5 najlepších sietí VPN pre Dubaj a Spojené arabské emiráty – pre bezpečnosť, streamovanie a rýchlosť v roku 2020

Ak ste boli v Dubaji za posledných päť rokov alebo už tam žijete, možno ste si boli vedomí popularity sietí VPN v Spojených arabských emirátoch. Od Skype po Netflix boli zvyknutí obísť cenzúru a odblokovať všetky druhy obmedzeného obsahu.

Bohužiaľ, veci sa zmenili pre používateľov VPN v krajine Perzského zálivu. Dnes je oveľa ťažšie nájsť spoľahlivú službu pre Dubaj - a aj keď je používanie VPN stále populárne, je potrebné poznať niekoľko dôležitých vecí a prekonať veľkú výzvu.

Pomôžeme vám so starostlivo prevereným a aktuálnym zoznamom najlepších služieb VPN, na ktoré sa v Dubaji môžete spoľahnúť (a kdekoľvek inde v Spojených arabských emirátoch), či už ste dlhodobý pobyt alebo jednoducho navštevujete. Taktiež sa pozrieme na niektoré z hlavných problémov týkajúcich sa používania VPN v Spojených arabských emirátoch, ako aj odhalíme niektoré mýty týkajúce sa VPN a ich zákonnosti..

Začneme rýchlym výberom najlepších VPN, ktoré môžete v súčasnosti získať pre Dubaj. Lepšie informácie a podrobné prehľady nájdete tu!

Rýchly pohľad: Najlepšie VPN pre Dubaj

 1. ExpressVPN
  Vďaka svojim „tajným“ serverom ponúka ExpressVPN spoľahlivé riešenie problému blokov VPN. Pridajte k zmesi všestrannú sieť serverov, jednoduché nastavenie a úžasné rýchlosti a máte jednu z najpôsobivejších služieb VPN na trhu..
 2. NordVPN
  NordVPN má tisíce serverov a bezkonkurenčné bezpečnostné funkcie - ale čo je najdôležitejšie, umožňuje vám zahmliť vaše pripojenie dvoma rôznymi spôsobmi, takže môžete zostať nezistení. Ak hľadáte dokonalú kombináciu výkonu a súkromia, táto je jednoznačne obľúbená.
 3. VyprVPN
  Protokol Chameleon robí z VyprVPN vynikajúci nástroj proti hĺbkovej kontrole paketov. Táto VPN je však viac ako len tajná - budete mať obrovský výber serverov, vysoké rýchlosti a všetky správne funkcie zabalené v jednom výkonnom klientovi..
 4. AirVPN
  AirVPN nemusí vyzerať príliš honosne, ale je to jedna z najbohatších sietí VPN na trhu. Vyžaduje si to určité zručnosti, ale nakoniec budete mať pre Dubaj spoľahlivú sieť VPN spolu so všetkým, čo potrebujete na bezpečné a súkromné ​​prehliadanie..
 5. AstrillVPN
  Aplikácia Astrill VPN, ktorá je populárna v Číne a je užitočná v mnohých krajinách s ťažkou cenzúrou, sa vďaka svojim proprietárnym protokolom dostane cez všetky druhy blokov VPN. Jeho klient so systémom Windows je ten, ktorý používa - s tým povedané má táto sieť VPN určité nevýhody, o ktorých sa dozviete v našom úplnom prehľade..

Získajte ExpressVPN teraz!

Prečo potrebujete sieť VPN pre Dubaj

Predtým, ako sa bližšie pozriete na svoje možnosti, by ste mali vedieť o situácii VPN v Dubaji pár vecí.

Od polovice roku 2017 telekomunikačný regulačný úrad (TRA) a hlavní telekomunikační operátori tvrdo zasahujú do VPN v Spojených arabských emirátoch.. Dôvody majú veľa spoločného s náboženstvom a podnikaním.

