5 najlepszych sieci VPN dla szkół, które naprawdę działają w 2020 r


Nie jest tajemnicą, że szkoły blokować uczniom dostęp do niektórych stron internetowych, Jak na przykład Youtube, Facebook, Instagram, i Snapchat. Bloki mogą również wpływać na usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, Hulu, i HBO.

Blokowanie tych witryn ma sens, ponieważ ważne jest skupienie się na badaniach. Ale dostęp do tych witryn z terenu szkoły nie oznacza, że ​​zwalniasz.

Używanie Facebooka podczas przerwy na lunch może być frustrujące, ale okazało się, że to Ty dostęp jest zablokowany. A może ty i twoi przyjaciele chcesz oglądać najnowszy odcinek Stranger Things w serwisie Netflix w wolnym czasie, ale nadal blokuj drogę.

Jest rozwiązanie. Najlepszy sposób na obejście ograniczeń sieci szkół wymaga korzystania z VPN.

VPN sprawiają, że wygląda na to, że masz dostęp do Internetu z innej lokalizacji. Oznacza to, że możesz przeglądaj strony internetowe, które blokują twoje szkoły.

W tym artykule powiemy Ci 5 najlepszych sieci VPN, aby odblokować szkolne Wi-Fi.

Krótki przewodnik: Najlepsze sieci VPN dla szkół, które naprawdę działają

 1. NordVPN - Nasz ogólnie najwyżej oceniany VPN NordVPN oferuje wodoszczelne bezpieczeństwo i doskonałe prędkości.
 2. ExpressVPN - Dzięki najszybszym dostępnym prędkościom ExpressVPN oferuje płynną i bezproblemową obsługę.
 3. CyberGhost - Łatwy w użyciu i nacisk na bezpieczeństwo sprawia, że ​​CyberGhsot jest najlepszym wyborem VPN
 4. SurfShark - Istnieje wiele funkcji w SurfShark, w tym korzystanie z nieograniczonej liczby urządzeń.
 5. PrivateVPN - Przyjazny dla użytkownika i bezproblemowy, z silnym bezpieczeństwem, nie możesz się pomylić z PrivateVPN

Zdobądź VPN dla swojej szkoły już teraz

Dlaczego potrzebujesz VPN dla swojej szkoły?

Szkoły są ograniczając zawartość, do której studenci mają dostęp kiedy korzystają z Internetu.

Nie może być nic bardziej frustrującego niż przerwa na lunch - lub czas wolny - tylko po to, aby stwierdzić, że nie możesz odwiedzić swoich ulubionych stron na telefonie lub laptopie.

Możliwe jest również, że niektóre witryny są przypadkowo zablokowany, nawet jeśli mogą pomóc badania do zadań. Youtube, z wieloma filmami edukacyjnymi jest doskonałym przykładem zablokowanej strony internetowej, która może być przydatna do nauki.

VPN rozwiązuje te problemy, umożliwiając zmianę adresu IP i ominięcie zablokowanej zawartości. Dzięki temu możesz cieszyć się dostępem do nieograniczonych treści bez obawy, że Twoja szkoła je zablokuje.

Jednak niektóre szkoły blokować dostęp do VPN, co oznacza, że ​​potrzebujesz wersja premium, która pozostaje niewykryta. Premium VPN regularnie zaktualizuj swoje serwery ominąć wszelkie potencjalne bloki z instytucji takich jak szkoły.

To nie wszystko, co VPN może zrobić

Sieci VPN robią więcej niż odblokuj ograniczoną zawartość. Niektóre szkoły używają otwarta sieć Wi-Fi, co oznacza, że ​​możesz być w ryzyko złośliwych ataków.

Sieci VPN oferują wiele funkcji bezpieczeństwa, w tym szyfrowanie ruchu, aby osoby trzecie nie mogły monitorować zachowania online.

Najlepsza funkcja VPN wbudowane oprogramowanie anty-malware i systemy adware. Umieszczenie tych systemów w miejscach oznacza, że ​​jesteś chroniony przed zagrożeniami cybernetycznymi, takimi jak programy szpiegujące, hakerstwo, i wyłudzanie informacji.

