5 najlepších sietí VPN pre Švajčiarsko 2020 – najrýchlejšie a najlacnejšie

Napriek tomu, že je Švajčiarsko sa umiestnil na piatom mieste v indexe World Press Freedom Index 2018, napriek tomu vám bude v krajine dobre slúžiť na používanie siete VPN.

Aj keď sa vo Švajčiarsku môžete tešiť z veľkej miery slobody internetu, nezbavuje vás to imunitou počítačové útoky alebo k postupným krokom švajčiarskej vlády zvýšiť dohľad na internete.

Ak chcete skutočne pokryť všetky svoje základne, musíte nainštalovať spoľahlivú sieť VPN. S VPN budete schopní prístup k geoblokovanému obsahu z celého sveta, Chráňte sa pred počítačovými zločincami - snaží sa dostať do rúk vaše citlivé údaje a - zostaňte v anonymite a vyhýbajte sa vládne monitorovanie.

Zhrnutie: Najlepšie VPN pre Švajčiarsko

Tu je rýchly prehľad najlepších sietí VPN pre Švajčiarsko so zreteľom na jedinečné aspekty krajiny:

 1. NordVPN

NordVPN je naším najvyšším odporúčaním pôsobivá globálna sieť serverov a pokročilé bezpečnostné funkcie.

 1. ExpressVPN

ExpressVPN ponuky neobmedzená šírka pásma a jedna z najrýchlejších rýchlostí pripojenia na trhu.

 1. CyberGhost

CyberGhost ide nad rámec svojich snáh zabrániť počítačovým útokom s funkciami blokovania reklám a blokovania škodlivého softvéru.

 1. Surfshark

S tým špičkové bezpečnostné protokoly a vstavaný blokovač reklám, Surfshark vám umožňuje voľne prehľadávať internet bez ohrozenia bezpečnosti.

 1. HMA VPN

Použitie HMA 256-bitové šifrovanie vojenskej triedy AES na ochranu vašej online aktivity pred zvedavými očami.

Čo by ste mali hľadať v sieti VPN pre Švajčiarsko

Hoci Švajčiarsko nie je členom Európskej únie, a preto sa naň nevzťahuje smernica EÚ o uchovávaní údajov, Vo Švajčiarsku sa stále odporúča používať sieť VPN.

Švajčiarska vláda má v skutočnosti svoj vlastný súbor zákony o uchovávaní údajov ktorý vyžadovať od poskytovateľov internetových služieb protokolovanie IP adries a podrobností o prístupe na webový server, uchovávanie údajov súčasne po dobu šiestich mesiacov.

Vláda má navyše slobodu monitorovať komunikáciu súkromných občanov a používajú spyware na to, čo považujú za obzvlášť dôležité závažné trestné činy. Patria sem financovanie terorizmu, trestnej činnosti a detskej pornografie.

Dohľad sa nevykonáva ako preventívne opatrenie, ale iba po preukázaní odôvodnených pochybností o trestnom čine. Avšak, vaše osobné údaje mohol byť zachytený v krížovom ohni ako škody pri vyšetrovaní závažných trestných činov.

Našťastie Švajčiar Zákony o uchovávaní údajov sa nevzťahujú na poskytovateľov VPN, takže si môžete byť istí, že keď sa sieť VPN vo Švajčiarsku pýši prísnymi zásadami neprihlásenia, znamená to.

V septembri 2017 vstúpil do platnosti zákon o spravodajských službách, ktorý v rámci boja proti terorizmu priznal Federálnej spravodajskej službe širšie kontrolné právomoci. Zákon umožňuje úradom poklepať na telefóny, monitorovať e-maily a nasadiť skryté kamery a chyby proti podozrivým z vysoko rizikových teroristov..

Švajčiarsko je tiež žiadne cudzie kybernetické útoky, ktoré sa najčastejšie vyskytujú proti bankovým systémom a jednotlivým majiteľom kreditných kariet. Používanie VPN s vysoko kvalitné šifrovanie zabezpečí vaše citlivé údaje pri prehliadaní online, najmä ak sa pripájate na internet prostredníctvom verejných sietí wi-fi.

