5 najlepších sietí VPN pre eBay Stealth – testované na fungovanie v roku 2020

Pozastavenie vášho účtu eBay môže byť neuveriteľne frustrujúce - najmä ak neviete prečo alebo vaše pozastavenie bolo výsledkom napadnutia účtu..

Ak prevádzkujete svoje podnikanie z eBay, dôsledky môžu byť ešte závažnejšie. Pozastavenia eBay sú často trvalé a môže trvať mesiace, kým sa zákazníci oboznámia s vašim prípadom. To sú mesiace nehybných zásob a veľká strata na zárobkoch.

Aby sa obišli nespravodlivé pozastavenia eBay, mnohí používatelia sa obracajú na tajné účty eBay.

Keď je váš účet pozastavený, eBay zaznamenáva všetky informácie spojené s týmto účtom - vrátane vášho mena, adresy a adresy IP. Tým sa zabráni pozastaveným používateľom v založení náhradného účtu s rovnakými informáciami.

Účet eBay stealth je úplne nový účet vytvorené pomocou nového mena, adresy a dokonca aj novej adresy IP. Môžeš zaplatiť za hotový tajný účet alebo si ho vytvoriť sami.

Tak aj tak, budete potrebovať dobrú sieť VPN.

Najlepšie VPN pre eBay Stealth: Stručný sprievodca

 1. NordVPN - Jednoduché použitie, bezpečné a cenovo dostupné, NordVPN je naše najvyššie odporúčanie.
 2. ExpressVPN - Najrýchlejšia sieť VPN okolo, ExpressVPN zaistí, aby vám nepremeškali žiadne tržby.
 3. CyberGhost - CyberGhost je cenovo dostupný a vybavený funkciami, ktoré sú skvelé pre nových aj skúsených používateľov VPN.
 4. Surfshark - rýchle a užívateľsky prívetivé, Surfshark ponúka neobmedzené pripojenie zariadenia, takže môžete nakupovať a predávať na cestách.
 5. PrivateVPN - vynikajúca VPN pre tých, ktorí majú rozpočet, je PrivateVPN jednou z najbezpečnejších služieb, ktoré nájdete.

Prečo potrebujete VPN pre eBay Stealth

Existuje niekoľko dôvodov, prečo je použitie VPN nevyhnutné pre skrytie eBay.

Po prvé, vy nemôže vytvoriť nový účet eBay s adresou IP, ktorá je už prepojená s pozastaveným účtom.  Ak si chcete vytvoriť nový tajný účet, budete potrebovať novú adresu IP.

Server VPN funguje ako sprostredkovateľ medzi počítačom a webom, ku ktorému pristupujete - v tomto prípade eBay. Keď sa pripájate k eBay na VPN, stránka elektronického obchodu neuvidí vašu IP adresu. Uvidí iba IP adresu VPN servera, cez ktorý je vaša prevádzka presmerovaná.

Pretože eBay nevidí vašu skutočnú IP adresu, nezaregistruje sa, že ste ten istý používateľ a nebude blokovať vytvorenie nového účtu.

Po druhé, treba pamätať na to, že tajné účty sú technicky v rozpore so zmluvnými podmienkami eBay.

Ak vás niekto chytí pomocou jedného alebo viacerých tajných účtov, mohli by ste čeliť právnym problémom. Používanie VPN je jediný bezpečný spôsob, ako spravovať účty eBay stealth pretože všetka prevádzka VPN je úplne šifrovaná a súkromná.

To znamená, že nič, čo robíte pri pripojení k sieti VPN, nie je možné sledovať, sledovať alebo sledovať.

To nie je všetko, čo VPN dokáže

Geo-spoofing vaša IP adresa môže byť tiež užitočná mnohými inými spôsobmi.

V niektorých regiónoch môžu byť položky na eBay nedostupné alebo sa môžu ceny odlišovať. Ak sa rozhodnete pripojiť k serveru VPN v inej krajine, bude odblokovať regionálnu verziu eBay v tejto krajine - potenciálne čím získate prístup k konkurencieschopnejším cenám.

VPN bude tiež ochráňte svoje súkromie a bezpečnosť pri prehliadaní. Okrem toho, že nemôžete byť sledovaní alebo sledovaní, skryte svoju IP adresu chráni vás pred priamym útokom počítačových útokov.

VPN zvyčajne obsahujú aj nejakú formu technológiu blokovania adwaru a škodlivého softvéru, čím je všeobecné prehľadávanie oveľa bezpečnejšie.

Najlepšie VPN pre eBay Stealth

1. NordVPN

Zariadenia NordVPN

Obrovská sieť serverov spoločnosti NordVPN 5 600+ serverov v 60 krajinách sa neustále aktualizuje, čo znamená, že pri nastavovaní účtu eBay stealth budete mať veľa čerstvých nových adries IP..

Bezpečnostný záznam spoločnosti NordVPN je tiež hviezdny. Je založená v Paname a má preukázaná politika bez protokolov, takže si môžete byť istí, že žiadna z vašich online aktivít sa nezaznamenáva ani nesleduje. Toto súkromie je zálohované používateľom vojenské AES 256-bitové šifrovanie, prepínač automatického zabíjania, a Ochrana proti úniku DNS aby váš tajný účet nikdy nebol odhalený - aj keď stratíte spojenie.

Zaokrúhlite to všetko jedinečným Anti-malware technológia CyberSec a je ľahké pochopiť, prečo je NordVPN našou najvyššou hodnotenou sieťou VPN skutočných používateľov. Môžete to vyskúšať zadarmo až do 6 zariadení, s 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

NordVPN môže odblokovať:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Áno, sú k dispozícii špeciálne servery P2P.

