5 najlepších sietí VPN pre prepínač Nintendo v roku 2020 [so sprievodcom krok za krokom]

Nintendo Switch vzal do sveta online hier búrkou. Ak ste fanúšikom hry, pravdepodobne budete milovať túto super populárnu hybridnú konzolu, ktorá vám umožní hrať nové a klasické hry kedykoľvek a kdekoľvek.

A ak chcete vyhrať, viete to pomalé spojenia a oneskorenia môžu vašu hru úplne vyhodiť.

Ako tomu zabrániť? Popularita produktu Nintendo Switch znamená, že musia byť čkanie ako preplnené servery. Robustná VPN môže vyriešiť oneskorovacie problémy a viac. Môže zmeňte svoju IP adresu na konkrétnu oblasť, aby ste rýchlejšie načítali časy.

Obávate sa, že váš poskytovateľ internetových služieb (ISP) obmedzuje rýchlosť vašej hry? VPN skryje vaše online aktivity od vášho ISP aby sa to nestalo.

ak prístup k novým hrám je vaša vec, potom dobrá VPN pre Nintendo Switch urobí váš deň. Budete schopní zmeňte svoju registráciu eShopu na iné regióny takže môžete získať najlepšie nákupy na nové hry.

Zostavili sme zoznam najlepšie siete VPN na urýchlenie vašich hier Nintendo Switch a pomôžu vám čo najlepšie využiť váš Nintendo Switch.

Stručný sprievodca - Najlepšie VPN pre Nintendo Switch

NordVPN: Náš výber číslo 1 s 5 500 servermi na celom svete, neobmedzená šírka pásma a vynikajúce bezpečnostné funkcie.

ExpressVPN: Najrýchlejšia sieť VPN na trhu a víťaz s kybernetickou bezpečnosťou.

CyberGhost: Neuveriteľných 6000+ serverov vo viac ako 90 krajinách a užívateľsky prívetivé rozhranie.

Surfshark: Nízke náklady s neobmedzeným pripojením zariadení.

PrivateVPN: Šetrič peňazí, ktorý nešetrí rýchlosťou, servermi ani zabezpečením.

Začnite hrať!

Ako nastaviť VPN pre Nintendo Switch

Na pripojenie siete VPN k prepínaču Nintendo budete potrebovať Smerovač kompatibilný s VPN.

(Ak uprednostňujete, môžete použiť siete VPN Inteligentné DNS slúži na konfiguráciu VPN priamo na Nintendo Switch. Táto funkcia je k dispozícii na serveroch NordVPN, ExpressVPN a Surfshark.)

 1. Zaregistrujte sa do siete VPN. Odporúčame NordVPN.
 2. Stiahnite a nainštalujte softvér VPN.
 3. Prejdite na stránku Nintendo Switch a zaregistrujte sa na online hru.
 4. Nainštalujte smerovač kompatibilný s VPN. (Ak potrebujete pomoc, prečítajte si naše nastavenie smerovača VPN.)
 5. Použite svoju VPN na pripojenie k globálnemu serveru podľa vášho výberu.
 6. Užite si svoju hru na Nintendo Switch!

Prečo potrebujete VPN pre Nintendo Switch

Nintendo Switch Online prudko stúpol na 10 miliónov používateľov, takže nie je prekvapujúce, že na preplnených serveroch sú niekedy problémy s oneskorením. Spoľahlivá VPN nájde najrýchlejší server zo svojej globálnej siete, Takže môžeš vyplávať práve týmto preťažením.

Dobrá VPN pre Nintendo Switch tiež bráni vášmu poskytovateľovi internetu špehovať, čo robíte maskovanie vašej skutočnej adresy IP. toto bráni vám v obmedzovaní rýchlosti internetu ak si myslí, že pri hraní hier využívate veľkú šírku pásma.

Jednou z najlepších vecí na Nintendo Switch je to, že herné karty nie sú geoblokované. Ak by ste však chceli pripojiť sa k obchodom Nintendo Switch v rôznych regiónoch po celom svete pri hľadaní lepšieho riešenia vám to VPN môže pomôcť. Ak napríklad chcete mať účet v eShop v Brazílii, ale žijete v USA, prémiová sieť VPN vám umožňuje zaregistrovať sa na brazílsky účet pomocou brazílskej adresy IP. VPN skryje vašu skutočnú IP adresu prostredníctvom geo-spoofingu. To je zvlášť užitočné, ak chcete stiahnite si hru, ktorá je k dispozícii iba v inej oblasti!

Najlepšie VPN majú rozsiahlu globálnu sieť serverov, čo znamená, že môžete mať toľko účtov Nintendo Switch z celého sveta, koľko chcete. Plus, VPN pravidelne aktualizuje a pridáva servery.

