5 najlepších sietí VPN pre League of Legends – aktualizované pre hranie hier v roku 2020

Od svojho vydania v roku 2009 sa League of Legends rýchlo stala jednou z najpopulárnejších hier na svete.

Avšak, ak ste už zažili zaostávanie, zlyhanie servera alebo geografické obmedzenia, určite ťa nezostane ‘LoL´ling.

Bez ohľadu na problém, s ktorým sa momentálne stretávate s LoL, VPN by mala byť schopná pomôcť.

Stručný sprievodca: Najlepšie VPN pre League of Legends

 1. NordVPN - Rýchla, bezpečná, výkonná a cenovo dostupná, NordVPN je našou VPN sieťou číslo 1 pre League of Legends.
 2. ExpressVPN - ExpressVPN je najlepšou voľbou, ak je jediným problémom latencia; má najrýchlejšiu rýchlosť zo všetkých sietí VPN.
 3. CyberGhost - Ak hľadáte nevídanú a dostupnú VPN, ktorá stále poskytuje dobré funkcie, vyberte CyberGhost.
 4. Surfshark - Ideálny na odblokovanie geoobmedzeného obsahu. Surfshark je rýchly a spoľahlivý.
 5. PrivateVPN - ľahko použiteľné a nekomplikované, PrivateVPN sa postará o vašu bezpečnosť bez problémov.

Začnite hrať League of Legends s NordVPN

Čo potrebujete v sieti VPN pre liga legiend

Výber správnej siete VPN pre League of Legends bude závisieť od problému, ktorý sa snažíte prekonať.

Ak máte problémy s oneskorením a vysokou hodnotou ping, musíte vyhľadať sieť VPN, ktorá má veľká sieť serverov v správnych krajinách. LoL má servery po celom svete. Ak žijete ďaleko od svojho najbližšieho servera, môžu sa vyskytnúť problémy s pomalým hraním.

Presmerovanie údajov prostredníctvom servera VPN, ktorý je bližšie k vybratému hernému serveru, môže byť veľmi efektívne zníženie oneskorenia. Vyberte si VPN, ktorá má centrá, ktoré sú blízko vášho zvoleného herného servera.

Môže to byť užitočné, ak hľadáte pripojiť sa k inému regiónu a hrať sa s priateľmi, cestuješ a chceš pripojte sa k domovskému serveru, keď ste preč, alebo ak váš lokálny server LoL neustále padá a chcete skúsiť iný.

Ak chcete odblokovať LoL v škole alebo v práci alebo získať prístup k obsahu, ktorý nie je k dispozícii vo vašom regióne, budete potrebovať server, ktorý je schopné obísť geografické obmedzenia na odblokovanie obsahu.

Všetky naše odporúčané VPN sú neuveriteľne výkonné a schopné vás prekonať aj v tých najnáročnejších geoblokoch.

Najlepšie VPN pre League of Legends

1. NordVPN

NordVPN pre Bulgaris

S tým zmätené servery a dvojitá VPN, NordVPN je jednou z najschopnejších služieb obchádzanie brán firewall a obmedzení - aby ste mohli hrať LoL, nech ste kdekoľvek.

Rozsiahla sieť serverov 5 200+ serverov v 60 krajinách vám dáva neuveriteľné rýchlosti a celý rad umiestnení serverov, z ktorých si môžete vybrať. NordVPN tiež dedikované herné servery ako aj vojenské šifrovanie a Anti-malware a reklamný softvér CyberSec aby vaše pripojenie zostalo stabilné a bezpečné.

Najlepšie to všetko s 6 súčasných pripojení zariadenia a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí a nie je ťažké pochopiť, prečo naši používatelia hodnotia NordVPN ako najlepšiu službu na trhu.

NordVPN môže odblokovať:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrent:

 • Áno, sú k dispozícii špeciálne servery P2P.

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je tiež kompatibilný so smerovačmi.

Začnite hrať s NordVPN

2. ExpressVPN

Zariadenia ExpressVPN

Pre hráčov LoL, ktorí zápasia s vysokým pingom a záchvaty oneskorenia, môže byť odpoveďou ExpressVPN. Naši používatelia, ktorí majú jednu z najrýchlejších ponúkaných rýchlostí, by vám táto rýchla a výkonná VPN mala dať rýchly a nepretržitý herný čas.

Ochrana pred hackermi a škodlivými hráčmi prichádza cez 256-bitové šifrovanie AES, žiadne protokoly, hlavný vypínač, Ochrana proti úniku DNS, a Technológia TrustedServer. Budete môcť súčasne pripojiť až 5 zariadení a čo najlepšie využiť prispôsobiteľné nastavenia ExpressVPN.

