5 najlepších sietí VPN pre školy, ktoré skutočne fungujú v roku 2020

Nie je žiadnym tajomstvom, že školy zablokovať prístup svojich študentov k určitým webovým stránkam, ako napr Ty trúbka, Facebook, Instagram, a snapchat. Bloky môžu tiež ovplyvniť streamingové služby, ako sú napr Netflix, Hulu, a HBO.

Blokovanie týchto stránok má určitý zmysel, pretože je dôležité zamerať sa na vaše štúdie. Prístup na tieto webové stránky zo školských priestorov však neznamená, že sa vám uvoľňuje.

Môže byť frustrujúce pokúšať sa používať Facebook počas prestávky na obed, len ak zistím, že váš prístup je zablokovaný. Alebo možno vy a vaši priatelia chcete sledovať najnovšia epizóda Stranger Things on Netflix počas svojho voľného obdobia, ale stále udrite blokovanie ostatných reklám.

Existuje riešenie. Najlepší spôsob, ako obísť obmedzenia školskej siete zahŕňa použitie VPN.

Vďaka sieťam VPN to vyzerá, že pristupujete na internet z iného miesta. To znamená, že môžete zobrazte webové stránky, ktoré blokuje vaša škola.

V tomto článku vám povieme 5 najlepších sietí VPN na odblokovanie vašej školy wi-fi.

Stručný sprievodca: Najlepšie VPN pre školy, ktoré skutočne fungujú

 1. NordVPN - Naša celková top-ohodnotená VPN, NordVPN ponúka vodotesnú bezpečnosť a vynikajúce rýchlosti.
 2. ExpressVPN - S niektorými z najrýchlejších rýchlostí ponúka ExpressVPN plynulé a plynulé služby.
 3. CyberGhost - Jednoduché používanie a dôraz na bezpečnosť robí z CyberGhsot špičkový výber VPN
 4. SurfShark - Na SurfShark je veľa funkcií vrátane použitia na neobmedzenom množstve zariadení.
 5. PrivateVPN - Užívateľsky prívetivý a bezstarostný a so silným zabezpečením nemôžete urobiť chybu s PrivateVPN

Získajte VPN pre svoju školu

Prečo potrebujete VPN pre svoju školu?

Školy sú obmedziť obsah, ku ktorému majú študenti prístup keď používajú internet.

Nemôže byť nič frustrujúcejší ako prestávka na obed - alebo mať voľný čas - len preto, aby ste zistili, že na telefóne alebo notebooku nemôžete navštíviť svoje obľúbené webové stránky..

Je tiež možné, že niektoré webové stránky sú neúmyselne zablokovaný, aj keď môžu pomôcť výskum úloh. Ty trúbka, s mnohými vzdelávacími videami je dokonalým príkladom blokovanej webovej stránky, ktorá by mohla byť užitočná pre štúdium.

VPN tieto problémy rieši tak, že vám umožní zmeniť vašu IP adresu a zablokovať blokovaný obsah. Výsledok vám umožňuje využívať prístup k neobmedzenému obsahu bez obáv z blokovania školy.

Niektoré školy blokovať prístup k VPN, čo znamená, že potrebujete prémiová verzia, ktorá zostáva nezistená. Prémiové VPN pravidelne aktualizovať svoje servery obísť prípadné bloky od inštitúcií, ako sú školy.

To nie je všetko, čo VPN dokáže

VPN robia viac ako odblokovať obmedzený obsah. Niektoré školy používajú otvorená sieť pre Wi-Fi, čo znamená, že by si mohol byť riziko škodlivých útokov.

VPN ponúkajú množstvo bezpečnostných funkcií vrátane šifrovanie prenosu, aby tretie strany nemohli monitorovať správanie online.

Najlepšie funkcie VPN vstavaný anti-malware a adware systémy. Mať tieto systémy na mieste znamená, že ste chránení pred kybernetickými hrozbami, ako sú napríklad spyware, hacking, a phishing.

Medzi ďalšie hlavné bezpečnostné funkcie patrí: politika bez prihlásenia, prepínač automatického zabíjania, a 256-bitové šifrovanie. Tieto funkcie vám pomôžu zažiť bezpečnejšie prehliadanie webu a streamovanie.

niekedy, poskytovatelia internetových služieb (ISP) obmedzujú šírku pásma ak zistia veľké množstvo údajov, ako napríklad streamovanie.

Ako aj maskujúc vašu IP adresu, VPN skryje vaše návyky streamovania od vášho ISP. toto zabraňuje škrteniu, zabezpečiť, aby vaše rýchlosti pripojenia fungujú optimálne.

5 najlepších sietí VPN pre neobmedzené prehliadanie a streamovanie v školách

1. NordVPN

5 najlepších sietí VPN pre školy, ktoré skutočne fungujú v roku 2020

NordVPN je náš najlepší výber pre prehliadanie a streamovanie obsahu, keď ste v škole. s 5 700+ serverov v 59 rôznych krajinách, nebudete mať problém maskovať svoju IP adresu a pristupovať k predtým zablokovanému obsahu.

K dispozícii je niekoľko plánov predplatného a všetky sú dodávané s programom neobmedzená šírka pásma. NordVPNs je tiež populárny vďaka jeho používaniu Technológia Smart Play, čo uľahčuje nastavenie bez manuálnej konfigurácie.

Medzi ďalšie vlastnosti patrí a dvojitá funkcia VPN, ktorá šifruje vaše predplatné dvakrát pre zvýšenie bezpečnosti, politika bez prihlásenia a automatické zabíjanie prepínač.

Registrácia do NordVPN znamená, že dostanete 30-dňová záruka vrátenia peňazí pre väčší pokoj.