Stanovisko SAE k blokovaniu obsahu zakazuje prístup k akémukoľvek obsahu, ktorý je v rozpore s „etikou a morálkou SAE“.. Medzi príklady patrí pornografia, hazardné hry a webové stránky zamerané proti náboženstvu. To však nie je všetko - zablokovaných je aj veľa článkov z Wikipédie a izraelských webových stránok, ako aj služby VoIP. Skype bol v Dubaji hlavným dôvodom používania sietí VPN, ale v súčasnosti je podľa zákona SAE považovaný za trestný čin..

Trest za takéto počítačové zločiny je na papieri veľmi vážny. Zákon, ktorý bol v roku 2016 zmenený a doplnený, v súčasnosti stanovuje „pokutu vo výške najmenej 500 000 Dhs a nepresahujúcu 2 000 000 Dhs“, čo znamená šesťmiestne sumy v amerických dolároch. Ešte horšie je, že hrozí aj väzenie, ktorý môže sprevádzať statnú pokutu.

Ďalšou hlavnou prekážkou sú telekomunikačné spoločnosti SAE. Etisalat a du sú dvaja hlavní poskytovatelia služieb v Dubaji a naozaj nemajú radi ľudí, ktorí používajú VPN vo svojich sieťach. Je to hlavne preto, že tieto spoločnosti strácajú veľa výnosov, keď sa namiesto vlastných služieb používajú bezplatné alternatívy VoIP - Zhodou okolností došlo k veľkému zákroku VPN v roku 2017, keď Etisalat a du vydávali nové aplikácie za rozhovor s priateľmi, príbuznými a obchodnými partnermi.

Je legálne používanie siete VPN v Dubaji?

Je nevyhnutné to pochopiť zatiaľ čo používanie siete VPN na páchanie podvodnej činnosti je určite nezákonné, ale používanie siete VPN nie je. Mýtus VPN, ktorý je v Spojených arabských emirátoch úplne zakázaný, nie je realitou - musíte však byť veľmi opatrní, aby ste neporušili žiadne pravidlá, a to môže byť ťažké..

V Spojených arabských emirátoch existujú ďalšie klebety o používaní VPN - zákony sú veľmi zriedka vynucované, môžete používať iba siete VPN schválené vládou, úrady sa starajú iba o závažné trestné činy, cudzincom sa poskytuje preferenčné zaobchádzanie atď.. Nikto z nich nemôže objektívne potvrdiť ani zamietnuť, takže najlepšou stávkou je urobiť rozsiahly výskum, prečítať si, čo hovoria ostatní používatelia VPN v Dubaji, a opatrne zachádzať. Zrátané a podčiarknuté - tieto zákony existujú, sú trochu jasné a dajú sa použiť proti vám ak sa stanete terčom úradov SAE.

To všetko vedie k masívne nepriaznivej situácii pre používateľov VPN v Dubaji a inde v Spojených arabských emirátoch. Blokovanie webových stránok VPN nie je neobvyklé, s mnohými hláseniami na mieste, že si ani nemôžu stiahnuť službu VPN. A zatiaľ čo v krajine v Perzskom zálive stále existuje silná komunita VPN, veci nie sú také jednoduché, ako bývali.

Čo by ste mali hľadať v sieti VPN pre Dubaj

V skratke, budete potrebovať viac ako len priemernú sieť VPN, ak ju chcete spoľahlivo používať v Dubaji. Tu je potrebné hľadať:

 • Pokročilé šifrovanie a nejasnosti. Vaša priorita číslo jedna pri pohľade na siete VPN v Dubaji by mala byť anti-cenzúra. Keď sa zistí a zablokuje vaša sieť VPN, nezáleží na veľkej serverovej sieti a rýchlostiach horenia. Vyhľadajte zmätené servery, šifrovanie SSL a čokoľvek iné, čo sa podobá „tajnému“ režimu - budete ich potrebovať.
 • Veľa serverov. Za predpokladu, že ste sa postarali o svoju najvyššiu prioritu, mali by ste svoje vyhľadávanie presunúť na veľký zoznam serverov. Mať tisíce serverov, ktoré máte k dispozícii, zostáva surovým, ale účinným riešením na obídenie blokov VPN. Navyše budete mať viac možností, ako nájsť optimálny a najrýchlejší server pre vaše potreby.
 • Testy zadarmo. Blokovanie VPN je niečo, čo sa neustále mení - preto nikto nemôže úplne zaručiť, že vaša VPN bude v Dubaji bezchybne fungovať. Aby ste sa vyhli bolestiam hlavy a plytvaniu peniazmi, uistite sa, že vaša sieť VPN nie je spoľahlivá, ale vopred o jej službách. Najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, je bezplatná skúšobná verzia alebo záruka vrátenia peňazí.
 • Servery v SAE. Ak chcete konkrétne pristupovať k svojmu obľúbenému obsahu v Spojených arabských emirátoch alebo sledovať televíziu v Dubaji bez námahy, keď ste v zahraničí, budete potrebovať sieť VPN, ktorá ponúka Spojené arabské emiráty ako umiestnenie servera. Ako vždy, čím viac serverov je k dispozícii, tým lepšie - ale uistite sa, že najprv neporušujete žiadne zákony, najmä ak máte bydlisko v SAE..

A teraz, pre najdôležitejší tip ...

Získajte sieť VPN pre Dubaj skôr, ako dorazíte

Ak cestujete do Dubaja, je veľmi dobré si stiahnuť, nainštalovať a nastaviť sieť VPN, pričom to môžete aj tak ľahko urobiť.. Vždy existuje riziko, že sa stanete terčom tých, ktorí monitorujú sťahovanie VPN v Spojených arabských emirátoch - toto riziko sa dá eliminovať, ak prídete na to.

Ako už bolo spomenuté, webové stránky VPN sa zdá byť poskytovateľmi služieb v Spojených arabských emirátoch pravidelne zaradené na čiernu listinu, takže počas svojho krátkodobého pobytu nemusíte byť schopní nájsť riešenie tohto problému. Ak ste návštevníkom a nie ste miestnym obyvateľom, pred odchodom do Dubaja sa uistite, že je vaša sieť VPN pripravená.

Najlepšie VPN pre Dubaj - v detaile

Teraz, keď viete o situácii v sieťach VPN v Dubaji, je čas nájsť služby, ktoré vám pomôžu bezpečne a bezpečne prehliadať stránky.. Pripravili sme podrobný zoznam našich piatich najlepších výberov VPN pre Dubaj - pozrite si ich nižšie.

POZNÁMKA: Každá z týchto sietí VPN má cenné funkcie a nastavenia na obchádzanie cenzúry. V niektorých prípadoch je potrebná ďalšia konfigurácia. Aj keď sa zmienime o potrebných nástrojoch, nebudeme obsahovať podrobné návody, ako ich nastaviť, pretože webové stránky a fóra súvisiace s VPN pravdepodobne sledujú tí, ktorí chcú zablokovať prístup VPN. Ak potrebujete pomoc s nastavením alebo máte problémy, dôrazne vám odporúčame vykonať prieskum o vašom konkrétnom probléme alebo kontaktovať tím podpory VPN pre súkromný rozhovor..

1. ExpressVPN

Výhody ExpressVPN

ExpressVPN je ďalšou úžasnou voľbou pre Dubaj. Vrcholom tejto VPN je rýchlosť, ale ponúka špičkové služby aj vo všetkých ostatných aspektoch - vrátane funkcie proti cenzúre.

Tajné servery ExpressVPN boli pôvodne implementované pre Veľký čínsky firewall, ale sú ideálne riešenie pre akúkoľvek destináciu s ťažkou cenzúrou. V súčasnej dobe VPN funguje spoľahlivo na du sieťach, ale Etisalat je notoricky zložitejšie - natívny klient môže byť detekovaný, preto sa odporúča manuálna konfigurácia.