ExpressVPN je skvelá voľba pre skúsených používateľov VPN ktorí sú ochotní zaplatiť o niečo viac, aby mali úplnú kontrolu nad svojimi údajmi a pripojením. Vyskúšajte to sami pomocou 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

ExpressVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrent:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

ExpressVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Ponúka tiež aplikáciu na použitie s určitými smerovačmi.

Začnite hrať s ExpressVPN

3. CyberGhost

CyberGhost pre Peru

Ak nemáte skúsenosti s VPN, ale napriek tomu by ste chceli službu náročnú na funkcie, CyberGhost je fantastická voľba.

CyberGhost je vysoké rýchlosti sú viac ako schopní držať krok so svojimi súpermi. 6 000+ silná serverová sieť pokrýva 90+ krajín a používatelia sú chránení 256-bitové šifrovanie AES a softvér na blokovanie škodlivého softvéru.

Ak si nie ste istí, či je CyberGhost pre vás ten pravý, nie je potrebné finančne sa zaviazať. Môžete si vychutnať neuveriteľných 45-dňová záruka vrátenia peňazí to vám poskytne dostatok času na vyskúšanie služby bez rizika. Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si skutočné recenzie.

CyberGhost sa môže odblokovať:

 • Vyhradený streamingový profil so servermi optimalizovanými pre: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a ďalšie.

Podporuje torrent:

 • Áno; vyhradený profil zobrazuje krajiny a počet používateľov.

CyberGhost pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

Začnite hrať s CyberGhostom

4. Surfshark

Surfshark pre Peru

Nenechajte sa odradiť od malej postavy tejto siete VPN. Aj keď má menej serverov ako iné siete VPN, jej rýchlosti sú stále prekvapivo rýchlo. Má tiež serverové centrá v 50 krajinách takže by ste nemali mať problém s pripojením k vybranému serveru LoL.

Plné nových funkcií a režimov, Surfshark blokuje škodlivý softvér, sledovače a reklamy, a môže dokonca skryť využitie VPN pred poskytovateľom internetových služieb aby ste im zabránili v obmedzení šírky pásma.

Najlepšie zo všetkého je, že Surfshark poskytuje všetkým svojim používateľom neobmedzené pripojenie na základe jednej licencie. Je to perfektné, ak chcete hrať na viacerých zariadeniach alebo ak chcete chrániť súkromie a bezpečnosť všetkých v domácnosti.

Vyskúšajte to sami pomocou 30-dňová záruka vrátenia peňazí alebo si pozrite, čo naši recenzenti hovoria o Surfshark.

Surfshark môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a ďalšie.

Podporuje torrent:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

Surfshark funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Začnite hrať s Surfshark

5. PrivateVPN

SúkromnéVPN pre Bulharsko

Pre hráčov LoL, ktorí sa obávajú, že budú DDoSsed alebo hackovaní, ale ktorí nevedia veľa o VPN, je PrivateVPN ideálnou voľbou..

Táto jednoduchá služba je nekomplikované a veľmi ľahko použiteľné. Má intuitívne aplikácie na všetkých hlavných platformách a všetky aplikácie sa dajú ľahko sťahovať a nastavovať pomocou nulové komplikované konfigurácie.

Napriek svojej jednoduchosti je PrivateVPN stále rýchly a viac než schopný obchádzanie brán firewall a odblokovanie obsahu. Šifrovanie vojenskej triedy a bezpečnostné funkcie sú predvolene dostupné vo všetkých profiloch a sieť VPN môžete vyskúšať pomocou 7-dňová bezplatná skúšobná verzia alebo a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

PrivateVPN sa môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video a BBC iPlayer.

Podporuje torrent:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P; zoznam serverov optimalizovaných pre P2P dostupných prostredníctvom aplikácie.

PrivateVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android a iOS.

Začať hrať s PrivateVPN

Zhrnutie a ďalšie čítanie

Nič vás by nemalo brániť v užívaní si obľúbenej hry. Či už ste zápasili s zlyhaním servera, nízkou rýchlosťou alebo geoblokom, pripravte sa na sieť VPN a začnite si užívať nejaké bez stresu predvolanie.

Ak sa chcete dozvedieť viac o zlepšovaní problémov s latenciou, prečítajte si nášho sprievodcu po 5 najrýchlejších VPN.

Ako zvuk NordVPN? Zistite, ako získať bezplatnú skúšobnú verziu NordVPN alebo si ju teraz stiahnuť pomocou našich kupónových kódov NordVPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me