5 najlepších sietí VPN pre spoločnosť Black Desert online, ktoré fungujú v roku 2020

Ak existuje jedno slovo, ktoré popisuje Black Desert Online, je to EPIC. Toto je ľahko jeden z najväčších, najkomplexnejších a najzaujímavejších zážitkov MMORPG kedy bol vytvorený. 

Veľkosť Black Desert Online však vytvára jeden z najväčšie problémy pre hráčov. Hra začína obrovská šírka pásma, spomaľovanie spojení a vytváranie hráčov frustrujúce oneskorenie a oneskorenie pri hraní hier. 

Aj napriek jeho popularite, prístup k službe Black Desert Online je obmedzenejší ako mnoho iných online hier. Dokonca aj v Európe a Ázii je veľa hráčov blokovaných z hry.

Dobrá správa je, že oba tieto problémy je možné vyriešiť v priebehu niekoľkých minút pomocou VPN. Nainštalujte si jedno zo svojich herných zariadení a budete mať rýchly, stabilný a neobmedzený prístup k službe Black Desert Online kdekoľvek na svete.

Stručný sprievodca - Najlepšie VPN pre Black Desert online

1.NordVPN: NordVPN s najvyššou hodnotou VPN celkovo ponúka bezpečnosť, rýchlosti a špecializované nastavenia, ktoré sú ideálne pre hráčov.

2.ExpressVPN:S najrýchlejšou sieťou VPN na svete si už nikdy nebudete musieť robiť starosti s oneskorením, prerušením pripojenia alebo akýmikoľvek inými prekážkami, ktoré by vás mohli držať krok s touto akciou..

3.CyberGhost:Ideálne pre ochranu celej siete, CyberGhost ponúka používateľom vzduchotesné zabezpečenie a veľmi rýchle rýchlosti na mnohých zariadeniach.

4.Surfshark:Toto je vychádzajúca hviezda VPN. Surfshark je malý, bezpečný a môže obísť najťažšie geo-obmedzenia na internete.

5.PrivateVPN:Ak hľadáte pre VPN priaznivú pre začiatočníkov, ktorá ponúka mimoriadnu hodnotu a podporu, nehľadajte nič viac ako PrivateVPN.

Začnite hrať s NordVPN!

Prečo potrebujete VPN pre Black Desert online

Masívne multiplayerové online hry na hranie rolí (MMORPG), ako je Black Desert Online, musia držať krok s hrami v reálnom čase a svetovou mechanikou medzi hráčmi z celého sveta. toto vyžaduje veľkú šírku pásma a výkon spracovania. 

Mnoho hráčov pripojenie k internetu sa snaží spracovať informácie cestovanie medzi servermi dostatočne rýchlo, čo vytvára negatívne účinky, ako je oneskorenie pri hraní hier a latencia.

To veľa hráčov nevie, niekedy je ich pomalé pripojenie na internet úmyselné. Toto sa volá „Obmedzovanie šírky pásma“ Poskytovatelia internetových služieb (ISP) bežne používajú taktiku na šetrenie peňazí. Kedykoľvek uvidia zákazníka, ktorý robí niečo, čo vyžaduje veľkú šírku pásma, napríklad pri hraní MMORPG, poskytovateľ internetových služieb obmedzí svoje pripojenie na internet.

Či už je hracia latencia náhodná alebo je výsledkom nečestných akcií poskytovateľa internetových služieb, riešenie je rovnaké. VPN používa vojenské šifrovanie na vytvorenie ochranného tunela okolo všetkého vášho internetového prenosu a údajov. toto skryje vašu online aktivitu od vášho ISP a znižuje súťaž o šírku pásma.

Rovnako ako vaše údaje, VPN tiež skryje vašu totožnosť, polohu a ďalšie osobné informácie. To vás udrží v bezpečí pred útokmi DDoS, doxing, a ďalšie formy zneužívania alebo útoku online od konkurenčných hráčov.

Zatiaľ čo rastie, Black Desert Online je v mnohých krajinách stále obmedzený, kvôli licenčným problémom a cenzúre vlády. Či už žijete v krajine, v ktorej je hra zablokovaná, alebo plánujete cestovať do inej krajiny, VPN vám poskytuje neobmedzený prístup k hre.

VPN maskuje vaše fyzické umiestnenie a umožňuje pripojte sa k zabezpečenému serveru v krajine, kde je k dispozícii služba Black Desert Online. Môžete ležať kdekoľvek na svete.

Toto sú len niektoré z výhod používania VPN pre Black Desert Online. Je ich omnoho viac a vylepšujú celý váš online zážitok.

