5 najlepszych sieci VPN dla Grecji – w zakresie bezpieczeństwa, przesyłania strumieniowego i prędkości w 2020 r


Powinniśmy oczekiwać, że miejsce narodzin zachodniej demokracji będzie pielęgnować wolność słowa, a Grecja w większości spełnia te oczekiwania. Blokowanie lub filtrowanie treści przez rząd jest rzadkie w kraju.

Jednak Grecja ma przepisy dotyczące zniesławienia, które mogą skutkować ściganiem dla postów internetowych uznanych za szkodliwe, w tym treści atakujących religię, prezydenta lub jakikolwiek naród pozostający w pokoju z Grecją.

Od tego czasu świadomość tych zagrożeń ma kluczowe znaczenie dla wszystkich użytkowników Internetu w Grecji Sądy greckie niedawno orzekły, że komunikacja internetowa nie jest chroniona przepisami dotyczącymi prywatności, orzeczenie, które daje władzom uprawnienia do dowolnego monitorowania aktywności w Internecie.

Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Grecji, czy tylko odwiedzasz, będziesz mam również do czynienia z bólem głowy geobloki, które uniemożliwiają dostęp do wideo i inne treści z całego świata.

Rozwiązaniem tych problemów jest dobry VPN, który maskuje twoją tożsamość online, odblokowuje witryny z ograniczeniami geograficznymi, i zmniejsza narażenie na cyberprzestępczość, zapewniając bezpieczny dostęp do wszystkich potrzebnych treści.

Sieci VPN różnią się szybkością i bezpieczeństwem, i możliwość ominięcia oprogramowania blokującego VPN. Aby uzyskać najlepszą jakość korzystania z Internetu w Grecji, potrzebujesz takiego, który będzie wysoko oceniany we wszystkich trzech kategoriach.

Najlepsze VPN do wykorzystania w Grecji - szybka lista

 1. NordVPN
  NordVPN może poszczycić się najwyższe bezpieczeństwo w branży, uzbrojony w technologię Double VPN, która dwukrotnie szyfruje ruch internetowy - jeden z wielu powodów, dla których NordVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN dla Grecji.
 2. ExpressVPN
  Oferując nieograniczona liczba przełączników serwerów i błyskawiczne prędkości w sieci obejmującej 94 kraje ExpressVPN jest najlepszym wyborem dla użytkowników, którzy chcą prywatnie przeglądać i omijać ograniczenia dotyczące greckich adresów IP.
 3. CyberGhost
  Polecany zarówno początkującym, jak i profesjonalistom niezwykle przyjazny interfejs użytkownika, CyberGhost ma ponad 6000 serwerów w ponad 90 krajach, w tym 10 w Grecji.
 4. VyprVPN
  Ten szybki i niezawodny VPN posiada wyłącznie sieć serwerów i dzięki temu szczególnie dobrze nadaje się do odblokowywania ograniczonych treści unikalna technologia Chameleon.
 5. IPVanish
  Dzięki serwerom w 60 krajach i imponującym 40 000 adresom IP, IPVanish oferuje niezawodną, ​​funkcjonalną usługę nieograniczona przepustowość i 10 jednoczesnych połączeń.

Uzyskaj NordVPN teraz

Czego należy szukać w VPN dla Grecji?

Gdyby odwiedzając Grecję, będziesz chciał VPN, który niezawodnie przebije się przez geobloki dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do wszystkich treści, które kochasz w swoim kraju, w tym grup mediów społecznościowych i usług przesyłania strumieniowego z ograniczeniami geograficznymi, takich jak Netflix.

Omijanie ograniczeń geograficznych w celu uzyskania dostępu do treści globalnych jest również ważne, jeśli mieszkasz w Grecji, ale Mieszkańcy Grecji mają jeszcze więcej powodów do korzystania z VPN, w tym groźby nadzoru i kary za wyrażanie niektórych opinii.

Ludzie rzadko, jeśli w ogóle, idą do więzienia w Grecji z powodu cenzury internetowej, ale Greccy użytkownicy Internetu skonfiskowali swoje urządzenia i musieli stawić się w sądzie za domniemane przestępstwa zniesławienia takie jak „bluźnierstwo przeciw religii”.

Ponadto były prokurator greckiego Sądu Najwyższego ogłosił w 2009 r., Że komunikacja internetowa w Grecji nie jest objęta przepisami dotyczącymi prywatności, umożliwiając nadzór policyjny nad całą twoją aktywnością w Internecie. Chociaż istnieje niewielkie ryzyko surowej kary za naruszenie przepisów dotyczących zniesławienia, o wiele lepiej jest przeglądać anonimowo, aby problem nigdy się nie pojawiał.

