5 najlepších sietí VPN na nákup s bitcoinmi a kryptomenami v roku 2020

Vždy je dobré mať k dispozícii kvalitnú VPN (virtuálnu súkromnú sieť) pre vaše súkromie online. Ešte lepší nápad? S a bezpečný a anonymný spôsob platby, inak známe ako kryptomena.

Nákup siete VPN pomocou tradičnej kreditnej karty alebo služby PayPal môže byť riskantným krokom. Z tohto dôvodu sa stali populárnejšie kryptomeny, ako napríklad bitcoíny - ale nie každý poskytovateľ ich prijme.

Nájdenie ideálnej VPN, ktorá tiež podporuje krypto platby, môže byť výzvou. Po otestovaní stoviek sietí VPN sme dostali konečný zoznam najlepších sietí VPN, ktoré môžete kúpiť s kryptoměnou. Či už je príležitostné prehliadanie, torrenting, alebo prístup k Netflixu, nájdete to, čo hľadáte, v našom podrobnom zozname.

Aj keď nemáte kryptovú peňaženku, držte sa. Preskúmame tiež, prečo sú krypto platby skvelým nápadom pre vašu budúcu sieť VPN.

Predtým, ako sa dostaneme na zoznam, tu je rýchle zhrnutie.

Stručný sprievodca: Ako kúpiť sieť VPN s kryptomennosťou

 1. Vyberte si VPN, ktorá umožňuje platby kryptomeny. NordVPN je naše odporúčanie č. 1 - prejdite nadol a zistite prečo.
 2. Zaregistrujte sa a vyberte bitcoín alebo kryptomenu ako váš spôsob platby. Pre lepšiu anonymitu použite e-mailovú adresu s čo najmenšími osobnými údajmi.
 3. Dokončite nákup. Niektorí poskytovatelia používajú kryptografické platobné brány, zatiaľ čo iní prijímajú meny priamo prostredníctvom svojich vlastných krypto-peňaženiek.
 4. Stiahnite a nainštalujte softvér VPN.
 5. Všetci ste pripravený! Vychutnajte si lepšie súkromie pri prehliadaní a platení.

Výhody bitcoínu a iných kryptomien

Jednoducho povedané, platba kryptom vám dáva jednu obrovskú výhodu - oveľa lepšie súkromie. Hlavným účelom kryptomeny je poskytnúť používateľom bezpečnejšie výmeny a zároveň viesť verejné záznamy o všetkých transakciách. To sa deje vďaka súkromné ​​a verejné „kľúče“. Počas žiadneho kroku procesu nie sú potrebné žiadne informácie umožňujúce identifikáciu osôb.

Porovnajte to s tradičnými platobnými metódami, kde musíte uviesť čísla kreditných kariet, účty PayPal alebo iné citlivé údaje. toto môže predstavovať veľké bezpečnostné riziko, ak dôjde k porušeniu údajov.

Pre mnohých z nás je vystavovanie informácií o kreditnej karte online problémom. Bitcoiny a iné kryptá sú skvelou alternatívou na ochranu týchto údajov pred platformami tretích strán.

Nerobte však chybu - nehovoríme tu o úplnej a spoľahlivej ochrane.

Je kryptomena úplne anonymná?

Ochrana osobných údajov nie je rovnaká anonymita. Aj keď kryptografické platby celkovo umožňujú bezpečnejšie nákupy, nie sú dokonalé.

Vďaka úniku snehu v snehu vieme, že NSA sleduje používateľov bitcoínov minimálne od roku 2013. Mnoho kryptomeničov je navyše zo zákona povinných zhromažďovať informácie o používateľoch.

Nákup s kryptom vás pravdepodobne neuloží od Big Brother. Pokiaľ však ide o online platby, je to najbezpečnejšie.

Tu je dobré zhrnutie: kryptomena nemusí zakryť váš nákup úplne, ale pridá oveľa silnejšiu úroveň ochrany.

Pretože namiesto citlivých platobných podrobností používate krypto kľúče, hackeri vás budú mať oveľa ťažšie objaviť. Navyše, čo ich najviac zaujíma - vaše kreditné karty, digitálne peniaze a podobné účty - zostanú v bezpečí.

Ak získate sieť VPN s kryptomennosťou?

Buďme na sekundu skutoční. Ak nemáte veľa skúseností s bitcoinmi alebo inými kryptomenami, pravdepodobne získate staromódnu sieť VPN. To je v poriadku - v súčasnosti sú tieto platby oveľa bezpečnejšie.

