5 najlepších sietí VPN pre Južnú Kóreu: RÝCHLE, BEZPEČNÉ A SPOĽAHLIVÉ v roku 2020!

Chceli by ste si myslieť, že krajina známa technologickými inováciami by poskytla svojim občanom úplný prístup ku všetkým výhodám, ktoré prináša technológia. Slobodný prístup na internet v Južnej Kórei sa, bohužiaľ, v posledných rokoch značne sťažil rastúca cenzúra a vládny dohľad.

Pod dohľadom Kórejskej komisie pre komunikačné normy (KCSC), obyvatelia aj návštevníci môžu čeliť prísnym trestom vrátane uväznenia, iba na uverejňovanie komentárov, ktoré nezvýhodňujú vládnucu politickú stranu krajiny.

Možno si budete myslieť: „Dobre, to je v poriadku - neuverejním nič politického,“ ale ak v Južnej Kórei používate internet vôbec, budú vás ovplyvňovať prísne digitálne zákony krajiny.. Cenzory každý rok filtrujú a odstraňujú tisíce webových stránok, vrátane obsahu LGBT, webových stránok s hazardnými hrami a dokonca aj niektorých hier.

Najlepším spôsobom, ako zabezpečiť, aby bol váš prístup na internet v Južnej Kórei nesledovaný a neobmedzený, je použitie virtuálnej súkromnej siete alebo VPN. Maskovaním adresy IP a šifrovaním údajov, najlepšie siete VPN bezpečne odblokujú cenzurovaný obsah z celého sveta.

Nie všetky siete VPN fungujú v Južnej Kórei alebo poskytnúť úroveň bezpečnosti, ktorú potrebujete, aby ste zostali v bezpečí. Toto sú tie, ktoré prešli našimi testami bezpečnosti a výkonu.

Zhrnutie: Najlepšie VPN, ktoré sa majú použiť v Južnej Kórei

 1. NordVPN
  NordVPN dvojito šifruje vaše údaje zabezpečiť vaše súkromie a anonymita online. Ponúka tiež najväčšiu sieť serverov všetkých prémiových sietí VPN.
 2. ExpressVPN
  ExpressVPN kombinuje horiace rýchlosti s vojenská bezpečnosť aby vám poskytol bezpečný a úplný prístup na internet v Južnej Kórei.
 3. CyberGhost
  Váš prístup k internetu bude bezpečný a rýchly pomocou CyberGhost's spoľahlivé spojenia a predvolené profily na odblokovanie webových stránok a súkromné ​​prehliadanie.
 4. SaferVPN
  S aplikáciami pre všetky zariadenia je SaferVPN skvelé pre začiatočníkov. Bude sa vám páčiť vysokorýchlostné pripojenia a neobmedzená šírka pásma.
 5. VyprVPN
  Vykoná to 256-bitové šifrovanie a prepínač automatického zabíjania systému VyprVPN jedna z najbezpečnejších dostupných služieb získať nefiltrovaný globálny prístup na internet.

Zobraziť ponuky spoločnosti NordVPN

Čo by ste mali hľadať v sieti VPN pre Južnú Kóreu

Či už ste návštevníkom alebo obyvateľom, musíte sa chrániť pred vládny dohľad a cenzúra zakaždým, keď v Južnej Kórei získate prístup na internet. V skutočnosti viac ako 3,3 milióna juhokórejčanov používa siete VPN na anonymitu a prístup k filtrovaným alebo zakázaným webom.

KCSC systematicky cenzuruje obsah online založené na tradičných sociálnych hodnotách a politickom napätí krajiny so Severnou Kóreou. Jednoduchá návšteva webovej stránky vedenej severokórejským správcom webu vyžaduje formálne oznámenie vlády vopred.

Nezabudnite, prístup alebo zverejňovanie obsahu, ktorý vláda Južnej Kórey považuje za nevhodné, môže mať bolestivé následky. V roku 2014 bola pacientovi plastickej chirurgie uložená pokuta 3 milióny KRW (2 700 USD) za odosielanie sťažností na nezákonné praktiky proti chirurgovi. Sťažnosti boli klasifikované ako počítačové ohováranie, čo je trestný čin, aj keď sú tieto nároky pravdivé.

