetkým tým na mysli, Poďme sa pozrieť na najlepšie VPN pre odblokovanie Netflixu.

Najlepšie VPN na odblokovanie Netflixu

Každú z týchto sietí VPN sme dôkladne testovali aby zistili, ktorý z ich serverov by mohol obísť bloky VPN a odblokovať Netflix v rôznych oblastiach. Pretože sa technológia VPN neustále vyvíja, aj keď pre nás server nefungoval, môže to v budúcnosti fungovať - ​​alebo naopak.

Ak vám určitý server spôsobuje problémy, stojí to za to prepnutím na iný server v rovnakej krajine, aby ste zistili, či môžete získať prístup. Môžete sa tiež pokúsiť niekoľkokrát odpojiť a znova sa pripojiť k rovnakému serveru - môžete získať novú adresu IP, ktorá nie je v databáze spoločnosti Netflix..

1. NordVPN

Najlepšie VPN pre Netflix a naše celkové číslo 1

nordvpn

 • Technológia SmartPlay ponúka neobmedzené odblokovanie
 • Neobmedzená šírka pásma a konkurencieschopné rýchlosti
 • 5 100 serverov v 60+ krajinách

Počas našich testov sme mali prístup k katalógom Netflix z:

 • USA (testované 5 serverov: Atlanta, Chicago, Los Angeles, New York, Miami), Spojené kráľovstvo, Kanada, Nemecko, Francúzsko, Japonsko, Brazília

Myslíme si, že NordVPN je najlepšia VPN pre Netflix. Rovnako ako špičková bezpečnosť, veľmi rýchle rýchlosti a neobmedzená šírka pásma, NordVPN dokáže prekonať prakticky všetky bloky VPN.

Táto služba ponúka 5 100 serverov v 60+ krajinách, takže si môžete vybrať z takmer akéhokoľvek katalógu Netflix. NordVPN je jedinečný Technológia SmartPlay vás automaticky pripojí k serveru, ktorý dokáže odblokovať Netflix alebo čokoľvek, na čo sa snažíte získať prístup.

Môžete mať celú svoju domácnosť baviť až do šesť súčasných pripojení zariadenia. Vďaka tejto podpore plus 24/7 živého chatu nie je divu, že NordVPN je u čitateľov tak populárny. Vyskúšajte si to sami pomocou bezriziková 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Nevýhody NordVPN:

 • Obrovská sieť serverov znamená, že rýchlosti servera sa môžu občas líšiť

Ostatné služby streamovania, ktoré môže NordVPN odblokovať, zahŕňajú:

 • HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je tiež kompatibilný so smerovačmi.

Nenechajte si ujsť najlepšie ponuky spoločnosti NordVPN!

Začnite streamovať s programom NordVPN!

2. ExpressVPN

Najrýchlejšie rýchlosti streamovania pre Netflix

expressvpn

 • VPN s rýchlym prístupom # 1 ponúka bezchybné rýchlosti streamovania
 • Ľahko obchádza bloky VPN
 • 3 000 serverov v 90+ krajinách

Počas našich testov sme mali prístup k katalógom Netflix z:

 • USA (Los Angeles a Dallas), Spojené kráľovstvo, Kanada, Nemecko, Francúzsko, Japonsko

Nemali sme však prístup k katalógom Netflix v:

 • Brazília

ExpressVPN je najrýchlejšia VPN pre Netflix. Umožňuje priblížiť minulosti blokov VPN a odblokovať exkluzívny obsah Netflix.

Aj keď nemohol odblokovať Netflix vo všetkých testovaných oblastiach, jeho 32 a viac serverov v USA znamenalo, že to bolo najlepšie pre zaručený rýchly prístup do Netflix USA.

ExpressVPN si cení vašu bezpečnosť a chráni vaše dáta najlepšie šifrovacie protokoly vo svojej triede, prepínač automatického zabíjania, a a prísna politika bez protokolov. Môžete vyskúšať túto špičkovú bezrizikovú VPN bez otázok 30-dňová záruka vrátenia peňazí a zistite, prečo je optimistický v prípade streamingových nadšencov.

