5 najlepších VPN pre hymnu EA – aktualizované pre hranie v roku 2020

Existuje niekoľko vecí, ktoré sú viac frustrujúce ako pochmúrna hrateľnosť. našťastie väčšina problémov, s ktorými sa stretávajú hráči Anthem, sa dá vyriešiť jednoduchým použitím jednej z našich odporúčaných sietí VPN.

Od obchádzania brán firewall po ochranu pred útokmi DDoS sa siete VPN stávajú čoraz obľúbenejšími hráčmi, ktorí hľadajú rýchly a spoľahlivý herný zážitok..

Stručný sprievodca: Najlepšie VPN pre hymnu

 1. NordVPN - ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete za skvelú cenu, NordVPN je naše najlepšie odporúčanie pre hráčov Anthem.
 2. ExpressVPN - s bezkonkurenčnou rýchlosťou nemusí byť ExpressVPN najlacnejšia, ale určite najrýchlejšia.
 3. CyberGhost - skvelý všestranný počítač CyberGhost ponúka slušné rýchlosti a dobrú škálu funkcií za konkurencieschopnú cenu.
 4. Surfshark - ideálny pre fanúšikov gadgetov, Surfshark vám poskytne prvotriedne možnosti odblokovania na neobmedzených zariadeniach.
 5. PrivateVPN - PrivateVPN je jedna z najjednoduchších a ľahko použiteľných sietí VPN, ktoré si môžete kúpiť. Užívateľsky prívetivý a bezpečný pre bezpečnosť.

Začnite hrať hymnu s NordVPN

Čo potrebujete v sieti VPN pre hymnu

Ak je vašou najväčšou obavou latencia pri hraní hymny, musíte najskôr nájsť VPN, ktorá vám umožní pripojiť sa k serveru na rovnakom mieste ako herný server..

Vysoká ping je často príčinou zaostávania.

Ak sa pripájate k serveru VPN, ktorý je bližšie k hernému serveru, váš ping sa zníži. To bude potom zvýšenie rýchlosti a zníženie oneskorenia. Čím väčšia je sieť VPN, tým je pravdepodobnejšia servery na správnych miestach.

Môže to byť užitočné, aj pokiaľ ide o prístup k geoobmedzenému obsahu, odblokovanie herných serverov v práci alebo v škole, alebo ak chcete hrať s priateľmi na serveroch v rôznych krajinách.

Ak je obmedzovanie šírky pásma skôr problémom, je dobré zvoliť si sieť VPN s vynikajúcim súkromím. Poskytovatelia internetových služieb môžu niekedy šírka pásma plynu ak zistia vysoké využitie, napríklad pri hraní hier alebo torrentovaní.

VPN so správnou úrovňou šifrovania bude skryť svoju aktivitu pred poskytovateľom internetových služieb, čo im bráni v obmedzovaní šírky pásma. Z toho istého dôvodu je dobré zvoliť si VPN, ktorá umožňuje neobmedzenú šírku pásma sám.

Čím lepšie je zabezpečenie, ktoré si zvolíte VPN, tým samozrejme budete chránení hackeri a počítačové útoky.

Aj keď sú niektorí hráči Anthem radi, podvádzajú útokom DDoS, aby vás znevýhodnili. Zabezpečená VPN bude Udržujte svoju IP adresu v bezpečí pred detekciou a bráni vás pred takýmito útokmi.

Najlepšie VPN pre Hymnu

1. NordVPN

NordVPN pre Bulgaris

Naši užívatelia považujú NordVPN za svoju obľúbenú službu. Táto sieť VPN založená na Paname je bez rušenia 5/9/14-Eyes a bude chrániť vaše súkromie pomocou šifrovania na vojenskej úrovni, prepínačom kill, ochranou proti úniku DNS, politikou bez protokolov a jedinečný softvér CyberSec.

Obrovská sieť 5 200+ serverov v 60 rôznych krajinách vám poskytuje rozsiahly výber a spoločnosť NordVPN dokonca poskytuje optimalizované servery pre hranie hier. Špecializované zmätené servery sú tiež bezkonkurenčné pri odblokovaní geoobmedzeného obsahu a vyhnúť sa detekcii pomocou brán firewall a softvéru anti-VPN.

Chráňte do 6 zariadení súčasne teraz s a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

NordVPN môže odblokovať:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrent:

 • Áno, sú k dispozícii špeciálne servery P2P.

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je tiež kompatibilný so smerovačmi.

Začnite hrať s NordVPN

2. ExpressVPN

ExpressVPN pre Peru

ExpressVPN čoskoro skončí s vysokým pingom a pomalým hraním s najrýchlejšími rýchlosťami, aké sme kedy videli v akejkoľvek VPN. Aj keď to môže sedieť na drahšom konci škály VPN, ExpressVPN vám za vaše peniaze dá veľa. 3000+ serverov na 160 miestach vám umožní hrať Anthem s priateľmi takmer v každej krajine.

