5 najlepších sietí VPN pre Švédsko – najrýchlejšie, najbezpečnejšie a najlacnejšie v roku 2020

Švédsko má jednu z krajín EÚ najvyššia miera slobody online vo svete. Jeho vláda bola jednou z prvých, ktorá zrušila cenzúru, a právo občanov na slobodu prejavu je chránené zákonom.

však, tieto zákony nezastavia zločincov a podvodníci. Ak prehľadávate internet bez siete VPN, vaše osobné informácie sú zraniteľné hackerom, sledovačom a špiónom.

VPN používajú šifrovanie znemožnite hackerom čítať vaše údaje a ukradnúť vaše osobné údaje. To je najmä dôležité, ak banku alebo nakupujete online. Zastaví tiež webové stránky a chamtivé spoločnosti, ktoré sledujú vašu aktivitu a používajú ju na vytváranie cielených reklám.

VPN bude odomknúť exkluzívny medzinárodný obsah že nemáte prístup vo Švédsku Netflix v USA a Hulu.

Ak žijete vo Švédsku a plánujete dovolenku v zahraničí, môžete využiť svoju sieť VPN Udržujte krok so všetkými svojimi obľúbenými švédskymi show a spravodajské programy.

V tejto príručke sa budeme baviť prečo potrebujete VPN chrániť sa online a pristupovať k geoblokovanému obsahu. Budeme tiež pomôžu vám vybrať najlepší VPN pre Švédsko.

Zhrnutie najlepších VPN pre Švédsko

  1. NordVPN: S viac ako 5 000 servermi v 62 krajinách poskytuje spoločnosť NordVPN a univerzálny a vysokorýchlostný VPN služba.
  2. ExpressVPN: Od A prémiová VPN so solídnym záznamom vysoké rýchlosti a bezkonkurenčná bezpečnosť.
  3. CyberGhost: Od A skvelá voľba pre začiatočníkov a veteráni VPN.
  4. Štít Hotspot: Hotspot Shield kombinuje najmodernejšia bezpečnosť, neobmedzená šírka pásma, a neuveriteľne vysoké rýchlosti.
  5. Surfshark:Táto najvyššia VPN používa bezpečnosť na úrovni banky chrániť vaše súkromie. s aplikácie pre všetky zariadenia, bude sa vám páčiť neobmedzený vysokorýchlostný prístup na internet.

Spustite bezplatnú skúšobnú verziu Hotspot Shield TERAZ!

Čo by ste mali hľadať v sieti VPN pre Švédsko

Ak máte prístup na internet vo Švédsku, na ochranu svojich osobných údajov budete potrebovať prémiovú sieť VPN od zločincov. Správna sieť VPN vás udrží v bezpečí online a umožní vám to obísť geobloky a odomknúť obsah na celom svete.

Mnoho webových stránok a služieb vrátane Netflix v USA a Hulu, používať detekciu IP zablokovať švédskych divákov. VPN maskovať svoju IP a zaistite, aby to vyzeralo, akoby ste na web pristupovali z inej krajiny. To vám umožní obísť geografické obmedzenia a zobraziť váš obľúbený obsah.

Sieť VPN by ste mali používať iba s 256-bitové šifrovanie, prísna politika bez protokolov, a prepínač automatického zabíjania. Poskytovateľ, ktorého vyberiete, musí ponúknuť vysokorýchlostné pripojenia s neobmedzená šírka pásma.

Vyhľadajte fungujúcu sieť VPN servery po celom svete. Toto vám umožní prístup k exkluzívnemu obsahu z iných krajín počas pripojenia k serverom vo Švédsku. To zaisťuje vysokorýchlostný prístup k miestnym webovým stránkam a služieb.

Najlepšie VPN pre Švédsko

1. NordVPN 

Zariadenia NordVPN

NordVPN je jednou z našich obľúbených sietí VPN pre Švédsko. Ponúka neobmedzená šírka pásma na 5 200+ vysokorýchlostných serverov, počítajúc do toho 168 serverov vo Švédsku.

Vďaka funkcii SmartPlay je to ľahké obísť geobloky. To bude automaticky vás pripojí k serveru, ktorý potrebujete, v závislosti od obsahu, ktorý sa snažíte odblokovať.

256-bitové šifrovanie, prísne politika bez prihlásenia, a prepínač automatického zabíjania zabezpečí vaše údaje pri prehliadaní.

Môžete čo najlepšie využiť službu NordVPN 7-dňová bezplatná skúšobná verzia a 30-dňová záruka vrátenia peňazí aby ste videli, prečo je to hit medzi používateľmi VPN.