Nevýhody ExpressVPN:

 • Drahšie ako iné siete Netflix
 • Iba 5 súčasných pripojení

Ďalšie služby streamovania, ktoré môže ExpressVPN odblokovať, zahŕňajú:

 • Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, reklama BBC iPlayer.

ExpressVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Ponúka tiež aplikáciu na použitie s určitými smerovačmi.

Kliknite sem, ak chcete získať kódy kupónov ExpressVPN!

Začnite streamovať s ExpressVPN!

3. Surfshark

Najlacnejšia VPN na odblokovanie Netflixu

Surfshark_screenshot

 • Rastúca sieť serverov zahŕňa 1041+ serverov v 61+ krajinách
 • Užívateľsky prívetivé rozhranie
 • Neobmedzené pripojenie zariadení

Počas našich testov sme mali prístup k katalógom Netflix z:

 • USA (všetkých 5, ktoré sme testovali: Atlanta, Chicago, Los Angeles, New York, Miami), Spojené kráľovstvo, Kanada, Nemecko, Francúzsko, Japonsko, Brazília

Surfshark je skvelá voľba pre rýchle a kvalitné streamovanie Netflix. Jeho rastúca sieť 1041+ serverov znamená, že odblokoval Netflix vo všetkých testovaných oblastiach.

Môžete tiež využiť výkonné bezpečnostné funkcie aby ste boli v bezpečí počas streamovania. Funkcia CleanWeb od spoločnosti Surfshark vás ochráni pred reklamami, škodlivým softvérom, pokusmi o phishing a sledovaním.

Ak si nie ste istí, či je Surfshark pre vás to pravé, kliknite sem a prečítajte si recenzie skutočných používateľov. K dispozícii je tiež 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže to môžete vyskúšať bez rizika.

Nevýhody Surfshark:

 • Relatívne nový poskytovateľ môže v budúcnosti čeliť ďalším problémom s Netflixom

Medzi ďalšie streamingové služby, ktoré môže Surfshark odblokovať, patria:

 • Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a ďalšie

Surfshark funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox

Získajte najlepší kupónový kód pre Surfshark!

Začnite streamovať pomocou Surfshark!

4. CyberGhost

Dedikované servery uľahčujú odblokovanie Netflixu

cyberghost

 • Vyhradený profil streamovania so servermi optimalizovanými pre Netflix
 • Užívateľsky prívetivé rozhranie
 • Až 7 súčasných pripojení

Počas našich testov sme mali prístup k katalógom Netflix z:

 • USA (vyhradený streamovací server), Spojené kráľovstvo, Nemecko, Francúzsko

Nemali sme však prístup k katalógom Netflix v:

 • Kanada, Japonsko, Brazília

CyberGhost ponúka vstavaný streamingový profil s vyhradenými servermi pre Netflix v USA a Veľkej Británii. CyberGhost má vysoko intuitívne užívateľské rozhranie takže je ľahké prejsť na ňu - budete pripravení ísť iba niekoľkými kliknutiami.

Vaše pripojenie bude vždy súkromné ​​a bezpečné s CyberGhost najmodernejšie bezpečnostné prvky, počítajúc do toho vojenské šifrovanieprísna politika bez protokolov.

CyberGhost je obľúbený dav. Ponúka a 45-dňová záruka vrátenia peňazí pri upisovaní na 6 mesiacov alebo dlhšie, zatiaľ čo kratšie predplatné je chránené a 14-denná záruka vrátenia peňazí.

Nevýhody CyberGhost:

 • Príležitostne pomalé rýchlosti

Medzi ďalšie streamingové služby, ktoré môže CyberGhost odblokovať, patria:

 • Vyhradený streamingový profil so servermi optimalizovanými pre: BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a ďalšie

CyberGhost pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome

Získajte najlepší kupónový kód pre CyberGhost!

Začnite streamovať s CyberGhostom!