Inne najważniejsze funkcje bezpieczeństwa obejmują polityka braku dzienników, automatyczny przełącznik zabijania, i 256-bitowe szyfrowanie. Te funkcje pomagają w bezpieczniejszym przeglądaniu stron internetowych i przesyłaniu strumieniowym.

Czasami, dostawcy usług internetowych (ISP) przepustowość przepustnicy jeśli wykryją duże zużycie danych, takie jak przesyłanie strumieniowe.

Jak również maskując twój adres IP, VPN ukrywa twoje nawyki przesyłania strumieniowego przed twoim ISP. To zapobiega dławieniu, upewniając się, że twój prędkości połączeń działają optymalnie.

5 najlepszych sieci VPN do nieograniczonego przeglądania i przesyłania strumieniowego w szkołach

1. NordVPN

5 najlepszych sieci VPN dla szkół, które naprawdę działają w 2020 r

NordVPN to nasz najlepszy wybór do przeglądania i przesyłania strumieniowego treści, gdy jesteś w szkole. Z Ponad 5700 serwerów w 59 różnych krajach, nie będziesz miał problemu z maskowaniem adresu IP i dostępem do wcześniej zablokowanej zawartości.

Dostępnych jest kilka planów subskrypcji, z których wszystkie są dostarczane nieograniczona przepustowość. NordVPNs jest również popularny dzięki jego użyciu Technologia Smart Play, co ułatwia konfigurację bez ręcznej konfiguracji.

Inne funkcje obejmują podwójna funkcja VPN, która dwukrotnie szyfruje twoją subskrypcję dla większego bezpieczeństwa, za polityka braku dzienników i automatyczne zabijanie przełącznik.

Rejestracja w NordVPN oznacza, że ​​dostaniesz 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla dodatkowego spokoju ducha.

Zaoszczędź na subskrypcji dzięki naszemu kodowi kuponu.

NordVPN może odblokować:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video i Sling TV

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak, dostępne są specjalne serwery P2P.

NordVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome i Firefox. Jest również kompatybilny z routerami.

Uzyskaj NordVPN teraz

2. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN to kolejna doskonała opcja, jeśli chcesz mieć dostęp do ograniczonych treści w swojej szkole. Znany z błyskawicznych prędkości, nie będziesz mieć problemu z oglądaniem treści przesyłanych strumieniowo - w tym filmy z YouTube.

ZA wbudowany killswitch, dzielone tunelowanie, Ochrona przed wyciekiem IPv6, i Zabezpieczenia przed wyciekiem DNS oznacza, że ​​bezpieczeństwo Express VPN jest na miejscu.

Istnieje również premia za korzystanie z ExpressVPN na 5 urządzeń jednocześnie, co oznacza, że ​​możesz przeglądać ze swojego telefon i laptop, gdy jesteś w szkole.

Funkcje ExpressVPN 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dzięki czemu możesz wypróbować usługę bez zobowiązań. Zaoszczędź pieniądze, subskrybując nasz kod kuponu.

ExpressVPN może odblokować:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, BBC iPlayer i TVPlayer.

Obsługuje torrentowanie

 • Tak, wszystkie serwery obsługują aktywność P2P.

ExpressVPN działa na tych urządzeniach

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome, Firefox. Oferuje także aplikację dla niektórych routerów.

Uzyskaj ExpressVPN teraz

3. CyberGhost VPN

Urządzenia CyberGhost

Jeśli Wi-Fi Twojej szkoły jest w otwartej sieci, CyberGhost to świetna opcja. Zawiera funkcje takie jak Ochrona przed wyciekiem DNS i IP, za ścisłe zasady braku logów, 256-bitowe szyfrowanie AES, i an automatyczny przełącznik zabijania.