Aj keď ste iba návšteva Južnej Kórey, stále je dôležité zabezpečiť bezpečný prístup k internetu. Používanie siete VPN ochráni vašu anonymitu a zabrániť komukoľvek sledovať vašu aktivitu alebo sledujte svoje správy a hovory VoIP s priateľmi a rodinou.

Potrebujete tiež sieť VPN, aby ste obišli internetovú cenzúru a prístup k geoblokovanému obsahu, vrátane vašich obľúbených relácií, sociálnych sietí a webových stránok. Odporúčame vám nainštalovať sieť VPN pred príchodom do Južnej Kórey, aby ste boli chránení od okamihu príchodu.

Vyhľadajte sieť VPN s rýchlym pripojením, neobmedzenou šírkou pásma a servery v krajinách, v ktorých je chránená sloboda prejavu, ako aj servery v akejkoľvek krajine s obsahom, ku ktorému chcete získať prístup. Juhokórejské servery vám poskytnú vysokorýchlostný prístup k miestnym webom a službám.

Taktiež budete potrebovať šifrovanie na vojenskej úrovni a automatický prepínač zabíjania, ktorý zastaví prenos údajov, ak zlyhá pripojenie servera nikdy nie ste nechránení.

Najlepšie VPN pre Južnú Kóreu

1. NordVPN

Zariadenia NordVPN

NordVPN je funkcia dvojitého šifrovania zabezpečuje vaše údaje smerovaním cez najmenej dve chmeľu, aby bola úplne nečitateľná. Poskytovateľ je prísny politika bez prihlásenia zaisťuje, že sa nezaznamená žiadna z vašich prehliadacích aktivít a že všetky aplikácie majú prepínač zabíjania.

Vďaka super rýchlym rýchlostiam, neobmedzenej šírke pásma, a obrovskú sieť viac ako 4 900 serverov vo viac ako 60 krajinách (vrátane 10 v Južnej Kórei), spoločnosť NordVPN vám poskytuje neobmedzený prístup k internetu a plynulé a nepretržité streamovanie.

Môžete vyskúšať NordVPN bez rizika pomocou 30-dňová záruka vrátenia peňazí zistiť prečo stovky používateľov mu dávajú fantastické recenzie.

NordVPN sa môže odblokovať:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Áno, sú k dispozícii špeciálne servery P2P.

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je tiež kompatibilný so smerovačmi.

Zobraziť ponuky spoločnosti NordVPN

2. ExpressVPN

Výhody ExpressVPN

Ak hľadáte VPN s rýchlosťou blesku a rýchlosťou Najlepšie dostupné bezpečnostné funkcie, ExpressVPN je pre vás. Poskytuje šifrovanie na vojenskej úrovni a prepínač zabíjania a udržuje absolútne žiadny záznam vašich údajov prehliadania.

ExpressVPN je sieť pokrýva 92 krajín, vrátane Južnej Kórey. Vďaka aplikáciám, ktoré sú kompatibilné s každou platformou vrátane smerovačov, je to jednoducho jedna z najlepších sietí VPN na trhu. Ale za to neberte naše slovo, pozrite sa, čo hovoria skutoční používatelia.

ExpressVPN ponúka a 30-dňová záruka vrátenia peňazí na všetky svoje VPN služby a 7-dňová bezplatná skúšobná verzia pre mobilné aplikácie.

ExpressVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

ExpressVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Ponúka tiež aplikáciu na použitie s určitými smerovačmi.

Zobraziť ponuky ExpressVPN

3. CyberGhost

cyberghost viac zariadení

S viac ako 2 800 servermi po celom svete vrátane 10 v krajine je CyberGhost spoľahlivou a rýchlou sieťou VPN pre Južnú Kóreu. Má a prísna politika bez protokolovania a a jednoduché užívateľské rozhranie ktorý vám umožní bezpečne pristupovať k vašim obľúbeným webom pomocou niekoľkých kliknutí.