S programom ExpressVPN sa vám bude páčiť tisíce serverov vo viac ako 90 krajinách, ako aj bezkonkurenčné rýchlosti a užitočné funkcie, ako napríklad rozdelené tunelovanie. Podpora live chatu je priateľská a pohotová a všetky aplikácie sú vyladené k dokonalosti. Ale nenechajte si za to len slovo - pozrite sa, čo hovoria používatelia o tejto špičkovej sieti VPN.

Garancia vrátenia peňazí:

 • 30 dní, úplná spokojnosť

ExpressVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

ExpressVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Ponúka tiež aplikáciu na použitie s určitými smerovačmi.

Zobraziť ponuky ExpressVPN

2. NordVPN

5 najlepších sietí VPN pre Dubaj a Spojené arabské emiráty - pre bezpečnosť, streamovanie a rýchlosť v roku 2020

NordVPN je známy pre svoje rozsiahla sieť serverov (v súčasnosti na viac ako 5 100 serveroch v 62 krajinách), ako aj bezkonkurenčný výkon za svoju cenu. Táto sieť VPN však má čo ponúknuť aj proti cenzúre.

Pomocou zmätené servery v klientovi sa môžete dostať cez bloky VPN a pokračovať v používaní siete VPN, keď ste pred poskytovateľmi internetových služieb skrytí. Najlepšie na tom je, že sa neobmedzujete iba na Windows alebo Mac - NordVPN vynikajúci klienti pre všetky hlavné platformy, takže ho môžete používať bez obáv aj na mobilných zariadeniach.

Tiež dostanete niekoľko zmätených serverov v SAE, takže môžete mať plný prístup k svojim obľúbeným webovým stránkam a službám doma, aj keď ste práve preč.

ďalej, NordVPN je možné vytvoriť pomocou Obfsproxy, anti-cenzúrneho riešenia vyvinutého spoločnosťou Tor. Vyžaduje si to určité odborné znalosti, ale ak máte problémy so zahmlenými servermi, malo by to byť vaše posledné riešenie - a pravdepodobne nebudete.

Nakoniec NordVPN vynikajúca podpora zákazníkov a pravidelne zavádza aktualizácie služieb s novými servermi a hodnotnými vylepšeniami. Je rýchla, schopná a ľahko použiteľná, a preto považuje miesto č. 1 za obľúbenú skupinu.

Garancia vrátenia peňazí:

 • 30 dní, úplná spokojnosť

NordVPN sa môže odblokovať:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Áno, sú k dispozícii špeciálne servery P2P.

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je tiež kompatibilný so smerovačmi.

Zobraziť ponuky spoločnosti NordVPN

3. VyprVPN

5 najlepších sietí VPN pre Dubaj a Spojené arabské emiráty - pre bezpečnosť, streamovanie a rýchlosť v roku 2020

VyprVPN už má povesť svojho solídneho výkonu a odblokovania - najmä v Číne. Táto sieť VPN vám môže pomôcť zostaňte v bezpečí v Dubaji, tiež.

Je to všetko o vlastníckych právach Chameleonský protokol tu. Protokol OpenVPN je navrhnutý špeciálne na riešenie hlbokej kontroly paketov a je dodávaný s plánom Premium. Zvyšujú sa tým náklady na sieť VPN, ale stojí to za to.

Je potrebné poznamenať, že protokol Chameleon nie je k dispozícii na klientovi iOS spoločnosti VyprVPN, takže ak plánujete primárne používať svoj iPhone, budete mať radšej inú VPN v zozname..

Vypr hovorí viac ako 700 serverov (celkovo 200 000+ adries IP) vo vašich rukách, s pôsobivé rýchlosti a všetky základné vlastnosti. Dokonca dostanete VPN server v Dubaji pre všetky vaše potreby odblokovania! To všetko je však za cenu a vy nemáte možnosť vrátenia peňazí. VyprVPN sa stále považuje za serióznu službu, ako môžete vidieť v našich používateľských recenziách.