Wybierając VPN do użycia w Grecji, poszukaj:

 • Wysokie prędkości i niezawodne połączenia, zwłaszcza jeśli przesyłasz strumieniowo wideo
 • Serwery w Grecji dla bezpiecznego, szybkiego dostępu do lokalnych stron i treści (użycie odległego serwera do lokalnego przeglądania może znacznie spowolnić twoje połączenie)
 • Serwery w krajach z treściami, do których chcesz uzyskać dostęp (aby ominąć geobloki)
 • Silne szyfrowanie oraz inne funkcje bezpieczeństwa, takie jak wyłącznik awaryjny
 • Ścisłe środki ochrony prywatności takie jak zasady braku logów

Najlepsze VPN dla Grecji

1. NordVPN

Urządzenia NordVPN

Wysokie prędkości i zdolność do omijania trudnych bloków geograficznych to tylko dwa z powodów, dla których NordVPN jest najlepszym wyborem użytkowników VPN na całym świecie. Przekonasz się, że aplikacje są łatwe w użyciu na wszystkich platformach, ale jeśli masz pytanie, zespół wsparcia jest dostępny i chętny do pomoc przez czat na żywo, 24/7.

NordVPN ma ponad 5000 serwerów zlokalizowanych w 60 krajach, w tym 5 w Grecji. Możesz zaufać 2048-bitowemu szyfrowaniu danych tego VPN klasy wojskowej i wielu protokołom bezpieczeństwa, w tym OpenVPN i IKEv2 / IPsec, chroń swoją prywatność za każdym razem, gdy surfujesz po Internecie w Grecji.

Długoterminowe subskrypcje NordVPN są znacznie tańsze niż abonament miesięczny, a ponieważ wszystkie plany zawierają 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy, rejestracja przez cały rok naprawdę nie jest ryzykowna.

NordVPN może odblokować:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video i Sling TV.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak, dostępne są specjalne serwery P2P.

NordVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome i Firefox. Jest również kompatybilny z routerami.

Zobacz oferty NordVPN

2. ExpressVPN

Urządzenia ExpressVPN

ExpressVPN twierdzi, że jest lider prędkości w branży VPN, a nasze testy to potwierdzają. Dzięki ultraszybkim serwerom na całym świecie, w tym w Grecji, VPN jest ulubionym użytkownikiem transmisji strumieniowej i torrentów.

Dostępne w dedykowanym, łatwe w użyciu aplikacje dla wszystkich głównych systemów operacyjnych, ExpressVPN zabezpiecza twoje dane za pomocą wojskowego 256-bitowego szyfrowania AES i ochrony przed wyciekiem DNS / IPv6. To także mistrz w odblokowywaniu trudno dostępnych stron jak US Netflix i BBC iPlayer.

Samouczki internetowe i przyjazna obsługa klienta na żywo przez całą dobę pomagają początkującym odkryć wszystkie zaawansowane funkcje oferowane przez VPN. Przekonaj się sam 7-dniowy bezpłatny okres próbny dla aplikacji mobilnych i 30-dniowa gwarancja na wszystkich abonamentach.

ExpressVPN może odblokować:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN i BBC iPlayer.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak, wszystkie serwery obsługują aktywność P2P.

ExpressVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome i Firefox. Oferuje także aplikację do użytku z niektórymi routerami.

Zobacz oferty ExpressVPN

3. CyberGhost

cyberhost wiele urządzeń

Uzbrojony we wszystkie niezbędne funkcje VPN i unikalny tryb ukrycia, CyberGhost jest dobrze wyposażony dostęp do treści geoblokowanych. Masz również gwarancję prywatności ścisłe zasady braku logowania dzięki czemu Twoja działalność jest całkowicie anonimowa.

CyberGhost jest również bardzo łatwy w użyciu, z intuicyjnym interfejsem i wstępnie skonfigurowanymi profilami, dzięki czemu jest popularnym wyborem VPN dla użytkowników w każdym wieku i na każdym poziomie wiedzy. CyberGhost oferuje również niektóre z nich najtańsze długoterminowe plany spośród wszystkich sieci VPN premium.