Začnite hrať s NordVPN!

To nie je všetko, čo VPN dokáže

Pomocou siete VPN skryjete svoju totožnosť, polohu, osobné informácie a údaje pozitívne ovplyvniť váš život online ďaleko za hranicami Black Desert Online.

Znižovanie šírky pásma poskytovateľa internetových služieb a nekonzistentné pripojenia nemajú len nepriaznivý vplyv na online hry. Ak streamujete video, sťahujete obsah, hráte akúkoľvek online hru, používate cloudové úložisko alebo zdieľanie súborov P2P, pravdepodobne zažijete pomalší internet. V podstate väčšina moderného internetu.

VPN zakrýva všetky vaše online aktivity a udržuje vaše spojenie stabilné a rýchle pri hraní Black Desert, bingingu Netflixu alebo čohokoľvek iného.

Skrytie vašej online aktivity a samozrejme zachovanie súkromia vašej identity znamená, že budete v bezpečí pred viac ako pomalým internetom.  Vládny dohľad, škodlivý softvér, podvod, manipulatívna alebo spamová reklama - sieť VPN vás chráni pred všetkými týmito a ďalšími.

Umožní vám vám VPN pripojenie tým, že vám umožní prístup na internet prostredníctvom zabezpečeného servera mimo vašej krajiny alebo regiónu v súkromnej sieti prístup k „internetu bez hraníc“. Môžeš obísť cenzúru a geografické obmedzenia, ktoré používajú hlavné stránky zablokovať prístup k ich najlepšiemu obsahu.

Zoznam výhod pri používaní VPN je dlhý. Môžete si prečítať viac o vylepšeních, ktoré VPN urobí vo všetkých aspektoch vášho života v našom kompletný sprievodca pre začiatočníkov.

Najdôležitejšie je mať na pamäti, že Nie všetky siete VPN sú si rovnaké. Aby sme získali výhody, ktoré sme tu načrtli, pri hraní hier ako Black Desert Online, Potrebujete silnú sieť VPN s najmodernejšou technológiou.

Začnite hrať s NordVPN!

5 najlepších VPN pre Black Desert online

1.NordVPN

5 najlepších sietí VPN pre spoločnosť Black Desert online, ktoré fungujú v roku 2020

NordVPN je najvyššia celková VPN k dispozícii. S koniec 5 700 zabezpečených serverov vo viac ako 60 krajinách, zaručuje to rýchlosť, bezpečnosť, anonymita a nepretržité hranie kdekoľvek vo svete.

Táto sieť VPN je ideálna pre hráčov. vedľa špičkové bezpečnostné nástroje ako napríklad šifrovanie AES-256 a protokoly IKEv2 / IPSec Exkluzívna funkcia spoločnosti CyberSec od spoločnosti NordVPN. Nepriestrelný bezpečnostný nástroj vás chráni pred škodlivým softvérom, útokmi DDoS, a oveľa viac.

Je ľahké pochopiť prečo naši čitatelia túto VPN milujú. Zistite sami, bez rizika, pomocou a 30-dňová záruka vrátenia peňazí. 

NordVPN môže odblokovať:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Áno, sú k dispozícii špeciálne servery P2P.

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je tiež kompatibilný so smerovačmi.

Začnite hrať s NordVPN!

2.ExpressVPN

Zariadenia ExpressVPN

Najrýchlejšia sieť VPN na svete, ExpressVPN zabezpečí, že budete nikdy sa neobávajte pomalých alebo nestabilných spojení uprostred úlohy.

s servery optimalizované na rýchlosť na viac ako 160 miestach hráči na celom svete môžu hráči z celého sveta držať krok s akciou a súťažiť so súpermi z celého sveta. Bleskové rýchlosti sú tiež doplnené najlepšia bezpečnosť a ochrana osobných údajov vo svojej triede funkcie vás držia v bezpečí a skryté počas hry.

ExpressVPN chráni až 5 zariadení súčasne, aby ste mohli ťažiť zo zvýšeného zabezpečenia a rýchlosti v sieti. Aby ste videli, prečo táto sieť VPN prijíma toľko pozitívne recenzie od skutoční používatelia, vyskúšajte ho bez rizika 30-dňová záruka vrátenia peňazí. 

ExpressVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

ExpressVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Ponúka tiež aplikáciu na použitie s určitými smerovačmi.

Začnite hrať s ExpressVPN!

3.CyberGhost

Zariadenia CyberGhost

CyberGhost môže odblokovať:

 • Vyhradený streamingový profil so servermi optimalizovanými pre: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a ďalšie.