To nie je všetko, čo VPN dokáže

Sieť VPN vám ponúka nepretržité hranie hier a oveľa viac. Pre začiatočníkov to je chráni vás pred útokmi DDoS ktoré sú častými narušiteľmi v online herných platformách.

všetko vaše online údaje, od nákupov a streamingových návykov po vyhľadávanie a sťahovanie neviditeľné pre odpočúvajúcich. Najlepšie VPN siete vojenské šifrovanie vytvoriť prekážku medzi vami a všetkými škodlivými snoops a chráni vás pred škodlivým softvérom a adwarom.

A opovažujeme sa to povedať? Hranie nie je všetko. Ak si potrebujete oddýchnuť od Maria Karta alebo Zeldy, môžete prístup ku globálnym streamingovým kanálom - od Netflixu po BBC iPlayer- vďaka svojej globálnej sieti serverov VPN.

5 najlepších VPN pre Nintendo Switch

Robustná VPN vylepšuje vašu hrateľnosť na Nintendo Switch, dostane vás cez bloky regiónov a ponúka doplnky ako kybernetická bezpečnosť. Niektoré siete VPN sa však nachádzajú nad ostatnými. Tu sú našich päť obľúbených.

1. NordVPN

5 najlepších sietí VPN pre prepínač Nintendo v roku 2020 [so sprievodcom krok za krokom]

náš Víťazom VPN je NordVPN. Prečo také ocenenie? Začnime s 5500+ serverov na celom svete. jeho Funkcia SmartPlay automaticky nájde najrýchlejší server, čo znamená, že pri hraní hier nikdy nezažijete oneskorenie.

Keď sa pripájate k prepínaču Nintendo, program NordVPN ponúka obidve predkonfigurované smerovače a funkcia inteligentného servera DNS. Nie ste si istí, ktorou cestou máte ísť? Stačí sa pozrieť na hĺbkové návody alebo kontaktujte 24/7 zákaznícka podpora, a budete hrať okamžite.

Snooping eyes neuvidia žiadne z vašich online dát vďaka NordVPN vojenské šifrovanie. Ponúka tiež cibuľu cez VPN, ochranu proti úniku DNS, politiku bez protokolov a automatický vypínač zabíjania. A dostanete ďalšiu vrstvu obrany CyberSec, ktorý blokuje prichádzajúci adware alebo malware.

Ponuky NordVPN 6 pripojení zariadenia a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Zistite viac od skutočných používateľov a za najlepšiu ponuku v tejto sieti VPN nám nevynechajte náš kupónový kód.

NordVPN môže odblokovať:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Áno, sú k dispozícii špeciálne servery P2P.

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je tiež kompatibilný so smerovačmi.

Hrajte na Nintendo Switch s NordVPN!

2. ExpressVPN

5 najlepších sietí VPN pre prepínač Nintendo v roku 2020 [so sprievodcom krok za krokom]

Konkurenčné hry sú predovšetkým o rýchlosti a ExpressVPN vyhodí všetkých konkurentov. jeho rýchle bleskové schopnosti sú špičkou našich testov rýchlosti.

Herné zaostávanie nikdy nemá šancu na Nintendo Switch s touto VPN. Jeho veľká globálna sieť serverov vás nájde perfektnou nepretržitou doménou pre vaše úlohy Metroid.

Táto sieť VPN ponúka predradené smerovače ako aj Inteligentné DNS prostredníctvom funkcie MediaStreamer. S jeho pomocou získate všetku potrebnú pomoc rozsiahla vedomostná základňa, ktorý pokrýva všetky aspekty nastavenia smerovača, dokonca aj ručne.

ExpressVPN dostane vysoké známky bezpečnosti a súkromia. Ste v dobrých rukách, vďaka 256-bitovému šifrovaniu AES, DNS s nulovými znalosťami, prísnym pravidlám bez prihlásenia a vstavanému prepínaču kill.

Recenzenti ExpressVPN nemôžu prestať chváliť svoju rýchlosť a bezpečnosť a tiež si užiť 5 pripojení zariadenia a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Náš kupónový kód orezáva pomerne vysokú prémiovú cenu ExpressVPN.

ExpressVPN môže odblokovať:

 • Netflix, HBO, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV a DAZN.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

ExpressVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Ponúka tiež aplikáciu na použitie s určitými smerovačmi.

Hrajte na Nintendo Switch s ExpressVPN!

3. CyberGhost

Zariadenia CyberGhost

S CyberGhostom sa nemôžete pokaziť 6000+ globálnych serverov. Dni oneskoreného rušenia vášho Nintendo Switch sú preč s touto VPN.

užívateľsky prívetivé rozhranie obsahuje funkciu Najlepšia poloha, ktorá nájde najrýchlejší server kdekoľvek na svete. Aj keď jeho rýchlosť nie je na vrchole nášho zoznamu, stále vám poskytuje rýchle a spoľahlivé pripojenie.