5. PrivateVPN

Najbezpečnejšia VPN na odblokovanie Netflixu

privatevpn

 • Vlastná sieť ponúka vysokú úroveň ochrany súkromia
 • Až 6 súčasných pripojení zariadení

Počas našich testov sme mali prístup k katalógom Netflix z:

 • USA (všetkých 5, ktoré sme testovali: Atlanta, Chicago, Los Angeles, Miami, New York), Spojené kráľovstvo, Kanada, Nemecko, Francúzsko, Japonsko, Brazília

Kompaktná serverová sieť PrivateVPN ponúka výkonné globálne servery, ktoré by mohli odblokovať Netflix vo všetkých testovaných oblastiach. Pomerne malá sieť však predstavuje riziko, že narazíte na preťaženie siete, čo povedie k pomalému pripojeniu.

Ak ste ochotní riskovať, PrivateVPN je Rozpočet-friendly poskytovateľ s vynikajúcimi funkciami. Je to tiež skvelé pre začiatočníkov - aj keď nemáte podporu živého chatu, ak ste v oblasti sietí VPN (alebo ste zaneprázdnení), môžete požiadajte agenta podpory zákazníkov, aby nainštaloval váš softvér VPN prostredníctvom pomoci na diaľku.

Vyťažte maximum 7-dňová bezplatná skúšobná verzia a 30-dňová záruka vrátenia peňazí a zistite, prečo používatelia milujú službu PrivateVPN.

Nevýhody PrivateVPN:

 • Nejednotné rýchlosti servera
 • Sieť malého servera

Ostatné služby streamovania, ktoré môže PrivateVPN odblokovať, zahŕňajú:

 • Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video a BBC iPlayer

PrivateVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android a iOS

Získajte zľavový kód pre PrivateVPN.

Začnite streamovať pomocou PrivateVPN!

VPN, ktoré nemôžu odblokovať Netflix

Počas našich testov sme našli veľa sietí VPN, ktoré nedokážu odblokovať sieť Netflix v žiadnej krajine. Niektoré z nich sú príliš slušné na slušné streamovanie a iné nemôžu obísť zákazy siete VPN spoločnosti Netflix. Ak hľadáte spoľahlivú sieť VPN na streamovanie Netflixu, mali by ste sa vyhnúť:

 1. Ahoj
 2. ZenMate
 3. Opera VPN
 4. Súkromný prístup na internet
 5. HMA
 6. Speedify
 7. TunnelBear
 8. PureVPN
 9. zažívacie
 10. Schovaj ma

Môžem použiť bezplatnú sieť VPN pre Netflix?

Krátka odpoveď znie žiadny. Testoval som desiatky bezplatných sietí VPN a žiadna z nich nemohla spoľahlivo odblokovať Netflix. Navyše, aj keď existuje niekoľko bezpečných sietí VPN zadarmo, väčšina z nich je nespoľahlivá a dokonca nebezpečná.

Ak potrebujete bezplatnú sieť VPN pre Netflix, zvážte použitie bezplatnej skúšobnej verzie spoločnosti NordVPN na odblokovanie siete Netflix na 30 dní. Je to bezrizikový spôsob, ako otestovať našu VPN s číslom jedna a ideálne riešenie, ak hľadáte prístup na katalóg Netflix vo svojej domovskej krajine počas cestovania..

záver

Dobrá VPN maskuje vašu IP adresu takže to vyzerá, že máte prístup na internet z inej krajiny. toto „Snaží“ Netflix, aby vám poskytol prístup do katalógu tejto krajiny - vrátane exkluzívnych relácií a filmov, ktoré na svojom lokálnom serveri Netflix nemôžete pozerať!

Ale buď opatrný - nie všetky VPN sú si rovnaké a väčšina z nich nemôže vôbec odblokovať Netflix.

my dôkladne otestovali naše najlepšie odporúčania aby sa ubezpečili, že môžu poraziť bloky siete Netflix VPN pri zachovaní vašich údajov v bezpečí a anonymite.

Teraz, keď máte vedomosti, ktoré potrebujete pre výber správnej siete VPN, pozrite sa na naše Najlepšie ponuky VPN a kódy kupónov, aby ste získali tie najlepšie ceny.!

Sledujte Netflix s NordVPN teraz!

Mohlo by sa vám páčiť:

Celkovo najlepšie VPN

Zmeňte svoj región Netflix v priebehu niekoľkých sekúnd

NordVPN odblokuje Netflix (a je ľahšie ako si myslíte!)

Oprava chyby servera Netflix Proxy pomocou siete VPN

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me