Vaše údaje budú šifrované pomocou 256-bitové šifrovanie vojenskej sily, ideálne pre udržanie vášho súkromia v krajinách s intenzívnym internetovým dohľadom. Môžete skúsiť službu bez rizika po dobu 30 dní zistiť prečo je obľúbeným používateľom pre zabezpečenie online.

CyberGhost tiež ponúka bezplatná 7-dňová skúšobná verzia pre používateľov iOS, Android a Windows.

CyberGhost môže odblokovať:

 • Vyhradený streamingový profil so servermi optimalizovanými pre: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a ďalšie.

Podporuje torrenting:

 • Áno; vyhradený profil zobrazuje krajiny a počet používateľov.

CyberGhost pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

Prezrite si ponuky CyberGhost

4. SaferVPN

safervpn-zariadenia

SaferVPN poskytuje trvalo rýchle pripojenie a neobmedzená šírka pásma, robiť to skvelé pre streamovanie a sťahovanie a prehľadávanie. Môžete dokonca získať prístup k videu Amazon Prime s SaferVPN. Poskytovateľ zhromažďuje niektoré metadáta z vášho zariadenia, ale neukladá žiadne z vašich záznamov prehliadania.

SaferVPN zabezpečuje vaše dáta pomocou 256-bitového šifrovania a automatická wi-fi ochrana, ktorý okamžite pripojí vaše zariadenie k sieti VPN, keď zistí verejný signál wi-fi. Budete tiež chránení prepínačom automatického zabíjania.

Môžeš prehliadajte bez obmedzenia všetky hlavné zariadenia, a budete sa tešiť 24-hodinová bezplatná skúšobná verzia a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Naučiť sa viac, Prečítajte si fantastické veci, ktoré používatelia hovoria o systéme SaferVPN.

Zobraziť ponuky SaferVPN

5. VyprVPN

5 najlepších sietí VPN pre Južnú Kóreu: RÝCHLE, BEZPEČNÉ A SPOĽAHLIVÉ v roku 2020!

Vďaka svojej jedinečnej technológii Chameleon VPN vyniká technológia VyprVPN obídenie blokátorov VPN ponúknuť bezpečné a neobmedzený prístup na internet. Tento poskytovateľ si dáva zreteľnú výhodu z hľadiska rýchlosti a spoľahlivosti vlastníctvom a udržiavaním svojich vlastných serverov.

Poloha spoločnosti VyprVPN je tiež ideálna. Sídli vo Švajčiarsku - dôsledne hodnotené ako jedna z naj slobodnejších krajín na Zemi a tiež domovom svetových krajín najprísnejšie zákony na ochranu súkromia. Švajčiarsko sa nachádza aj mimo EÚ Aliancia 5/9/14-Eyes.

VyprVPN ponúka a 30-dňová záruka vrátenia peňazí, ale na základe mnohých skvelé recenzie zákazníkov, pravdepodobne budete chcieť službu udržať omnoho dlhšie.

Zobraziť ponuky spoločnosti VyprVPN

zhrnutie

Používanie dôveryhodnej siete VPN je najlepším spôsobom zabezpečenia vašej bezpečnosti a anonymity online v Južnej Kórei, kde vládne sledovanie a cenzúra sú bežné a dokonca aj nevinné online komentáre by mohli byť trestné podľa zákona.

Naše odporúčané siete VPN pre Južnú Kóreu odblokujú takmer akýkoľvek obmedzený obsah, ku ktorému chcete získať prístup, pričom maskujú vašu IP, aby vládnym agentúram nemohli monitorovať vašu online aktivitu. Dajú vám tiež pridaná ochrana pred počítačovou kriminalitou.

Viac informácií o praktikách cenzúry na celom svete nájdete v našom informatívneho sprievodcu obmedzenia slobody internetu.

Zobraziť ponuky spoločnosti NordVPN

Tiež sa ti môže páčiť:

 • Ako získať juhokórejskú IP adresu odkiaľkoľvek
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me