Garancia vrátenia peňazí:

 • 3 dni

VyperVPN môže odblokovať: 

 • Netflix, Hulu, BBC iPlayer.

Podporuje torrenting: 

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

VyperVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, routery, Android TV, QNAP, Blackphone, Anonabox.

Zobraziť ponuky spoločnosti VyprVPN

4. AirVPN

airvpn zariadenie

AirVPN nemusí ponúkať najprijateľnejšie služby v okolí, ale je to skutočný majster z technickej stránky vecí.

Ak sa chcete uistiť, že vás cenzúra neovplyvní, môžete nakonfigurujte AirVPN tak, aby pracoval s SSL tunelom. Vďaka nemu sa protokol OpenVPN pripája cez SSL, skrýva vás ešte lepšie od vášho poskytovateľa internetových služieb a umožňuje vám udržať si všetky výhody OpenVPN. Cena predstavuje mierny pokles výkonu.

AirVPN vám tiež dáva slušný výber serverov, spoľahlivý výkon a flexibilné stanovovanie cien vrátane trojdňového plánu. Vďaka tomu sa nehovorí o živých rozhovoroch a sieť VPN nezabezpečuje začiatočníkom veci ľahké, ale to nezabráni tomu, aby ich používatelia ocenili pri svojich recenziách..

Garancia vrátenia peňazí:

 • 3 dni, musí byť menej ako 5 GB použitej šírky pásma

Zobraziť ponuky AirVPN

5. Astrill VPN

astrill zariadenia

Astrill VPN je populárny v Ázii, hlavne preto, lebo berie protokoly tajnosti veľmi vážne. Nemáte tu jednu, ale dve možnosti - Proprietárny protokol StealthVPN funguje skvele proti cenzúre a OpenWeb je veľmi účinný proti hĺbkovej kontrole paketov..

Okrem kompaktnej, ale schopnej siete (servery 330+ vo viac ako 60 krajinách) ponúka Astrill VPN VIP doplnok, ktorý zvyšuje rýchlosť a znižuje latenciu pre používateľov v Ázii. To však výrazne zvyšuje náklady - a táto sieť VPN je už na drahej strane. Okrem toho ostatní klienti, ktorí sú k dispozícii, nie sú na rovnakej úrovni ako klient Windows, takže by ste sa mali pozrieť na jednu z ďalších sietí VPN v tomto zozname, ak nie ste fanúšikom spoločnosti Microsoft.

Ak môžete odôvodniť cenu, Astrill VPN je užitočná sieť VPN pre Dubaj. Obyvatelia SAE v zahraničí tiež ocenia dostupné servery v Dubai. Ak máte pochybnosti, môžete si skontrolovať názory používateľov.

Garancia vrátenia peňazí:

 • 7 dní, ale iba ak ste nevyužili bezplatnú skúšobnú verziu

Prezrite si ponuky Astrill VPN

zhrnutie

Používatelia sietí VPN majú v Dubaji ťažké, ale to im nezabránilo udržať si veľkú prítomnosť. Ak poznáte riziká, hrajte sa podľa pravidiel a získate solídnu sieť VPN, môžete mať skvelý čas kdekoľvek v Spojených arabských emirátoch, a to všetko pri zachovaní svojej online aktivity pre seba.

VYHLÁSENIE: Nie sme právnici ani právni odborníci na podrobnejšie informácie o zákonoch SAE. Hoci sme predmet dôkladne preskúmali, aby sme vám poskytli funkčné a aktuálne riešenia, žiadny z obsahu v tomto článku by sa nemal považovať za právne poradenstvo..

Hľadáte prémiovú sieť VPN za nízku cenu? Určite ju nájdete v najhorúcejších dohodách VPN prebiehajúcich práve teraz! Nezabudnite to často kontrolovať - ​​stále prichádzajú nové dohody.

Nainštalujte ExpressVPN teraz

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me