5 najlepších sietí VPN pre streamovanie Kodi v roku 2020 – najrýchlejšie a najlacnejšie

Kodi je úžasné, o tom niet pochýb. Je to zadarmo, je to otvorený zdroj a môžete ho použiť streamujte živé televízne vysielanie a filmy na takmer akejkoľvek platforme alebo zariadení, vrátane Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Amazon Firestick a Chrome Box.

Je však Kodi skutočne bezpečné používať? Môže vás to dostať do problémov?

To záleží. Ako platforma s otvoreným zdrojom ponúka spoločnosť Kodi stovky doplnkov, z ktorých väčšinu tvoria používatelia. Vďaka týmto neoficiálnym doplnkom by inštalácia mohla ohroziť vaše súkromie malware alebo sledovače na vašom zariadení. Iní propagujú pirátsky materiál, čo by vás mohlo dostať do právnych problémov.

Aj keď nepodporujeme pirátstvo, veríme v online súkromie a slobodu. Ak chcete Kodi používať bezpečne a byť si istí, že nikto nemôže špehovať vašu aktivitu, potrebujete spoľahlivú sieť VPN, ktorý poskytuje nielen spoľahlivé zabezpečenie a súkromie, ale aj vysoké rýchlosti streamovania bez vyrovnávacích pamätí. Zostavili sme zoznam najlepších z najlepších.

Stručný sprievodca: Najlepšie VPN pre Kodi Streaming

 1. NordVPN
  Vďaka svojej veľkej sieti serverov vrátane serverov optimalizovaných pre rýchlosť je NordVPN ideálny na odblokovanie hlavných streamingových služieb pri zachovaní vysokej úrovne bezpečnosti..
 2. ExpressVPN
  ExpressVPN, známy svojou bezkonkurenčnou rýchlosťou pripojenia a pôsobivými bezpečnostnými funkciami, môže poskytnúť fantastický zážitok z vysielania.
 3. CyberGhost
  Kombinácia jednoduchosti a bezpečnosti ho robí skvelým pre začiatočníkov, pretože jeho rozhranie je nakonfigurované na streamingové služby.
 4. IPVanish
  Hoci IPVanish sídli v USA, berie súkromie svojich používateľov veľmi vážne. Jeho použitie je tiež veľmi jednoduché.
 5. VyprVPN
  Vlastní svoju vlastnú sieť serverov a športuje jedinečný protokol Chameleon pre vyššiu bezpečnosť. VyprVPN vám umožňuje streamovať v úplnom stealth režime.

Začnite bezpečne streamovať teraz!

Čo by ste mali hľadať v sieti VPN pre streamovanie Kodi

Softvér spoločnosti Kodi s otvoreným zdrojovým kódom prináša všetok streamovaný obsah, ktorý by ste mohli chcieť mať takmer na akomkoľvek zariadení, na ktorom by ste ho možno mohli sledovať. Aj keď sa to môže zdať ako skvelý nápad, môže to tiež predstavovať vážne ohrozenie vašej online bezpečnosti a súkromia.

Kodi poháňajú doplnky tretích strán. Mnohé z týchto doplnkov sú neoficiálne, vyvíjajú ich fanúšikovia, amatéri alebo dokonca hackeri. Tieto doplnky môžu obsahovať škodlivý softvér alebo vírusy, ktoré môžu poškodiť zariadenie alebo sledovače zariadení, ktoré zhromažďujú vaše osobné údaje. Niektoré doplnky navyše propagujú pirátsky obsah, čo vás môže priviesť k vážnym problémom s orgánmi.

Nechceli by ste mať ohrozené vaše súkromie alebo čeliť právnym problémom iba pri pozeraní filmu. Spoľahlivá sieť VPN s pokročilými možnosťami šifrovania a zmeny IP vás môže chrániť nielen pred hackermi a škodlivými doplnkami v serveri Kodi, ale aj pred pirátskou loďou. So stovkami VPN v okolí, toto by ste mali hľadať v sieti VPN pre spoločnosť Kodi:

 • Špičkové šifrovanie: Na ochranu vašich údajov pred hackermi a škodlivými hrozbami na serveri Kodi určite potrebujete sieť VPN, ktorá ponúka vysokú úroveň zabezpečenia a šifrovania.
 • Vysoká rýchlosť: pri streamovaní na serveri Kodi určite nechcete ukladať do vyrovnávacej pamäte ani prerušenia, takže vaša sieť VPN ponúka vysokorýchlostné servery.
 • Dobrý výber umiestnení servera: to vám umožní prístup k geoblokovanému obsahu z celého sveta.

Mnoho sietí VPN tvrdí, že poskytujú všetky tieto funkcie, ale vykonali sme rozsiahly výskum a vybrali sme absolútne najlepšie siete VPN na streamovanie v sieti Kodi..

5 najlepších sietí VPN pre streamovanie Kodi

1. NordVPN

Zariadenia NordVPN

„Cenovo dostupná bezpečnosť a rýchlosť“ by mohlo byť mottom spoločnosti NordVPN so sídlom v Paname. To poskytuje vynikajúca hodnota za vaše peniaze, s 5 000 a viac servermi v 62 krajinách vrátane serverov optimalizovaných pre streamovanie, ktoré podporujú vysoké rýchlosti pripojenia.