Ale vždy existuje riziko. Mnoho používateľov chce toto riziko znížiť výberom súkromnejšieho a bezpečnejšieho procesu platby od začiatku do konca. Tu môže pomôcť kryptomena.

Ak máte kryptografickú peňaženku, nie je dôvod, aby ste ju nepoužívali pre ďalšiu sieť VPN. Aj keď to nie je úplná záruka, po platbách v hotovosti je to ďalšia najlepšia možnosť ochrany súkromia.

Tip pre profesionálov: Pri nákupe siete VPN s kryptomennosťou je vhodné použiť samostatný e-mail, ktorý neobsahuje citlivé osobné informácie..

Zostáva teda ešte len jedna vec - vybrať správnu sieť VPN pre vaše potreby. Bezpečnejší nákup je dôležitý, ale aj sieť VPN s výkonom zaisťuje bezpečnosť a súkromie vášho prehliadania.

Zaujíma vás, ktorí poskytovatelia získali päť najlepších miest? Skontrolujte ich nižšie!

Najlepšie VPN, ktoré si môžete kúpiť s bitcoinmi a inými kryptomenami

Pri tomto zozname sme sa pozreli na vysokokvalitné VPN s ľahkou platbou, prostredníctvom bitcoínov alebo iných kryptomien. Naše výsledky sú založené na niekoľkých faktoroch vrátane serverovej siete, rýchlosti, dôležitých funkcií a celkového súkromia.

1. NordVPN

Zariadenia NordVPN

 • Prijaté kryptomeny: Bitcoin, Ethereum, Ripple
 • Krypto platobná platforma: CoinPayments

NordVPN je o robustnej bezpečnosti a obrovskej rozmanitosti serverov. NordVPN má silné Šifrovanie AES-256, podpora natívnej OpenVPN, a viac ako 5 000 serverov v 60+ krajinách.

Špeciálne servery povoliť vám túto sieť VPN založenú na Paname dvojité šifrovanie, ochrana DDoS, a bezproblémové torrentovanie. Vlastnícke funkcie ako SmartPlay DNS aby bolo streamovanie rýchle a jednoduché - dokonca aj pre Netflix!

Budete tiež v bezpečí pred akýmkoľvek únikom VPN vďaka dvom odlišným zabiť prepínače a súkromné ​​DNS nastavenia v rámci jednoduchí a intuitívni klienti. Toto, spolu s prísna politika zaznamenávania nulovej hodnoty, robí z NordVPN užívateľ obľúbeného pre súkromie a potešenie. Vyskúšajte NordVPN bez rizika 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

NordVPN sa môže odblokovať:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Áno, sú k dispozícii špeciálne servery P2P.

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je tiež kompatibilný so smerovačmi.

2. ExpressVPN

Zariadenia ExpressVPN

 • Prijaté kryptomeny: Bitcoin
 • Krypto platobná platforma: BitPay

Najväčšou výhodou ExpressVPN je jeho vysokorýchlostné servery. Získate viac ako 3 000 z nich neuveriteľných 90+ krajín - ale to nie je všetko.

Bezpečnosť je tiež na mieste. Vďaka jeho prísna politika bez protokolov a plná podpora OpenVPN (aj na mobilných zariadeniach), táto VPN je oboje rýchly a spoľahlivý. P2P je k dispozícii pre všetky servery pre anonymné torrentovanie jedným kliknutím.

Okrem toho dostanete zabiť prepínač, ochrana proti úniku DNS, rozdelené tunelovanie, a dokonca vlastné servery DNS pre neobmedzené streamovanie na televízoroch a konzolách. Vďaka veľkému úsiliu je ľahké zistiť, prečo je ExpressVPN jedným z našich najlepších poskytovateľov v recenziách používateľov. ExpresVPN umožňuje používateľom získať plnú náhradu do 30 dní od zakúpenia svojho plánu, bez akýchkoľvek otázok.

ExpressVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

ExpressVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Ponúka tiež aplikáciu na použitie s určitými smerovačmi.

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

 • Prijaté kryptomeny: Bitcoin
 • Krypto platobná platforma: BitPay

CyberGhost uľahčuje život pre začiatočníkov VPN s jeho čistý a jednoduchá aplikácia. Pokročilí používatelia tu tiež nájdu veľa hodnoty.

s 3 500+ serverov a špecializované profily pre streamovanie a P2P, CyberGhost je skvelý pre Netflix, torrent a omnoho viac. Môžete dôverovať vojenské šifrovanie aby ste boli v bezpečí online a zároveň prehliadali súkromie.