Podporuje torrenting:

 • Áno; vyhradený profil zobrazuje krajiny a počet používateľov.

CyberGhost pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

Ak potrebujete rýchle a ľahké riešenie na ochranu vašej domácej siete, CyberGhost je ideálnou voľbou.

Chráni jeden odber až 7 súčasných pripojení, s prispôsobiteľným nastavenia ľahko zdieľať na všetkých zariadeniach inštaláciou jedným kliknutím. Po inštalácii ponúka CyberGhost šifrovanie na vojenskej úrovni, prísna politika bez protokolov, ochrana proti úniku DNS, a oveľa viac. s 4 700+ serverov vo viac ako 58 krajinách, budete mať úžitok zo zvýšenej bezpečnosti a rýchlejšej rýchlosti pripojenia kdekoľvek na svete.

Každý nový užívateľ CyberGhost je pokrytý veľkorysou službou 45-dňová záruka vrátenia peňazí. Máte dosť času na vyskúšanie a zistenie prečo túto VPN hodnotíme ako jednu z najlepších. 

Začnite hrať s CyberGhostom!

4.Surfshark

Zariadenia na surfovanie

Surfshark môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a ďalšie.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

Surfshark funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Surfshark je vyrastajúcou hviezdou VPN, rýchlo sa vyšplhať na naše hodnotenie jeden z najlepších poskytovateľov VPN vo svete.

Surfshark je novší a menší ako mnoho konkurentov a využíva ho vo svoj prospech. to ľahko obchádza geografické obmedzenia a sledovanie VPN, ktoré môžu spomaliť váš internet a blokovať vás z určitých hier a obsahu. Môžete tiež ťažiť z obrovskej sady pôsobivé nástroje VPN a prispôsobiteľné nastavenia, spolu s rýchlo rastúcim výberom bezpečné servery sa šíria po celom svete. 

Surfshark ponúka mimoriadnu hodnotu, s poskytnutím jedného balíka neobmedzená súčasná ochrana zariadenia. Každý nový používateľ je označený a 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže môžete vyskúšať bez rizika.

Začnite hrať s Surfshark!

5.PrivateVPN

Súkromné ​​zariadenia VPN

PrivateVPN ponúka a jednoduché, cenovo dostupné riešenie ktorý poskytuje online vylepšené zabezpečenie, ochranu osobných údajov a anonymitu.

Toto je skvelá voľba pre nováčikov VPN, ponúka výnimočné 24/7 živá podpora zákazníkov a ľahko použiteľné aplikácie. S nastavením „1 kliknutia“ od PrivateVPN zaručujú budete chránení za menej ako minútu. Po inštalácii vám PrivateVPN zaistí bezpečnosť pri používaní najmodernejšie nástroje na ochranu osobných údajov a 100 s bezpečných serverov.

PrivateVPN prijíma neustále pozitívne recenzie od skutočných používateľov ktorí oceňujú jej efektívne a jednoduché aplikácie. S 30-dňová záruka vrátenia peňazí, môžete vidieť sami, bez rizika.

PrivateVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P; zoznam serverov optimalizovaných pre P2P dostupných prostredníctvom aplikácie.

PrivateVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android a iOS.

Začať hrať s PrivateVPN!

zhrnutie

Ak chcete skutočne oceniť celú škálu Black Desert Online a držať krok s touto činnosťou, potrebujete bezpečný, rýchly a spoľahlivý internet.

inštalácia výkonné VPN vo vašom obľúbenom online hernom zariadení to všetko zabezpečí a viac. Ak sa na Black Desert Online nenachádzate v epických úlohách, zažijete online anonymný, bezpečnejší a príjemnejší život.. VPN akoNordVP vám poskytuje prístup k „internetu bez hraníc“ a akonáhle uvidíte potenciál tohto, nebudete sklamaní.

Začnite hrať s NordVPN!

Ďalšie čítanie

Ak máte vážne online hry, potrebujete VPN, ktorá dokáže dosiahnuť bleskové rýchlosti. Testovali sme 100 s a vybrali sme 5 najrýchlejších dostupných sietí VPN.

Uistite sa, že používate iba sieť VPN, ktorá vám zaistí bezpečnosť pri hraní aj tých najväčších online hier, a to výberom jednej z najlepších VPN pre hranie hier.

Keď VPN, ktorá je pre vaše potreby najvhodnejšia, ušetrite peniaze za predplatné pomocou nášho sprievodcu obchodmi s VPN a kódmi kupónov. 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me