Švajčiarsko je pomerne flexibilné so svojimi zákonmi o autorských právach. Každý súkromný občan môže sťahujte materiál chránený autorskými právami pre vlastnú potrebu. Mnoho zahraničných televíznych relácií, filmov a videohier však existuje geograficky obmedzená vo Švajčiarsku kvôli problémom s licenciami.  

Ak chcete pristupovať k streamovacím webom, ako sú Netflix USA, Hulu alebo BBC iPlayer, budete potrebovať VPN s veľká sieť serverov po celom svete a neobmedzená šírka pásma pre vysokorýchlostné streamovanie pripojenia.

Najlepšie VPN pre Švajčiarsko

Tu uvádzame podrobnosti o najlepších sieťach VPN pre Švajčiarsko, vďaka ktorým bude vaše prehliadanie bezproblémové a bezpečné.

1. NordVPN

nordvpndevices

Spoločnosť NordVPN má jednu z najväčších svetových sietí serverov v priemysle VPN viac ako 5 000 serverov v 62 rôznych krajinách a neustále sa pridávajú nové. s Len 88 rôznych serverov vo Švajčiarsku, použitie NordVPN zabezpečí, že vaše rýchlosti pripojenia zostávajú bleskové.

Jeho veľká sieť vám tiež umožňuje prístup k geoobmedzenému obsahu z celého sveta. NordVPN dôsledne a spoľahlivo obchádza geobloky z lokalít ako Netflix, HBO GO a Hulu.

Nebudete sa musieť starať ani o svoje súkromie. NordVPN má špičkové bezpečnostné funkcie ako napr 256-bitové šifrovanie AES, ochrana proti úniku DNS a automatický prepínač zabíjania.

Neberte nám za to slovo. Pozrite sa, čo hovoria ostatní o službe NordVPN. Alebo vyskúšajte službu sami so svojím 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

NordVPN sa môže odblokovať:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Áno, sú k dispozícii špeciálne servery P2P.

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je tiež kompatibilný so smerovačmi.

Zobraziť ponuky spoločnosti NordVPN TERAZ!

2. ExpressVPN

Zariadenia ExpressVPN

ExpressVPN je známy vo svete VPN extrémne rýchle spojenia. s neobmedzená šírka pásma a veľká sieť serverov, vrátane serverov vo Švajčiarsku, vaše streamingové skúsenosti s ExpressVPN budú čo najhladšie a bez vyrovnávacích pamätí.

ExpressVPN berie vašu bezpečnosť a súkromie vážne tým, že ponúka celý rad rôznych funkcií. 256-bitové AES vojenské šifrovanie vaše údaje budú uchované ako súkromné prísna politika bez protokolovania zabezpečí, že vaše identifikovateľné informácie zostanú anonymné. V prostredí Švajčiarska sú tieto bezpečnostné prvky nevyhnutné.

Poskytovateľ tvrdí, že nikdy nezhromažďuje informácie, ako sú vaše IP adresa, história prehliadania, cieľ prenosu, metadáta alebo dotazy DNS. Je dokonca navrhnutý pre svoje aplikácie kategoricky odstráňte všetky citlivé informácie. Takže aj keby švajčiarske úrady mali osloviť a vyžiadať si informácie, spoločnosť ExpressVPN by im nebola schopná poskytnúť údaje, ktoré už neexistuje.

Pozrite sa, o čom to celé je, a skúste s ním ExpressVPN bez rizika 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

ExpressVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

ExpressVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Ponúka tiež aplikáciu na použitie s určitými smerovačmi.

Prezrite si ponuky ExpressVPN TERAZ!

3. CyberGhost

cyberghost viac zariadení

S CyberGhostom elegantný a intuitívny dizajn, môžete ľahko prechádzať jeho aplikáciou a pripojiť sa k najlepšiemu serveru pre vás. A iba s 80 servermi vo Švajčiarsku vám nedojde vysokorýchlostný server, s ktorým sa chcete pripojiť.

CyberGhost robí veci o krok ďalej tým, že vytvorí vopred nakonfigurované profily založené na rôznych potrebách. Napríklad, ak máte záujem o streamovanie obsahu z Netflixu, môžete sa k nemu pripojiť streamingový profil jedným kliknutím získate všetky optimálne nastavenia. Sledovanie obľúbených programov zo zahraničia pri sedení v kaviarni vo Swizerlande nebolo nikdy jednoduchšie.