Celkovo je CyberGhost ďalšou vynikajúcou všestrannou sieťou VPN, ktorá si zaslúži prvé miesto v zozname. Zistite, či skutoční používatelia súhlasia s recenziami tohto poskytovateľa. Ak si zakúpite program na 6 mesiacov alebo dlhšie, môžete vyskúšať CyberGhost s 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

CyberGhost môže odblokovať:

 • Vyhradený streamingový profil so servermi optimalizovanými pre: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a ďalšie.

Podporuje torrenting:

 • Áno; vyhradený profil zobrazuje krajiny a počet používateľov.

CyberGhost pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

4. Surfshark

5 najlepších sietí VPN na nákup s bitcoinmi a kryptomenami v roku 2020

 • Prijaté kryptomeny: Bitcoin, Ethereum, Ripple
 • Krypto platobná platforma: Coingate, CoinPlatby

Surfshark je na trhu relatívne nový, ale toto cenovo dostupná VPN je už pôsobivý 800+ serverov po celom svete a elegantní klienti.

Výber novej služby vám môže priniesť skvelé výhody a Surfshark nie je výnimkou. Nízke zaťaženie servera a vysoké rýchlosti zabezpečte rýchle a stabilné pripojenie. Navyše, získate toľko súčasných spojení, koľko chcete - to je pravda, žiadne obmedzenia zariadení tu!

Streamovanie a torrentovanie nie sú pre Surfshark žiadny problém. Bezpečnosť tiež nie je silné 256-bitové šifrovanie a nulové zaznamenávanie údajov. S užitočnými funkciami ako WhiteLister (rozdelené tunelovanie) a Režim NoBorders (nastavenia zmätku) sa táto VPN rýchlo stáva popredným poskytovateľom. Presvedčte sa sami so skutočnými užívateľskými recenziami! Neberte si za to naše slovo. Surfshark vám umožní vyskúšať si službu na 30 dní, a ak sa vám nepáči, môžete svoje peniaze získať späť.

Surfshark môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a ďalšie.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

Surfshark funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

5. PrivateVPN

privatevpn zariadenia

 • Prijaté kryptomeny: Bitcoin
 • Krypto platobná platforma: Priama transakcia do bitcoínovej peňaženky poskytovateľa

Ďalšou skvelou možnosťou pre používateľov v rozpočte môže byť PrivateVPN so svojím priemerom 80+ serverov. Tento švédsky poskytovateľ sa však týka iba malých detailov.

Sieť pokrýva 56 krajín, čo je vynikajúci rozsah. Žiadne z vašich údajov nie sú zaznamenané, a môžete si vybrať medzi 128-bitové alebo 256-bitové šifrovanie spolu s OpenVPN protokol. PrivateVPN tiež vložil veľa práce do svojho malého zoznamu serverov nemusíte sa báť rýchlosti alebo dostupnosti.

s leštené aplikácie a ochrana jedným kliknutím, táto VPN je tiež jednoduché použitie. Ak by ste však potrebovali pomoc s nastavením, existuje tiež Funkcia „pomoc na diaľku“. Získajte viac informácií o kompaktnom, ale schopnom systéme PrivateVPN s našimi odbornými a používateľskými recenziami. PrivateVPN má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, aby vám poskytol pocit pre VPN bez toho, aby sa od začiatku zaviazal k dlhodobému záväzku.

PrivateVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P; zoznam serverov optimalizovaných pre P2P dostupných prostredníctvom aplikácie.

PrivateVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android a iOS.

záver

Nákup siete VPN s kryptomennosťou je skvelý spôsob, ako udržať anonymitu vašich platieb. Musíte sa však tiež uistiť, že váš nákup stojí za mince.

Dúfame, že vám náš podrobný zoznam pomôže pri výbere toho správneho. Ak sa stále nemôžete rozhodnúť pre najlepšieho poskytovateľa pre svoje potreby, NordVPN je náš najlepší návrh. Využite bezplatnú 7-dňovú skúšobnú jazdu a vyskúšajte celú škálu serverov a funkcií!

Začnite bezplatnú skúšobnú verziu NordVPN ešte dnes!

Ďalšie čítanie

Hľadáte najlepšiu sieť VPN v okolí? Tu nájdete všetko, čo potrebujete vedieť!

Ste novým kryptom? Chyťte sa ľahko pomocou nášho podrobného sprievodcu bitcoínmi!

Súkromie online je dôležité. Zistite, ako ho zachovať pomocou najlepších sietí VPN bez protokolu.

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me