5 najlepších VPN pre LINE | Zostaňte v bezpečí a pripojení v roku 2020


Bezplatná aplikácia okamžitých správ LINE má stovky miliónov používateľov na celom svete a je obľúbená najmä v Japonsku, na Taiwane av ďalších ázijských krajinách. však, niektoré krajiny, napríklad Čína, túto aplikáciu zablokovali. Aj keď máte prístup k LINE, jej obsah sa v jednotlivých krajinách líši.

To je preto, lebo LINE používa geografické obmedzenia, tak určitý obsah, napríklad nálepky, môže byť k dispozícii v Južnej Kórei a Japonsku, ale nie v iných krajinách. Nie je zábavné pre fanúšikov Brownov, Mesiaca alebo zvyšku gangu!

našťastie, máte prístup k LINE a všetkému jeho obsahu kdekoľvek si. Všetko, čo musíte urobiť, je použiť prémiovú sieť VPN. Čítajte ďalej a zistite ako.

Stručný sprievodca: Najlepšie VPN pre LINE

 1. NordVPN - Spoločnosť NordVPN s množstvom spoľahlivých a rýchlych serverov v Ázii, skvelými bezpečnostnými funkciami a dobrou cenou je pre nás najlepšou voľbou pre obídenie cenzúry a prístup k LINE.!
 2. ExpressVPN - ExpressVPN ponúka najvyššiu rýchlosť a má dobrý výber serverov založených na Ázii.
 3. CyberGhost - CyberGhost je obľúbenou voľbou pre ľudí, ktorí chcú spoľahlivé, rýchle a bezpečné servery za skvelú cenu.
 4. Surfshark - Najlepšou funkciou spoločnosti Surfshark je jej neobmedzené súčasné pripojenie, ktoré vám umožňuje pripojiť viac zariadení súčasne.
 5. PrivateVPN - PrivateVPN je najlepšou voľbou pre ľudí, ktorí začínajú s VPN. Jeho používateľsky prívetivé rozhranie, skvelé ceny a spoľahlivé služby vás nezklame.

Prístup k LINE s NordVPN!

Prečo potrebujete sieť VPN pre LINE

LINE bol blokované v Číne a niektoré ďalšie krajiny už niekoľko rokov, stále je to však veľmi populárna aplikácia.

Ak sa pokúsite prihlásiť z obmedzenej krajiny, zobrazí sa chybová správa, a preto je ich toľko ľudia sa rozhodli použiť VPN na obídenie geografických obmedzení a získať prístup.

V krajinách, kde je k dispozícii LINE, sú niektorí používatelia nemá prístup k obmedzenému obsahu, ako nálepky, kvôli cenzúre. Títo používatelia sú chýbajú v celom rade funkcií LINE a môže mať záujem o prístup k nim.

Keď sa pokúsite použiť LINE, je to sleduje vašu IP adresu aby ste zistili, či ste nachádzajúce sa v obmedzenej krajine. Ak áno, nebudete mať prístup k službe alebo obsahu blokovanému vo vašej krajine.

Našťastie a VPN môže pomôcť - to bude maskujte svoju IP adresu, zašifrujte svoje údaje, a odovzdať ho cez zabezpečený server v krajine, kde je k dispozícii LINE (a všetok jeho obsah). Toto bude obísť geografické obmedzenia a dám ti úplný prístup k aplikácii a všetkým jej funkciám!

Najlepšie krajiny na prístup k najväčšiemu obsahu LINE sú Japonsko, Taiwan, Thajsko, Vietnam, Indonézia a India.

To nie je všetko, čo VPN dokáže

VPN môže urobiť omnoho viac ako obísť geografické obmedzenia. Napríklad môže uchovajte svoje údaje v bezpečí.

LINE je teraz šifrovaný od začiatku do konca; Nie je však dôvod veriť, že to nie je žiadne zadné vrátka únik údajov do počítačov (alebo dokonca dobrovoľne poskytnúť vaše údaje uchádzačovi s najvyššou ponukou).

Siete VPN šifrujú vašu komunikáciu a zvládnuť to takmer nemožné, aby niekto videl, čo robíte on-line.

Dôveryhodní poskytovatelia VPN (ako sú poskytovatelia uvedení v tomto článku) nezdieľajú vaše údaje s vládnymi agentúrami ani nevedú záznamy.

Väčšina z nich tiež pridala malware a služby blokovania reklám, ktoré vás chránia pred nežiaducimi návštevníkmi online.

1. NordVPN

Zariadenia NordVPN

NordVPN je veterán vo svojom odbore a ponúka a veľmi spoľahlivý služba s vlastnosťami, ktoré vyhovujú začiatočníci a pokročilí používatelia rovnako.

Spoločnosť NordVPN je vďaka svojim používateľom veľmi populárna vysoká rýchlosť, jednoduchosť použitia, skvelá cena a spoľahlivý zákaznícky servis, rovnako ako jeho prísne no-logy politika.

s 5 400+ serverov s viac ako 60 krajinami, a okolo 450 serverov pôsobiacich v regióne Ázie a Tichomoria, nebudete mať problém s prístupom k LINE s NordVPN.

Okrem poskytovania Bezpečnostný softvér CyberSec a a hlavný vypínač, NordVPN tiež ponúka 256-bitové šifrovanie AES, OpenVPN, 2 048-bitové kľúče SSL, L2TP / IPSec, a oveľa viac.

NordVPN môžete používať až na šesť zariadení súčasne.

NordVPN môže odblokovať:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Áno, sú k dispozícii špeciálne servery P2P.

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je tiež kompatibilný so smerovačmi.