Ušetrite peniaze na predplatnom pomocou nášho kódu kupónu.

NordVPN môže odblokovať:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV

Podporuje torrenting:

 • Áno, sú k dispozícii špeciálne servery P2P.

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je tiež kompatibilný so smerovačmi.

Získajte NordVPN teraz

2. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN je ďalšou vynikajúcou možnosťou, ak chcete prístup k obmedzenému obsahu vo vašej škole. Známy pre svoje bleskové rýchlosti, nebudete mať problém sledovať streamovaný obsah - vrátane videí YouTube.

vstavaný killswitch, rozdelené tunelovanie, Ochrana proti úniku IPv6, a Ochrana proti úniku DNS znamená, že bezpečnosť siete Express VPN je na mieste.

Je tu tiež bonus za používanie ExpressVPN na 5 zariadení súčasne, čo znamená, že môžete prezerať svoje telefón a laptop, keď ste v škole.

Funkcie ExpressVPN a 30-dňová záruka vrátenia peňazí takže môžete službu vyskúšať bez záväzkov. Ušetrite nejaké peniaze, keď sa prihlásite na odber nášho kódu kupónu.

ExpressVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, BBC iPlayer a TVPlayer.

Podporuje torrenting

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

ExpressVPN pracuje na týchto zariadeniach

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome, Firefox. Ponúka tiež aplikáciu pre určité smerovače.

Získajte ExpressVPN teraz

3. CyberGhost VPN

Zariadenia CyberGhost

Ak je wi-fi vašej školy v otvorenej sieti, CyberGhost je skvelá voľba. Zahŕňa funkcie ako Ochrana proti úniku DNS a IP, prísna politika bez prihlásenia, 256-bitové šifrovanie AES, a prepínač automatického zabíjania.

Je to tiež 100% prispôsobiteľné takže všetko môžete prispôsobiť vašim osobným potrebám VPN. Existuje rozsiahly zoznam možností servera, ktoré zahŕňajú 5 000+ serverov v 90 rôznych krajinách (ideálne na vychutnávanie aplikácií uzamknutých v danom regióne, ako sú BBC iPlayer). Môžete tiež použiť až 7 súčasných pripojení naraz.

Nie sme prekvapení, že CyberGhost je medzi používateľmi tak populárny.

CyberGhost ponúka 45-dňová záruka vrátenia peňazí. Ušetrite na odbere pomocou nášho kódu kupónu.

CyberGhost môže odblokovať:

 • Vyhradený streamingový profil so servermi optimalizovanými pre: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, ulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a ďalšie. 

Podporuje torrenting:

 • Áno; vyhradený profil zobrazuje krajiny a počet používateľov.

CyberGhost pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome. 

Získajte CyberGhost teraz

4. Surfshark

Zariadenia na surfovanie

Jednou z hlavných funkcií Surfshark je CleanWeb, čo poskytuje technológia blokovania reklám poskytnúť vám čistý a plynulý zážitok bez reklamy, trackery, malware, a pokusy o phishing.

Surfshark má tiež sieť 800+ serverov v 50+ krajinách, takže nebudete mať problémy s pripojením na adresu ISP mimo siete vašej školy.

Napriek tomu, že Surfshark je na trhu nový, vybudovali si dobrú povesť a ponúkajú rýchlu službu.

Medzi výhody bezpečnosti patrí úniky súkromnej ochrany DNS na každom serveri, prísna politika bez protokolov, a prepínač automatického zabíjania. Všetky servery Surfshark sú Priateľské k P2P.

Tiež dostanete 30-dňová záruka vrátenia peňazí keď sa prihlásite na odber pomocou Surfshark. Vychutnajte si ešte lacnejšiu službu pomocou jedného z našich kupónových kódov.

Surfshark môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a ďalšie.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

Surfshark funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Získajte Surfshark teraz

5. PrivateVPN

5 najlepších sietí VPN pre školy, ktoré skutočne fungujú v roku 2020

s 6 súčasných pripojení, servery v 60 krajinách, a podpora pre všetkých Platformy OS, PrivateVPN je solídna voľba pre použitie VPN na odblokovanie školy wi-fi.

Jeho servery sú veľmi rýchle, čo znamená, že môžete streamovať obsah Netfilx, Hulu, HBO, a ďalšie bez problémov. Bezpečnostné funkcie sú tiež prvotriedne, s a 2048-bitové šifrovanie - najbezpečnejšia svojho druhu.

Neobmedzená šírka pásma a prepínače servera, plus plná podpora od interného technického tímu, robí z PrivateVPN obľúbenú voľbu medzi používateľmi.

Neexistuje žiadne riziko 30-dňová záruka vrátenia peňazí pri registrácii do služby PrivateVPN. Užite si PrivateVPN s kupónovým kódom.

PrivateVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P; zoznam serverov optimalizovaných pre P2P dostupných prostredníctvom aplikácie.

PrivateVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android a iOS.

Získajte súkromnú sieť VPN pre svoju školu teraz

zhrnutie 

Používanie VPN znamená, že ste Už sa nemusíte báť obmedzení prehľadávania a streamovania v škole. Užite si prístup k skvelému obsahu - uistite sa, že to nemá vplyv na vaše štúdie.

Náš najlepší výber pre získanie toho najlepšieho Skúsenosť s VPN v škole je NordVPN, vďaka svojmu vynikajúcemu celkovému výkonu.

Ďalšie čítanie

Odblokujte videá YouTube z ktorejkoľvek krajiny, školy alebo práce [&FAST]

Ako odblokovať webové stránky v škole v roku 2019 (# 1 je super rýchly!)

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me