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je tiež kompatibilný so smerovačmi.

Získajte eBay Stealth teraz s NordVPN!

2. ExpressVPN

Zariadenia ExpressVPN

Ak chcete používať ostreľovače eBay a tajné účty, budete potrebovať rýchlu sieť VPN, aby ste si boli istí, že vám neuniknú žiadne dohody.. ExpressVPN je najrýchlejšia sieť VPN podľa našich rýchlostných testov.

Nielenže je rýchly, ale aj ExpressVPN je veľmi pôsobivý, pokiaľ ide o bezpečnosť. vedľa vojenské šifrovanie, Ochrana proti úniku DNS, a a hlavný vypínač ExpressVPN túto možnosť zálohuje žiadne protokoly s Softvér TrustedServer , ktorá vymaže jeho servery vždy, keď sú vypnuté.

Pozrite sa, čo naši používatelia hovoria o tejto rýchlej VPN, alebo si to vyskúšajte sami 5 zariadení s 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

ExpressVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

ExpressVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Ponúka tiež aplikáciu na použitie s určitými smerovačmi.

Získajte eBay Stealth teraz s ExpressVPN!

3. CyberGhost

Zariadenia CyberGhost

Ak hľadáte ľahko použiteľnú sieť VPN, ktorá neohrozuje funkcie, je CyberGhost vynikajúcou voľbou. Pôsobivá sieť 4 600+ serverov v 60 krajinách znamená, že pre svoj účet eBay stealth budete mať na výber veľa adries IP.

Blokátory reklám a škodlivého softvéru vás bude počas prehliadania v bezpečí. 256-bitové šifrovanie AES, prepínač automatického zabíjania, Ochrana proti úniku DNS, a a prísna politika bez protokolov budú všetci pracovať na tom, aby vaša identita zostala súkromná.

Najlepšie zo všetkého je, že CyberGhost vám dá veľmi dlho 45-dňová záruka vrátenia peňazí. Vyskúšajte to bez rizika až do 7 súčasných pripojení, alebo sa dozviete viac v našich recenziách.

CyberGhost môže odblokovať:

 • Vyhradený streamingový profil so servermi optimalizovanými pre: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a ďalšie.

Podporuje torrenting:

 • Áno; vyhradený profil zobrazuje krajiny a počet používateľov.

CyberGhost pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

Získajte eBay Stealth pomocou CyberGhost teraz!

4. Surfshark

Zariadenia na surfovanie

Surfshark síce nemá takú veľkú sieť ako naše tri najčastejšie VPN nízke ceny, vysoké rýchlosti a pôsobivé vlastnosti aby to stálo za to kúpiť. A ešte stále má 800+ serverov po celom svete, takže je z čoho vyberať.

Surfshark má skvelý rekord v oblasti súkromia. Každý server vo svojej sieti je individuálne chránené súkromným DNS a zabezpečí vaše údaje pomocou žiadne protokoly, zabíjač a ochrana proti úniku DNS. Surfshark sa môže pochváliť aj niektorými pôsobivými funkciami, ako je Režim MultiHop - režim pripojenia viacerých serverov, ktorý je ideálny na nastavenie nevystopovateľného účtu eBay stealth.

Možno najlepšie zo všetkých vám dá Surfshark neobmedzené pripojenia pod jednou licenciou, takže môžete používať eBay na všetkých svojich zariadeniach. Zistite, čo si skutoční používatelia myslia na túto inteligentnú sieť VPN, alebo si ju vyskúšajte najskôr pomocou tlačidla 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Surfshark môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a ďalšie.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

Surfshark funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Získajte eBay Stealth teraz pomocou Surfshark!

5. PrivateVPN

Súkromné ​​zariadenia VPN

Používatelia PrivateVPN to hodnotia vysoko ako extrémne ľahko použiteľná a finančne dostupná VPN.

Nenechajte sa zmiasť jeho jednoduchosťou. Ako už názov napovedá, PrivateVPN sa veľmi zameriava na ochranu súkromia. Vojenská úroveň AES 256-bitové šifrovanie spĺňa a rad bezpečných protokolov aby sme zaistili vaše súkromie. Všetky predvolené nastavenia zabezpečenia sú predvolené, takže sa nemusíte starať o komplikovaný proces nastavenia. V skutočnosti, ak ste úplne nový v VPN, PrivateVPN dokonca ponúka služba vzdialenej inštalácie takže nemusíte robiť vôbec nič.

PrivateVPN vám umožňuje mať 6 súčasných pripojení; vyskúšajte to na všetkých svojich zariadeniach teraz pomocou 7-dňová bezplatná skúšobná verzia alebo a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

PrivateVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P; zoznam serverov optimalizovaných pre P2P dostupných prostredníctvom aplikácie.

PrivateVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android a iOS.

Získajte eBay Stealth s PrivateVPN teraz!

Zhrnutie a ďalšie čítanie

Zriadenie účtu tajných služieb eBay znie komplikovane a ťažko, ale nemusí to byť, keď vyberiete správnu sieť VPN. Nezabudnite sa rozhodnúť pre výkonnú a bezpečnú službu, ktorá chráni vaše súkromie aj bezpečnosť.

Chcete ísť ešte ďalej so svojím súkromím? Postupujte podľa tohto sprievodcu o tom, ako nastaviť vašu VPN nezistiteľnú.

Potrebujete tiež geo-spoof svoj účet PayPal? Tu sú najlepšie VPN pre PayPal.

Alebo, ak ste novým v oblasti VPN a neviete, ako si vybrať to najlepšie pre svoje potreby, môžete si prečítať nášho sprievodcu o tom, ako zvoliť najlepšiu VPN..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me