Prístup k LINE s NordVPN!

2. ExpressVPN

Zariadenia ExpressVPN

ExpressVPN je veľmi spoľahlivý poskytovateľ, ktorý je zaň všeobecne uznávaný ultrarýchle VPN služba, 24/7 vyhradená technická pomoc a) robustné zabezpečenie Vlastnosti.

Za prémiovú službu, ktorú ExpressVPN poskytuje, zaplatíte príplatok, ale stojí to za to!

S rozsiahlou sieťou viac ako 3000 serverov rozmiestnených na 160 miestach a mnoho z nich v Ázii nebudete mať problém s pripojením k sieti LINE - najmä s ňou Technológia TrustedServer.

Budete sa cítiť bezpečne v spojení s predvolené šifrovanie AES-256 bitov vojenskej kvality, Ochrana proti úniku DNS, OpenVPN podpora, a no-log politiku a hlavný vypínač, čo vás okamžite odpojí, ak dôjde k výpadku vášho pripojenia.

S ExpressVPN sa môžete pripojiť až k päť zariadení súčasne.

ExpressVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

ExpressVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Ponúka tiež aplikáciu na použitie s určitými smerovačmi.

Prístup k LINE s ExpressVPN!

3. CyberGhost

Zariadenia CyberGhost

CyberGhost ponúka pôsobivé funkcie za skvelú cenu a je ideálne pre každého, kto chce ľahko použiteľnú službu VPN.

Vďaka kombinácii rýchlosti, spoľahlivosti a cenovej dostupnosti je CyberGhost pre používateľov veľkým hitom.

s 5 900+ serverov vo viac ako 90 krajinách vrátane Japonska, Južnej Kórey, Singapuru a ďalších krajín Ázie, nebudete mať problém nájsť dobrý server, ktorý vyhovuje vašim potrebám a pripojíte sa k sieti LINE..

CyberGhost využíva 256-bitové šifrovanie AES na OpenVPN protokol v predvolenom nastavení a Ochrana proti úniku DNS a IP.

Má tiež malware a softvér na blokovanie reklám, prepínač automatického zabíjania, a dodržiava a no-logy politika.

S CyberGhost môžete pripojte naraz až 7 zariadení. Môžete vyskúšať službu pre seba s veľkorysá 45-dňová záruka vrátenia peňazí.

CyberGhost môže odblokovať:

 • Vyhradený streamingový profil so servermi optimalizovanými pre: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a ďalšie.

Podporuje torrenting:

 • Áno, vyhradený profil zobrazuje krajiny a počet používateľov.

CyberGhost pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

Prístup k LINE s CyberGhost!

4. Surfshark

zariadenia na surfovanie

Surfshark je ďalšou dobrou voľbou pre tých, ktorí chcú nevyhnutné VPN funkcie za prijateľnú cenu. Jeho najlepšia vlastnosť je neobmedzené súčasné pripojenie, umožňuje vám súčasne pripojiť všetky zariadenia vašej rodiny.

Sieť Surfshark pozostáva z viac ako 800 serverov v 50+ krajinách, vrátane dostatočného množstva serverov v Ázii na zabezpečenie spoľahlivého pripojenia LINE a prístupu k skvelému obsahu.

Zákazníci spoločnosti Surfshark majú silné bezpečnostné funkcie, ktoré ponúka.

s Šifrovanie AES-256-GCM, dvojité šifrovanie, rozdelené tunelovanie, malware a blokovanie reklám, hlavný vypínač, a ďalšie nastavenia zmätku, keď budete používať Surfshark, budete v bezpečí.

Surfshark môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a ďalšie.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

Surfshark funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Prístup k LINE pomocou Surfshark!

5. PrivateVPN

Súkromné ​​zariadenia VPN

PrivateVPN získal dobrú povesť ako skutočne cenovo dostupná VPN s dobrými funkciami celkovo.

Jeho malá sieť samostatných serverov zahŕňa viac ako 150 serverov v 59 krajinách, vrátane krajín v Ázii.

Bezpečnostné funkcie boli optimalizované tak, aby obchádzali aj tie najťažšie bloky VPN s užitočnými Stealth režim.

To tiež ponúka vojenské šifrovanie AES-256 s podpora viacerých protokolov, Ochrana proti úniku DNS, a IPv6, ako aj no-logy politika a hlavný vypínač, aby ste boli v bezpečí pri prístupe k linke.

S PrivateVPN môžete pripojte naraz až 6 zariadení.

PrivateVPN môže odblokovať:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P; prostredníctvom aplikácie je k dispozícii zoznam serverov optimalizovaných pre P2P.

PrivateVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android a iOS.

Prístup k LINE pomocou PrivateVPN!

zhrnutie

Ak vo vašej krajine nemáte prístup k sieti LINE alebo k všetkému jej obsahu, nemusíte nechať ujsť! proste vyberte sieť VPN, ktorá vám najviac vyhovuje, a čoskoro budete zdieľať správy so svojimi priateľmi a rodinou.

Odporúčame NordVPN, pretože vyniká, pokiaľ ide o servery, rýchlosti a bezpečnosť!

Okrem toho, že vám pomôžeme obísť otravné geografické obmedzenia, využijete aj prémiovú sieť VPN chrániť svoje súkromie a bezpečnosť online. 

Ďalšie čítanie

Prečítajte si náš článok o 5 najlepších sieťach VPN pre viac zariadení & Pripojenia, ak chcete zistiť, ktorá sieť VPN vyhovuje vášmu zariadeniu najlepšie.

Môžete tiež vyskúšať celkovo desať najlepších sietí VPN.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me