Zobraziť ponuky spoločnosti NordVPN

2. ExpressVPN

5 najlepších sietí VPN pre Švédsko - najrýchlejšie, najbezpečnejšie a najlacnejšie v roku 2020

ExpressVPN prevádzkuje a sieť serverov na 148 miestach, vrátane umiestnenia serverov vo Švédsku. to je najrýchlejšia sieť VPN na trhu a ponuky neobmedzená šírka pásma o všetkých svojich plánoch.

Vaše dáta budú v bezpečí vďaka špičkovým bezpečnostným funkciám ExpressVPN vrátane 256-bitové šifrovanie,  prepínač automatického zabíjania, a prísne politika bez prihlásenia.

to je ideálne pre začiatočníkov a veteráni VPN. Jeho komplexný sprievodca nastavením uľahčiť inštaláciu aj keď nikdy ste nepoužili VPN Pred. Neberte si za to len naše slovo a zistite, čo hovoria jeho zákazníci.

ExpressVPN ponúka a 30-dňová záruka vrátenia peňazí na všetky svoje služby VPN plus a 7-dňová bezplatná skúšobná verzia pre mobilných používateľov.

Zobraziť ponuky ExpressVPN

3. CyberGhost 

5 najlepších sietí VPN pre Švédsko - najrýchlejšie, najbezpečnejšie a najlacnejšie v roku 2020

CyberGhost je ďalšou najlepšou voľbou pre švédskych občanov. Využíva vynikajúce bezpečnostné opatrenia, napr 256-bitové šifrovanie, prísne politika bez prihlásenia, a prepínač automatického zabíjania.

Funguje to 3 500+ rýchlych a spoľahlivých serverov vo viac ako 60 krajinách, z toho 74 serverov vo Švédsku. Všetky jeho plány zahŕňajú neobmedzená šírka pásma, a je to schopné obísť geobloky S ľahkosťou.

Môžete vyskúšať CyberGhost s 24-hodinová bezplatná skúšobná verzia a a 45-dňová záruka vrátenia peňazí. K dispozícii je tiež Sedemdenná tria zadarmol pre používateľov iOS, Android a Windows.

Prezrite si ponuky CyberGhost

4. Štít Hotspot

zariadenia na ochranu hotspotov

Hotspot Shield je ideálna VPN na ochranu vášho internetového pripojenia vo Švédsku. Ponúka bleskovo rýchle spojenia s neobmedzená šírka pásma, a to obchádza aj tie najprísnejšie geografické obmedzenia a VPN bloky. Prevádzkuje a globálna sieť serverov, vrátane miest vo Švédsku, pre vysokorýchlostný prístup k miestnym webovým stránkam.

Vaše údaje budú v bezpečí 256-bitové šifrovanie a jeho prísna politika bez protokolov. Jeho aplikácie sú vybavené automatické zabíjanie prepínač ako aj ochrana pred malvérom a phishingom. Znamená to, že vás upozorní, ak navštívená webová stránka obsahuje škodlivý softvér, a potom ho zablokuje.

Môžete to skúsiť bez rizika s veľkorysým 45-dňová záruka vrátenia peňazí a a 7-dňová bezplatná skúšobná verzia. Prečítajte si skutočné recenzie od používateľov Hotspot Shield a získajte viac informácií.

Zobraziť ponuky štítov Hotspot

5. Surfshark

5 najlepších sietí VPN pre Švédsko - najrýchlejšie, najbezpečnejšie a najlacnejšie v roku 2020

Surfshark je robí to veľká sieť servera ľahko obísť geobloky. Existujú ľahko použiteľné aplikácie pre všetky vaše zariadenia, vrátane smerovačov. Používa sa bezpečnosť na úrovni banky na ochranu vašich údajov a neuchováva žiadne záznamy o vašich aktivitách prehliadania.

Surfshark ponúka 30-denná záruka vrátenia peňazí takže môžete skúsiť bez obáv. Niet divu, že jeho používatelia sú tak ohromení!

Zobraziť ponuky Surfshark

zhrnutie

Naše odporúčané VPN budú chrániť vaše osobné údaje od hackerov, sledovačov a špiónov. Budete tiež schopní prístup k geoblokovanému obsahu z celého sveta Netflix v USA a HBO GO.

Ak si stále nie ste istí, ktorá sieť VPN je pre vás najvhodnejšia, prečo nevyužiť službu Hotspot Shield? Môžete to vyskúšať zadarmo!

Spustite bezplatnú skúšobnú verziu Hotspot Shield TERAZ!

Ďalšie čítanie

Naši odborníci s dobrým rozpočtom zostavili zoznam najlepších obchodov a kupónov VPN, do ktorých ušetriť peniaze k vašim službám.

Čo je to VPN a prečo ju potrebujete? V komplexnom sprievodcovi sieťou VPN nájdete všetko, čo potrebujete vedieť.

Hladný po zábave? Naučte sa, ako odblokovať Hulu odkiaľkoľvek.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me