CyberGhost tiež ponúka pokročilé funkcie, ako je automatický blokovač reklám a blokovanie škodlivého softvéru, ľahko odraziť akúkoľvek podozrivú aktivitu a chrániť vás pred počítačovými zločincami.

Niet divu, že je to obľúbený dav. Vyskúšajte CyberGhost bez rizika 45-dňová záruka vrátenia peňazí alebo 7-dňová bezplatná skúšobná verzia pre používateľov iOS alebo Android.

CyberGhost môže odblokovať:

 • Vyhradený streamingový profil so servermi optimalizovanými pre: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a ďalšie.

Podporuje torrenting:

 • Áno; vyhradený profil zobrazuje krajiny a počet používateľov.

CyberGhost pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

Prezrite si ponuky spoločnosti CyberGhost TERAZ!

4. Surfshark

5 najlepších sietí VPN pre Švajčiarsko 2020 - najrýchlejšie a najlacnejšie

Surfshark je cenovo dostupné a jednoduché použitie VPN. Ponúka niektoré z najlepších dostupných protokolov zabezpečenia vrátane Šifrovanie AES-256-GCM, Ochrana proti úniku DNS, prísna politika bez prihlásenia, a automatické hlavný vypínač.

Zabudovaná funkcia CleanWeb spoločnosti Surfshark blokuje reklamy, sledovače, malware a dokonca aj pokusy o phishing. To znamená, že sa nemusíte báť, že sa stanete obeťou podvodov typu phishing alebo infikovania svojho zariadenia škodlivým softvérom. Jeho jedinečný kamuflážny režim znamená párne váš poskytovateľ internetových služieb vám dokonca nemôže povedať, že používate sieť VPN.

Ak chceš prístup na webovú stránku pomocou miestnej adresy IP, nemusíte vypínať VPN. Svoju adresu URL môžete jednoducho pridať do svojho bieleho zoznamu v aplikácii Surfshark. jednoduchý!

Prečítajte si fantastické recenzie spoločnosti Surfshark a pozrite si ich sami 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Surfshark môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a ďalšie.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

Surfshark funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Prezrite si ponuky surfových lodí TERAZ!

5. HMA VPN

hidemyass zariadenie

HMA VPN dokáže urobiť to, čo urobilo len pár ďalších VPN. Poskytuje vám to optimálna bezpečnosť bez zníženia rýchlosti pripojenia.

HMA ponúka funkcie zabezpečenia najvyššej úrovne, ako napríklad 256-bitové šifrovanie AES pre vojenské účely a automatický vypínač zabíjania v prípade náhleho poklesu spojenia. Taktiež sa v ňom uvádza a prísna politika zaznamenávania nuly na ochranu osobných údajov.

s neobmedzená šírka pásma, môžete streamovať obsah neuveriteľnou rýchlosťou a nikdy nebude prerušený ukladaním do vyrovnávacej pamäte.Môžete tiež chrániť až päť zariadení s jedným účtom.

Je to skvelá voľba pre sieť VPN vo Švajčiarsku a používatelia ju milujú. Vyskúšajte HMA VPN bez rizika 7-dňová bezplatná skúšobná verzia a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

HMA môže odblokovať: 

 • Hulu, BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 •  Áno, určené servery P2P sú k dispozícii

HMA pracuje na týchto zariadeniach:

 •  Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, smerovače.

Zobraziť ponuky HMA TERAZ!

zhrnutie

Švajčiarsko sa napriek tomu teší za to, že má pomerne vysoký stupeň slobody internetu, Švajčiarska vládne dozorné právomoci naďalej rastú. Nikto nevie, čo má budúcnosť, a používa Sieť VPN je najlepším spôsobom ochrany vášho súkromia online teraz aj v dlhodobom horizonte.

Nemáte čo stratiť a vaše súkromie a prístup k geoblokovému obsahu získajú, stojí za to si na chvíľu použiť VPN vo Švajčiarsku.

Stále si nie ste istí, ktorá sieť VPN je pre vás najlepšia? Odporúčame NordVPN ako najlepšia VPN pre bezpečnosť aj rýchlosť.

Pozrite sa na našu stránku obchodov a kupónov, kde nájdete zľavy, ktorým nebudete môcť odolať.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me