To też W 100% konfigurowalny dzięki czemu możesz dostosować wszystko do swoich osobistych potrzeb VPN. Istnieje obszerna lista opcji serwera, które obejmują Ponad 5000 serwerów w 90 różnych krajach (idealne do korzystania z aplikacji zablokowanych w regionie, takich jak BBC iPlayer). Możesz także użyć do 7 jednoczesnych połączeń jednocześnie.

Nie dziwimy się, że CyberGhost jest tak popularny wśród użytkowników.

CyberGhost oferuje 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Zaoszczędź na swojej subskrypcji dzięki naszemu kodowi kuponu.

CyberGhost może odblokować:

 • Dedykowany profil przesyłania strumieniowego z serwerami zoptymalizowanymi dla: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, ulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN i innych. 

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak; profil dedykowany pokazuje kraje i liczbę użytkowników.

CyberGhost działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux i Chrome. 

Uzyskaj CyberGhost teraz

4. Surfshark

Urządzenia Surfshark

Jedną z głównych funkcji Surfshark jest CleanWeb, co zapewnia technologia blokowania reklam aby zapewnić Ci czyste i bezproblemowe wrażenia bez reklamy, urządzenia śledzące, złośliwe oprogramowanie, i próby phishingu.

Surfshark ma również sieć Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach, więc nie będziesz mieć problemów z połączeniem się z adresem ISP spoza sieci twojej szkoły.

Mimo że Surfshark jest nowy na rynku, zyskał dobrą reputację i oferuje szybką obsługę.

Korzyści bezpieczeństwa obejmują wycieki z prywatnej ochrony DNS na każdym serwerze, ścisła polityka braku logów, i an automatyczny przełącznik zabijania. Wszystkie serwery Surfshark są Przyjazny dla P2P.

Dostajesz także 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy kiedy subskrybujesz za pomocą Surfshark. Korzystaj z jeszcze bardziej opłacalnej usługi dzięki jednemu z naszych kodów kuponów.

Surfshark może odblokować:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video i inne.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak, wszystkie serwery obsługują aktywność P2P.

Surfshark działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome i Firefox.

Pobierz teraz Surfshark

5. PrivateVPN

5 najlepszych sieci VPN dla szkół, które naprawdę działają w 2020 r

Z 6 jednoczesnych połączeń, serwery w 60 krajach, i wsparcie dla wszystkich Platformy systemu operacyjnego, PrivateVPN jest dobrym wyborem do korzystania z VPN, aby odblokować szkolne Wi-Fi.

Jego serwery są bardzo szybkie, co oznacza, że ​​możesz przesyłać strumieniowo treści Netfilx, Hulu, HBO, i więcej bez problemów. Funkcje bezpieczeństwa są również na najwyższym poziomie, z Szyfrowanie 2048 bitów - najbezpieczniejszy w swoim rodzaju.

Nieograniczona przepustowość i przełączniki serwerów, plus pełne wsparcie wewnętrznego zespołu technicznego, czyni PrivateVPN popularnym wyborem wśród użytkowników.

Nie ma ryzyka 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy podczas rejestracji w PrivateVPN. Korzystaj z PrivateVPN z kodem kuponu.

PrivateVPN może odblokować:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video i BBC iPlayer.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak, wszystkie serwery obsługują aktywność P2P; lista zoptymalizowanych serwerów P2P dostępnych za pośrednictwem aplikacji.

PrivateVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android i iOS.

Uzyskaj prywatną VPN dla swojej szkoły już teraz

streszczenie 

Korzystanie z VPN oznacza ciebie nie musisz się już martwić ograniczeniami przeglądania i przesyłania strumieniowego w szkole. Ciesz się dostępem do świetnych treści - upewnij się, że nie wpłynie to na twoje badania.

Nasz najlepszy wybór, aby uzyskać to, co najlepsze Doświadczenie VPN w szkole to NordVPN, dzięki doskonałej ogólnej wydajności.

Dalsza lektura

Odblokuj filmy z YouTube z dowolnego kraju, szkoły lub pracy [&SZYBKI]

Jak odblokować strony internetowe w szkole w 2019 roku (# 1 jest super szybki!)

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me