Skombinujte to s najpokročilejšími bezpečnostnými protokolmi a máte sami seba spoľahlivá VPN pre streamovanie Kodi - alebo akúkoľvek inú dôležitú službu streamovania. Navyše ho môžete používať až na 6 zariadeniach súčasne.

Ak máte akékoľvek otázky, môžete ich vystreliť na ich veľmi užitočnú a pohotovú podporu 24/7 živých rozhovorov. Nie ste si istí? Nie je dôvod, aby si to vyskúšať, s jeho 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Pozrite sa, čo o tom majú používatelia povedať.

Zobraziť ponuky spoločnosti NordVPN

2. ExpressVPN

Zariadenia ExpressVPN

Je známe, že ExpressVPN sa kombinuje vysoké rýchlosti pripojenia s vysokou úrovňou zabezpečenia online a súkromie. Nebráni mu žiadne geografické obmedzenie ani cenzúra vlády.

Sieť serverov ExpressVPN je rozmiestnená vo viac ako 140 mestách vo viac ako 90 krajinách a môžete súčasne pripojiť až 5 zariadení.

Môžete si vziať ExpressVPN na testovaciu jazdu bez obáv, pretože spoločnosť ponúka 30-dňová záručná doba vrátenia peňazí s politikou bez otázok. Ak sa obávate o súkromie online, mali by ste vedieť, že ExpressVPN neuchováva denníky - a navyše sa nachádza na britských Panenských ostrovoch priateľských k súkromiu. Používateľom sa to páči a nie je dôvod na to, aby ste sa o to pokúsili.

Zobraziť ponuky ExpressVPN

3. CyberGhost

cyberghost viac zariadení

Ak hľadáte a jednoduché rozhranie navrhnuté pre odblokovanie streamovacích služieb pri súčasnom zabezpečení vášho zabezpečenia online a súkromia, je CyberGhost vynikajúcou voľbou.

CyberGhost je jednou z mála sietí VPN, ktorá vám umožňuje vybrať si zo služby streamingovú službu, z ktorej chcete získať prístup, a na základe tejto služby automaticky nakonfiguruje svoje nastavenia. Nielen to, ale môžete prúd až z 7 zariadení súčasne.

Sieť CyberGhost obsahuje 5700+ serverov rozmiestnených po celom svete a keď sa prvýkrát prihlásite na odber, získate 45-dňová záručná doba vrátenia peňazí. Niet divu, že je to obľúbený dav.

Prezrite si ponuky CyberGhost

4. IPVanish

ipVanish Devices

Aj keď spoločnosť IPVanish sídli v USA, implementuje veľmi prísna politika bez protokolovania aby sa vaše informácie nedostali do nesprávnych rúk. Rozhranie aplikácie môže byť základné, ale práve to ho robí jednoduché použitie. Podporuje niekoľko pokročilých protokolov na zabezpečenie vašej úplnej bezpečnosti online.

IPVanish vlastní svoju vlastnú sieť serverov, z ktorej pozostáva 1 000+ serverov v 60+ krajinách okolo sveta. Táto veľká sieť dokáže poskytnúť 40 000+ zdieľaných IP adries na skrytie vašej skutočnej online identity.

Vlastníctvo vlastných serverov tiež umožňuje podporu IPVanish vysoké rýchlosti pripojenia na účely streamovania.

Pri každom odbere môžete používať najviac 10 zariadení súčasne, takže môžete bezpečne prenášať obsah Kodi z ľubovoľného zariadenia. Všetky predplatné je dodávané s ikonou 7-dňová záručná doba vrátenia peňazí. Zistite, prečo si to mnohí používatelia vyberajú.

Zobraziť ponuky IPVanish

5. VyprVPN

5 najlepších sietí VPN pre streamovanie Kodi v roku 2020 - najrýchlejšie a najlacnejšie

VyprVPN, ktorý vlastní švajčiarsky online gigant zabezpečenia online spoločnosti Golden Frog, je jednou z najvyššie hodnotených sietí VPN, pokiaľ ide o zabezpečenie vašej relácie online pri súčasnom udržiavaní pôsobivé rýchlosti pripojenia.

Keď hovoríme o bezpečnosti, stojí za zmienku, že VyprVPN podporuje svoj vlastný protokol Chameleon, medzi viacerými ďalšími pokročilými bezpečnostnými protokolmi. Pretože je vo vlastníctve Golden Frog, používa svoju vlastnú sieť serverov aby sa zabránilo rušeniu zo strany akejkoľvek nežiaducej tretej strany.

Ak sa prihlásite na odber prémiového plánu, dostanete 30-dňová záruka vrátenia peňazí a môžete sa pripojiť až k 5 zariadeniam súčasne. Stále máte otázky? VyprVPN ponúka skvelú podporu live chatu, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Môžete si tiež pozrieť používateľské recenzie.

Zobraziť ponuky spoločnosti VyprVPN

Záverečné slovo

Kodi sa môže používať bezplatne, ale nie je to úplne bezpečné, pokiaľ sa nechcete chrániť vhodnou sieťou VPN. Z tohto dôvodu odporúčame niektorú z vyššie uvedených sietí VPN, pretože spĺňajú všetky požiadavky na bezpečný a rýchly zážitok zo streamingu online.

Chcete ušetriť na VPN pre streamovanie Kodi? Nestrácajte čas a získajte najhorúcejšie ponuky VPN.

Získajte teraz 70% zľavu na NordVPN!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me