Ako pomôcku pri používaní servera CyberGhost s Nintendo Switch, sieťami VPN návody vás prevedú procesom inštalácie smerovača (pre blikajúci smerovač DD-WRT).

Vaša prítomnosť online je s týmito sieťami VPN súkromná kvalitné bezpečnostné prvky, medzi ktoré patria blokátory adwaru a škodlivého softvéru, prísna politika bez protokolov, automatický prepínač zabíjania a šifrovanie na vojenskej úrovni. Recenzenti sa cítia bezpečne s CyberGhostom.

Ak potrebujete presvedčenie, ponúka to 7 pripojení zariadenia, 24-hodinová bezplatná skúšobná verzia, a neslýchané 45-dňová záruka vrátenia peňazí.

Náš kupón CyberGhost je ďalším dobrým dôvodom na vyskúšanie tejto siete VPN.

CyberGhost môže odblokovať:

 • Vyhradený streamingový profil so servermi optimalizovanými pre: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a ďalšie.

Podporuje torrenting:

 • Áno, vyhradený profil zobrazuje krajiny a počet používateľov.

CyberGhost pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

Hrajte na prepínači Nintendo s programom CyberGhost!

4. Surfshark

Surfshark_screenshot

Toto nové dieťa v bloku stojí medzi viac veteránmi VPN. Nízka cena spoločnosti Surfshark neznamená, že sa podriaďuje kvalite.

s 800+ globálnych serverov, Táto sieť VPN vám ponúka veľa možností pre optimálne prostredie Nintendo Switch - mínus oneskorenia! Naše testy ukázali, že rýchlosť je ďalšou špecialitou Surfshark.

Surfshark ponúka návody a podporu smerovača, pokiaľ je smerovač kompatibilný s OpenVPN. Navyše, ak chcete, môžete na pripojenie tejto VPN k vášmu prepínaču Nintendo použite voľbu Smart DNS.

Zloději na ochranu osobných údajov si dávajte pozor: táto VPN je víťazom kybernetickej bezpečnosti. Dodáva sa s ochranou proti úniku DNS, vojenským šifrovaním, politikou bez protokolov a automatickým prepínačom zabíjania. CleanWeb Táto funkcia zaisťuje, že sa adware a malware nikdy nedostanú do Super Mario World.

Neobmedzené pripojenie zariadení (obľúbený užívateľ), a 30 dní, vrátenie peňazí záruka, a náš kupónový kód sú ďalšie dôvody, prečo je táto VPN priateľská k rozpočtu skvelá voľba pre Nintendo Switch.

Surfshark môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a ďalšie.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

Surfshark funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Hrajte na Nintendo Switch s Surfshark!

5. PrivateVPN

Súkromné ​​zariadenia VPN

Táto sieť VPN intuitívne funkcie uľahčujú používanie. s 150+ servery v 60 krajinách a rýchlo rastie, dodáva rýchlosť, prípojka spoľahlivosť, a neobmedzená šírka pásma.

Môžete ľahko nastaviť pre Nintendo Switch s jeho prekonfigurované smerovače, a je tu dôkladná vedomostná základňa ak potrebujete router nastaviť ručne.

Vďaka týmto sieťam VPN sa hackeri vyhýbajú vašim súkromným údajom bezpečnostné prvky ako je šifrovanie na vojenskej úrovni, ochrana proti úniku IPv6 a DNS, automatický prepínač zabíjania (k dispozícii iba v systéme Windows) a politika bez protokolovania.

Užívatelia majú radi ďalšie výhody, ako je 6 pripojení zariadenia, 7-dňová bezplatná skúšobná verzia, a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Tu je náš kód kupónu, ak ste pripravení vyskúšať technológiu PrivateVPN.

PrivateVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P; zoznam serverov optimalizovaných pre P2P dostupných prostredníctvom aplikácie.

[NordVPN] pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android a iOS.

Hrajte na Nintendo Switch s PrivateVPN!

Zhrnutie a ďalšie čítanie

Najlepšie siete VPN sú istým spôsobom, ako si môžete Nintendo Switch užiť na maximum. Dostanete žiadne oneskorenia a neobmedzená šírka pásma aby ste si mohli prezrieť všetky klasické hry NES online. Plus, VPN zakrýva vašu skutočnú IP adresu, takže si môžete stiahnuť hry, ktoré nie sú dostupné vo vašom regióne.

Našich 5 najlepších sietí VPN tiež zaručuje, že ste vždy bezpečné a bezpečné, s doplnkami, ako je šifrovanie na vojenskej úrovni a Ochrana DDoS.

Odporúčame NordVPN ako našu najlepšiu voľbu pre vaše skúsenosti s Nintendo Switch. Hra pokračuje!

Ste herný guru, ktorý potrebuje robustnú VPN pre rýchlosť a bezpečnosť? Prečítajte si 5 najlepších sietí VPN pre hranie hier.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me