O bezpečnosť sa stará 256-bitové šifrovanie AES a vaše údaje a IP adresa budú pred hackermi chránené pomocou kill switch, ochrana proti úniku DNS, politika bez prihlásenia a Technológia TrustedServer.

Ak si nie ste istí finančným záväzkom ExpressVPN, môžete si to vyskúšať celý mesiac pomocou 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Alebo si prečítajte, prečo naši používatelia túto sieť VPN hodnotia tak vysoko.

ExpressVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrent:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

ExpressVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Ponúka tiež aplikáciu na použitie s určitými smerovačmi.

Začnite hrať s ExpressVPN

3. CyberGhost

CyberGhost pre Peru

Ak hľadáte dobro mix funkcií s ľahkým použitím, zvoľte CyberGhost. Profily servera sú predkonfigurované automaticky vyberie najlepší server pre vaše potreby a všetky servery sú dodávané so vstavaným blokátory reklám a škodlivého softvéru. Budete tiež mať 3 600+ serverov z 59 krajín.

CyberGhost vám umožňuje zabezpečiť až 7 zariadení súčasne a má užívateľsky prívetivé aplikácie na všetkých hlavných platformách. Sieť VPN odhaľuje hackerov pomocou šifrovania na vojenskej úrovni, prepínačom automatického zabíjania, ochranou proti úniku DNS a IP a prísnou politikou bez protokolov..

Prezrite si skutočné recenzie tohto obľúbeného používateľa alebo si ho vyskúšajte sami 45-dňová záruka vrátenia peňazí.

CyberGhost sa môže odblokovať:

 • Vyhradený streamingový profil so servermi optimalizovanými pre: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a ďalšie.

Podporuje torrent:

 • Áno; vyhradený profil zobrazuje krajiny a počet používateľov.

CyberGhost pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

Začnite hrať s CyberGhostom

4. Surfshark

Surfshark pre Peru

Ak vám problémy v práci bránia brány firewall v práci alebo škole, Surfshark je fantastická možnosť. Tento nováčik v odvetví VPN musí byť ešte stále na čiernej listine s množstvom softvéru anti-VPN, takže je to obzvlášť dôležité dobré odblokovanie obmedzeného obsahu.

Funkcia, ktorá je u našich používateľov pravdepodobne najobľúbenejšia, je neobmedzené pripojenie zariadenia. Toto vám nielenže umožňuje bezpečne a rýchlo hrať hry na všetkých vašich vlastných zariadeniach, ale tiež môžete chrániť počítač súkromie a bezpečnosť každého vo vašej domácnosti zároveň.

Táto bezpečnosť prichádza s láskavým dovolením súkromné ​​DNS na každom serveri Sufshark ako aj politiku bez protokolov, prepínač zabíjania a ochranu pred únikom DNS. Maskovací režim tiež skryť akúkoľvek aktivitu VPN od vášho poskytovateľa internetových služieb, chráni vás pred nepríjemným škrtením.

Vyskúšajte túto vychádzajúcu hviezdu pomocou 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Surfshark môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a ďalšie.

Podporuje torrent:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

Surfshark funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Začnite hrať s Surfshark

5. PrivateVPN

SúkromnéVPN pre Bulharsko

PrivateVPN, zdanlivo jednoduchý a extrémne jednoduchý na používanie, stále zbiera punč, pokiaľ ide o bezpečnosť. Šifrovanie vojenskej triedy skrýva sa za každým z VPN ľahko nainštalovateľné aplikácie.

Budete schopní súčasne pripojte až 6 zariadení a vyberte si zo serverov so sídlom v 60 rôznych krajín. Aj keď sieť servera nie je taká rozsiahla ako iné siete VPN, rýchlosť je stále dobrá.

Naši používatelia hodnotia PrivateVPN pre jeho jednoduchosť a nedostatok zložitých nastavení, ale môžete si to vyskúšať pomocou 7-dňová bezplatná skúšobná verzia a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

PrivateVPN sa môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video a BBC iPlayer.

Podporuje torrent:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P; zoznam serverov optimalizovaných pre P2P dostupných prostredníctvom aplikácie.

PrivateVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android a iOS.

Začať hrať s PrivateVPN

Zhrnutie a ďalšie čítanie

Hranie hymny by malo byť zábavné a bez stresu z dôvodu zaostávajúcich alebo počítačových hrozieb. Vyberte si VPN, ktorá najviac vyhovuje vašim potrebám, a užite si ju za menej peňazí pomocou nášho zoznamu najlepších ponúk a kupónov VPN.

Rovnako ako zvuk NordVPN, ale chcete si ho najprv bezplatne skontrolovať? Tu je sprievodca, ako požiadať o bezplatnú skúšobnú verziu NordVPN.

Stále nerozhodnuté o tom, ktorá VPN je pre vás najlepšia? Pri testovaní najrýchlejších dostupných sietí VPN sa pozrite na výsledky, ktoré sme našli.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me