Użytkownicy urządzeń z systemem Windows, Android i iOS mogą skorzystać z bezpłatny 7-dniowy okres próbny CyberGhost, i wszyscy klienci mają pewność 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

CyberGhost może odblokować:

 • Dedykowany profil przesyłania strumieniowego z serwerami zoptymalizowanymi dla: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN i innych.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak; profil dedykowany pokazuje kraje i liczbę użytkowników.

CyberGhost działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux i Chrome.

Zobacz oferty CyberGhost

 4. VyprVPN

5 najlepszych sieci VPN dla Grecji - w zakresie bezpieczeństwa, przesyłania strumieniowego i prędkości w 2020 r

W przeciwieństwie do większości głównych sieci VPN, VyprVPN jest właścicielem i utrzymuje wyłącznie swoją sieć serwerów, eliminując jakąkolwiek możliwość ingerencji stron trzecich. Sieć 700 serwerów w 65 krajach obejmuje niezawodny grecki serwer zapewniający szybki i bezpieczny dostęp lokalny.

Funkcje bezpieczeństwa obejmują 256-bitowe szyfrowanie i zapora NAT do blokowania złośliwego oprogramowania. Fakt, że firma działa zgodnie ze ścisłymi szwajcarskimi przepisami dotyczącymi prywatności, to: 100% gwarancji, że nie ma danych z twoich sesji będą kiedykolwiek udostępniane komukolwiek w jakichkolwiek okolicznościach.

Jeśli dostęp do usług wideo z blokowaniem geograficznym, takich jak US Netflix, jest dla Ciebie priorytetem, pokochasz VyprVPN Technologia Chameleon, która maskuje szyfrowanie VPN, aby pomóc ci przekraść się przez zapory ogniowe oraz oprogramowanie wykrywające VPN. Użytkownicy uwielbiają także wydajność przesyłania strumieniowego tej szybkiej sieci VPN.

Sprawdź, czy VyprVPN jest właśnie dla Ciebie 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

VyperVPN może odblokować: 

 • Netflix, Hulu, BBC iPlayer.

Obsługuje torrentowanie: 

 • Tak, wszystkie serwery obsługują aktywność P2P.

VyperVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Routery, Android TV, QNAP, Blackphone, Anonabox.

Zobacz oferty VyprVPN

5. IPVanish

Urządzenia ipVanish

Duża globalna sieć IPVanish obejmuje 2 szybkie serwery w Grecji i oferty stabilne prędkości połączenia, znakomite protokoły bezpieczeństwa i przyjazne dla użytkownika aplikacje, które uzyskały wiele pozytywnych recenzji od użytkowników.

IPVanish zabezpiecza połączenia za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES i oferuje internetowy serwer proxy SOCKS5, który utrudnia wykrycie połączenia VPN kiedy próbujesz ominąć geobloki. Utrzymuje zerowe dzienniki ruchu i oferuje anonimowe torrenty z nieograniczonym ruchem P2P.

Maksymalnie 10 jednoczesnych połączeń urządzeń na konto, cała rodzina może pozostać bezpieczna, niezależnie od tego, czy nadrabiasz lokalne wydarzenia, planujesz następny etap podróży, czy streamujesz swoje ulubione programy i filmy.

IPVanish oferuje całodobową obsługę klienta za pośrednictwem czatu na żywo i 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

IPVanish może odblokować:

 •  Netflix, BBC iPlayer.

Obsługuje torrentowanie:

 • tak.

IPVanish działa na tych urządzeniach: 

 • Windows, macOS, iOS, Android, FireTV, Windows Phone, Linux, Chromebook, routery.

Zobacz oferty IPVanish

streszczenie

Swoboda bezpiecznego przeglądania stron w Internecie powinna być dana w Grecji, ale niestety inwigilacja i geobloki są rzeczywistością. Zarejestruj się w VPN, który zapewnia doskonałą wydajność w Grecji dostęp do treści z całego świata, jednocześnie ukrywając swoją aktywność i dane osobowe przed wścibskimi oczami.

Jeśli nadal nie masz pewności, dlaczego korzystanie z VPN jest tak ważne w Grecji, mamy wiele świetnych informacji o tym, jak VPN zapewnia bezpieczeństwo i poprawia jakość korzystania z Internetu. A jeśli szukasz specjalnych ofert na najlepsze sieci VPN, my też je mamy!

Uzyskaj 70% zniżki na NordVPN teraz!

Może Ci się spodobać:

 • Jak uzyskać adres IP Grecji z dowolnego miejsca
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me